Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  Монетизація транспортних пільг - на порядку денному Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

17.04.2018

Під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, сьогодні, 17 квітня, у приміщенні Нововодолазької селищної ради (ОТГ) проходить чергове засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Участь у засіданні беруть керівники Асоціації, представники органів місцевого самоврядування Харківщини, депутати рад різних рівнів, працівники виконавчого апарату облради, керівники управлінь облдержадміністрації. Валківський район у Загальних зборах уповноважених представників членів Асоціації представляє голова районної ради Віталій Оноша.

Особливу увагу у ході засідання буде приділено питанню монетизації пільг на проїзд.

Детальніше...

  В Україні стартував конкурс проектів з національно-патріотичного виховання

17.04.2018

На підтримку переможців Міністерство молоді та спорту виділяє 4 млн грн.

Мінмолодьспорту вперше оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Детальніше...

  Асоціація ОМС Харківської області звернеться до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

17.04.2018

Таке рішення було ухвалене на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що проходять сьогодні у Новій Водолазі.

Як йдеться у зверненні, «важливим інструментом для розвитку спроможних громад, усвідомлення значущості процесу та формування безпосереднього каналу комунікації між суспільством та обраною ним владою є місцеве радіомовлення – мовлення громад. Харківська область вже має досвід реалізації проектів мовлення громад у п’яти районах».

Детальніше...

  Про результати дослідження Перекіпського валу та про цікаві знахідки розповіли науковці під час науково-краєзнавчої конференції, що відбулася у Валках

17.04.2018

Науково-краєзнавча конференція, організована Валківським краєзнавчим музеєм у співпраці з науковцями-археологами, відбулася сьогодні в залі пленарних засідань районної ради.

Учасників заходу, краєзнавців, дослідників історії рідного краю, відкриваючи конференцію привітали заступник голови районної ради Юрій Яцина та директор Валківського краєзнавчого музею Тамара Поліщук.

Детальніше...

  Про дослідження Перекіпського валу, від якого пішла назва нашого міста Валки, розповіли науковці – археологи

17.04.2018

Під час конференції, організованої Валківським краєзнавчим музеєм у співпраці з науковцями-археологами, в залі пленарних засідань районної ради дослідники Перекіпського валу, від якого пішла назва нашого міста Валки, розповіли про результати своїх досліджень.

Керівник археологічних досліджень Перекіпського валу на Валківщині, аспірант Інституту Археології НАН України Олексій Крютченко та науковий співробітник ДП ОАСУ «Слобідська археологічна група» Віталій Окатенко доповіли учасникам зустрічі про результати дослідження валу та про цікаві знахідки і відкриття.

Детальніше...

  Наше завдання - об’єднати у потужні громади 12 тисяч місцевих рад, які були на початок децентралізації, - Геннадій Зубко

17.04.2018

Для нас дуже важлива якість громад, а не їх кількість. На кінець року очікується зменшення ОТГ у порівнянні з минулим роком (2017 року було створено 299 ОТГ). Якщо цього року, наприклад, буде 100 громад, але вони будуть більші за територією, кількістю людей та фінансово більш спроможні, я цьому буду тільки радий. Адже наше завдання: об’єднати у потужніші громади ті 12 тис. місцевих рад, які були на початок децентралізації. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню Аgropolit заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Сергій Чернов: 4 мільярди гривень місцеві бюджети Харківщини спрямовують на дофінансування державних програм

17.04.2018

Члени Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області у ході засідання обговорили питання надходжень та видатків бюджетів різних рівнів.

Як повідомив президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, за перший квартал 2018 року Харківщина отримала 180 мільйонів гривень рентної плати за видобуток газу на території 21 району. Але ці кошти потрапили не до спеціального, а до загального фонду бюджету. Тож, власне, розчинилися у надходженнях, а значить, їх не можна використати на заплановану раніше реконструкцію доріг. Потрібно, наголошує Сергій Чернов, звертаючись до керівників громад, навчитися адмініструвати ці кошти.

Детальніше...

  На базі Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

17.04.2018

17 квітня, в день професійного свята працівників пожежної охорони, на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

Метою конкурсу є навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуація, розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів щопонеділкову апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради

16.04.2018

Про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради.

Серед найважливіших невідкладних завдань тижня, що розпочався, визначених головою районної ради Віталієм Оношою, - підготовка до чергової ХХV сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 20 квітня о 10.00 годині та організація роботи профільних постійних комісій, засідання яких відбудеться за графіком 18 квітня (підготовка матеріалів, що надійшли до розгляду на сесії; запрошення доповідачів та ініціаторів розгляду питань, в тому числі організація розгляду листів, що надійшли до комісій; оприлюднення проектів рішень та інших, необхідних для розгляду, матеріалів).

