Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5649 
  Співробітництво громад є основою сталого розвитку їх територій, — В’ячеслав Негода про окремі індикатори Моніторингу децентралізації

16.03.2018

Співробітництво територіальних громад як інструмент для місцевого розвитку, набирає популярності. Про це свідчать дані Моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, який щомісяця здійснює Мінрегіон.

Лише за минулий місяць 27 територіальних громад уклали 9 договорів про співробітництво. Всього таким інструментом скористалися 614 громад, які уклали між собою 142 договори і тепер спільно, об’єднавши ресурси, вирішують питання житлово-комунального господарства, благоустрою, пожежної безпеки, соціального забезпечення та інші.

Детальніше...

  Геннадій Зубко розповів скільки потрібно інвестицій для модернізації комунального водо- та теплопостачання

16.03.2018

Держава має створити умови, за якими мають відбуватись процеси модернізації комунального господарства, і забезпечити наявність фінансів. 25 років, на жаль, нічого не робилося, аби міста і громади, які мають власні комунальні підприємства, могли фінансувати і реалізовувати подібні процеси. В умовах децентралізації ми передали кошти і повноваження на місця. Тепер важливо, аби кожен із органів місцевого самоврядування визначив пріоритети: витрачаємо не тільки на фонтани, тротуари і благоустрій, але і на те, що працює під землею. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню «Апостроф» повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Богодухівське відділення Фонду соціального страхування України інформує

16.03.2018

Згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне страхування» завданням страхування від нещасного випадку є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням.

Згідно ст. 18 Закону України «Про охорону праці» не допускаються до роботи працівники, в тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж та перевірку знань з охорони праці.

Детальніше...

  Перший пріоритет - довіра і незалежність НБУ. Президент представив нового голову Нацбанку

16.03.2018

Установу очолив Яков Смолій, який до цього часу виконував обов’язки керівника НБУ.

Президент подякував депутатам Верховної Ради, які проголосували «на підтримку незалежності Національного банку», призначивши нового Голову НБУ. При цьому він наголосив на важливості цього рішення для «впевненості, твердості та стабільності банківсько-фінансової системи країни», а також для надійної співпраці з такими міжнародними фінансовим організаціями як Міжнародний Валютний Фонд.

Детальніше...

  ЗА ДОБРОБУТ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ - районні урочистості з нагоди Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

16.03.2018

Урочистості з нагоди Дня працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення під промовистою назвою «За добробут і благополуччя» відбулися сьогодні в залі пленарних засідань районної ради.

Винуватців свята вітали голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та заступник голови Валківської міської ради Ігор Нізельковський.

Детальніше...

  Кращих працівників житлово-комунального господарства району відзначено Почесними грамотами Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської ОДА

16.03.2018

Почесними грамотами Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації з нагоди професійного свята нагороджено:
Ващенка Івана Костянтиновича - водія автотранспортних засобів відділу водопостачання КП «Вода» Валківської районної ради;
Перепелицю Наталію Олександрівну - інженера з інвентаризації об’єктів нерухомого майна КП «Вода» Валківської районної ради;
Загоруйко Людмилу Миколаївну - головного бухгалтера КП «Вода» Валківської районної ради;
Ходновського Сергія Леонідовича – тракториста комунального підприємства «Благоустрій» Валківської міської ради.

Детальніше...

  Працівників житлово-комунального господарства району з професійним святом привітав голова районної ради Віталій Оноша

16.03.2018

«Сьогодні в залі районної ради найдорожчі гості, – наголосив Віталій Оноша – Це завдяки вашій наполегливій, нелегкій праці, яку не завжди помічають інші, ми маємо всі ті звичні комунальні блага, які є невід’ємною частиною затишку в наших оселях, порядку та благоустрою на наших вулицях. Саме ви, працівники комунальних підприємств «Вода», «Валківське БТІ», «Благоустрій», працівники галузі побутового обслуговування, своєю працею та професійною майстерністю забезпечуєте потребу валківчан у повсякденних і життєво необхідних послугах».

Детальніше...

  Керівники району вручили районні почесні відзнаки кращим представникам трудових колективів підприємств сфери ЖКГ

16.03.2018

З нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – за вагомі трудові здобутки, високу професійну компетентність, сумлінне виконання службових обов’язків, плідну працю у сфері житлово-комунального господарства і особистий внесок у підвищення якості надання послуг спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації відзначено кращих фахівців комунальних підприємств та приватних підприємців галузі побутового обслуговування населення.

Детальніше...

  Керівники району вручили районні почесні відзнаки кращим представникам трудових колективів підприємств сфери ЖКГ

16.03.2018

Спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації відзначено: ...

Детальніше...

