Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Валківчани відзначили 70-у річницю з дня визволення України від фашистських загарбників

28.10.2014

Урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників розпочалися скорботною ходою та покладанням квітів до Меморіалу Слави в місті Валки та продовжилися тематичним концертом «Багряна осінь України» в районному народному домі «Іскра».

З визначної датою привітали валківчан голова районної ради Ю.Д. Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації В.П. Оноша та Валківський міський голова В.В. Скрипніченко.

Детальніше...

  Валківчани відзначили 70-у річницю з дня визволення України від фашистських загарбників

28.10.2014Детальніше...

  Звернення голови районної ради
Яцини Юрія Дмитровича


25.10.2014

Шановні валківчани!

Завтра, 26 жовтня, відбудуться позачергові вибори до вищого законодавчого органу країни – українського парламенту. Закликаю Вас не залишатися байдужими до майбутнього України, нашого з Вами майбутнього, Ваших дітей та онуків. Скористайтеся своїм громадянським правом, прийдіть до виборчих дільниць і зробіть свій зважений усвідомлений вибір.

Юрій Яцина,
голова Валківської районної ради

Детальніше...

  26 жовтня 2014 року - позачергові вибори Верховної Ради України

25.10.2014

Шановні валківчани!

Нагадуємо, що виборчі дільниці 26 жовтня 2014 року відкриються для голосування о 8.00 годині ранку. Голосування продовжуватиметься до 20.00 години вечора.

Не забудьте, що вночі з 25 на 26 жовтня країна переходить на зимовий час, для чого необхідно перевести стрілки годинників на 1 годину назад.

Не нехтуйте своїм правом обирати владу в країні. Візьміть участь в голосуванні.

Детальніше...

  Валківщина привітала з професійним святом працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства району

24.10.2014

З професійним святом автомобілістів і дорожників працівників філії «Валківський райавтодор» та Валківського автотранспортного підприємства привітали сьогодні голова районної ради Ю.Д.Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації В.П.Оноша та Валківський міський голова В.В.Скрипніченко.

Відзначаючи високий професіоналізм співробітників районних підприємств автотранспортної галузі, їх сумлінність, самовіддане ставлення до виконання своєї непростої роботи, Юрій Дмитрович висловив слова вдячності працівникам за їх щоденну працю, високу майстерність та служіння людям…

Детальніше...

  Андрій Куликов провів тренінг для посадовців органів місцевого самоврядування та журналістів районних ЗМІ Харківщини

22.10.2014

Що таке інформаційна війна, які використовують методи ведення інформаційної війни, як чинити протидію – ці та інші питання висвітлив сьогодні Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, ведучий програми «Свобода слова» на ТК «ICTV», під час тренінгу для посадовців органів місцевого самоврядування та журналістів районних ЗМІ Харківщини, участь в якому взяв голова районної ради Яцина Ю.Д.

Андрій Куликов підкреслив, що інформаційна війна щільно пов’язана з психологічною війною і використовує цілий арсенал засобів для пригнічення готовності до опору, сіяння панічних настроїв і введення людей в оману...

Детальніше...

  Допоможемо разом мобілізованим валківчанам!

20.10.2014

Шановні депутати районної ради, депутати місцевих рад району, приватні підприємці та всі небайдужі жителі району!

Валківська районна рада та Валківський районний військовий комісаріат звертаються до Вас, як до людей з активною громадською позицією, небайдужих до проблем місцевих громад та кожного мешканця району з проханням підтримати захисників нашої Вітчизни, мобілізованих з міста Валки, сіл та селищ району.

Сьогодні, в цей скрутний час, надважливим питанням для України є збереження територіальної цілісності, а відтак – і незалежності країни, відновлення миру. І це можливо в тому числі і за умови боєздатності та забезпеченості нашої армії, яка нині, як ніколи, потребує підтримки згуртованого громадянського суспільства...

Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів нараду з керівниками місцевих рад

17.10.2014

Про участь місцевих рад Валківщини у проектах розвитку громад та міжнародної технічної допомоги у 2014 – 2015 роках та про початок ІІІ фази проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – МРГ ІІІ» в Україні йшлося на нараді з головами місцевих рад, керівниками комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я та позашкільної освіти Валківського району.

