Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4690 
  Святкові заходи
з нагоди 335-ї річниці заснування села Високопілля -
концерт гурту ФРІСТАЙЛ


21.07.2017

фото-світлини з концерту гурту ФРІСТАЙЛ...

фрагмент відео за гіпер-посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=umz1_Zlhvv8

Детальніше...

  Чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби

21.07.2017

Заступник голови районної ради ЯЦИНА Ю.Д. разом із депутатами районної ради взяли участь у роботі чергового засідання районної комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування.
Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 21 тис. грн. 7-ми мешканцям району, в тому числі і на лікування онкозахворювань та інших тяжких хвороб...

Детальніше...

  ПЗОВ ЯЛИНКА 2017 - закриття табірної зміни

20.07.2017

Швидко плине час, і вже 23 липня 2017 року о 18:00 годині відбудеться урочисте закриття табірної зміни у ПЗОВ «Ялинка». Валківська районна рада вкотре завдячує всім за допомогу у відкритті позаміського закладу відпочинку і оздоровлення у районі у цьому році і запрошує Вас на урочисте закриття табірної зміни-2017!

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради, депутата від Огульцівської громади Яцини Ю.Д.
у роботі XX сесії Огульцівської сільської ради


19.07.2017Детальніше...

  Обсяг реалізованої промислової продукції у Харківському регіоні перевищив 65 мільярдів гривень

19.07.2017

За інформацією Головного управління статистики у Харківській області у січні-травні 2017 року було реалізовано промислової продукції на суму 65 млрд 395 млн 826 тис.грн...

Детальніше...

  Футбольні баталії у ПЗОВ ЯЛИНКА - якісне і змістовне дозвілля дітей та формування і виховання здорового способу життя

19.07.2017

18 липня 2017 року о 12.00 годині в ПЗОВ Ялинка відбувся незвичайний футбольний матч.
До юних відпочивальників-футболістів завітала футбольна команда Дружба у складі голови райдержадміністрації Віктора Войтенка, голови районної ради Віталія Оноші, начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Горошка, начальника господарської групи відділу освіти райдержадміністрації Євгена Стеценка, директора Валківської ДЮСШ Спорт для всіх Віталія Мельника, тренера ДЮСШ Спорт для всіх Віктора Детюка. Команда юних футболістів: Китриш Антон, Крупка Богдан, Шишка Микола, Герус Максим, Курисько В’ячеслав, Макаренко Богдан, Марющенко Назар. Рахунок гри 1:1. В серії пенальті перемогу отримала з рахунком 3:2 команда Дружба. Команди були нагороджені кубками та медалями. Свято Футболу вдалося!

Детальніше...

  Виїзний особистий прийом громадян
заступником голови районної ради
Яциною Ю.Д.
в Огульцівській громаді


18.07.2017

Сьогодні з 11.00 години в приміщенні Огульцівської сільської ради відбувся особистий виїзний прийом громадян Яциною Ю.Д., заступником голови районної ради, депутатом, обраним від Огульцівської громади. Також Юрієм Дмитровичом проведено робочу нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, фахівцями щодо підведення і охоплення населеного пункту і всіх вулиць швидкісним Інтернетом і наданням сучасних якісних іnternet-послуг з використання оптоволоконних технологій. Особливу увагу приділено першочерговому підключенню до швидкісного Інтернету загальноосвітньої школи, сільської ради, інших важливих об’єктів соціальної інфраструктури села. Вирішено і питання встановлення в селі сучасного терміналу для для оплати послуг мешканцями громади...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради - першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень!

17.07.2017

Традиційно, на початку робочого тижня о 8-й годині ранку головою районної ради Оношою В.П. проведено оперативну нараду щодо планування діяльності виконавчого апарату районної ради на тиждень, вирішення поточних питань та проблем районної ради.
Завершено роботу щодо документаційного упорядкування позачергової 18 сесії районної ради, оприлюднення рішень та протоколів, сплановано також участь районної ради у районних заходах на поточний тиждень. Підкреслено про активізацію роботи щодо реалізації у районі міні-проектів, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ, укладання договорів про міжбюджетні трансферти, роботи, надання послуг, придбання та виконання запланованих міні-проектом обсягів робіт у вказані терміни!

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня бухгалтера в Україні


16.07.2017

Шановні бухгалтери Валківського району!
16 липня по всій країні відзначається Ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі будь-яку галузь економіки чи соціокультурної сфери, де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та глибокі професійні знання, які постійно оновлюються Вами у змінному законодавчому полі.
Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер соціально-економічного життя району. Адже саме Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс установ і району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави загалом.
Від імені місцевого самоврядування Валківщини, районної ради,депутатів та виконавчого апарату щиро бажаю Вам міцного здоровя, родинного благополуччя,невичерпної енергії та оптимізму та успіхів у нелегкій, але такій потрібній і відповідальній роботі!

