Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Вітаємо валківчан із Храмовим святом!

19.08.2014

Запашним теплим короваєм із зерна нового врожаю, квітами та щирими вітальними словами на подвір’ї Храму зустріли Владику Онуфрія голова районної ради Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Юрченко Е.П., Валківський міський голова Скрипніченко В.В., настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки, протоієрей отець Іоанн, настоятелі всіх Храмів Валківщини та чисельні прихожани, які цього дня за древнім церковним звичаєм прийшли до Храму для традиційного освячення плодів, меду та обжинкових вінків…

Детальніше...

  Вітаємо валківчан із Храмовим святом!

19.08.2014Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання ХХХVІІ позачергової сесії районної ради

14.08.2014

З метою вирішення ряду невідкладних актуальних питань фінансового та майнового характеру розпорядженням голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д. була скликана позачергова ХХХVІІ сесія, пленарне засідання якої відбулося сьогодні, 14 серпня 2014 року.

На виконання відповідного рішення Харківської обласної ради депутатським корпусом одноголосно було підтримано рішення щодо внесення змін до районного бюджету, за рахунок субвенції з державного бюджету на капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району направлено коштів загальною сумою 1 млн. 200 тис. 691 грн…

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання ХХХVІІ позачергової сесії районної ради

14.08.2014

Наприкінці пленарного засідання голова районної ради Юрій Яцина подякував всім депутатам, які взяли участь у підготовці закладів освіти до нового навчального року та у оздоровленні дітей та підлітків на базі ПЗОВ «Ялинка». Подякував депутатів за підтримку Збройних Сил України та надання допомоги мирним мешканцям Луганської, Донецької областей і переселенцям, для яких в ці дні місцеві територіальні громади Валківського району стали рідною домівкою…

Детальніше...

  До уваги депутатів!
14 cерпня 2014 року відбудеться пленарне засідання позачергової ХХХVІІ сесії районної ради


12.08.2014

Головою районної ради Ю.Д. Яциною відповідним розпорядженням скликано позачергову ХХХVІІ сесію районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 14 серпня (четвер) 2014 року о 10.00 годині.

Спільне засідання постійних комісій районної ради розпочнеться о 9.00 годині 14 серпня (четвер) 2014 року у залі засідань районної ради.

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче розпорядження голови районної ради «Про скликання позачергової ХХXVІІ сесії районної ради VІ скликання» з орієнтовним переліком питань порядку денного позачергової сесії районної ради…

Детальніше...

  ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД

30.07.2014

25 липня 2014 року у місті Батурині Чернігівської області під головуванням президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулось чергове засідання Правління Асоціації.

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. як член Правління Асоціації і уповноважений представних районних рад Харківської області взяв активну участь у роботі Правління...

Детальніше...

  Нарада-семінар з керівниками органів місцевого самоврядування району

29.07.2014

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань районної ради проведено розширену нараду-семінар з керівниками органів місцевого самоврядування району.
За участі голови райдержадміністрації Юрченка Е.П., начальника районного відділу міліції Степанова С.І. під головуванням голови районної ради Яцини Ю.Д. розглянуто і опрацьовано ряд актуальних питань місцевого та районного значення, що стосуються співпраці з громадськістю щодо проведення ряду оперативних заходів, що вживаються на території району щодо розкриття розбійного нападу на інкасаторів та з питань мобілізаційної роботи та організації допомоги землякам, які призвані до лав Збройних Сил України і є учасниками бойових дій...

Детальніше...

  В урочистій обстановці відбулось закриття табірної зміни у ПЗОВ "ЯЛИНКА"

29.07.2014

Сьогодні о 17.00 годині у ПЗОВ "Ялинка" в урочистій обстановці відбулось закриття табірної зміни. 140 дітей цього року оздоровилися і відпочили на базі місцевого закладу оздоровлення і відпочинку у затишному сосновому лісі за умов посиленого харчування і змістовного виховного наповнення і турботи. Голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в заходах, передавши принагідно особисті вітання та поздоровлення від народного депутата України Біловола О.М., депутатів обласної ради Давидової Л.І., Казакової В.С., депутатів районної ради, виконавчого апарату райради сільських, селищних, міського голів. Також Юрій Дмитрович подякував всім за активну і дієву участь у підготовці "Ялинки" до оздоровчого періоду та особливі слова подяки висловив колективу ПЗОВ "Ялинка" під керівництвом Тілик Л.О. за значну і відповідальну роботу...

Детальніше...

