Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5771 
  Україна приєдналася до всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», - Володимир Гройсман

29.03.2018

Україна приєдналась до започаткованої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Відповідний Меморандум був підписаний сьогодні в Києві між Урядом України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та партнерами ініціативи. Ініціатива працює з 1996 року і до неї залучені муніципалітети понад 30 країн світу на всіх континентах.

Коментуючи визначну подію, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що діти – безумовний пріоритет Уряду.

«І сьогодні ми відкриваємо нові можливості для створення умов для розвитку та самореалізації дітей та молоді в українських громадах», - сказав Глава Уряду.

Детальніше...

  97 відсотків пацієнтів у районах області позитивно висловилися щодо підписання декларацій із сімейними лікарями

29.03.2018

Стан готовності медичних закладів регіону до початку впровадження медреформи на первинній ланці обговорили під час розширеної наради Управління охорони здоров’я ХОДА. Учасниками заходу стали близько 700 медичних працівників з усіх районів області.

«Зміни, що відбуваються у сфері охорони здоров’я, вимагають проведення активної та всебічної роз’яснювальної роботи. Причому не лише серед пацієнтів, але й серед лікарів та медичного персоналу, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – Саме з цією метою на Харківщині ми вже провели та продовжуємо реалізовувати низку інформаційних заходів, а також тематичних семінарів та нарад. Маємо донести суть медичної реформи та план дій на найближчий час кожному громадянину, щоб уникнути будь-яких непорозумінь чи панічних настроїв».

Детальніше...

  Спільна заява лідерів країн Нормандської четвірки

29.03.2018

Лідери країн Нормандської четвірки підтверджують їхню відданість імплементації Мінських домовленостей у всіх її вимірах (безпековому, політичному, гуманітарному та соціально-економічному). Вони розглянуть можливі шляхи прискорення імплементації домовленостей у найближчі місяці.

У цьому зв’язку вони привітали домовленість щодо поновлення з 30 березня 2018 року режиму припинення вогню з нагоди Великодніх свят, досягнуту Тристоронньою контактною групою 26 березня 2018 року. Лідери підкреслили важливість її ретельного дотримання та забезпечення ефективного моніторингу і верифікації з боку СММ ОБСЄ.

Детальніше...

  Відбувся районний етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018»

29.03.2018

Захід проходив у центральній районній дитячій бібліотеці. З усього району з’їхалися учні 6 та 7 класів, щоб позмагатися у кращій презентації улюбленої книжки. Головним завданням учасників було заохочення присутніх до прочитання саме обраних ними книг, і справилися з цим школярі відмінно.

Детальніше...

  Кабінет Міністрів дозволив рятувальникам перевіряти об’єкти і підприємства з високим ступенем ризику

28.03.2018

Відповідною постановою від 18 грудня 2017 року №1104 «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю)», на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Державну службу з надзвичайних ситуацій частково виведено з-під дії мораторію.

Відтак, ДСНС та її територіальним органам Уряд дав зелене світло в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва).

Детальніше...

  В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» Мінюст інформує…

28.03.2018

Як виконується судове рішення?
Хто такий стягував?
Хто такі приватні виконавці та які рішення вони можуть виконувати?

Детальніше...

  В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» Мінюст інформує…

28.03.2018

Хто такий боржник?
Що таке реєстр боржників?
Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

28.03.2018

Протезними виробами та засобами пересування забезпечено більше 5000 потерпілих

Упродовж 2017 року технічними та іншими засобами реабілітації (зокрема, протезно-ортопедичними виробами) було забезпечено 4 817 потерпілих на виробництві, колясками для пересування – 263 потерпілих, зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами – 256 потерпілих. Придбання засобів реабілітації здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Як повідомив голова правління Фонду соцстрахування України Володимир Саєнко, на зазначені цілі було направлено більше 40 млн гривень.

Детальніше...

  Глава Уряду наполягає на проведенні масштабних перевірок громадських закладів на пожежну безпеку

28.03.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів...

Детальніше...

  Визначено переможців районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса»

28.03.2018

Вже тринадцятий рік поспіль учні загальноосвітніх навчальних закладів району беруть участь у загальнорайонному культурно-просвітницькому заході – конкурсі читців «Іду душею до Тараса». Цього року фінал конкурсу проходив у залі районного Будинку дитячої та юнацької творчості, де зібралися шанувальники геніальної поезії Т.Г. Шевченка, а компетентне журі мало непросте завдання – визначити найкращих із кращих. Адже до районного етапу були допущені учні, які вже стали переможцями конкурсу читців в своїх місцевих громадах.

Детальніше...

  Районному конкурсу читців «Іду душею до Тараса» тринадцять років...

28.03.2018

Творче змагання проходило у двох вікових номінаціях: І - учні 3-6 класів, ІІ - учні 7-11 класів. Конкурсанти не просто декламували улюблені рядки Великого Кобзаря, а й намагалися емоційно і проникливо передавати власне розуміння, сприйняття та викликані шевченковою поезією почуття.

Детальніше...

