Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Клопотання керівників району щодо правового врегулювання ситуації, пов’язаної з пам’ятником Леніну в м. Валки

06.02.2015

Реагуючи на ситуацію щодо спроби руйнації та демонтажу пам’ятника Леніну в центрі міста Валки 28 січня 2015 року, голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. та перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П. направили відповідні вмотивовані та обґрунтовані клопотання Валківському міському голові Скрипніченку В.В. та депутатському корпусу міської ради щодо найскорішого правового врегулювання подальшої «долі» монумента у спосіб, передбачений чинним законодавством України та повноваженнями і компетенціями міської ради з обов’язковим урахуванням узагальненої думки місцевої територіальної громади.

Зміст направлених клопотань керівників району читайте далі…

Детальніше...

  ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

05.02.2015

Нагадуємо, що статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні» передбачено подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік депутатами місцевих рад.

Строк подання Декларації: щорічно до 01 квітня року, що настає за звітним.
Декларація депутатами подається за місцем їх основної роботи (служби), а якщо вони є самозайнятими особами (фізичними особами-підприємцями), особами які тимчасово не працюють або пенсіонерами, - декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік подається до виконавчого апарату районної ради.
Звертаємо вашу увагу, що при заповненні Декларації за 2014 рік сума одноразової витрати, що підлягає декларуванню повинна дорівнювати або перевищувати 80 тисяч гривень.

Детальніше...

  Тактико-спеціальні навчання Валківської районної ланки Єдиної державної системи цивільного захисту

05.02.2015

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина взяв участь у проведенні тактико-спеціального навчання Валківської районної ланки Єдиної державної системи цивільного захисту, яке відбулося сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Оноші за участі начальника Валківського райвідділу ГУ ДСНС України у Харківській області Олександра Крещука та начальника відділу цивільного захисту райдержадміністрації Анатолія Портянко.

Всі задіяні служби продемонстрували валківській громаді здатність оперативно і злагоджено діяти і взаємодіяти в надзвичайних, форс-мажорних ситуаціях, аваріях, в екстремальних умовах, що особливо актуально в спеціальних умовах підвищеної готовності всіх служб і організацій.

Детальніше...

  Тактико-спеціальні навчання Валківської районної ланки Єдиної державної системи цивільного захисту

05.02.2015

Участь у навчаннях взяли фахівці Валківського райвідділу служби надзвичайних ситуацій, райвідділу міліції, місцевого газового підприємства, районної лікарні, автотранспортного підприємства, РЕМу.

Учасники навчання повинні були діяти швидко, злагоджено, адже за умовами навчання сталася надзвичайна ситуація та пожежа на стратегічному об’єкті життєзабезпечення району, а саме «вибух на газорозподільному пункті під час ремонтних робіт, які виконувалися спеціалістами газової служби». Кожна із задіяних служб відпрацьовувала свої завдання, адже необхідно було не лише «локалізувати пожежу, а і не допустити її поширення на розташовані поряд житлові багатоповерхівки, рятувати постраждалих та матеріальні цінності».

Детальніше...

  Тактико-спеціальні навчання Валківської районної ланки Єдиної державної системи цивільного захисту

05.02.2015

Під час навчання в умовах гранично наближених до надзвичайної ситуації всі учасники навчань - бійці 59-ДПРЧ, фахівці аварійно-відновлювальних формувань та служб цивільного захисту району продемонстрували злагодженість всіх задіяних служб у ліквідації аварійної ситуації, гасінні загоряння, евакуації постраждалих та наданні їм першої невідкладної допомоги.

Детальніше...

  Тактико-спеціальні навчання Валківської районної ланки Єдиної державної системи цивільного захисту

05.02.2015

Поставлені завдання виконано.
Підведення підсумків навчань.

Детальніше...

  Засідання громадського формування самооборони міста

03.02.2015

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П. та Валківський міський голова Скрипніченко В.В. взяли участь у засіданні громадського формування самооборони міста Валки, яке відбулося в залі пленарних засідань районної ради.

На порядку денному актуальні питання патрулювання у вечірній та нічний час вулиць міста Валки, охорона стратегічних об’єктів життєзабезпечення Валок, недопущення провокацій і дестабілізації ситуації в місцевій територіальній громаді.