Детальніше...

  На апаратній нараді РДА за участю голови районної ради Оноші В.П., керівників ОМС району обговорено ряд важливих питань

16.04.2018

16 квітня голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, керівники місцевих рад взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, закладів, громадських організацій району та районних служб, що відбулася під очільництвом голови райдержадміністрації Віктора Войтенка.

Користуючись нагодою, керівники району привітали Шарівського сільського голову Заліну Хворост та Високопільського сільського голову Світлану Шумейко з Днем народження, які вони відзначили днями.

Детальніше...

  Навчання з питань охорони праці посадових осіб

16.04.2018

У Валківському районному центрі зайнятості з 02.04.2018 по 05.04.2018 року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведено короткотермінові курси підвищення кваліфікації за напрямом «Навчання з питань охорони праці посадових осіб».

Курси розраховані на керівників всіх рівнів, фахівців з охорони праці підприємств та організацій, викладачів навчальних закладів з дисциплін напряму «Охорона праці».

Детальніше...

  До уваги шукачів роботи та безробітних!

16.04.2018

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району

Детальніше...

  УВАГА! ВИСОКООПЛАЧУВАНА РОБОТА!
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СПРИЯЄ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ЗА КОРДОНОМ!


16.04.2018

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників в галузі будівництва на ринку праці Держави Ізраїль…

Детальніше...

  Інформація державної служби зайнятості для осіб віком старше 45 років

16.04.2018

Шановні громадяни! За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відповідаєте наступним вимогам:
• вік – старше 45 років;
• страховий стаж – не менше як 15 років;
• маєте професійно-технічну або вищу освіту;
• не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
• не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
• не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
• не отримували ваучер раніше…

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості повідомляє...

16.04.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні! Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями…

Детальніше...

  Пенсійна реформа дозволила відкрити нові можливості системного підвищення виплат для різних категорій громадян, – Володимир Гройсман

16.04.2018

Започаткована Урядом пенсійна реформа дозволила відкрити нові можливості системного підвищення виплат для громадян – у тому числі для військових пенсіонерів та для категорій працівників з великим стажем і незначним рівнем зарплат на момент виходу на пенсію. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Це (все, що зроблено) не означає, що в 2017 -2018 році ми провели перерахунок і крапка. Ні! Ми відкрили можливості для системного підвищення виплат для громадян, - сказав Володимир Гройсман. - Зараз ми вирішуємо питання підвищення пенсій тим, хто мав стаж, але виплати були копійчані. Це колгоспники, ті, хто працював в тіні за мінімальні кошти, тощо. Серйозне питання, і ми дамо відповідь».

Детальніше...

  Підрядники своїм коштом усунуть дефекти на відремонтованих торік дорогах

16.04.2018

Це заявив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка в ході брифінгу 13 квітня...

Детальніше...

  Заступника голови райради ЯЦИНУ Ю.Д. включено до складу журі обласного конкурсу журналістських робіт
«Історії успіху громад»


15.04.2018

Відбулось засідання організаційного комітету обласного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад», на якому було розглянуто підсумки першого етапу конкурсу та затверджено персональний склад журі, до складу якого, як і у минулому році включено заступника голови Валківської районної ради
ЯЦИНУ Юрія Дмитровича.

Загалом у 2018 році оргкомітет отримав 98 конкурсних робіт від 85 учасників...

Детальніше...

  Валківчанин Денис Василенко посів ІІІ місце у ХХІІІ Чемпіонаті України з армспорту

15.04.2018

Вихованець Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» Василенко Денис (тренер - Діденко С.В.) посів ІІІ місце у ХХІІІ Чемпіонаті України з армспорту серед юнаків 2000 р.н. та молодших у ваговій категорії +80 кг на правій руці та IV місце на лівій руці. Чемпіонат проходив у м. Одеса. Вітаємо Дениса з успішним виступом на змаганнях та зичимо нових звершень!

Детальніше...

  Народознавча година у Валківській центральній районній дитячій бібліотеці

14.04.2018

У Валківській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася народознавча година «Великодні традиції українського народу».

Учні 6-А класу Валківського ліцею імені О.Масельського і їх класний керівник В.А. Дьяченко зустрілися із настоятелем Свято-Преображенского храму протоієреєм Іоаном Пилипівим.

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921