  Виїзний особистий прийом громадян заступником прокурора Харківської області Турковим К.Л. у районній раді

29.07.2014

Сьогодні 29 липня 2014 року з 11.00 год. до 13.00 год. у приміщенні Валківської районної ради (кабінет голови районної ради Яцини Ю.Д.) заступником прокурора Харківської області Турковим Костянтином Леонідовичем проведено виїзний особистий прийом громадян Валківського та Коломацького районів Харківської області.
До заступника прокурора звернулося 15 мешканців Валківського району з різнопланових питань і проблем. Всі порушені питання взяті Турковим Костянтином Леонідовичем на особистий контроль для позитивного вирішення і дальшого прокурорського реагування.
По завершенню прийому громадян Костянтином Леонідовичем також проведено змістовну співбесіду з головою районної ради Яциною Ю.Д. з приводу основних проблем району правового характеру та намічено подальші чіткі плани взаємодії і співпраці з прокуратурою Харківської області та Валківською міжрайонною прокураторую на предмет захисту законних прав і свобод громадян,збереження миру і спокою на Валківщині та профілактики і протидії корупції в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади району, враховуючи, що ці всі перелічені напрямки є викликами і пріоритетами суспільно-політичного життя держави і вимогами громадської активності мешканців місцевих територіальних громад...

Детальніше...

  До уваги мешканців місцевих територіальних громад Валківщини та працівників органів місцевого самоврядування

23.07.2014

29 липня 2014 року (у вівторок) з 11.00 год. до 13.00 год. у приміщенні Валківської районної ради (кабінет голови районної ради) заступником прокурора Харківської області Турковим Костянтином Леонідовичем буде здійснено виїзний особистий прийом громадян Валківського та Коломацького районів Харківської області.

Валківська міжрайонна прокуратура та Валківська районна рада запрошують громадськість та посадовців, депутатів місцевих рад до співпраці з керівництвом Харківської обласної прокуратури щодо зміцнення законності та дотримання прав та свобод громадян в рамках особистого прийому заступника прокурора із актуальних і злободених питань як особистого, так і загальнорайонного, місцевого значення.
До зустрічі!

Детальніше...

  Виїзне засідання обласного штабу з підготовки до нового опалювального сезону

19.07.2014

18 липня 2014 року у приміщенні Валківської райдержадміністрації за участі керуючого справами Валківської районної ради Котенко Т.М. та керівників органів місцевого самоврядування району відбулося виїзне засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2014-2015 років…

Детальніше...

  В районі розпочато збирання зернових культур

17.07.2014

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку Валківської райдержадміністрації сільгосппідприємства району приступили до збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Станом на 17 липня обмолочено 2,1 тис. га, що становить 10%, намолочено 6,6 тис. тонн зерна, середня врожайність 30,2 ц/га.

У 2013 році на цю дату було обмолочено 17,0 тис. га, 73% від плану, намолочено 72,2 тис. тонн при середній врожайності 42,3 ц/га.

Детальніше...

  Вітання голови Валківської районної ради
Яцини Ю. Д. з Днем бухгалтера!


16.07.2014

Вітаю з професійним святом усіх бухгалтерів Валківщини і дякую Вам за Вашу нелегку, але важливу і необхідну роботу!
Жодна сучасна організація не може ефективно працювати без кваліфікованого бухгалтера, тому що діяльність високопрофесійних спеціалістів бухгалтерської справи є запорукою ухвалення виважених управлінських рішень та успішного ведення бізнесу.
Обчислення податкових зобов’язань, нарахування заробітних плат, ведення фінансової і звітної документації установ та організацій – далеко не повний перелік завдань, які виконує бухгалтер. Професія вимагає від вас, шановні бухгалтери, постійного фахового вдосконалення.
У день професійного свята щиро бажаю усім успіхів, реалізації планів і кар’єрного зростання. А зважаючи на те, що більшість у вашій нелегкій справі – чарівні жінки, зичу кожній із Вас справжнього жіночого щастя, міцного здоров’я, миру в державі та злагоди у родинах. Зі святом!

З повагою та шаною до Вас,
голова районної ради Яцина Ю.Д.

Детальніше...

  Семінар-практикум для адвокатів та посадових осіб ОМС за участі фахівців Ради адвокатів Харківської області

11.07.2014

В рамках виконання плану заходів районної ради щодо запобігання і протидії корупції за ініціативи голови районної ради Юрія Яцини та радника Української асоціації районних та обласних рад з правових питань Віри Козіної в залі засідань районної ради відбувся кущовий семінар-практикум для посадових осіб місцевого самоврядування району та адвокатів Валківського і сусідніх Богодухівського, Зміївського, Коломацького, Нововодолазького та Краснокутського районів з питань надання безоплатної правової допомоги та щодо новацій і змін в законодавстві по запобіганню і протидії корупції.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся голова районної ради Яцина Ю.Д. …

Детальніше...

