Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  У Шарівській та Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст. встановлені нові вікна та двері

28.12.2016

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко з робочим візитом завітали до Шарівської та Олександрівської загальноосвітніх шкіл, де завершено встановлення нових енергозберігаючих вікон, та зустрілися з педагогічними колективами навчальних закладів.

Детальніше...

  Візит керівництва району та області до Валківської центральної районної лікарні

28.12.2016

У Валківській центральній районній лікарні вікна та двері замінeно на енергозберігаючі на загальну суму 450 тисяч гривень. Під час робочого візиту до районного закладу охорони здоров’я Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко зустрілися з колективами працівників Валківської центральної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...

  Візит Першого заступника голови обласної ради Коваленка В.М. та керівництва району до Валківського терцентру

28.12.2016

Валківському районному тeриторіальному цeнтру соціального обслуговування (надання соціальної допомоги) під час робочого візиту до закладу Перший заступник голови обласної ради Віктор Ковалeнко подарував коляски та інші прилади для комфортного проживання та пeрeсування постояльців центру.

Детальніше...

  ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ
у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського


28.12.2016

У Валківському ліцeї ім. О. Масeльського відбувся святковий захід з нагоди районного спортивного свята «Тріумф чемпіонів». В районному заході, який відбувся вперше, взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Валківський район завжди славився своїми спортивними талантами і досягненнями, і цього року наші спортсмени знову були на висоті. Під час свята було підбито підсумки районних спортивних змагань року, а всім юним спортсменам-призерам Валківщини вручені грамоти та медалі.

Детальніше...

  Стартує обласний конкурс міні-проектів
розвитку місцевих громад «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2017» !


28.12.2016

З 27 грудня приймаються заявки на участь в обласному конкурсі міні-проектів «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ». Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні Конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Запрошуємо сільських, селищних, міського голів, працівників місцевих рад, ініціативні групи громадян, представників малого та середнього бізнесу взяти активну участь у обласному конкурсі «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2017»...

Детальніше...

  Новорічне свято для дітей учасників АТО та дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб відбулося у Будинку дитячої та юнацької творчості

27.12.2016

З нагоди Новорічних та Різдвяних свят 26 грудня на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся захід для дітей, чиї батьки проходили або проходять зараз службу в зоні проведення АТО, та дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб. Цікаву концертну програму для учасників свята підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. Традиційним доповненням до свята стало вручення солодких подарунків.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради

27.12.2016

Під час наради мова йшла про плани на тиждень та районні новорічні заходи; завершення роботи з матеріалами чергової ХІІ сесії районної ради - друк затверджених радою рішень та направлення їх до виконання за належністю відповідно до сформованих листів розсилки, оприлюднення прийнятих рішень; проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради посадових обов’язків і завдань.

Детальніше...

  Про районний бюджет на 2017 рік

26.12.2016

22 грудня 2016 року депутатами районної ради затверджений районний бюджет на 2017 рік. Формування доходів районного бюджету здійснено з урахуванням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики. Складовими частинами доходів загального фонду районного бюджету є :
- власні доходи – 48222,6 тис.грн.;
- базова дотація – 3683,1 тис.грн.;
- освітня субвенція – 33557,8 тис.грн.;
- медична субвенція – 20048,8 тис.грн.;
- субвенції з державного бюджету – 76359,2 тис. грн.;
- інша субвенція з Коломацького району на надання спеціалізованої медичної допомоги в сумі 260 тис. грн. …

Детальніше...

  Депутатський ЗВІТ
заступника голови Валківської районної ради
ЯЦИНИ Ю.Д.
перед Огульцівською громадою


25.12.2016

24 грудня 2016 року о 13.00 годині у приміщенні Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів на виконання відповідного рішення районної ради від 22.12.2016 р. «Про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями»
заступник голови Валківської районної ради ЯЦИНА Юрій Дмитрович разом із Огульцівським сільським головою Веретельник Аллою Олександрівною прозвітували перед місцевою громадою про роботу за 2016 рік, про виконання наданих Законом повноважень та сформували основні спільні завдання на 2017 рік, привітавши присутніх з наступаючими Різдвяними та новорічними святами...

Детальніше...

  Фото-візуалізація
до депутатського звіту
ЯЦИНИ Ю.Д.
перед Огульцівською громадою
за 2016 рік


25.12.2016

Додаток до звіту:
окремі напрямки депутатської роботи у громаді
та активна участь у різнопланових заходах села Огульці,
починаючи від благоустрою території,
прибирання стихійних сміттєзвалищ,...
закінчуючи концертами, культурно-освітніми
та інфраструктурними проектами
розвитку місцевої територіальної громади,
яка має славетну історію,
і якій у цьому році виповнилось
370 років з моменту заснування...

Детальніше...

