Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3803 
  Храмове свято у Високопільській громаді

22.05.2014

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина взяв участь у Храмовому святі, яке 22 травня відзначала Високопільська територіальна громада. Цього дня в Свято-Миколаївському Храмі села Високопілля Валківського району відбулося святкове Богослужіння, по завершенню якого голова районної ради особисто від себе, від районної ради склав щирі вітання православній релігійній громаді та отцю Сергію, настоятелю місцевого Храму та передав вітання прихожанам від народного депутата України Олександра Біловола, від депутатів Харківської обласної ради Людмили Давидової та Вікторії Казакової та від голови райдержадміністрації Едуарда Юрченка. Бажаючи громаді Божої благодаті, єдності, миру, злагоди, голова районної ради наголосив і на необхідності об’єднання зусиль щодо вирішення питань місцевого значення та соціального і економічного розвитку села, активності у розбудові місцевого самоврядування на сучасному етапі державотворення.

Детальніше...

  Вітаємо збірну футбольну команду Валківського району із сріблом в турнірі Metalist Region Cup!

21.05.2014

18 травня на полях ДФА ФК «Металіст» відбувся традиційний турнір Metalist Region Cup, в якому цього року за олімпійською системою за перемогу змагалося 20 районних футбольних команд Харківського регіону. Не зважаючи на спеку, валківчани показали всі свої уміння й напрацювання, характер та найкращі якості футболістів і в жорсткій боротьбі вибороли срібло турніру.

Шановні наші переможці!
Від голови районної ради, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради прийміть щирі вітання із вдалим виступом у регіональному турнірі та побажання подальших чисельних перемог та високих спортивних досягнень.

Детальніше...

  Презентація історико-краєзнавчого видання
Миколи Желєзняка


21.05.2014

Змістовна презентація книги Миколи Желєзняка у районній раді продовжена відповідними презентаціями у місцевих територіальних громадах в рамках навчання і виховання учнівської молоді в повазі до історії рідного краю, любові до своєї країни. Так, вчора 22 травня, в Огульцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося відкрите заняття історико-краєзнавчого гуртка, під час якого школярам була презентована книга дослідника історії рідного краю, голови районного відділення спілки краєзнавців, члена Національної Спілки журналістів України, почесного члена Всеукраїнської спілки краєзнавців, голови Валківської районної ради минулих скликань, відомого громадського діяча Желєзняка М.М. «Валківське дворянство». Микола Матвійович особисто взяв участь у заході та у теплому спілкуванні з юними огульчанами ознайомив членів гуртка з цілою низкою інших своїх краєзнавчих досліджень з історії Валківщини та відповів на запитання учнів. Адміністрація Огульцівської школи щиро вдячна голові районної ради Юрію Яцині за надану змістовну комп’ютерну презентацію, якою супроводжувалася розповідь гостя, та автору видання Миколі Желєзняку за цікаву зустріч.

Детальніше...

  Загальнорайонний круглий стіл
«Децентралізація влади в унітарній Україні»


20.05.2014

Загальнорайонний круглий стіл, ініційований районною державною адміністрацією,за участі голови районної ради Яцини Ю.Д., голів міської, селищних, сільських рад району відбувся сьогодні в залі районної державної адміністрації. До участі в загальнорайонному діалозі також були запрошені та взяли активну участь керівники підприємств, установ, організацій району, представники районних громадських організацій, духовенство Валківщини. На початку заходу із вступним словом до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Е.Юрченко.

Ю.Яцина, голова районної ради, поінформував зібрання про результати другого засідання загальноукраїнського круглого столу національної єдності, що відбувся у суботу в Харкові та за підсумками якого учасниками було прийнято рішення щодо направлення до Верховної Ради України звернення, яким передбачається підписання Меморандуму взаєморозуміння між більшістю та опозицією...

Детальніше...

  Валківська міжрайонна прокуратура інформує...

20.05.2014

Доводимо до відома жителів Ков’язької селищної та Шарівської, Сніжківської, Костівської сільських рад оголошення Валківської міжрайонної прокуратури Харківської області щодо графіку здійснення особистих прийомів громадян Валківським міжрайонним прокурором Харківської області у травні-червні 2014 року

Шарівська сільська рада Валківського району - 22 травня 2014 року
Сніжківська сільська рада Валківського району - 29 травня 2014 року
Ков’язька селищна рада Валківського району - 05 червня 2014 року
Костівська сільська рада Валківського району -12 червня 2014 року

Міжрайонний прокурор,
радник юстиції
О. Хоменко

Детальніше...