Разом з міліцією, владою та громадськістю відпрацьовано схеми взаємодії та співпраці. Йшлося і про військово-патріотичне виховання молоді, про інформаційну політику.
За результатами зустрічі керівниками району та міста надані відповідні доручення та розробляються конкретні заходи.

Детальніше...

  Валківська міжрайонна прокуратура інформує...

02.02.2015

Прокуратура викрила на «гарячому» посадовця при наданні неправомірної вигоди слідчому за не притягнення до кримінальної відповідальності (ч.4 ст.369 КК України).

Валківською міжрайонною прокуратурою спільно з працівниками Валківського РВ затримано на «гарячому» начальника управління ветеринарної медицини району при наданні неправомірної вигоди слідчому вказаного райвідділу міліції за вирішення питання щодо закриття стосовно нього кримінального провадження.
У службовому кабінеті слідчого правопорушник надав грошові кошти у сумі 30 тисяч гривень з відповідною пропозицією.
Під час огляду місця події вилучені вказані кошти та посадовця затримано.
На цей час вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Максимальна санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Наразі у кримінальному провадженні триває слідство».

Валківський міжрайонний прокурор, радник юстиції Сергій Шевцов

Детальніше...

  Валківська міжрайонна прокуратура інформує...

02.02.2015

Прокуратура викрила факт незаконного відчуження земель сільськогосподарського призначення загальною площею 5 тис. га.

Детальніше...

  На 66 році пішов із життя
державний та громадський діяч
КОЛЄСНІК ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ…


29.01.2015

Валківська районна рада глибоко сумує з приводу сумної звістки - 29 січня 2015 року пішов із життя Колєснік Олексій Миколайович — видатний державний та громадський діяч району та області.

Прощальна траурна церемонія відбудеться 30.01.2015 року в РНД «Іскра» о 12.00 годині. Захоронення відбудеться на Рогозовому кладовищі міста Валки ...

Детальніше...

  Районна рада заперечує підвищення тарифів для населення та пропонує шляхи і механізми вирішення проблеми водопостачання та водовідведення

27.01.2015

На запрошення Департаменту житлово-комунального господарства Харківської облдержадміністрації сьогодні відбулася зустріч голови районної ради Яцини Ю.Д. та фахівців комунального підприємства «Вода» Валківської районної ради з робочою групою Департаменту з аналізу і обґрунтування тарифів на житлово-комунальні послуги.

Детальніше...

  Медична рада розглянула підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів району
за 2014 рік та завдання на 2015


25.01.2015

Про підсумки роботи закладів охорони здоров’я Валківського району за 2014 рік йшлося на підсумковому засіданні медичної ради, яке відбулося у Валківській ЦРЛ 23 січня 2015 року. В роботі медичної ради на чолі із головним лікарем району Богданом Носатовим взяли участь заступник начальника обласного Департаменту охорони здоров’я Галина Сіроштан, голова Валківської районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша, члени медради районних закладів охорони здоров’я. До уваги медичної ради були представлені доповіді керівників медичних підрозділів щодо підсумків роботи педіатричної служби району, аналізу роботи по ранньому виявленню та лікуванню хворих на туберкульоз, виконанню пілотного проекту по ранній діагностиці гіпертонічної хвороби, роботи акушерсько-гінекологічної служби, проблем та перспектив розвитку сімейної медицини в районі…

Детальніше...

  Дієва підтримка Всеукраїнським благодійним фондом «З добром до людей» Валківського райвідділу ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій

23.01.2015

29 січня своє професійне свято відзначатимуть люди справді героїчної професії – працівники пожежної охорони. З цієї приємної нагоди з привітаннями до колективу Валківського райвідділу ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій сьогодні завітали керівники району та міста, голова районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та почесні гості - народний депутат України Олександр Біловол разом із дружиною Тетяною Біловол, депутатом Харківської обласної ради, почесним президентом Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей».
Про роботу Валківського райвідділу доповів присутнім начальник районного відділу Головного Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександр Крещук.

Детальніше...

  Зустріч з нагоди професійного свята

23.01.2015

Вітаючи особовий склад райвідділу служби, Юрій Дмитрович сердечно вітав рятувальників із професійним святом, щиро дякуючи цим мужнім людям безстрашної професії, які щодня вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, яким щодня доводиться рятувати життя людей, їх майно, за їх героїзм, самовідданість, постійну готовність прийти на допомогу. «Валківський район є специфічним, адже на території району знаходяться ряд потенційно небезпечних об’єктів, через район проходять залізниці та автошлях державного значення «Київ-Харків-Довжанський», а значить співробітникам служби роботи вистачає»,- зазначив голова ради. Багато теплих слів в адресу рятувальників прозвучало сьогодні, а кращі з них були відзначені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...

