Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4965 
  Валківській комунальній дитячій школі мистецтв - 20 років

21.10.2017

Участь у музичному святі «Мистецькі барви» взяли юні таланти Валківщини - вихованці школи мистецтв разом із своїми викладачами, а також її чисельні випускники минулих років. Дехто з випускників сьогодні вже й самі стали педагогами та викладають у школі, яку колись закінчили.

Сьогодні Валківську ДШМ відвідують близько 200 обдарованих дітей з усього району, які навчаються тут грі на музичних інструментах, пісенній майстерності, художньому та гончарному мистецтву.

Детальніше...

  Керівники району та міста привітали учасників свята з 20-річним ювілеєм Валківської ДШМ

21.10.2017

Голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, міський голова Валерій Скрипніченко щиро привітали керівника та викладачів Валківської ДШМ, вихованців закладу та їх батьків з 20-річним ювілеєм школи та з відкриттям успішно реалізованого міні-проекту.

Директор Валківської ДШМ Ольга Тимошенко з радістю зазначила, що ювілейний рік став для школи роком надбань та поповнення матеріальної бази школи. Завдяки турботам районного керівництва для школи було придбано гончарну піч та новий гончарний круг. На кошти, виділені з районного бюджету завдяки рішенню депутатів районної ради, закуплені нові меблі для навчального закладу. До того ж, у нещодавно відремонтованому приміщенні відкрито виставковий зал та додаткові класи із новими справжніми мольбертами для вихованців відділення образотворчого мистецтва...

Детальніше...

  Нові народні музичні інструменти, придбані завдяки впровадженню міні-проекту, прозвучали під час святкової концертної програми «Мистецькі барви»

21.10.2017

Два десятиліття тому шляхом об᾿єднання музичної та художньої шкіл у Валківському районі була заснована районна комунальна дитяча школа мистецтв з двома відділеннями: музичним та образотворчого мистецтва. І саме в ці яскраві різнобарвні жовтневі дні заклад відзначає своє 20-річчя.

З нагоди ювілейної дати керівництвом школи було заплановано ряд мистецьких заходів. До 20-річного ювілею Валківської дитячої школи мистецтв була приурочена і урочиста презентація успішно впровадженого міні-проекту «Оновлення фонду народних музичних інструментів – гарантія якісної освіти та професійної підготовки підростаючого покоління». Захід відбувся 21 жовтня о 12.00 годині у глядацькому залі Валківського районного народного дому «Іскра» в рамках музичного свята «Мистецькі барви»…

Детальніше...

  Презентація міні-проекту «Оновлення фонду народних музичних інструментів – гарантія якісної освіти та професійної підготовки підростаючого покоління»

21.10.2017

Міні-проект став одним з переможців цьогорічного обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». В рамках проекту для Валківської комунальної дитячої школи мистецтв придбано музичні інструменти на загальну суму 150 тис. грн. П’ять акордеонів, баян, бандура та дві гітари поповнили фонд музичних інструментів закладу, де обдарована молодь Валківщини успішно розвиває свої таланти.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня статистики

20.10.2017

Щороку 20 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день статистики (World Statistics Day). Його святкування започатковане Статистичною комісією Організації Об’єднаних Націй у 2010 році на 64 сесії ООН. Таке рішення було прийняте, враховуючи значимість статистичної інформації для вимірювання прогресу на національному, регіональному та міжнародному рівнях і підтримки сучасних процесів управління соціально-економічним розвитком…

Детальніше...

  Стан будівництва об’єктів на контролі влади

20.10.2017

20 жовтня 2017 року в райдержадміністрації відбулася нарада щодо стану будівництва у Валківському районі об’єктів, що фінансуються з різних джерел фінансування. Таких об’єктів станом на сьогодні є 13, серед яких:
- капітальний ремонт водогону у м.Валки;
- встановлення башти Рожновського у м.Валки;
- капітальний ремонт покрівлі та влаштування водостічної системи будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Шарівка;
- капітальний ремонт приміщень нежитлової будівлі Валківського БДЮТ;
- реконструкція будівлі Старомерчицького будинку культури;
- капітальний ремонт паталого-анатомічного відділення КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня»;
- поточний ремонт покрівлі Новомерчицького НВК 1-3 ст. ...

