Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  28 роковини Чорнобильської трагедії

26.04.2014

Скорботною ходою, урочистим мітингом на меморіальному комплексі у місті Валки та поминальною панахидою у Валківському Свято-Преображенському Храмі відзначили валківчани 28 роковини Чорнобильської трагедії.

Вклонитися живим героям-ліквідаторам наслідків катастрофи та вшанувати пам’ять загиблих земляків-чорнобильців прийшли районне та міське керівництво, керівники підприємств, закладів та установ, громадських організацій району.

Детальніше...

  28 роковини Чорнобильської трагедії

26.04.2014

Голова районної ради Юрій Яцина в своїй промові щиросердно подякував та низько вклонився валківчанам, які в ті страшні для країни дні чесно і мужньо виконали свій громадянський обов’язок, проявили справжній героїзм і назавжди залишились героями для своїх рідних, своїх земляків, для своєї країни і всього людства.

Детальніше...

  28 роковини Чорнобильської трагедії

26.04.2014

Покладанням квітів до пам’ятника героям-ліквідаторам та хвилиною мовчання вшанували валківчани незабутній подвиг загиблих героїв та пам’ять про українську трагедію всесвітнього масштабу.

Детальніше...

  Валківська районна рада в числі перших в області підтримала Звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України

25.04.2014

З метою вирішення ряду невідкладних питань фінансового та майнового характеру, соціальної підтримки пільгового контингенту громадян, внесення змін до районного бюджету, затвердження нормативної грошової оцінки земель, сприяння забезпеченню належної організації літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді та інших важливих питань районного рівня головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. було скликано позачергову ХХХV сесію ради, пленарне засідання якої відбулося сьогодні о 10.00 годині за участі заступника голови Харківської обласної ради, депутата облради, обраної від Валківського району, Давидової Людмили Іванівни.
Депутатський корпус Валківської районної ради в числі перших серед районних рад області одноголосно підтримав Звернення Харківської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Правління Всеукраїнської Асоціації районних та обласних рад та звернення активу місцевого самоврядування Валківщини до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, конституційної реформи та підвищення ролі органів місцевого самоврядування в Україні, схваливши сьогодні під час пленарного засідання позачергової ХХХV сесії районної ради відповідне рішення, розроблене та внесене на розгляд сесії головою районної ради Юрієм Яциною.

Детальніше...

  Заступник голови Харківської обласної ради Давидова Л.І. взяла участь в роботі ХХХV сесії районної ради

25.04.2014

Заступник голови Харківської обласної ради, мажоритарний депутат облради від Валківщини Людмила Давидова поінформувала присутніх в залі пленарних засідань депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та посадових осіб виконавчого апарату районної ради та представників громадськості про Звернення, яке майже одноголосно було підтримане вчора депутатами обласної ради; про пропозиції стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, підвищення ролі органів місцевого самоврядування, конституційної реформи та стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, які згідно затвердженого рішення обласної ради направлені до Верховної Ради України та про інші рішення облради…

Детальніше...

  До уваги депутатів!
25 квітня 2014 року відбудеться пленарне засідання позачергової ХХХV сесії районної ради


24.04.2014

Головою районної ради Ю.Д. Яциною відповідним розпорядженням скликано позачергову ХХХV сесію районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 25 квітня (п᾿ятниця) 2014 року о 10.00 годині.
Спільне засідання постійних комісій районної ради розпочнеться о 9.00 годині 25 квітня 2014 року у районній раді.
До порядку денного позачергової сесії включені наступні питання фінансового і майнового характеру:
1) Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на здійснення виплат готівкою компенсації за пільгове тверде та рідке паливо і скраплений балонний газ громадянам пільгової категорії, які проживають в будинках з пічним опаленням
2) Про внесення змін в кошториси бюджетних установ
3) Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 648-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4) Про забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді у закладах відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району
5) Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району
6) Про звернення Валківської районної ради до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, конституційної реформи та підвищення ролі органів місцевого самоврядування в Україні
7)Про затвердження нормативної грошової оцінки земель
8) Про депутатські запити
9) Різне.
Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів розгляду питань порядку денного взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та у пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче відповідне розпорядження голови районної ради...

