Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  За участі Сергія Чернова та Юлії Світличної у Вінниці проходить розширена урядова нарада з питань децентралізації та регіонального розвитку

05.04.2018

Усі виміри децентралізації розглянуть учасники розширеної урядової наради, що проходить сьогодні у Вінниці. Участь у заході беруть Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, президент Української асоціації районних і обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, урядовці та народні депутати, представники регіонів, закордонних дипломатичних місій, координатори міжнародних донорських програм.

Сергій Чернов представить український досвід децентралізації, здобутки та завдання на перспективу.

Детальніше...

  Децентралізація - питання цивілізаційного вибору та складова євроатлантичного курсу України. Президент

05.04.2018

Про це Петро Порошенко сказав на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

«Це (децентралізація - ред.) питання цивілізаційного вибору, політичної культури, і, якщо хочете, національної безпеки», - підкреслив Глава держави. «Погляньмо на це з досить несподіваного ракурсу, з точки зору євроатлантичної інтеграції. Ну, здавалося б, де децентралізація, а де НАТО? І як вона може бути пов’язана з нашим майбутнім членством у Північноатлантичному альянсі? Тим не менше, у Річній національній програмі під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік, яку я своїм указом затвердив тиждень тому, один з ключових розділів присвячений децентралізації», - зазначив Президент.

Детальніше...

  Законодавче забезпечення реформи сьогодні не встигає за муніципальною практикою

05.04.2018

Таке переконання висловив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виступаючи на розширеній нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, що проходить у Вінниці.

«Ще 4 червня 2015 року Верховна Рада затвердила План законодавчого забезпечення реформ в Україні. З 11 законопроектів, передбачених Планом, на сьогодні ухвалено лише один, - зазначив Сергій Чернов. - А з розроблених Мінрегіоном 17 першочергових законопроектів парламент схвалив також один».

Детальніше...

  Не дозволю політиканам влаштовувати паради суверенітетів - Президент про необхідність конституційних змін щодо децентралізації

05.04.2018

«Свого часу чекають конституційні зміни, які ми з Прем’єр-міністром розробили, щодо децентралізації влади. Ясно, що потрібні префекти, бо декого на місцях п’янять нові фінансові можливості й вони починають мнити себе удільними князьками, ніби над ними вже немає ніякої влади», - заявив Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХV сесію
районної ради VІІ скликання


04.04.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 13-с від 30 березня 2018 року «Про скликання ХХV сесії районної ради VІІ скликання». Чергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районних цільових Програм та до районного бюджету на 2018 рік, затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 20 квітня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії…

Детальніше...

  Парламент не прийняв доопрацьований Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

04.04.2018

На пленарному засіданні 3 квітня Парламент не підтримав доопрацьований Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» в новій редакції з пропозиціями Президента України (№2489).

За проголосували лише 133 депутати.
Проти: 2.
Утрималися: 39.
Не голосували: 160.

Необхідної кількості голосів народних обранців не набрала і пропозиція щодо повернення Закону на доопрацювання до профільного Комітету. Дану пропозицію підтримали лише 190 депутатів.

Детальніше...

  Відбувся виїзний прийом громадян в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою

04.04.2018

3 квітня з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області проходив виїзний особистий прийом громадян виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою.

Участь у виїзному прийомі керівника обласної служби за дорученням голови районної ради Віталія Оноші взяла депутат районної ради, куратор та секретар профільної постійної комісії районної ради з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології Вікторія Верхолаз. Також був присутній начальник відділу міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах ГУ Держгеокадастру у Харківській області Юрій Кондрюков.

Детальніше...

  За наявності пільги по земельному податку – обов’язково подайте заяву!

04.04.2018

ГУ ДФС у Харківській області звертає увагу фізичних осіб – власників земельних ділянок, що внесеними змінами до п.281 ст.281 Податкового кодексу України (далі ПКУ), скасовані обмеження застосуваня пільги до однієї земельної ділянки із сплати земельного податку фізичним особам.
Від сплати податку звільняються:
інваліди першої і другої групи;
фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
пенсіонери (за віком);
ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

  Серед пріоритетів діяльності районної влади – турбота про дітей та забезпечення умов для їх якісного оздоровлення та відпочинку

04.04.2018

На цьому наголошував голова районної ради Віталій Оноша під час робочої наради райдержадміністрації з питань підготовки до проведення оздоровчої кампанії у 2018 році.

На початку цього року депутатським корпусом районної ради затверджена відповідна цільова районна Програма, якою передбачено здійснювати фінансування визначених Програмою заходів та щороку передбачити кошти на реалізацію завдань цієї Програми, в тому числі на організацію літнього відпочинку дітей різних категорій у районному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка», - зазначив голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Учасники АТО отримають знижку на товари в низці супермаркетів області

04.04.2018

За підтримки ХОДА в регіоні реалізують проект «Соціальна картка учасника антитерористичної операції».

З 2018 року в торговельних мережах «Восторг», «Дігма» та «Ділайт» військовослужбовці, які проходили чи проходять службу на сході України та мають статус учасника АТО, можуть отримати знижки на всі товари в розмірі від 5 % до 8 %. Для того, щоб отримати знижку, необхідна лише картка «ПриватБанку».