Детальніше...

  Творчий звіт Тетяни Коденко - поетеси з селища Ков’яги

20.10.2017

20 жовтня в актовій залі Ковязького навчально-виховного комплексу відбувся культурно-мистецький захід - творчий вечір місцевої поетеси Тетяни Коденко під назвою «Як пишу, то молодію».

Почесним гостям і односельцям Тетяна Коденко продекламувала свої вірші, що увійшли до поетичної збірки, яка нещодавно вийшла з друку, поділилася задумами і планами на майбутнє...

Детальніше...

  Валківські поліцейські виявили в автомобілі амфетамін

19.10.2017

Валківським відділом поліції продовжується вестись активна робота по виявленню наркотиків. Так, 18.10.2017 року о 11 год. 50 хв. до чергової частини Валківського відділу поліції надійшло повідомлення від поліцейського СРПП про те, що на стаціонарному посту м. Валки зупинено автомобіль «Рено Кенго», який рухався по автодорозі Київ – Харків - Довжанський зі сторони м. Київ в напрямку м. Харкова.

При огляді речей у 22-ти річного водія, мешканця Черкаської області, при особистому огляді в джинсах в правому кармані було виявлено та вилучено білу порошкоподібну речовину схожу на амфетамін…

Детальніше...

  Головою районної ради скликано чергову ХХ сесію Валківської районної ради

18.10.2017

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження «Про скликання ХХ сесії районної ради VІІ скликання». Чергову сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 9 листопада 2017 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії.
Про дату та час засідань постійних комісій буде повідомлено додатково...

Детальніше...

  Почесний голова федерації важкої атлетики у Валківському районі Степанов С.І. привітав з перемогою дитячу збірну важкої атлетики ДЮСШ «Спорт для всіх»

18.10.2017

Валківський відділ поліції вже чотири роки як взяв шефство над дитячою спортивною секцією важкої атлетики Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх». За час тісної співпраці вихованці спортивної секції досягли високих результатів, які вже неодноразово демонстрували як на обласних змаганнях, так і на чемпіонатах України. Нещодавно збірна Валківського району повернулась з обласних змагань з важкої атлетики, де у складній боротьбі виборола першість. До складу команди входило 12 учнів з третього по дев’ятий клас.

Традиційно з високими досягненнями учасників змагань привітав начальник Валківського відділу поліції ГУНП в Харківській області підполковник поліції, депутат районної ради Станіслав Степанов, який є почесним головою федерації важкої атлетики у Валківському районі…

Детальніше...

  Команда юнаків Шарівської школи – переможці цьогорічних змагань районної Спартакіади допризовної молоді «Під Покровом Божої Матері»

15.10.2017

13 жовтня у ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулася районна Спартакіада допризовної молоді «Під Покровом Божої Матері», присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Участь у змаганнях взяли чотирнадцять команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Учасників змагань, відкриваючи Спартакіаду, вітали голова Валківської районної ради Віталій Оноша, голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко, начальник відділу освіти РДА Вікторія Новосел.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників харчової промисловості України

15.10.2017

Шановні працівники харчової промисловості Валківщини! Валківська районна рада щиро вітає вас із професійним святом!

Завдяки вашій наполегливій праці харчова промисловість на сьогодні є однією з провідних галузей економіки України та демонструє високі темпи розвитку. Харчова промисловість України — це тисячі великих, середніх і малих підприємств різної форми власності. Працівники галузі роблять вагомий внесок у зміцнення економіки держави, забезпечення продовольчої безпеки, стабільності та підвищення рівня життя співвітчизників. Абсолютна більшість харчових продуктів, що споживаються в нашій державі – українського виробництва. Це найкраща характеристика вашої праці і прояв високої довіри…

Детальніше...

