Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5882 
  Ми прагнемо збудувати нову систему міжнародної безпеки. Президент

08.05.2018

Це Петро Порошенко наголосив під час заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення у Києві.

«Лише сильна і боєздатна армія є головним чинником нашої безпеки», - підкреслив Президент під час відкриття фотовиставки «Герої».

«Розбудова армії – наш обов’язок перед прийдешніми поколіннями українців. У цьому наша шана світлій пам’яті полеглих у Другій світовій війні та усіх борців за українську державність», - наголосив Президент.

Детальніше...

  Юлія Світлична, Сергій Чернов та Віктор Коваленко взяли участь у покладанні квітів на Меморіалі Слави

08.05.2018

На Харківщині відбуваються урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку, присвяченій Дню пам’яті та примирення.

До участі у церемонії також долучилися депутати Харківської обласної ради, представники інших органів місцевого самоврядування, керівництво військових та правоохоронних структур, працівники дипломатичних місій в Харкові, представники ветеранських організацій, освітянських установ, учнівська та студентська молодь.

Детальніше...

  В гостях у ветерана Голоса М.А., єдиного учасника бойових дій в селі Огульці

08.05.2018

Сьогодні у День Пам`яті і Примирення та до Дня Перемоги заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. разом із головою Валківської райдержадміністрації Войтенком В.І. та Огульцівським сільським головою Веретельник А.О. відвідали єдиного в селі Огульці ветерана, реального учасника бойових дій Голоса Михайла Андрійовича, вручили продуктові набори, поспілкувалися з ветераном та рідними, підтримали у ці дні ...

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
8 травня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXVІ сесії районної ради VII скликання


07.05.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХVІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться у вівторок 8 травня 2018 року о 10.00 годині, та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться в день сесії 08.05.2018 (вівторок):
о 9.00 год. - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.)
о 9.00 - з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.)
о 9.30 - з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (Лісовин М.Я.)

Детальніше...

  Пріоритетом діяльності цього тижня є організація роботи постійних комісій та проведення позачергової сесії районної ради. Віталій Оноша

07.05.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень. Головою визначені найважливіші завдання тижня, що розпочався, а саме: організація роботи профільних депутатських комісій, формування порядку денного позачергової ХХVІ сесії, підготовка і проведення пленарного засідання, яке відбудеться 8 травня 2018 року о 10.00 годині.

Детальніше...

  В РДА обговорили проблемні питання щодо встановлення засобів дистанційного зчитування показників

07.05.2018

За участю голови районної ради Віталія Оноші, керівників місцевих рад, керівників підприємств та установ району відбулася нарада з представниками Валківської дільниці Зміївського територіального відділення ПАТ «Харківгаз» щодо встановлення засобів дистанційної передачі даних (ДПД) на лічильники газу.

Нарада була ініційована райдержадміністрацією на численні звернення, аби розглянути проблемні питання в сфері газопостачання та розробити необхідний алгоритм для їх вирішення.

Детальніше...

  Поліцейські Валківського відділу поліції звертаються до дорослих – захистіть своїх дітей від нещасних випадків!

05.05.2018

З настанням теплих та спекотних днів громадяни починають настіж відчиняти вікна. Ось тут и криється небезпека - малюки можуть не побачити москітну сітку, обпертися на неї та випасти.

Як показує статистика, у більшості випадків жертвами падіння стають діти до п’яти років. Тому краще перестрахуватися та поставити захист на вікна – для надійності замовте знімні ручки, віконні блокіратори, обмежувачі…

Детальніше...

  Облдержадміністрація спільно з волонтерами буде розвивати санітарну авіацію в області

05.05.2018

Відповідний меморандум про співпрацю підписали ХОДА та ГО «Громадський повітряний патруль».

Проект волонтерської санавіації працює на Харківщині вже понад 2 років. Ініціатива щодо його створення належить професійному льотчику, співзасновнику ГО «Громадський повітряний патруль» Юрію Покусаю і співзасновниці БФ «Харків з тобою», виконавчій директорці «Українсько-німецької медичної асоціації» Вікторії Мілютіної. Цієї весни громадські працівники і Харківська обласна державна адміністрація підписали меморандум про співпрацю.

Детальніше...

  Цього року планують оздоровити майже 228 тисяч дітей Харківщини

05.05.2018

Про це повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. За його інформацією, Харківська область два роки поспіль посідає перші місця в Україні щодо охоплення оздоровленням та відпочинком дітей.