Детальніше...

  Президент підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України

04.04.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України. Про це Глава держави повідомив під час виступу на урочистому заході з нагоди вручення сертифікатів на водний та автомобільний транспорт Національній поліції України.

«Три роки тому ми прийняли дуже не просте, але надзвичайно відповідальне рішення розпочати глобальні зміни у правоохоронній системі. Якісний перехід до нових правоохоронних органів – сказати остаточне прощавай міліції радянського стилю і перейти до формування нової української поліції, яка буде мати і має головне – високу довіру українського народу», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

  Молоді таланти Харківщини

04.04.2018

Саме під такою назвою сьогодні, 4 квітня, в РНД «Іскра» відбувся відбірковий тур обласного творчого фестивалю.

Метою заходу є презентація творчого потенціалу талановитих дітей Харківщини, підтримка та сприяння творчому самовираженню обдарованої молоді. Діти з різних куточків району поділилися з присутніми часточкою свого таланту, своєї душі. Вони співали, декламували, грали, показували яскраві хореографічні постановки. Всі учасники фестивалю були неперевершеними.

Детальніше...

  Молоді таланти Харківщини

04.04.2018

Фотомиттєвості фестивалю-конкурсу

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

03.04.2018

Про право учасників АТО на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва

Детальніше...

  Обрати свого лікаря встигнуть усі

03.04.2018

Вчора розпочалась національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». На що треба звертати увагу при виборі лікаря і як відбувається процес підписання декларацій в інтерв’ю «BBC News Україна» розповів заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Відтепер ви можете вибрати лікаря у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або реєстрації. Заступник міністра наголошує, що кінцевого терміну підписання декларацій немає, тож обрати свого лікаря встигнуть усі. Міністерство охорони здоров’я рекомендує не відкладати це на кінець року. Головне, щоб кожен обрав лікаря, якому довіряє, і під час наступного візиту підписав з ним декларацію...

Детальніше...

  Максим Москвін – срібний призер Чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів

03.04.2018

З 27 по 31 березня 2018 року в м. Берегово Закарпатської області проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяв участь наш земляк, вихованець тренера ДЮСШ «Спорт для всіх» Віктора Федотова – Максим Москвін, який зараз навчається у Харківському обласному вищому училищі фізичної культури і спорту.

За результатами двоборства Максим посів ІІ місце. Це вже треті поспіль змагання за останні два місяці, на яких юнак показує результат вище норми «майстра спорту».

Районна рада щиро вітає Максима з успішним виступом на змаганнях та бажає подальших спортивних успіхів та перемог!

Детальніше...

  На Харківщину буде залучено 700 млн грн іноземних інвестицій. Юлія Світлична

03.04.2018

3 квітня голова ХОДА провела зустріч з генеральним директором Nestlé в Україні та Молдові Ансгаром Борнеманом. Під час зустрічі було обговорено питання залучення інвестицій у регіон. Зокрема, мова йшла про впровадження проекту модернізації підприємства «Мівіна». Метою модернізації є подальший розвиток фабрики, покращення умов праці та підвищення конкурентоспроможності продукції.

«Проект розрахований на 2-3 роки. Його реалізація надасть можливість у перспективі збільшити кількість робочих місць, а до кінця 2018 року - підвищити зарплату на підприємстві в середньому на 15%. Ми, безумовно, сприяємо тим ініціативам, які нададуть можливість розширити виробництво, залучити нові технології, модернізувати потужності, збільшити кількість виробленої продукції, яку можна буде відправляти на експорт, - сказала Юлія Світлична. - Розраховуємо на співпрацю з керівництвом Nestlé. Хочу подякувати компанії за ту довіру, яку вона надає Харківській області, тим самим надаючи можливість розвивати внутрішній та зовнішній ринки Харківщини та підвищити активність бізнесу».

Детальніше...

  Керівники району здійснили робочу поїздку до Сидоренківської сільської ради

03.04.2018

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком та першим заступником голови РДА Наталією Осадчою здійснили робочу поїздку до Сидоренківської сільської ради.

Зокрема, відвідали Сидоренківську загальноосвітню школу, де наразі тривають роботи із заміни вікон та дверей.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

03.04.2018

Фонд соціального страхування виплатив 900 млн гривень допомоги по вагітності та пологах

У першому кварталі 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для майже 48 тис. застрахованих осіб. За оперативними даними загальна сума нарахованих виплат склала більше 900 млн гривень…

Детальніше...

  Дуже дякую вам, що бороните кожен клаптик української землі – Президент зустрівся із військовими на Донбасі

02.04.2018

Президент Петро Порошенко зустрівся з військовослужбовцями 79 десантно-штурмової бригади та бійцями Нацгвардії, які боронять Україну на Сході та передав їм Великодні кошики, підготовлені дружиною Глави держави Мариною Порошенко, а також оберіги від дітей Сумщини.

«Сьогодні, коли вся країна, всі віруючі люди святкують Вербну неділю, я хотів би передати слова щирої вдячності не тільки від себе, а й від всієї моєї родини», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921