Про мету, пріоритетне спрямування, тривалість та бюджет проекту ЄС та ПРООН доповіла зібравшимся керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Третя фаза проекту спрямована на відновлення соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності місцевих громад як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого агробізнесу. Мета проекту полягає у сприянні сталому економічному розвитку на місцевому рівні через заохочення ініціативи громад по всій території України.

Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів нараду з керівниками місцевих рад

17.10.2014

У Валківському районі є ради із достатнім потенціалом, які при певних умовах можуть притягти потужні інвестиції на розвиток громади, - запевнив голова ради Юрій Яцина, наголосив на важливості питання та закликав керівників місцевих рад невідкладно по максимуму включатися в роботу над створенням ініціативних груп, залучаючи до співпраці профільних спеціалістів, активних членів громад. Наголосив на необхідності залучати до участі в підготовці проектів розвитку місцевих громад молодь, студентів, підтримувати їх ініціативу, шукати людей, які допомагатимуть у написанні проекту, в підготовці пакету документів, в реалізації проектів. Завдяки міжнародної технічної допомоги є нагода залучити позабюджетні кошти на розвиток комунальних підприємств та закладів - охорони здоров’я, освіти, в тому числі і позашкільної освіти, чим мають скористатися керівники разом із ініціативними групами з числа небайдужих громадян для вирішення найбільш актуальних проблем підприємств та закладів…

Детальніше...

  Вітаємо Огульцівську та Новомерчицьку громади з Храмовим святом!

14.10.2014

В день свята Покрови Пресвятої Богородиці голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. завітав до Огульцівської громади щоб здійснити спільну молитву та привітати огульчан із Храмовим святом. Юрій Дмитрович з найкращими побажаннями міцної віри, миру в домі та любові в серці передав огульцівській православній громаді також теплі щирі слова вітання від депутатів районної ради...

Детальніше...

  З Днем народження
вітаємо голову
Валківської районної ради
ЯЦИНУ ЮРІЯ ДМИТРОВИЧА !


09.10.2014

Шановний ЮРІЮ ДМИТРОВИЧУ!

Від виконавчого апарату та депутатського корпусу Валківської районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
В цей святковий день від всієї душі ми зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя та чудового настрою щодня, злагоди, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних, близьких та друзів. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань! Нехай на Вашому життєвому шляху на Вас чекають лише яскраві і щасливі події, Ваші задуми завжди супроводжує мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, серце зігріває тепло людської поваги, а вдячність людей завжди буде стимулом для нових здобутків на ниві служіння народові.
Миру та злагоди!

Детальніше...

  В області стартувала третя фаза проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

09.10.2014

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова оголошено про початок ІІІ фази проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – МРГ ІІІ».
У регіональному семінарі з впровадження проекту взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, його перший заступник Олена Олешко, перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Райнін, депутати обласної ради, ректор університету Володимир Бабаєв, координатор обласного підрозділу проекту МРГ у Харківській області Галина Чала, спеціаліст з розвитку громад проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Олена Рудіч. Валківський район представляла Тетяна Котенко, керуюча справам районної ради, керівник районної робочої групи з питань реалізації міжнародних програм та регіонального розвитку...

Детальніше...

  Розпочався черговий цикл навчання в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії держуправління при Президентові України

08.10.2014

З 6 жовтня 2014 року голова районної ради Яцина Ю.Д. проходить черговий цикл навчання в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України за професійними програмами підвищення кваліфікації голів районних рад, працівників Апарату Верховної Ради України, керівників структурних підрозділів Міністерств, відповідних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, інших державних агенцій, інспекцій та служб України. Планом даного циклу навчання передбачено проведення тематичних зустрічей, круглих столів, практичних занять, обміну досвідом за участю як провідних науковців Національної академії, так і керівників центральних органів виконавчої влади…

Детальніше...

  Координаційна рада керівників правоохоронних органів Валківського та Коломацького районів

06.10.2014

Сьогодні в залі засідань Валківської районної ради під керівництвом Сергія Шевцова, Валківського міжрайонного прокурора, радника юстиції, відбулася координаційна рада керівників правоохоронних органів Валківського та Коломацького районів з питань забезпечення законності та правопорядку, боротьби із злочинністю та протидії корупції.