  Переможців районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса» відзначено спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації

28.03.2018

Переможцями цьогорічного конурсу стали:

І номінація
І місце – Шушунов Єгор - учень 4 класу Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце – Бондаренко Ліза - учениця 6 класу Гонтів’ярської філії Валківського ліцею ім. Масельського
ІІІ місце – Жакун Вікторія - учениця 5 класу Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ номінація
І місце – Дубовик Поліна - учениця 8 класу Валківського ліцею ім. Масельського
ІІ місце розділили Цендра Ірина – учениця 7 класу Новомерчицького НВК і Надьон Софія - учениця 8 класу Валківського ліцею ім. Масельського
ІІІ місце – Іванова Анастасія - учениця 9 класу Минківської філії Валківського ліцею ім. Масельського

Детальніше...

  Проект «Енергія світла»: за кілька років в області планують вирішити проблему вуличного освітлення

28.03.2018

Перший етап реалізації масштабної ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної стартує вже цього року. Вуличне освітлення з’явиться на 300 вулицях у 137 населених пунктах регіону.

Про проект «Енергія світла» розповів під час брифінгу 28 березня начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов. За його інформацією, заходи розраховані до 2021 року. Реалізовувати проект будуть у рамках Програми соціально-економічного розвитку області. За цей час планують вирішити всі питання, пов’язані із зовнішнім освітленням, у всіх 1761 населеному пункті Харківської області.

Детальніше...

  Децентралізація - це ефективний баланс інтересів. Юлія Світлична

28.03.2018

Керівник області виступила з доповідями під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Одним з ключових питань для обговорення під час засідання Палати регіонів 28 березня стала тема регіональної самобутності та єдності нації й держави. Про досвід України в питанні збереження територіальної цілісності та безпеки розповіла Віце-президент Палати регіонів Конгресу Юлія Світлична. Вона підкреслила, що інколи прагнення регіонального самовизначення або розширення автономії реалізується незаконними методами, що стає прямою загрозою для європейської безпеки.

Детальніше...

  Зараз важливо триматися разом, давати натхнення воїнам, які боронять українську землю – Президент зустрівся із учасниками Всеукраїнської акції

28.03.2018

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрілися та поспілкувалися із учасниками Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну». У проекті беруть участь діти з усіх регіонів нашої держави: від Сходу до Заходу. Зустріч із Главою держави стала для дітей сюрпризом, адже вони відвідували Будинок Городецького з екскурсією у рамках програми перебування в Києві.

Глава держави розповів дітям про історію Будинку Городецького. «Дуже радий вітати саме вас, бо ви виконуєте надзвичайно важливу місію – єднати Україну, тримати її разом. І діти з Узина, Білої Церкви, Авдіївки – ваше єднання є надзвичайно важливим для мене, як для Президента, і для всього українського народу», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

  Завершився відкритий чемпіонат м. Харків з футзалу серед дітей 2006 р.н.

28.03.2018

Наші юні футболісти на спортивних майданчиках м. Харків зіграли 18 ігор. Сьогодні в матчі за 3 місце вони перемогли команду «Сокіл» Харків з рахунком 4:2. Також в змаганнях взяли участь і діти 2005 р.н. та 2007 р.н, які показали гарну гру.

Детальніше...

  ДЯКУЄМО всім Конкурсантам за розробку проектів і участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018

27.03.2018

Валківська районна рада висловлює подяку всім Конкурсантам за розробку проектів і активну участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018!
Загалом на обласний конкурс було подано 916 міні-проектів, з яких до участі допущено 794 на загальну суму 202,5 млн.грн., в тому числі і всі 27 проектів з Валківщини!
У цьому році подано і зареєстровано від Валківського району на обласний конкурс 27 проектних заявок, з яких у I категорії учасників - 26 міні-проектів, у II категорії - 1 міні-проект в рамках співробітництва місцевих рад району...

Запрошуємо ознайомитися з проектними роботами району в розділі ... Детальніше...

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

27.03.2018

Про оформлення допомоги при народженні дитини

Детальніше...

  На цьогорічний конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» подано 916 заявок - голова Конкурсного комітету Сергій Чернов

27.03.2018

У Будинку рад 26 березня відбулось засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». «У 2018 році конкурсні проекти надійшли з 26 районів Харківщини, 6 міст обласного значення та міста Харкова. Свої проекти надіслали 11 об’єднаних територіальних громад. Загалом конкурсантами було подано 916 міні-проектів, з яких до участі допущено 794 на загальну суму 202,5 млн грн», - повідомив голова Конкурсного комітету, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

  Як органи місцевого самоврядування можуть боротися з зарплатою «в конвертах» і чому це їм потрібно, — роз’яснення експертів

27.03.2018

Громади постійно шукають джерела для збільшення своїх доходів, щоб надавати якісні та доступні послуги і при цьому розвиватися. Питаннями наповнення місцевих бюджетів мають перейматися не лише виконавчі органи місцевої ради та депутати, але й самі мешканці. Усі, хто живе в громаді, користуються послугами бюджетних установ і закладів, а отже мають розуміти, що не можуть стояти осторонь питань їх фінансування. Крім того, з місцевого бюджету реалізуються важливі для кожного мешканця проекти соціального та економічного розвитку території.

Детальніше...

Усього: 5771 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5771