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди Дня бухгалера
у Валківській районній раді


14.07.2017

Сьогодні о 12.00 годині в залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулися районні урочистості з нагоди загальнодержавного професійного свята в Україні - Дня бухгалтера.
Принагідно з професійним святом бухгалтерів району привітали і відзначили спільними Почесними Грамотами голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.
Керівники району та міста Валки побажали присутньому бухгалтерському загалу міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, добра та успіхів у роботі.
Святковим подарунком для бухгалтерів району стала і концертна програма з яскравою пісенною палітрою, яку подарували присутнім переважно виконавці-чоловіки...

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди Дня бухгалера
у Валківській районній раді


14.07.2017

Світлини з місця подій

Детальніше...

  Проміжні вибори депутатів Заміської сільської ради

13.07.2017

09 липня 2017 року у неділю у Заміській територіальній громаді відбулися проміжні вибори депутатів Заміської сільської ради.
За результатами виборів і роботи сільської виборчої комісії до складу депутатів Сніжківської сільської ради обрано Макаренко В.А., Собакар В.І., Танько Н.Г., Корсун В.І., Бреславець В.В.
Валківська районна рада вітає вказаних депутатів з обранням до сільської ради і бажає успіхів на благо місцевої територіальної громади та Валківщини!
(Повідомлення сільської виборчої комісії додається в детальніше...)

Детальніше...

  Товаристський футбольний матч посадовців райдержадміністрацій, районної ради, депутатів Валківського і Богодухівського районів

12.07.2017

12 липня 2017 року в місті Богодухові на сучасному щойно збудованому новому міні-футбольному полі із штучним покриттям відбулася товариський футбольний матч між збірними командами Валківської райдержадміністрації та районної ради та, відповідно, колегами із Богодухівського району...

Детальніше...

  Товаристський футбольний матч посадовців райдержадміністрацій, районної ради, депутатів Валківського і Богодухівського районів

12.07.2017

Перепетії футбольного матчу дружніх команд...

Валківська районна рада завдячує всім гравцям, учасникам, депутатам, посадовцям збірної футбольної команди за участь, майстерну гру, командний дух, активність і наполегливість у спортивній боротьбі!

Детальніше...

  КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ - 2017

08.07.2017

Команда Валківської районної ради з числа керівництва, посадовців виконавчого апарату та депутатів районної ради і їх помічників КОЗАЦЬКА РАДА ВАЛКІВСЬКОГО ПОВІТУ в якості представника спільних інтересів місцевого самоврядування Валківщини взяла активну участь у проведенні культурно-спортивного районного свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ - 2017.
Щиро вдячні всім депутатам та учасникам за активну участь і підтримку команди!!!...

Детальніше...

  КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ - 2017

08.07.2017

Команда Валківської районної ради КОЗАЦЬКА РАДА ВАЛКІВСЬКОГО ПОВІТУ взяла участь у всіх без виключень видах культурних і спортивних змагань, продемонструвавши потужний командний дух, волю до перемоги, спортивну спритність та козацьку силу, автентичність інтересам міцевого самоврядування, самобутність, оригінальність та виконавчу майстерність з використанням старовинних народних інстументів, завоювавши симпатії чисельних глядачів та показавши особистий приклад єдності депутатів різних політичних сил для громад району.
І не головне, яке місце команда виборола у складних змаганнях, головне, бути разом з людьми і працювати заради людей!
Нижче наведено текст візитки-привітання і пісні під час презентації команди широкому загалу Козацьких розваг - 2017...

Детальніше...

  Позачергова ХVІII сесія Валківської районної ради -
пленарне засідання


06.07.2017

Сьогодні о 10.00 годині відбулось пленарне засідання позачергової ХVІII сесії Валківської районної ради.
Депутатами затверджено 10 важливих питань соціально-економічного розвитку району, зокрема внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік, відкориговано кошториси бюджетних установ, прийнято ряд рішень щодо оздоровлення дітей, майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та земельних відносин, затверджено радою депутатський запит Бондаря С.Г. щодо недопущення відключення від енергопостачання за заборгованість систем водопостачання і водовідведення міста Валки, селищ та сіл, про що докладніше читайте нижче...

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

06.07.2017

Сьогодні о 9.00 год. в кабінеті голови районної ради працювала постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (голова комісії - Дубовик О.О.). Депутати районної ради спільно з керівниками і фахівцями райдержадміністрації опрацювали внесення змін до районного бюджету, розподілили кошти за рахунок перевиконання районного бюджету, направили кошти на реалізацію міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ, погодили внесення змін в кошториси та проаналізували стан наповнення місцевих бюджетів...

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності…

06.07.2017

Сьогодні о 9.00 год. працювала постійна комісія з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (голова комісії - Барабаш С.І.). Депутати попередньо опрацювали ряд проектів рішення для затвердження на пленарному засідання ради...

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з земельних питань...

06.07.2017

Сьогодні о 9.00 год. відбулось засідання і постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (голова комісії - Лісовин М.Я.). Депутати на пленарне засідання попередньо опрацювали проект рішення щодо затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки та території Огульцівської громади...

Детальніше...

Усього: 4690 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4690