У спільній нараді взяли участь начальник Валківського райвідділу міліції (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) Станіслав Степанов, представник районного суду Олег Товстолужський, посадові особи Валківської районної ради та райдержадміністрації, Валківської міської та Коломацької селищної рад, керівники підрозділів Валківського райвідділу міліції, представники громадськості та засобів масової інформації…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Яцини Ю.Д.
з нагоди Дня працівників освіти


05.10.2014

Шановні освітяни Валківщини!
Сердечно вітаю Вас зі святом – Днем працівників освіти!
В ці дні кожен із нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, «запалив» іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Державою, суспільством на учителя покладена висока відповідальність – творити Людину, формувати її духовно, готувати до самостійного життя. Ваші знання і досвід, шановні освітяни Валківщини, мудрість і виваженість – запорука того, що наше майбутнє буде кращим. Збудувати сильну державу можна лише за умови виховання освічених і свідомих громадян. І тому від Вас значною мірою залежить день завтрашній…

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня людини похилого віку та Дня ветерана

01.10.2014

Валківчан поважного віку 1 жовтня вітали в залі пленарних засідань районної ради з нагоди відзначення Міжнародного Дня людини похилого віку та Всеукраїнського Дня ветерана. Активістів ветеранського руху, представників органів самоорганізації населення, серед яких більшою мірою саме пенсіонери, ветерани праці, вітали сьогодні голова районної ради Ю.Д. Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації В.П. Оноша, Валківський міський голова В.В. Скрипніченко та творчі колективи районного народного дому «Іскра» і відділення соціальної адаптації районного територіального центру соціального обслуговування. Цього дня від керівництва району та міста для поважного зібрання звучали найтепліші слова, на які безумовно заслуговують наші батьки і матері, дідусі й бабусі, які пройшли нелегкий, але славний трудовий життєвий шлях.

Детальніше...

  Привітання народного депутата України Олександра Біловола з нагоди Дня людини похилого віку та Дня ветерана

01.10.2014

Загальнорайонне урочисте відзначення Міжнародного Дня людини похилого віку та Всеукраїнського Дня ветерана стало доброю традицією на Валківщині. Сьогодні зал пленарних засідань вщент був заповнений людьми поважного віку.

З нагоди цих визначних дат валківчан – ветеранів праці, дітей війни, голів первинних ветеранських організацій особисто привітав народний депутат України О.М. Біловол. Засвідчуючи свою синовню повагу ветеранам війни та праці, нашим батькам, матерям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги, лихі воєнні та складні повоєнні роки, довгий трудовий шлях, Олександр Миколайович від щирого серця бажав присутнім і всім валківчанам доброго здоров’я і довголіття, миру і добробуту в країні і в кожній родині, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні.

Детальніше...

  Робоча нарада з питань забезпечення стабільної роботи закладів охорони здоров’я

01.10.2014

Сьогодні об 11.00 годині голова районної ради Ю.Д. Яцина провів робочу нараду з керівниками районних закладів охорони здоров’я КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» та КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району». В нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П., посадові особи виконавчого апарату районної ради, Шарівський сільський голова Колодяжний О.М. та начальник фінансового управління райдержадміністрації Левчук Л.М., депутати райради.

Під час роботи учасниками були розглянуті питання щодо критичного стану фінансування галузі охорони здоров’я та забезпечення стабільного надання медичних послуг в сільських населених пунктах району, а саме мова йшла про роботу ФАПу у селі Хворостове Шарівської сільської ради…

Детальніше...

  Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади...

30.09.2014

В Харківському національному університеті міського господарства ім. Бекетова під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбувся круглий стіл та дискусія «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади: баланс інтересів територіальних громад, державної влади, громадського сектору та бізнесу» за участі представників місцевого самоврядування, державної влади, громадськості, бізнесу регіону.

Валківський район на форумі представляли голова Валківської районної ради, член Правління Української асоціації обласних та районних рад Яцина Ю.Д., перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П., Ков’язький селищний голова Путінцев В.П. та Високопільський сільський голова, віце-президент Асоціації ОМС Харківської області Шумейко С.А.
Валківськими керівниками надано ряд пропозицій щодо удосконалення законопроектів щодо децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, які стосуються як нової системи місцевого самоврядування, так і механізмів децентралізації повноважень та ресурсного і кадрового забезпечення цих процесів...

Детальніше...

  З Днем дошкілля!

27.09.2014

27 вересня в Україні традиційно відзначають День дошкілля. Сьогодні о 10.00 годині ранку колектив Благодатненського дошкільного навчального закладу із загальнодержавним професійним святом - Днем дошкілля привітав голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович.

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824