Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4700 
  На Валківщині збудують 2 майданчики зі штучним покриттям

30.07.2019

Нові спортивні споруди з’являться в Старому Мерчику та Ков’ягах.

Один з майданчиків будуватимуть на території Старомерчицького ліцею.

У цьому закладі навчаються до 300 дітей. Будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою. Також займатися спортом на майданчику зможуть всі мешканці селища.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

29.07.2019

Головою районної ради Оношою В.П. проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу.

Головою районної ради Оношою В.П. підсумовано результати роботи виконавчого апарату з матеріалами чергової сесії, що відбулася 18 липня 2019 року: всі рішення оприлюднені на офіційному сайті районної ради та направлені для проведення відповідної роботи виконавцям.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді в РДА

29.07.2019

Сьогодні о 9.00 годині у залі засідань районної державної адміністрації відбулась розширена апаратна нарада. У роботі наради взяли активну участь голова Валківської районної ради Оноша В.П., посадові особи районної ради, керівники місцевих рад району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району...

Детальніше...

  Щодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

29.07.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися управлінням праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації за допомогою Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського ОЦЗ повідомляє про потребу в кадрах роботодавців Валківського району

29.07.2019

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ.

 До пожежної частини м.Валки потрібен пожежний рятувальник. Вимоги: повна загальна середня або середньо-спеціальна освіта, особи віком від 22 до 30 років, які пройшли службу в Збройних Силах України, володіння державною мовою. Заробітна плата від 9000,00 грн, режим роботи доба через троє.
 В кафе «ПивБар» потрібен офіціант.
 До ДНЗ Берізка потрібен вихователь. Вимоги: вища освіта за спеціальністю дошкільне виховання, педагогічна освіта - вчитель початківець, досвід роботи до 1 року.
...

Детальніше...

  В Україні стартувала кампанія «Вакциновані - значить захищені»

29.07.2019

Вона спрямована на поширення інформованості населення щодо необхідності вакцинації від дифтерії та правця.

Детальніше...

  З професійним святом вітаю всіх працівників торгівлі Валківщини!

28.07.2019

З прадавніх часів Україна славилася своїми торговельними ярмарками. Ці традиції, шановні працівники торгівлі Валківського району, ви гідно продовжуєте й сьогодні. Щоденно валківчани та гості району користуються вашими послугами, якість яких постійно підвищується. Без торгівлі та роботи працівників галузі просто немислимо уявити собі сучасний світ і наш повсякденний побут…

Детальніше...

  У ХОДА привітали кращих працівників торгівлі регіону

27.07.2019

Урочистий захід, що був присвячений Дню працівника торгівлі України, відбувся 26 липня.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної працівників торгівлі привітав її перший заступник Марк Беккер. Він відзначив, що торгівля завжди залишається одним з найбільших показників розвитку будь-якої держави.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує...

26.07.2019

ГОТУЄМО КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ!

Якщо підприємство прагне до розвитку, то керівник має подбати про свої кадри. Останнім часом кількість вакансій робітничих професій збільшується, а знайти цих фахівців не завжди вдається, їх просто немає на ринку праці.

Валківська районна філія ХОЦЗ пропонує роботодавцям вихід - навчити потрібних фахівців на замовлення під гарантійне працевлаштування або за потреби підвищити їх рівень кваліфікації.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

26.07.2019

1 948 травмованих на виробництві отримали одноразові допомоги від Фонду у І півріччі

Упродовж першого півріччя 2019 року 1 948 потерпілих на виробництві отримали одноразові допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності від Фонду соціального страхування України. За оперативними даними загальна сума таких виплат склала 25,7 млн грн.

Детальніше...

  Відбулось засідання обласного штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

26.07.2019

Захід пройшов 25 липня під головуванням першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

На початку засідання члени штабу доповіли оперативну обстановку на території Харківської області. Так, 23 липня правоохоронці регіону запобігли рейдерському захопленню підприємства у Валківському районі.

Детальніше...

  Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах ГТУ юстиції у Харківській області інформує...

25.07.2019

Постанова Кабінету Міністрів України № 560 від 26 червня 2019 року.

«Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»

Детальніше...

  У МОЗ презентували зміни, які чекають на пацієнтів і медиків у 2020 році

25.07.2019

Медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я згідно із Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».

До програми медичних гарантій увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога, інформують на Урядовому порталі.

Детальніше...

  На Харківщині припинили спробу рейдерського захоплення сільгосппідприємства

24.07.2019

Під час подій на агрофірмі «Маяк» у Валківському районі поліцейські затримали близько 50 осіб.

По допомогу до Національної поліції України звернувся господар підприємства. 23 липня близько 22:00 до його агрофірми в селі Велика Губщина під’їхало два автобуси чоловіків із дубинками. Вони показали господарю документи, відповідно до яких відбулась зміна власника.

Детальніше...

  Музей — культурний вектор громади: розпочався перший навчальний модуль проєкту «Азимут культурного розвитку»

24.07.2019

У перший навчальний день представники 15 музеїв-учасників публічно презентували свої заклади, здобутки та бачення перспектив розвитку. В проекті бере участь і Валківський краєзнавчий музей. Презентувала заклад директор музею Тамара Поліщук.

Керівники і спеціалісти музейних закладів ділилися досвідом виставкової роботи, розповідали про особливість експозицій та «родзинки» кожного музею, а також обговорювали проблемні питання та можливості переформатування в музеї нового типу.

Детальніше...

  Шахраї знов турбують платників податків

23.07.2019

Південне управліня ГУ ДФС у Харківській області попереджає платників податків, які проводять фінансово господарську діяльність про можливі випадки шахрайства нібито від імені працівників ГУ ДФС у Харківській області.

Звертаємо увагу, що працівники ГУ ДФС у Харківській області при здійснені перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу на проведення перевірки, а також інші документи визначені Податковим кодексом України.

Детальніше...

  Консультація Міністра юстиції Павла Петренка

23.07.2019

Що таке апостиль?
Хто може проставляти апостиль?
Які документи підлягають апостилізації?

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє

23.07.2019

Шановні шукачі роботи та безробітні!

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 30 професіями.

Детальніше...

  ЗВЕРНЕННЯ депутатів Валківської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо голови Валківської райдержадміністрації

19.07.2019

Шановний Володимире Олександровичу !
Шановний Володимире Борисовичу !

Депутатський корпус Валківської районної ради Харківської області прохає розглянути кандидатуру Войтенка В.І. на призначення його на посаду голови Валківської районної державної адміністрації.

Войтенко В.І. є депутатом Валківської районної ради VІ та VІІ скликань, чотири останні роки обіймав посаду голови Валківської РДА та зарекомендував себе як надзвичайно здібний управлінець та господарник. У 2018 році удостоєний звання «Почесний громадянин Валківського району». Так громадськість району відзначила вагомий особистий внесок Войтенка В.І. у соціально-економічний розвиток району, місцевих територіальних громад та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, залучення капіталовкладень, успішну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів, дієву і ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування, креативність і наполегливість у вирішенні питань державного і місцевого значення та за примноження славних освітніх, культурних, спортивних традицій Валківщини. (Звіт про роботу додається.)

Детальніше...

  П О Д Я К А
ВОЙТЕНКУ Віктору Івановичу


19.07.2019

Валківська районна рада
від імені органів місцевого самоврядування району
висловлює щирі слова подяки

ВОЙТЕНКУ
Віктору Івановичу,
голові Валківської районної державної адміністрації

за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, місцевих територіальних громад та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, залучення інвестицій і капіталовкладень, успішну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів, дієву і ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування, креативність і наполегливість у вирішенні питань державного і місцевого значення та за примноження славних освітніх, культурних, спортивних традицій Валківщини.

Голова районної ради В. Оноша

18. 07. 2019 року

Детальніше...

Усього: 4700 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700