Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Опалювальний сезон закінчено

06.04.2018

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко підписав розпорядження № 329 «Про закінчення опалювального сезону», у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8°С і вище:

1. Організаціям і підприємствам, що знаходяться у сфері управління районної державної адміністрації, закінчити опалювальний сезон у житлових будинках, навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення з 06 квітня 2018 року, у тому числі споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами...

Детальніше...

  На Харківщині створено дієвий механізм залучення коштів у освітню сферу. Голова ХОДА

06.04.2018

Про досвід нашого регіону, який стабільно є лідером у рейтингах розвитку сфери освіти в країні, Юлія Світлична розповіла під час розширеної урядової наради з питань децентралізації та регіонального розвитку.

Нарада проходить за участю Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у Вінниці. Голова ХОДА виступила з доповіддю в рамках панельної дискусії на тему «Децентралізація освіти, реалізація проекту «Нова українська школа» та розвиток профтехосвіти».

Детальніше...

  Фінансові гарантії державного стимулювання регіонального розвитку мають бути стабільними і прогнозованими

06.04.2018

«Повернення до практики ручного пооб’єктного розподілу коштів неприйнятне», - наголосив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час наради з питань децентралізації та регіонального розвитку.

Він також підкреслив, що з року в рік нехтується чинна норма законодавства, що визначає мінімальний розмір ДФРР не менше 1% загального фонду державного бюджету. «Фінансові гарантії державного стимулювання регіонального розвитку мають бути стабільними і прогнозованими у середньо- та довгостроковій перспективі, - зазначив голова обласної ради. - Передбачуваність цієї процедури сприятиме збільшенню кількості проектів та поліпшенню їх якості».

Детальніше...

  Інформація Харківської обласної державної адміністрації

06.04.2018

Про підключення Центрів первинної медико-санітарної допомоги до системи E-HEALTH та кількість переданих декларацій

Детальніше...

  ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ПО ВАЛКІВСЬКОМУ ТА КОЛОМАЦЬКОМУ РАЙОНАХ ГТУЮ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

06.04.2018

8 квітня світ відзначає Міжнародний день ромів – свято ромської культури, історії та національної ідентичності.

Точкою відліку міжнародного ромського руху вважається подія, що відбулась 8 квітня 1971 року. В цей день у одному з передмість Лондона зібралися юристи, дипломати, письменники, науковці, лідери ромських громад з єдиною метою – заснувати Міжнародну ромську організацію і розпочати спільні дії зі захисту прав ромів. Делегатами першого Всесвітнього Ромського конгресу були представники з 14 країн світу. На Конгресі були прийняті рішення про національний прапор – синьо-зелене полотнище з червоною чакрою (колесом) посередині (кольори прапора символізують небо і землю, а червоне колесо – кочове життя), герб та гімн ромського народу, написаний на основі народної пісні «Джелем, джелем».

Детальніше...

  Безпеку під час Великодніх свят буде забезпечено належним чином

06.04.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питань забезпечення правопорядку та безпеки у Валківському районі під час Великодніх свят.

Учасниками наради також були перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, керівники силових структур, комунальних підприємств району, галузі охорони здоров’я.

Детальніше...

  Питання національно-патріотичного виховання підростаючого покоління обговорено під час зустрічі з представниками Громадської ради при Харківській ОДА

05.04.2018

4 квітня в районній державній адміністрації відбулась зустріч з представниками Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації на чолі з головою Олексієм Курцевим.

Від Валківського району участь у зустрічі взяли голова районної ради Віталій Оноша та керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко і його перший заступник Наталія Осадча, члени громадської організації «Валківська районна спілка ветеранів АТО» та громадської ради при Валківській райдержадміністрації, освітяни, представники районного військового комісаріату.

Детальніше...

  Влада пообіцяла передати кошти на місця. І влада тримає слово. Юлія Світлична

05.04.2018

5 квітня голова ХОДА бере участь у розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, що проходить під головуванням Президента та Прем’єр-міністра України у Вінниці.

«Децентралізація – це найуспішніша реформа, яка була ініційована Президентом України і зараз активно впроваджується урядом, - відзначила керівник Харківщини Юлія Світлична перед початком наради. - Влада пообіцяла передати кошти на місця, і влада тримає слово. На прикладі Харківської області: бюджет розвитку збільшився в 5 разів. І це нам дозволяє будувати: метрополітен, нові школи, дитячі садочки, спортивні майданчики, центри адміністративних послуг. Уже добудовуємо великий комплекс філармонії, на який чекали харків’яни понад 10 років, та будемо братися до будівництва нового онкологічного центру. Сьогодні будемо зосереджуватися на питаннях подальшого розвитку – без зменшення темпів: будемо розвивати громади, райони області, а також у цілому країну».

Детальніше...

  В області відкрито «гарячу лінію», на яку можна звертатися з питаннями щодо медреформи

05.04.2018

Як обрати сімейного лікаря, що необхідно для того, аби підписати декларацію, чи під’єднаний медзаклад вашого району до e-health – спеціалісти нададуть роз’яснення з цих та інших питань.

Телефон «гарячої лінії» - (057) 705-31-52. Графік роботи – з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (перерва – з 13:00 до 14:00). На питання жителів Харківщини відповідатимуть спеціалісти Управління охорони здоров’я ХОДА.

На «гарячу лінію» також приймаються питання й звернення щодо дії програми «Доступні ліки» на Харківщині.

Детальніше...