  Керівники району вручили відзнаки Харківської обласної ради

23.12.2016

22 грудня 2016 року на початку пленарного засідання сесії голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком вручили почесні відзнаки Харківської обласної ради.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотами Харківської обласної ради відзначені
Борщ Ольга Іванівна – депутат Валківської районної ради
Холодний Олександр Миколайович - депутат Валківської районної ради
Котенко Тетяна Микитівна – керуюча справами виконавчого апарату Валківської районної ради.

Детальніше...

  Урочисте вручення відзнак Почесним громадянам Валківського району

23.12.2016

З метою вшанування та відзначення особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток Валківського району, піднесення його авторитету на державному й регіональному рівнях, підтримуючи клопотання трудових колективів, громадських організацій та органів місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації Президії районної ради на пленарному засіданні ХІ сесії депутати районної ради на знак великої поваги затвердили рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Валківського району». Відповідно до цього рішення на початку пленарного засідання чергової ХІІ сесії районної ради очільники району під оплески залу вручили Дипломи, значки та посвідчення Почесним громадянам Валківського району: Вовку Володимиру Федоровичу, Желєзняку Миколі Матвійовичу, Губському Григорію Єлисейовичу, Катричу Юрію Аркадійовичу.

Детальніше...

  Почесний громадянин Валківського району
ВОВК Володимир Федорович


23.12.2016

Відповідно до рішення Валківської районної ради від 16 листопада 2016 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно

ВОВКУ Володимиру Федоровичу

заслуженому учителю України, учителю географії Новомерчицького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області.

Детальніше...

  Почесний громадянин Валківського району
ГУБСЬКИЙ Григорій Єлисейович


23.12.2016

Відповідно до рішення Валківської районної ради від 16 листопада 2016 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно

ГУБСЬКОМУ Григорію Єлисейовичу

кавалеру ордену «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, срібної Георгіївської медалі «Честь. Слава. Труд» ІV ступеню, генеральному директору ПСП «Маяк» с. Губщина Валківського району, Харківської області.

Детальніше...

  Почесний громадянин Валківського району
ЖЕЛЄЗНЯК Микола Матвійович


23.12.2016

Відповідно до рішення Валківської районної ради від 16 листопада 2016 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно

ЖЕЛЄЗНЯКУ Миколі Матвійовичу

володарю Почесної відзнаки Харківської обласної ради «Слобожанська слава», члену спілки журналістів України, видатному краєзнавцю.

Детальніше...

  Почесний громадянин Валківського району
КАТРИЧ Юрій Аркадійович


23.12.2016

Відповідно до рішення Валківської районної ради від 1 грудня 2016 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно

КАТРИЧУ Юрію Аркадійовичу

нагородженому орденом «Червона зірка», учаснику бойових дій в Республіці Афганістан, дійсному генерал-осавулу Харківського козацтва, волонтеру та учаснику Антитерористичної операції, активісту громадського руху по патріотичному вихованню молоді.

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової ХІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання

22.12.2016

На розгляд чергової сесії районної ради за результатами роботи постійних комісій ради було внесено понад два десятки питань, серед яких – проект головного фінансового документу району – РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ на 2017 рік. Заслухавши доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Лариси Левчук та пояснення до проекту рішення, депутати майже одноголосно підтримали представлений проект та затвердили районний бюджет на 2017 рік, який згідно Бюджетного кодексу України складено із застосуванням програмно-цільового методу у бюджетному процесі…

Детальніше...

  Голова районної ради прозвітував перед депутатами та громадськістю про свою діяльність, роботу районної ради та її виконавчого апарату

22.12.2016

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» перед депутатами та громадськістю під час пленарного засідання чергової ХІІ сесії районної ради про свою діяльність, роботу районної ради та її виконавчого апарату за період з грудня 2015 року по грудень 2016 року звітував голова районної ради Віталій Оноша.

Заслухавши доповідь голови ради, депутати одноголосно затвердили рішення, взявши до відома Звіт, роботу голови Валківської районної ради Оноші В.П. за звітний період схвалили. Матеріали звіту будуть опубліковані у районній газеті «Сільські новини» та розміщені на офіційному веб-сайті районної ради…

Детальніше...

  До уваги депутатів!
22.12.2016 - пленарне засідання чергової ХІІ сесії районної ради.


21.12.2016

22 грудня 2016 року о 10.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової ХІІ сесії районної ради. Запрошуємо депутатів районної ради взяти участь в роботі сесії.

З переліком питань, внесених на розгляд сесії, можна ознайомитися далі...

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань бюджету

20.12.2016

Сьогодні о 14.00 год. під головуванням очільника комісії Ольги Дубовик та за участі голови районної ради Віталія Оноші, його заступника Юрія Яцини, голови райдержадміністрації Віктора Войтенка, начальника фінансового управління РДА Лариси Левчук, керівників бюджетних установ – головних розпорядників коштів районного бюджету відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики.

На порядку денному комісії – дев’ять питань, всі питання розглянуті депутатами та внесені до порядку денного чергової сесії, пленарне засідання якої відбудеться завтра о 10.00 годині…

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510