  Валківська районна рада та райдержадміністрація щиро дякують трудовим колективам КП «Вода» та КП «Валківське БТІ» за наполегливу працю

16.03.2018

Валківська районна рада та Валківська районна державна адміністрація вітають з професійним святом та висловлюють щиру подяку трудовому колективу КП «Вода» та її керівнику Борису Мирошниченку за наполегливу сумлінну працю, зразкове виконання функціональних обов’язків, особистий внесок у підвищення якості надання комунальних послуг, стабільне водопостачання і водовідведення домогосподарств та об’єктів соціальної інфраструктури місцевих територіальних громад району, забезпечення якісною питною водою мешканців Валківщини.

Детальніше...

  Грамотами міської ради були відзначені керівник та кращі працівники комунального підприємства «Благоустрій» Валківської міської ради

16.03.2018

Фотофакти

Детальніше...

  ЗА ДОБРОБУТ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ - районні урочистості з нагоди Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

16.03.2018

Свої творчі вітання учасникам районного урочистого заходу з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення дарували солісти РНД «Іскра» Богдана Войтенко, Михайло Зубченко, Марина Іванова.

Детальніше...

  З професійним святом працівників підприємств сфери ЖКГ вітали вихованці ДНЗ «Берізка»

16.03.2018

Вихованці Валківського дошкільного навчального закладу «Берізка» під оплески залу виконали пісню «Нащадки справжніх козаків», вітаючи всіх запрошених на районні урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населення.

Детальніше...

  Юлія Світлична привітала учасників Kharkiv music fest

15.03.2018

14 березня голова ХОДА взяла участь у відкритті музичного фестивалю, який проходитиме у регіоні до 29 березня.

«Харків, як завжди, знаходиться в авангарді подій. Мені надзвичайно приємно, що саме в нашій області формуються нові тенденції розвитку мистецтва та культури. Я впевнена, музичний фестиваль, який триватиме протягом двох тижнів, дасть нам змогу насолодитися віртуозністю талановитих музикантів не лише з Харкова і України, але і всього світу. І я дякую усім, хто був причетний до організації масштабної події - Kharkiv music fest. Бажаю всім слухачам насолоджуватися чарівним мистецтвом, бажаю всім гарного настрою і позитивних емоцій», - сказала Юлія Світлична під час урочистого відкриття музичного фестивалю.

Детальніше...

  Гармонійний розвиток громад нерозривний від проектно-цільового методу фінансування

15.03.2018

Під час обговорення результатів моніторингу процесу реформування місцевого самоврядування у 2017 році, що відбулося 14 березня у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до народних депутатів з проханням стояти на заваді процесів, що нівелюють здобутки децентралізації.

Детальніше...

  З держбюджету виділили 400 млн грн на «теплі кредити»

15.03.2018

Фінансування урядової програми з енергоефективності було збільшено. Зокрема, втричі (порівняно з минулим роком) зросла фінансова підтримка для ОСББ та ЖБК. Вже за тиждень-півтора програма запрацює в державних банках: «Ощадбанку», «Укргазбанку», «Приватбанку» та «Укрексімбанку». Українці зможуть отримати безповоротну допомогу на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках: утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

Безповоротно надається до 14 тисяч гривень на сім’ю - залежно від суми, яку родина бере в банку на енергоефективні заходи. Такою допомогою зможуть скористатися понад 180 тисяч українських родин.

Детальніше...

  Удосконалено механізм фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю

15.03.2018

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань інвалідів».
Зазначену постанову розроблено у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» на виконання бюджетної програми «Фінансова підтримка громадських об’єднань осіб з інвалідністю».
Документом передбачається затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю, яким удосконалюється механізм використання таких коштів.

Детальніше...

  Конкурс читців «Іду душею до Тараса»

15.03.2018

У Валківській центральній дитячій бібліотеці відбувся міський етап районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса». Творче змагання проходило у двох вікових номінаціях. Школярі захоплено виконували поезію Великого Кобзаря, що черговий раз підтвердило його невмирущу силу і геніальність поетичного слова.

Детальніше...

  Важливо дати максимально інструментів для об’єднання громад, - Геннадій Зубко

15.03.2018

Ми визначили індикатори успішності реформи децентралізації, один з головних – це кількість створених громад. Тут лідерські позиції займають Житомирська, Дніпропетровська, Тернопільська, Вінницька й Полтавська області. Аутсайдери – Закарпатська область. Є проблема із Київщиною. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню «Апостроф» повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  У Валківському районі в 2018 році заплановано ввести в дію шість об`єктів будівництва

15.03.2018

Про це сьогодні йшла мова на нараді за участю голови районної ради Віталія Оноші. Як поінформував начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, за рахунок використання різних джерел фінансування передбачається виконати наступний обсяг робіт на шести об’єктах Валківського району у 2018 році: ...

Детальніше...

Усього: 5649 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5649