  Круглий стіл за ініціативи Біловола О.М. та участі громадського і керівного активу району

11.07.2014

За ініціативи народного депутата України Олександра Біловола у залі засідань районної ради відбулася зустріч з громадським та керівним активом району, яка проведена у вигляді круглого столу. Тематикою круглого столу стали актуальні питання забезпечення належної безпеки життєдіяльності мешканців місцевих територіальних громад району, унеможливлення здійснення на території району провокацій та негативних проявів і тенденцій суспільно-політичного характеру, збереження миру, спокою та злагоди на Валківщині. Головними модераторами круглого столу були депутат Верховної Ради України Олександр Біловол та голова Валківської районної ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Валківський міжрайонний прокурор Хоменко О.Г. інформує...

10.07.2014

ЗАЯВА ПРО ПОРУШЕННЯ - ПІДСТАВА ДЛЯ РОЗСЛІДУВАННЯ.
та ПРО ЗАХИСТ ПІДПРИЄМЦЯ
Однією зі складових наглядової діяльності прокурора є питання дотримання прав громадян під час подання ними заяв та повідомлень про вчинене (або таке, що готується) кримінальне правопорушення до органів внутрішніх справ, належної реєстрації та організаційного забезпечення їх вирішення...

Детальніше...

  Актуальна інформація районного відділу міліції...

09.07.2014

Стан криміногенної ситуації на території Валківського та Коломацького районів та основні результати оперативно-службової діяльності Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) за січень - червень 2014 року

Детальніше...

  Валківська школа засяяла новими сучасними вікнами, отриманими в дарунок від депутата Верховної Ради України Олександра Біловола

08.07.2014

Народний депутат України Олександр Біловол О.М. та депутат Харківської обласної ради, Почесний Президент благодійного фонду "З добром - до людей!" Тетяна Біловол в найкоротші терміни вирішили актуальне питання встановлення нових сучасних енергозберігаючих вікон у всіх приміщеннях Валківської ЗОШ I-III ступенів, яке протягом багатьох років було нерозв’язним через брак фінансування районного бюджету. Навчальні класи засяяли яскравим сонячним світлом, подихом свіжого повітря та новим сучасним комфортом і красою.

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина подякував родині Біловол за їх чисельні добрі справи в ім’я людей і дітей, за постійну реальну дієву і вагому допомогу району та закладам бюджетної сфери, допомогу у проведенні різних культурно-мистецьких заходів та акцій.

Детальніше...

  Районні заходи "Ой на Івана, та й на Купала!"

07.07.2014

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у районних розважальних заходах "Ой на Івана, та й на Купала!", які відбулися у Сидоренківській громаді.
У своїй вітальній промові Юрій Дмитрович закцентував увагу присутнього загалу на об’єднанні у вирішенні питань місцевого значення та дальшій спільній розбудові української державності та вихованні підростаючого покоління, побажав усім міцного здоров’я, миру, злагоди в суспільстві та подякував народному депутату України Біловолу О.М. за постійну і дієву підтримку усіх районних культурно-мистецьких заходів, подякувавши і організаторів свята - місцевого сільського голову Дригайло С.Ф., депутатів місцевої ради, відділ культури, відділ молоді та спорту РДА, РНД "Іскра", аматорів самодіяльної сцени та всіх присутніх за активність у підготовці і проведенні святкового заходу біля мальовничої водойми.

До слів побажань Яцина Ю.Д. додав і пісню у власному виконанні під акомпонемент піаніки, яка прозвучала як присвята всім друзям, землякам-валківчанам: "Друзі мої, друзі мої, давайте зустрічатися частіше, друзі мої, для мене Ви на світі наймиліші, друзі мої, я з Вами разом і сміюсь і плачу, друзі мої - моя надія і моя удача..."

Детальніше...

  Район отримав два нові спеціалізовані автомобілі швидкої допомоги

07.07.2014

За підтримки народного депутата України Олександра Біловола Валківський район отримав дві нові автомашини швидкої допомоги, обладнані за останніми сучасними вимогами необхідним обладнанням та медикаментами - що покращить якість і доступність надання сучасних послуг мешканцям місцевих територіальних громад Валківщини.

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938