  Дієва підтримка Всеукраїнським благодійним фондом «З добром до людей» Валківського райвідділу ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій

23.01.2015

До святкових привітань доєдналися і подружжя Біловолів, які приїхали до валківських рятувальників із щедрим дарунком. Коли на одному із загальнорайонних заходів керівник служби звернувся до Олександра Миколайовича та Тетяни Володимирівни з проханням про допомогу, депутати пообіцяли таку допомогу надати. Пройшло трохи більше місяця і всі працівники особового складу рятувальної служби за сприяння народного депутата України Олександра Біловола та депутата обласної ради Тетяни Біловол отримали від Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» комплекти зимового обмундирування…

Детальніше...

  Валківська міжрайонна прокуратура інформує...

23.01.2015

Міжрайонною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно трьох підлітків за фактом розбійного нападу на торгівельний кіоск «Кулінічі», розташований на території Старомерчинської селищної ради Валківського району...

Детальніше...

  Прокуратура викрила хабарника на «гарячому»

23.01.2015

Валківською міжрайонною прокуратурою у січні поточного року викрито одного з лікарів судово-медичних експертів Валківського МРВ ХОБСМЕ, який допустив порушення встановлених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» обмежень щодо одержання дарунків (пожертв) вартість яких перевищує 50% мінімальної заробітної плати, встановленої на день прийняття дарунка, а саме отримав від мешканки Валківського району грошові кошти в сумі 800 грн. за видачу їй трупа її родича.
За даним фактом міжрайонною прокуратурою відносно хабарника складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, який було направлено для розгляду до Валківського районного суду...

Детальніше...

  В День Соборності України валківчани поклали квіти до пам’ятника Павлу Грабовському

22.01.2015

В день Соборності України валківчани традиційно зібралися на мітинг біля пам’ятника Павлу Арсеновичу Грабовському щоб засвідчити свої переконання щодо єдності українського народу, необхідності єднання всіх регіонів країни задля повернення миру та збереження соборної вільної держави України. Урочистий мітинг з нагоди свята відкрили голова Валківської районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Вітаючи присутніх зі святом, Юрій Дмитрович зачитав привітання валківчанам від братського Сколівського району Львівської області:...

Детальніше...

  Працівники Валківського РВ розкрили розбій з кіоску «Кулиничі» по «гарячих слідах»

22.01.2015

Інформація Валківського райвідділу міліції

20.01.2015 року близько 04.30 години ранку до чергової частини Валківського РВ надійшла повідомлення від місцевого мешканця селища Старий Мерчик про те, що близько 04.00 годин невідомі особи в масках чорного кольору розбивши віконне скло кіоску «Кулиничі», який розміщений в центрі селища, під загрозою предмета, схожого на пістолет, заволоділи грошима (касою) в сумі близько однієї тисячі гривень.
В результаті проведеної оперативно-розшукових заходів працівниками карного розшуку та дільничними інспекторами міліції райвідділу по «гарячим слідам» був затриманий 19-річний місцевий житель, колишній вихованець Люботинської школи-інтернат, раніше неодноразово судимий Валківський районним судом за скоєння крадіжок…

Детальніше...

  Семінар-практикум щодо особливостей формування місцевих бюджетів у 2015 році

20.01.2015

За ініціативи керівництва Валківського району сьогодні відбувся семінар-практикум щодо особливостей формування місцевих бюджетів у 2015 році для голів та секретарів міської, селищних, сільських рад, бухгалтерів та землевпорядників місцевих рад району за участі керівників та фахівців фінансового управління райдержадміністрації, податкової інспекції, реєстраційної служби, районного управління юстиції, комунального закладу «Валківське бюро технічної інвентаризації», юридичних служб районної ради та райдержадміністрації, інших фахівців.

Під час заходу, який відбувся під керівництвом голови районної ради Юрія Яцини та першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Оноші, учасникам семінару фахово роз’яснено зміни чинного законодавства в бюджетній сфері, проведені консультації, з’ясовані особливості формування податкової бази міського, селищних, сільських бюджетів в нових умовах, націлено на співпрацю всіх учасників семінару-практикуму…

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938