Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3821 
  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії районної ради

24.12.2013

З метою забезпечення умов для успішного завершення бюджетного року та ефективного використання бюджетних коштів, недопущення заборгованостей із соціальних виплат, заробітної плати, оплати спожитих енергоносіїв, врахувавши клопотання керівників бюджетних установ, головних розпорядників коштів районного бюджету та висновки фінансового управління райдержадміністрації, депутати підтримали пропозицію щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ, затвердивши відповідне рішення.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Рішенням сесії внесені зміни до районного бюджету на 2013 рік. За рахунок додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ збільшено доходну частину районного бюджету в сумі 1млн. 331тис. 671 грн. Зазначені кошти направлені на виплату заробітної плати працівникам медичних та освітніх установ району. Додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів отримали Валківська міська та Костівська сільська ради.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

На виконання рішення Харківської обласної ради від 19 грудня 2013 року Валківською районною радою прийняте рішення «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району медичного обладнання».

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

В «різному» головою районної ради були зачитані листи директора Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Благодатненського та Гонтовоярського сільських голів та Ков᾿язького селищного голови з подяками депутатам районної ради Походящому В.І., Бондарю М.О., Жорнику А.М., Буряку В.І., Ребру К.І., Деркачу Ю.М. за дієву систематичну підтримку та надання матеріальної допомоги територіальним громадам, закладам освіти, медицини, забезпечення новорічних подарунків для дошкільнят, підтримку творчої молоді та спорту, допомогу в організації святкових заходів та інше. Голова висловив щиру подяку депутатам за їх активну роботу в громадах та підтримку місцевих ініціатив.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Голова районної державної адміністрації Холодний О.М. в своєму виступі інформував про успішне завершення бюджетного року – без боргів по заробітній платі та оплаті комунальних платежів. Подякував всім депутатам районної ради, керівникам сільгосппідприємств, які допомагають закладам освіти. - 2013 рік для нас був не простий, але попри всі проблеми ми впорались із найважчими завданнями. Нам вдалося скоротити більшу частину боргів минулих років, напрацювати нові схеми роботи у всіх галузях - в економіці, освіті, медицині. В цьому році три загальноосвітні школи району обладнано внутрішніми туалетами і таким чином були завершені роботи по обладнанню внутрішніх туалетів в сільських школах , вулиці багатьох населених пунктів облаштовані освітленням у нічний час, оптимізовано рух шкільних автобусів, переведено на економне опалення деякі бюджетні установи та багато інших досягнень, - наголосив голова райдержадміністрації.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Закриваючи останню в цьому році сесію районної ради, голова ради Юрій Яцина привітав присутніх із новорічними святами, що наближаються, подякував всім депутатам за підтримку ініціатив голови районної ради, редактору районної газети «Сільські новини» - за висвітлення діяльності районної влади, а головам місцевих рад, керівникам підприємств, установ, організацій – за тісну співпрацю протягом року, та запросив всіх присутніх взяти участь в загальнорайонному молебні «За всіх і за все», який відбудеться 30 грудня о 10.00 годині у Свято-Преображенському Храмі міста Валки.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

А наприкінці пленарного засідання святкового передноворічного настрою додали присутнім новорічні гості – Дід Мороз із Снігуркою, які завітали на сесію районної ради та у віршованому виступі дякували депутатам районної ради та районній владі в особі Олександра Холодного та Юрія Яцини, депутатам обласної ради Давидовій Л.І. та Казаковій В.С., народному депутату України Олександру Біловолу за їх депутатську роботу, турботу про Валківщину.

Детальніше...

  До уваги депутатів!
Головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. скликано позачергову ХХХІІ сесію районної ради


23.12.2013

З метою невідкладного вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до кошторисів бюджетних установ та змін до районного бюджету на 2013 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано позачергову ХХХІІ сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХХІІ позачергової сесії Валківської районної ради відбудеться 24 грудня 2013 року (вівторок) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.
Цього ж дня о 9.00 годині відбудуться засідання профільних постійних комісій.

Розпорядження про скликання позачергової ХХХІІ сесії читайте далі... Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради.

Детальніше...

  Вітаємо Котенко Тетяну Микитівну із перемогою в обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування»

07.12.2013

Напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування були підбиті підсумки конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування», започаткованого головою Харківської обласної ради Черновим С.І. Цього року в ІІ турі обласного конкурсу в трьох номінаціях Валківський район представляли керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та секретар Ков᾿язької селищної ради Наталія Титаренко, які в загальнокомандному заліку вибороли призове друге місце. І вже вдруге перемогу у номінації «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради» вибороли валківчани. Минулого року кращим у цій номінації був названий Яцина Ю.Д., на той час заступник голови районної ради. А цього року, набравши майже максимальну кількість балів у тестуванні на знання законодавства та бездоганно підготувавши діловий документ, підтвердивши свою високу професійність, свою першість переконливо довела керуюча справами районної ради Тетяна Микитівна Котенко…

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Урочистості та святковий концерт концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися 6 грудня, напередодні професійного свята депутатів та посадовців місцевого самоврядування всіх рівнів, членів виконавчих комітетів та громадських об᾿єднань, в районному народному домі "Іскра". Запрошених вітали депутат Харківської обласної ради, заступник голови обласної ради Давидова Л.І, голова райдержадміністрації, депутат районної ради Холодний О.М. та голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. Людмила Іванівна передала валівчанам привітання від голови Харківської обласної ради Чернова С.І. та депутата обласної ради Казакової В.С., також обраної по Валківському мажоритарному округу.

