Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Відтепер українські прикордонники відзначатимуть професійне свято 30 квітня – Президент

27.04.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення Дня прикордонника України 30-го квітня». Глава держави наголосив, що День прикордонника має бути співзвучним з реальними історичними подіями саме в Україні.

Детальніше...

  Керівники району привітали кращих освітян Валківщини

27.04.2018

Сьогодні, 27 квітня, у Валківському ліцеї ім. Олександра Масельського відбулося урочисте нагородження освітян, які брали участь у фахових конкурсах «Кращий вихователь» та «Учитель року».

Загалом участь у конкурсах взяли 12 творчих, талановитих вчителів і вихователів навчальних закладів району, серед яких і Любов Тарасевич - вихователь Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка», яка цього року стала переможцем конкурсу «Кращий вихователь Харківщини».

Детальніше...

  Керівники району привітали кращих освітян Валківщини

27.04.2018

Від себе особисто та від всього депутатського корпусу районної ради кращих педагогів Валківщини з визнанням їх професійної майстерності привітав голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  ХVІII МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ КОНГРЕС
«Публічне управління ХХІ:
світові практики та національні перспективи»


27.04.2018

26.04.2018 року заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі цього міжнародного наукового конгресу на базі ХарРІ НАДУ при Президентові України.
Виступив з аналітичною доповіддю під час проведення Круглого столу «Взаємодія закладів вищої освіти та органів публічної влади у підвищенні рівня професійної компетентності посадовців», запропонувавши ряд конкретних пропозицій та рекомендацій щодо якості підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та навчання депутатів місцевих рад...

Детальніше...

  26 квітня – День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи та День вшанування героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2018

Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії

Шановні валківчани!
Сьогодні минають 32-і роковини з того трагічного моменту, коли 26 квітня 1986 року сталась техногенна, гуманітарно-екологічна катастрофа світового масштабу - аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Україна та Європа досі долають наслідки цієї катастрофи, які були б ще більшими і страшнішими, якби не людський подвиг та відвага, які є неоціненними. Подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи – приклад мужності та героїзму…

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної щодо 32-ї річниці Чорнобильської трагедії

26.04.2018

26 квітня 1986 року сталась найстрашніша техногенна катастрофа в історії не тільки нашої країни, але й усієї Європи. Її наслідки відчувають і відчуватимуть на собі покоління українців.

Для майже 11 тисяч ліквідаторів аварії на ЧАЕС, їх родин та 5 тисяч переселенців із зони відчуження, які нині живуть на Харківщині, те, що сталося 32 роки тому, – не просто історичний факт, але подія, яка назавжди змінила їх долю...

Детальніше...

  Сьогодні - 32 річниця Чорнобильської катастрофи

26.04.2018

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф і 32-ї річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Уже понад тридцять років відділяє нас від страшної трагедії, що відібрала життя й скалічила долі, поставила під загрозу безпеку й здоров’я людей усього Європейського континенту.

За час, що минув від моменту аварії на ЧАЕС, уже виросло ціле покоління українців, які мають знати не тільки про катастрофу 1986 року, а й зберігати та передавати далі пам’ять про ліквідаторів аварії та всіх людей, яких не оминула страшна трагедія.

Детальніше...

  У Валках вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2018

Сьогодні, 26 квітня 2018 року, в день 32-ї річниці Чорнобильської трагедії, в м. Валки відбулися районні заходи. Керівництво району та міста, чорнобильці, посадові особи виконавчого апарату районної ради, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість, керівники підприємств, установ, організацій району поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

  В день 32-х роковин Чорнобильської трагедії в м. Валки вшанували пам’ять ліквідаторів аварії

26.04.2018

У день 32-х роковин Чорнобильської трагедії валківчани поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим чорнобильцям на Меморіалі Слави в м. Валки та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих чорнобильців.

Детальніше...

  У 2018 році заплановано ввести в дію 11 об’єктів будівництва у Валківському районі

26.04.2018

Про це сьогодні йшла мова на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко за участю голови районної ради Віталія Оноші. В цілому передбачається реалізувати 6 проектів, які фінансуються з обласного бюджету, 2 проекти, які фінансує Європейський інвестиційний банк, 1 проект, який фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році - реконструкція будівлі Старомерчицького будинку культури.

Крім того, в рамках реформи сільської медицини в цьому році планується будівництво нових сучасних амбулаторій у с. Шарівка та смт. Ков`яги.