  Послуги служби зайнятості зі стимулювання самозайнятості населення

20.05.2014

В умовах погіршення економічного розвитку регіонів України, призупинення діяльності ринкоутворюючих підприємств, поглиблення депресивності територій, подоланню загроз на ринку праці сприятиме розвиток малого та середнього бізнесу. Як свідчить європейський досвід, малі та середні підприємства можуть запропонувати більшу кількість робочих місць як потенціал економічного відновлення, особливо у депресивних регіонах, ніж великі підприємства.
З метою реалізації державної політики зайнятості в частині сприяння розвитку підприємництва та підтримки підприємницької ініціативи безробітних Валківський районний центр зайнятості надає послуги з виплати безробітним, які виявили бажання провадити підприємницьку діяльність допомоги по безробіттю одноразово для організації такої роботи, організовує навчання безробітних основам підприємництва та допомогу у складанні бізнес-планів та надає безкоштовні індивідуальні та групові консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням працівників органів державної влади…

Детальніше...

  Друге засідання загальноукраїнського круглого столу національної єдності у Харкові

17.05.2014

Голова районної ради, член Правління Всеукраїнської Асоціації обласних та районних рад Яцина Ю.Д. взяв участь у другому засіданні загальноукраїнського круглого столу національної єдності, яке відбулося сьогодні у Харкові. Засідання відкрив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, а модераторами круглого столу знову стали Президенти України Леонід Кравчук та Леонід Кучма.

Детальніше...

  В районі буде створено
реабілітаційний центр розвитку дитини
з особливими фізичними потребами


16.05.2014

Голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в зустрічі з представниками та партнерами європейського фонду ЮНІСЕФ в райдержадміністрації, під час якої учасниками наради було обговорено шляхи втілення в життя та перші кроки в напрямку створення в районі реабілітаційного центру розвитку дитини з особливими фізичними потребами в рамках пілотного проекту фонду ЮНІСЕФ…

Детальніше...

  Родинне свято РОДОСЛАВ-2014
в залі районної ради


15.05.2014

Традиційні щорічні загальнорайонні урочистості з нагоди відзначення Дня Матері та Міжнародного Дня сім’ї цього року за ініціативи голови районної ради Яцини Ю.Д. та за його особистої підтримки відбулися в залі пленарних засідань Валківської районної ради. Гамірно, весело і по-родинному тепло було сьогодні в залі, де під час пленарних засідань депутати приймають важливі для району рішення. Бо сьогодні до районної ради завітали кращі сім᾿ї міської, селищних, сільських територіальних громад району та учасники фестивалю-конкурсу родинної творчості «Родослав – 2014»…

Детальніше...

  Родинне свято РОДОСЛАВ-2014
в залі районної ради


15.05.2014

Учасників фестивалю та кращі родини громад тепло вітали зі святом голова районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша, почесний гість свята керівник Харківського обласного Центру акушерства, гінекології та репродуктології Валерій Пітько, помічник-консультант народного депутата України Олександр Холодний та благочинний Валківського православного округу, настоятель Свято-Преображенського Храму у м. Валки, протоієрей, отець Іоанн.

Детальніше...

  Родинне свято РОДОСЛАВ-2014
в залі районної ради


15.05.2014

Валерій Пітько передав святкові вітання та найкращі щирі побажання від народного депутата України Олександра Біловола та депутата обласної ради, президента благодійного фонду «З добром до людей» Тетяни Біловол, передав щедрі солодкі дарунки від народного депутата для кожної присутньої в залі родини та всіх учасників фестивалю родинної творчості.

Детальніше...

  Родинне свято РОДОСЛАВ-2014
в залі районної ради


15.05.2014

Кожна з 14 родин, що піднялася сьогодні на п’єдестал пошани, була відзначена Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації та отримала квіти і подарунки від голів місцевих рад та щедрі оплески залу.

Детальніше...

  Ефективний бюджетний процес -
основа стабільної роботи бюджетної сфери
(тема зустрічі голови районної ради в обласній раді)


13.05.2014

Сьогодні о 10.00 годині за запрошенням голови Харківської обласної ради Чернова С.І. голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. проводить співбесіду з головою постійної комісії обласної ради Немикіною Л.П. щодо фінансової незабезпеченості районного, місцевих бюджетів.
У ході роботи з’ясовано дефіцит районного бюджету до кінця року близько 6,0 млн.грн. Вирізнено проблеми щодо наповнення місцевих бюджетів, особливо по міській раді, зменшення надходжень за використання землі, невиконання інших платежів, податків та зборів. Обласною радою рекомендовано активізувати роботу місцевих рад спільно з райдержадміністрацією, податковою інспекцією, іншими причетними установами та організаціями щодо максимального залучення потенційних місцевих резервів для виконання районного та місцевих бюджетів.
У ході зустрічі підтримано послідовну і конструктивну роботу районної та місцевих рад щодо передачі міжбюджетних трансфертів та потреби бюджетних установ та роботу над розробкою і впровадженням міні-проектів розвитку територіальних громад та залучення міжнародної технічної допомоги.

Детальніше...