  За участі Сергія Чернова та Юлії Світличної у Вінниці проходить розширена урядова нарада з питань децентралізації та регіонального розвитку

05.04.2018

Усі виміри децентралізації розглянуть учасники розширеної урядової наради, що проходить сьогодні у Вінниці. Участь у заході беруть Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, президент Української асоціації районних і обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, урядовці та народні депутати, представники регіонів, закордонних дипломатичних місій, координатори міжнародних донорських програм.

Сергій Чернов представить український досвід децентралізації, здобутки та завдання на перспективу.

Детальніше...

  Децентралізація - питання цивілізаційного вибору та складова євроатлантичного курсу України. Президент

05.04.2018

Про це Петро Порошенко сказав на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

«Це (децентралізація - ред.) питання цивілізаційного вибору, політичної культури, і, якщо хочете, національної безпеки», - підкреслив Глава держави. «Погляньмо на це з досить несподіваного ракурсу, з точки зору євроатлантичної інтеграції. Ну, здавалося б, де децентралізація, а де НАТО? І як вона може бути пов’язана з нашим майбутнім членством у Північноатлантичному альянсі? Тим не менше, у Річній національній програмі під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік, яку я своїм указом затвердив тиждень тому, один з ключових розділів присвячений децентралізації», - зазначив Президент.

Детальніше...

  Законодавче забезпечення реформи сьогодні не встигає за муніципальною практикою

05.04.2018

Таке переконання висловив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виступаючи на розширеній нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, що проходить у Вінниці.

«Ще 4 червня 2015 року Верховна Рада затвердила План законодавчого забезпечення реформ в Україні. З 11 законопроектів, передбачених Планом, на сьогодні ухвалено лише один, - зазначив Сергій Чернов. - А з розроблених Мінрегіоном 17 першочергових законопроектів парламент схвалив також один».

Детальніше...

  Не дозволю політиканам влаштовувати паради суверенітетів - Президент про необхідність конституційних змін щодо децентралізації

05.04.2018

«Свого часу чекають конституційні зміни, які ми з Прем’єр-міністром розробили, щодо децентралізації влади. Ясно, що потрібні префекти, бо декого на місцях п’янять нові фінансові можливості й вони починають мнити себе удільними князьками, ніби над ними вже немає ніякої влади», - заявив Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХV сесію
районної ради VІІ скликання


04.04.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 13-с від 30 березня 2018 року «Про скликання ХХV сесії районної ради VІІ скликання». Чергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районних цільових Програм та до районного бюджету на 2018 рік, затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 20 квітня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії…

Детальніше...

  Парламент не прийняв доопрацьований Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

04.04.2018

На пленарному засіданні 3 квітня Парламент не підтримав доопрацьований Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» в новій редакції з пропозиціями Президента України (№2489).

За проголосували лише 133 депутати.
Проти: 2.
Утрималися: 39.
Не голосували: 160.

Необхідної кількості голосів народних обранців не набрала і пропозиція щодо повернення Закону на доопрацювання до профільного Комітету. Дану пропозицію підтримали лише 190 депутатів.

Детальніше...

  Відбувся виїзний прийом громадян в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою

04.04.2018

3 квітня з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області проходив виїзний особистий прийом громадян виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою.

Участь у виїзному прийомі керівника обласної служби за дорученням голови районної ради Віталія Оноші взяла депутат районної ради, куратор та секретар профільної постійної комісії районної ради з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології Вікторія Верхолаз. Також був присутній начальник відділу міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах ГУ Держгеокадастру у Харківській області Юрій Кондрюков.

Детальніше...

  За наявності пільги по земельному податку – обов’язково подайте заяву!

04.04.2018

ГУ ДФС у Харківській області звертає увагу фізичних осіб – власників земельних ділянок, що внесеними змінами до п.281 ст.281 Податкового кодексу України (далі ПКУ), скасовані обмеження застосуваня пільги до однієї земельної ділянки із сплати земельного податку фізичним особам.
Від сплати податку звільняються:
інваліди першої і другої групи;
фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
пенсіонери (за віком);
ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

  Серед пріоритетів діяльності районної влади – турбота про дітей та забезпечення умов для їх якісного оздоровлення та відпочинку

04.04.2018

На цьому наголошував голова районної ради Віталій Оноша під час робочої наради райдержадміністрації з питань підготовки до проведення оздоровчої кампанії у 2018 році.

На початку цього року депутатським корпусом районної ради затверджена відповідна цільова районна Програма, якою передбачено здійснювати фінансування визначених Програмою заходів та щороку передбачити кошти на реалізацію завдань цієї Програми, в тому числі на організацію літнього відпочинку дітей різних категорій у районному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка», - зазначив голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Учасники АТО отримають знижку на товари в низці супермаркетів області

04.04.2018

За підтримки ХОДА в регіоні реалізують проект «Соціальна картка учасника антитерористичної операції».

З 2018 року в торговельних мережах «Восторг», «Дігма» та «Ділайт» військовослужбовці, які проходили чи проходять службу на сході України та мають статус учасника АТО, можуть отримати знижки на всі товари в розмірі від 5 % до 8 %. Для того, щоб отримати знижку, необхідна лише картка «ПриватБанку».

Детальніше...

  Президент підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України

04.04.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України. Про це Глава держави повідомив під час виступу на урочистому заході з нагоди вручення сертифікатів на водний та автомобільний транспорт Національній поліції України.

«Три роки тому ми прийняли дуже не просте, але надзвичайно відповідальне рішення розпочати глобальні зміни у правоохоронній системі. Якісний перехід до нових правоохоронних органів – сказати остаточне прощавай міліції радянського стилю і перейти до формування нової української поліції, яка буде мати і має головне – високу довіру українського народу», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970