Детальніше...

  У найкоротший термін необхідно привести проблемні електропідстанції у відповідність вимогам

26.04.2018

Таке завдання поставив сьогодні голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко на нараді з питань підключення Заміського ФАПу до електропостачання та прийняття на баланс об`єктів, які обслуговуються неналежним чином.

Зокрема, утримання та експлуатації електропідстанцій, які живлять ПЗОВ «Ялинка», Новомерчицький НВК та Високопільську ЗОШ І-ІІІ ст.

Детальніше...

  Подолання наслідків Чорнобильської катастрофи потребує зусиль міжнародної спільноти. Президент

26.04.2018

Це Петро Порошенко наголосив під час виступу на заходах, присвячених 32-м роковинам аварії на ЧАЕС.
«Аварія на Чорнобильській станції породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають. І це потребує наших рішучих і об’єднаних дій. Дій працівників станції. Дій ліквідаторів і всієї України, і української влади, і дій всього світу», - сказав Петро Порошенко.

За словами Президента, для їх розв’язання і безпечного утримання виведених з експлуатації потужностей Україна залучає і витрачає значні матеріальні, фінансові, інтелектуальні та інші ресурси.

Детальніше...

  У 2018 році в області створять 19 нових опорних шкіл

25.04.2018

Питання, пов’язані з реалізацією освітньої реформи та впровадження концепції «Нової української школи», обговорили під час всеукраїнської селекторної наради.

Захід пройшов 24 квітня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка. У своєму виступі він, зокрема, наголосив, що одним з ключових аспектів реалізації освітньої реформи є створення опорних навчальних закладів.

Детальніше...

  Райради і виконкоми об’єднаних громад існуватимуть паралельно, але є винятки

25.04.2018

Районні ради і виконкоми ОТГ будуть співіснувати, але можливий варіант і їхнього об’єднання в рамках реформи децентралізації. Про це в ексклюзивному інтерв’ю AgroPolit.com розповів віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що в концепції з децентралізації є два поняття: «виконком громад» і «райрада». Зараз ми чуємо все частіше від експертів, які працюють з Офісом реформ, що потрібно ліквідовувати райради.

Детальніше...

  Інформація Харківської обласної державної адміністрації

25.04.2018

Про підключення Центрів первинної медико-санітарної допомоги до системи E-HEALTH та кількість переданих декларацій станом на 24 квітня 2018 року.

Детальніше...

  ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ - Девіз 2018 року

25.04.2018

ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Детальніше...

  Активно продовжується підготовка до літньої оздоровчої кампанії

25.04.2018

Питання організації та проведення підготовки до літньої оздоровчої кампанії дітей та підлітків обговорили учасники розширеної наради, яка відбулася у райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої, керівників та голів профспілкових комітетів ряду підприємств, установ, організацій району, представників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

  Вихованці ДЮСШ «Спорт для всіх» обіграли однолітків з Коломацького району

25.04.2018

25 квітня в с. Нова Іванівка Коломацького району відбулася гра Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ (2005-2006 р.н.)

Команда Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» впевнено перемогли господарів з рахунком 6 : 0.

Чотири м’ячі в цій зустрічі забив Коденко Матвій, по одному разу відзначилися Подпорінов Ярослав і Коверя Роман.

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради відбувся черговий розширений Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

Учасників Пленуму, голів первинних ветеранських організацій та всіх запрошених вітали голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко та депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв.

На початку Пленуму вітання присутніх та керівників району та міста приймали ювіляри: Тараннікова О.Н., Войтенко О.А., Коваленко І.А., Забара Б.І., Нехай В.М., Миколенко Є.І., Дворнік В.О., Мельниченко З.М., Гамоліна Т.З., Сидоренко В.Г., Бринза В.М., Клочко В.Я., Пієв С.М., Біловол Т.В., Гребініченко В.М.

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

На початку Пленуму вітання присутніх та керівників району та міста приймали ювіляри: Тараннікова О.Н., Войтенко О.А., Коваленко І.А., Забара Б.І., Нехай В.М., Миколенко Є.І., Дворнік В.О., Мельниченко З.М., Гамоліна Т.З., Сидоренко В.Г., Бринза В.М., Клочко В.Я., Пієв С.М., Біловол Т.В., Гребініченко В.М.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970