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХVІІІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання

24.04.2014

Голова районної ради Юрій Яцина взяв участь у роботі ХХVІІІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання, пленарне засідання якої о 10.00 годині відкрив голова обласної ради Сергій Чернов. До порядку денного було запропоновано близько 40 питань. Депутатським корпусом обласної ради внесено зміни до обласного бюджету, підтримано рішення про надання соціальної допомоги дітям військовослужбовців-харків’ян, які загинули під час акцій громадського протесту у м. Києві, ухвалено ряд інших важливих для регіону рішень.

До того ж, депутати підтримали пропозицію голови Харківської обласної ради Сергія Чернова щодо необхідності ухвалення Звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, підвищення ролі органів місцевого самоврядування, конституційної реформи та стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні…

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

Результатом багаторічних краєзнавчих досліджень голови Валківської районної ради багатьох минулих скликань Миколи Желєзняка стало друковане видання «Валківське дворянство». Презентація книги допитливого дослідника історії рідного краю, краєзнавця, члена Національної Спілки журналістів України, Почесного члена Всеукраїнської спілки краєзнавців, голови районного відділення спілки краєзнавців, людини творчої, захопленої улюбленою справою відбулася сьогодні, 22 квітня, у переповненому залі пленарних засідань Валківської районної ради.

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

- Історія – це погляд із минулого через сьогодення у майбутнє. Та нація, яка шанобливо ставиться до своєї історії, приречена на розвиток у майбутньому,- вважає голова районної ради Юрій Яцина. З 1998 по 2006 роки М.М.Желєзняк працював головою Валківської районної ради. Саме тому, шануючи ветеранів місцевого самоврядування, голова районної ради VІ скликання Ю.Д. Яцина виступив із ініціативою провести презентацію книги Миколи Матвійовича у дружньому родинному колі, в залі пленарних засідань, де під головуванням М. Желєзняка свого часу райрадою було затверджено більше тисячі важливих для життєдіяльності та розвитку району рішень. В своєму вступному слові Юрій Дмитрович також повідомив присутнім, що автор «Валківського дворянства» є не лише знаним краєзнавцем, адже саме Микола Матвійович є концептуальним автором герба Валківсього району.

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

Більше сотні небайдужих валківчан, які люблять свій край, шанують історичне минуле Валківщини та бажають знати про свою маленьку батьківщину якомога більше, серед яких багато людей як поважного віку, так і молоді завітали до районної ради щоб взяти участь в презентації довгоочікуваного історичного дослідження земляка.
Про історію валківського дворянства, збір історичних відомостей, численні зустрічі з нащадками тих, про кого розповідає автор в своїй книзі, та кропітку працю з архівними документами, що передувала створенню книги, розповів Микола Матвійович уважній зацікавленій аудиторії…

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

Під час обговорення книги присутні адресували автору ще одного видання про Валківщину багато надзвичайно добрих, теплих слів. Висловлюючи свою вдячність та істину зацікавленість, всі виступаючі були одностайні в думці, що історію роблять люди і від усіх нас разом і кожного окремо залежить якою буде Валківщина, яким буде майбутнє - наше і наших дітей та онуків. А почесний гість заходу, представник родини Сільванських, рід яких теж належить до валківського дворянства звернулася до земляків із словами: «Ви живете на землі, де потом і кров᾿ю багатьох поколінь валківчан був завойований мир і добробут. Пишайтеся своєю землею, своїми предками!».
Наприкінці зустрічі Микола Матвійович повідомив присутньому загалу про майже завершену роботу над ще однією книгою, в якій досліджується історія нашого краю протягом ХХ століття, під назвою «Валківщина у божевільному столітті», та залишив автограф своїм шанувальникам з дарчими написами на книзі.

Детальніше...