«Оздоровлення дітей – це, дійсно, один з пріоритетів у роботі голови ХОДА Юлії Світличної, облдержадміністрації. Ми щороку приділяємо значну увагу саме цьому питанню. Постійно працює обласний штаб з оздоровлення та відпочинку дітей, до якого, крім співробітників ХОДА, залучені представники відповідних структур санітарно-епідеміологічних та правоохоронних органів, ДСНС», - зазначив Анатолій Бабічев.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХVІ сесію
районної ради VІІ скликання


05.05.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 17-с від 04.05.2018 «Про скликання позачергової ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання». Позачергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районних цільових Програм та до районного бюджету на 2018 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХVІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 8 травня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії…

Детальніше...

  Станом на 5 травня нових випадків захворювання на кір у Валківському районі не виявлено

05.05.2018

5 травня в райдержадміністрації відбулася чергова оперативна нарада щодо ситуації із захворюванням на кір у Валківському районі.

Нових випадків захворювання на кір у Валківському районі за минулу добу не виявлено, один пацієнт з числа 9 захворілих на сьогодні вже виписаний з лікарні з задовільним станом, усім іншим надається медична допомога у повному обсязі.

Про це поінформувала членів оперативного штабу по ліквідації вогнища кору по Валківському району головний лікар КЗОЗ «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» Марина Орлова. Заходи вживаються згідно Плану протиепідемічних заходів по ліквідації вогнища кору по Валківському району.

Детальніше...

  Вітаємо переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»!

04.05.2018

За висновками Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у Валківському районі переможцями стали шість міні-проектів у І категорії на загальну суму 948 тис. 845 грн.

Дякуємо абсолютно всім учасникам конкурсу від Валківського району та вітаємо переможців. Бажаємо успішної реалізації проектів у встановлені Положенням про Конкурс терміни...

Детальніше...

  Вітаємо переможців та учасників районної Спартакіади серед депутатів органів місцевого самоврядування та державних службовців!

04.05.2018

В спорткомплексі Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» відбувся районний етап Всеукраїнської Спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів ВР АРК, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. До змагань депутатів та посадових осіб місцевих рад Валківщини сьогодні доєдналися також державні службовці Валківської РДА.

Учасників змагань, відкриваючи Спартакіаду, вітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та міський голова Валерій Скрипніченко.

Детальніше...

  238 проектів обрано переможцями цьогорічного обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

04.05.2018

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», до складу якого входять перший заступник голови облради Віктор Коваленко, голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, представники усіх фракцій обласної ради, фахівці виконавчого апарату. Члени Комітету підбили підсумки та визначили переможців цьогорічного конкурсу.

Цього року усіма районами та містами обласного значення на конкурс було подано 916 міні-проектів. Найбільш активними виявились громади Харківського району та міста Лозова, Балаклійського та Барвінківського районів.

Детальніше...

  Районна Спартакіада серед депутатів органів місцевого самоврядування та державних службовців

04.05.2018

В змаганнях з п’яти видів спорту, а саме міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок, взяли участь чотири команди: Валківської районної ради, Валківської РДА, міської ради та збірна команда селищних, сільських рад.

Детальніше...

  В змаганнях з п’яти видів спорту участь взяли чотири команди

04.05.2018

Всі учасники Спартакіади змагалися, докладаючи максимум зусиль, виборюючи нелегку перемогу в кожному з п’яти видів змагань.

Детальніше...

  Районна Спартакіада серед депутатів органів місцевого самоврядування та державних службовців

04.05.2018

Змагання з шахів та шашок серед чоловіків та жінок

Детальніше...

  Районна Спартакіада серед депутатів органів місцевого самоврядування та державних службовців

04.05.2018

Запекла боротьба за першість в районній Спартакіаді між командами депутатів районної ради та державними службовцями райдержадміністрації у міні-футболі.

Детальніше...

  Вітаємо переможців та учасників районної Спартакіади серед депутатів органів місцевого самоврядування та державних службовців!

04.05.2018

У нелегкій боротьбі І місце в загальнокомандному заліку виборола команда райдержадміністрації, ІІ місце – команда Валківської районної ради, ІІІ місце – збірна команда селищних, сільських рад під символічною назвою «Перша об’єднана».

Участь у ІІ, обласному, етапі Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів місцевих рад всіх рівнів візьме збірна команда Валківського району. Змагання проходитимуть 12 травня у спорткомплексі «ХТЗ» м. Харків.

Детальніше...

  Вітаємо переможців та учасників районної Спартакіади серед депутатів органів місцевого самоврядування та державних службовців!

04.05.2018

Команда Валківської районної ради стала абсолютним переможцем у змаганнях з настільного тенісу та шашок у командному заліку і посіла ІІ місце у волейболі та міні-футболі, поступившись перемогою команді Валківської райдержадміністрації.

Детальніше...

Усього: 5882 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5882