  Запрошуємо на «РОДОСЛАВ – 2014»
у районну раду


12.05.2014

До уваги валківчан !

15 травня 2014 року в залі пленарних засідань Валківської районної ради відбудуться традиційні районні урочистості, присвячені Міжнародному Дню сім’ї та Дню матері, в рамках яких буде проведений щорічний районний конкурс сімейної творчості "Родослав-2014".

Запрошуємо міського, селищних, сільських голів представити кращі сім’ї для участі в святкових заходах, традиційного урочистого вшанування кращих родин місцевих територіальних громад району на районному рівні, відзначення їх Почесними Грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Початок свята о 14.00 год.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Яцини Ю.Д.
з нагоди відзначення 69-ї річниці
ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ


09.05.2014

Шановні ветерани війни!
Дорогі валківчани!

Від щирого серця вітаю Вас із 69-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні!
9 Травня – день вічної і незгасної пам’яті про тих, хто ціною власного життя захистив рідну землю від ворога, день світлої вдячності ветеранам, які своєю бойовою доблестю на фронтах чи самовідданою працею в тилу наближали Перемогу.
Війна не обійшла жодної родини на нашій землі. За мир і свободу рідного краю воювали наші батьки, діди і прадіди. Ми свято шануємо пам’ять про них, низько вклоняємося ветеранам, які сьогодні з нами. Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради бажаю ветеранам здоров’я та бадьорості духу, а всім нам – завжди бути патріотами рідної землі. І хай любов до неї додає всім нам оптимізму, надихає всіх на добрі справи. Миру і добробуту всім нам і нашій славній Україні!

Голова районної ради Юрій Яцина

Детальніше...

  Валківщина святкує День Перемоги,
вшановує ветеранів та доземно вклоняючись,
віддає шану загиблим героям


09.05.2014

9 травня, як і щороку цей святковий день, по всіх територіальних громадах Валківського району відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Великої Перемоги. Вірна своїм традиціям, завжди пам’ятаючи безсмертний подвиг героїв-визволителів, які захистили країну та світ від смертельної загрози, Валківщина вшановувала ветеранів, всіх, хто з мужністю та честю пережив найстрашніший час в історії країни, врятувавши Вітчизну та весь світ від фашизму, хто відбудовував міста і села від розрухи у повоєнні роки та зберіг мир і спокій для всіх наступних поколінь.

Детальніше...

  Валківщина святкує День Перемоги,
вшановує ветеранів та доземно вклоняючись,
віддає шану загиблим героям


09.05.2014

На чолі з районним та міським керівництвом, головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д., головою районної державної адміністрації Юрченком Е.П. та Валківським міським головою Скрипніченком В.В., разом із почесним гостем свята депутатом Харківської обласної ради Казаковою В.С. урочистою ходою до Меморіалу Слави, покладанням квітів, багатолюдним мітингом та хвилиною мовчання віддали пошану безсмертному подвигу героїв-визволителів валківчани. Поминальну панахиду по загиблих воїнах відслужив Благочинний Валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму у м. Валки, протоієрей, отець Іоанн.

Детальніше...

  Валківщина святкує День Перемоги,
вшановує ветеранів та доземно вклоняючись,
віддає шану загиблим героям


09.05.2014

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити у мирі, вирощувати хліб, розбудовувати державу, ростити дітей. У своїх серцях ми завжди будемо нести світлу пам’ять про мільйони наших співвітчизників, які ціною свого життя, щоденним ратним подвигом чи важкою працею в тилу наближали святий день Великої Перемоги нашого народу.

Скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо воїнів-переможців і з пошаною схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вистояло і вибороло Славетну Перемогу. Доземний уклін і безмежна вдячність Вам, дорогі воїни-переможці, за мирну блакить неба, за вільну землю, за честь і гідність Батьківщини. Нехай світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої України.

Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. з офіційним візитом відвідав Огульцівську громаду та взяв участь у святкових урочистостях

09.05.2014

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в урочистих заходах до Дня Перемоги в Огульцівській громаді як голова районної ради і як мажоритарний депутат, обраний від Огульців. Скорботною ходою, покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-визволителям, поминальною панахидою та мітингом-реквіємом і святковим концертом вшановували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни в Огульцівській громаді. В святкових заходах також взяла участь Вікторія Казакова, депутат Харківської обласної ради, обрана від Валківського району…

Детальніше...

  У Валківській районній раді народний депутат України Біловол О.М. зустрівся з активом району

08.05.2014

У Валківській районній раді відбулася зустріч депутата Верховної Ради України Олександра Біловола з активом району. В рамках загальнонаціонального діалогу щодо Конституційних змін та децентралізації влади тематикою зустрічі стало обговорення необхідності пришвидшення реформування місцевого самоврядування, надання йому не тільки повноважень, а й фінансово-ресурсних можливостей...

Детальніше...

Усього: 3803 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3803