  «Відчуття тепла» - персональна виставка валківської художниці Анни Лазаренко

14.10.2017

У Валківському краєзнавчому музеї напередодні Дня захисника України презентовано персональну виставку живопису валківської художниці Анни Лазаренко під назвою «Відчуття тепла». Час для відкриття нової виставки обрано не випадково, адже її авторка є військовослужбовцем Збройних сил України і служить за контрактом старшим солдатом у Валківському райвійськкоматі...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем захисника України

14.10.2017

Шановні валківчани! У величне свято Покрови Пресвятої Богородиці та в День українського козацтва ми відзначаємо і державне свято – День захисника України, яке з 2014 року Указом Президента України офіційно встановлено як загальноукраїнське.

День захисника України – це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого такі поняття, як честь і гідність, сила та звитяга, витримка і відповідальність є не просто словами. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну...

Детальніше...

  Герої не вмирають!

14.10.2017

До Дня захисника України у Валківському краєзнавчому музеї розгорнута експозиція, присвячена всім, хто в різні часи ставав на захист української держави та свого народу, захищаючи мир та спокій своїх родин та рідної землі, свободу та незалежність країни.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші мешканцям сіл Огульці та Новий Мерчик із Храмовим святом

14.10.2017

В День Покрови Пресвятої Богородиці Огульцівська та Новомерчицька релігійні православні громади, прихожани Храму Покрови Пресвятої Богоматері с. Огульці та Свято-Покровського Храму с. Новий Мерчик відзначають Храмове свято.

Дорогі мешканці Огульцівської та Новомерчицької громад! Від усієї душі щиро вітаю Вас з подвійним святом – зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці та Храмовим святом! Хочу побажати кожному з Вас внутрішньої сили та душевної рівноваги. Нехай віра допомагає долати життєві перешкоди та буде тим провідним світлом, котре вестиме в житті…

Детальніше...

  Хай живе козацька слава!

14.10.2017

Святковий концерт «Хай живе козацька слава!» до свята мужності, патріотизму та героїзму - Дня захисника України підготували для валківчан солісти та творчі колективи Валківського районного народного дому «Іскра». Починаючи із 2014 року 14 жовтня в Україні вшановують та вітають всіх причетних до високого звання Захисник – мужніх, незламних, всіх, для кого честь, гідність, патріотизм – не просто слова.

Святкові урочистості зібрали до глядацької зали РНД «Іскра» членів громадських організацій - учасників антитерористичної операції, воїнів-афганців, ветеранів війни, представників трудових колективів, мешканців району…

Детальніше...

  Валківчани урочистою ходою пройшли до Меморіалу Слави та вклонилися пам᾿яті захисників України

13.10.2017

Сьогодні, напередодні державного свята – Дня захисника України, відбулися районні урочистості, які розпочалися з урочистої ходи до Меморіалу Слави та покладання квітів до братської могили захисників Валківщини.

Керівники району та міста, керівники установ, підприємств району разом із представниками трудових колективів, учнівська молодь, члени громадських організацій воїнів АТО, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів, вшановуючи безсмертний подвиг борців за незалежність України, поклали квіти до вічного вогню та вклонилися пам᾿яті героїв…

Детальніше...

  Ветеранів АТО з Днем захисника України привітали очільники району

13.10.2017

Напередодні свят - Дня захисника України та Дня українського козацтва керівники району зустрілися із валківчанами - учасниками антитерористичної операції та привітали з державним святом земляків-героїв, які за покликом душі стали на захист рідної землі.

Детальніше...

  Вічна світла пам`ять героям, які відали своє молоде життя за вільне майбутнє України!

13.10.2017

Сьогодні, у переддень свята захисників України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці до могил наших земляків-валківчан, які загинули в зоні АТО, Андрія Ваховського та Андрія Ольховського, прийшли керівники району, учні Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Валківського ліцею з тим, щоб покласти квіти, схилити голови у хвилині мовчання та вшанувати світлу пам`ять героїв, які відали своє молоде життя за вільне майбутнє України.

Детальніше...

Усього: 4965 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4965