  Благодійний концерт
ЗАРАДИ МИРУ, ДОБРА І ЛЮБОВІ
у Ков’язькій громаді


22.04.2014

21 квітня 2014 року у Великодні дні відбувся традиційний благодійний святковий концерт «Заради Миру, Добра і Любові» у селищі Ков’яги у залі місцевого навчально-виховного комплексу. Метою святкового зібрання є благочинна місія районної громади підтримати будівництво нового місцевого православного Храму у селищі. Участь у Благодійній акції взяли Благочинний Валківського округу отець Іоанн та інші святі отці, голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Холодний О.М., Ковязький селищний голова Путінцев В.П., депутат районної ради Деркач Ю.М.,інші депутати районної та місцевих рад, аматори самодіяльної сцени та мешканці селища.
Хоча і фінансовий внесок виявився не значний (3147 грн.), однак всі залишились у доброму піднесеному настрої від святкової палітри концерних номерів та від того, що нескінчено у залі та у громаді лунало "Христос Воскрес! Воістину Воскрес!", і відчуття Віри, Надії та впевненості у перемозі добра над злом, світла над темрявою залишилось у серцях присутніх надовго...

Детальніше...

  Великодні вітання
голови районної ради
Яцини Ю.Д.


20.04.2014

Шановні валківчани та гості Валківщини!

У ці святкові весняні дні від щирого серця дозвольте привітати Вас зі святом світлого Христового Воскресіння!!! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення освітлює ваше життя, а мир, любов та злагода завжди панують у Ваших родинах. Нехай у ваших серцях завжди буде радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, сімейний затишок, добробут, душа нехай світлішою стає, серце зігрівається любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Зичу Вам гарного настрою, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Всіх Вам земних благ!
Христос Воскрес!

З повагою та шаною,
голова Валківської районної ради
Юрій Яцина

Детальніше...

  Благодатний вогонь доставлений до всіх православних Храмів Валківщини

20.04.2014

Цієї святкової ночі голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Холодним О.М. до всіх православних Храмів Валківщини доставили Благодатний вогонь із Єрусалиму та привітали мешканців місцевих громад із найвеличнішим святом усього християнського світу - світлим днем Воскресіння Христова.

Кожен із нас зустрічає Великдень з благодатним почуттям радості та духовного очищення. Велич цього свята надихає на праведні діла, кличе до милосердя, справедливості, любові до ближнього. Тож нехай ці християнські чесноти й надалі живуть у наших серцях, згуртовують усіх нас заради миру, добробуту й суспільної злагоди. Від усього серця бажаємо всім валківчанам здоров᾿я, святкового настрою та оптимізму!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Детальніше...

  ЗАРАДИ ДОБРА І ЛЮБОВІ!
До уваги всіх небайдужих валківчан та гостей Валківщини!


18.04.2014

Щороку в святкові Великодні дні або в дні Храмових свят мешканці нашого району збираються в одній з місцевих громад заради підтримки будівництва сільських православних Храмів. Такі загальнорайонні благодійні акції вже відбулися в Сидоренківській, Огульцівській, Новомерчицькій сільських громадах…

Цього року 21 квітня (понеділок) традиційний благодійний святковий концерт «Заради добра і любові» відбудеться в селищі Ков᾿яги в залі місцевого навчально-виховного комплексу з метою підтримки будівництва місцевого православного Храму. Початок заходу о 14.00 годині.

Запрошуємо депутатів районної та місцевих рад, керівників підприємств, установ, закладів разом із колективами, всіх небайдужих мешканців та гостей Валківщини заради Добра і Любові долучитися до доброї справи та підтримати Ков᾿язьку громаду в її прагненні збудувати новий православний Храм у селищі Ков᾿яги, місце під яке наприкінці серпня 2013 року в присутності районного та місцевого керівництва, депутатів районної ради та прихожан освятив Архієпископ Харківський та Богодухівський Владика Онуфрій.

Детальніше...

  ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

18.04.2014

ГУМВС України в Харківській області на службу в батальйони патрульної служби міліції особливого призначення «Харків» та «Слобожанщина» на посади рядового і молодшого начальницького складу приймаються цивільні особи з числа добровольців.

Про умови зарахування та вимоги до кандидатів читайте детальніше далі…

Детальніше...

  Воїни-афганці на вістрі громадянської активності Ваківщини

18.04.2014

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань районної ради відбулась зустріч з воїнами-інтернаціоналістами Валківського району. На зустріч до військового братерства завітали Рижков Володимир Миколайович, голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану, голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович, голова районної громадської організації «Військове братерство» Іван Гуцало та заступник Валківського міського голови Нізельковський І.О. В. Рижков поінформував присутній загал про основні напрямки роботи обласної організації, про суспільно-політичну ситуацію в регіоні та надав вичерпні відповіді на всі справедливі і критичні запитання ветеранів Афганістану. До того ж, він закликав утворювати на базі місцевих рад громадські формування для забезпечення правопорядку та громадської безпеки на відповідних територіях, оскільки це громадський обов’язок тих, хто брав у руки зброю і знає ціну миру.
Голова районної ради Юрій Яцина подякував і Володимиру Миколайовичу, і членам районної громадської організації за активну громадянську позицію, небайдужість до ситуації, що склалась у державі, та за реальне бажання вплинути на перебіг і стабілізацію суспільно-політичних процесів у районі. До того ж, вирішені поточні проблеми діяльності районної громадської організації в сучасних умовах, що є ознакою відкритого і взаємовигідного діалогу влади і громади.

Детальніше...

  Активом місцевого самоврядування підтримано Звернення про підтримку Концепції реформування місцевого самоврядування та проекту змін до Конституції

17.04.2014

Активом місцевого самоврядування Валківщини підтримано ініціативу голови Харківської обласної ради Чернова С.І. щодо Звернення про підтримку Концепції реформування місцевого самоврядування та проекту змін до Конституції України.

Актив місцевого самоврядування Валківського району зібрався сьогодні в залі засідань районної ради, де за ініціативи голови Валківської районної ради Юрія Яцини відбулася нарада-семінар для міського, селищних та сільських голів і секретарів місцевих рад району за участі представників правоохоронних силових органів, виконавчого апарату районної ради, керівників районних громадських організацій ветеранів та підприємців, Центру первинної медико-санітарної допомоги, комунального підприємства «Вода», редакції районної газети "Сільські новини" та інших. Під час заходу активом обговорено питання щодо необхідності прискорення внесення змін до Конституції України, відпрацьовані відповідні пропозиції щодо необхідних змін, схвалено та відправлено до вищих органів влади відповідне звернення активу місцевого самоврядування Валківщини.

Детальніше...

  Збори активу місцевого самоврядування Валківщини

17.04.2014

В своєму зверненні валківчани підтримали пропозиції голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Правління Української асоціації районних та обласних рад щодо підтримки Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої Урядом, а також проекту змін до Конституції України, що передбачають децентралізацію влади, закріплення відповідних повноважень за адміністративно-територіальними одиницями та органами місцевого самоврядування. В рамках законотворчих ініціатив керівники місцевих рад наполягали на необхідності закріплення положення про позапартійний статус голів місцевих рад всіх рівнів...

Детальніше...

  17 квітня 2014 року відбудеться нарада-семінар з керівниками органів місцевого самоврядування району

16.04.2014

Валківська районна рада запрошує міського, селищних та сільських голів і секретарів місцевих рад району особисто взяти участь в нараді-семінарі, що відбудеться в залі засідань Валківської районної ради 17 квітня 2014 року (четвер). Початок роботи о 10.00 годині. Під час заходу планується розглянути питання забезпечення діяльності місцевих рад, взаємодії з правоохоронними органами, сучасні вимоги до діловодства, окремі питання деклараційної кампанії та інші. До того ж, пропонується обговорити питання про внесення змін до Конституції України та відпрацювати відповідні пропозиції щодо необхідних змін.

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824