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Вітаючи депутатів всіх рівнів району з професійним святом голова райдержадміністрації, депутат Валківської районної ради багатьох скликань Олександр Холодний наголошував:

- Попри всі труднощі фінансові і матеріальні, у нас з вами є найголовніше і найбільш значуще - це довіра. Довіра наших виборців, які обрали нас до органів місцевого самоврядування для спільних дій в ім’я процвітання Валківщини.

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Голова районної ради Юрій Яцина у своїй вітальній промові акцентував увагу запрошених на тому, що лише спільними зусиллями органів місцевого самоврядування та органів державної влади, установ, організацій, підприємств та закладів, кожного керівника, кожного посадовця, всіх валківчан можливо вирішувати важливі соціально-економічні, громадські та інші питання, сприяючи розбудові та розвитку рідної Валківщини. Творчим дарунком від голови районної ради для колег стала пісня "Прости, земля" у виконанні Юрія Дмитровича.

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Кращим посадовим особам та найактивнішим депутатам місцевих рад району всіх рівнів урочисто під оплески багатолюдної зали були вручені Подяки Верховної Ради України, цінні подарунки від голови Харківської обласної ради Чернова С.І. та Грамоти Харківської обласної ради, спільні Почесні грамоти Валківської районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...

  Пленум Валківської районної організації ветеранів

04.12.2013

В залі пленарних засідань Валківської районної ради відбувся пленум районної організації ветеранів. Зустріч пройшла у дружній і невимушеній атмосфері. Участь в роботі пленуму взяли голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Олександр Холодний, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та перший заступник голови Харківської обласної ради ветеранів Бабайлов Ю.О., який відзначив роботу організації ветеранів нашого району кращою, виходячи з попередніх підрахунків рейтингу районних організацій Харківської області.
З заявою про звільнення з посади голови районної ради ветеранів звернувся до учасників пленуму Віктор Афанасійович Білоус. Свої повноваження також склали заступник голови ради ветеранів Яворовенко М.С. та секретар Цікало Н.В. Члени організації прийняли до уваги звернення і шляхом голосування майже одноголосно обрали головою районної ради ветеранів Клочко Валентину Яківну.
Дякуємо Віктору Афанасійовичу, Михайлу Семеновичу та Надії Василівні за їх невтомну багаторічну плідну працю, значний внесок у розвиток ветеранського руху в районі.
Вітаємо Цікало Валентину Яківну із обранням та бажаємо успіхів у роботі на новій посаді.

Детальніше...

  В Огульцівській загальноосвітній школі презентували книги земляків

03.12.2013

Сьогодні о 14.00 в Огульцівській громаді у місцевій загальноосвітній школі з нагоди 90-річчя району та наближенням Дня місцевого самоврядування відбулась презентація книг, які написані земляками у цьому році. Так, присутньому учнівському та громадському загалу презентовано 4 том Валківської енциклопедії І.М. Лисенка, книгу М. Столярової "Історія вулиць села Огульці" та книгу-спогади депутата місцевої ради Яцини Д.М. "Життя і справи, пов’язані з громадою". Участь у заходах взяв голова районної ради, депутат, обраний від Огульцівської громади Яцина Ю.Д.

Юрій Дмитрович також передав книги Яцини Д.М. для сільської та шкільної бібліотек, для шкільного музею, у Будинок культури імені Т.Г. Шевченка та до сільської ради, для того щоб громада і учнівська молодь, торуючи шлях у майбуття, вивчала сторінки і надбання історії рідного села, його мешканців. Учні школи подарували присутнім концертну тематичну програму, сформувавши відповідний настрій у гостей школи.

Детальніше...

  Громади Валківщини готуються до Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

29.11.2013

Валківською районною радою продовжено практику щодо проведення навчальних заходів з метою надання організаційно-методичної допомоги місцевим радам та її представникам у підготовці проектів та програм розвитку територіальних громад і реалізації проектних ідей. За ініціативи голови районної ради Яцини Ю.Д. Ресурсним центром підтримки проектів і програм розвитку громад району при Валківській районній раді був організований та сьогодні успішно проведений навчальний семінар-практикум для голів місцевих ради та представників територіальних громад Валківського району, які займаються підготовкою проектів розвитку громад. Сьогоднішній захід був присвячений підготовці до Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування…

Детальніше...

  Правилам публічних виступів та їх висвітлення у ЗМІ навчав Андрій Куликов посадовців Харківщини

28.11.2013

Відбувся пілотний семінар-тренінг за темою «Правила публічних виступів та їх висвітлення», організований Харківською обласною радою для посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників районних рад та районних ЗМІ. Ведучий тренінгу - експерт із засобів масової інформації, ведучий програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Андрій Куликов.

З початком нової форми роботи учасників семінару привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Участь у семінарі-практикумі взяли понад 80 слухачів, серед яких і представники Валківського району – голова районної ради Юрій Яцина, редактор районної газети «Сільські новини» Валентина Романенко та посадові особи районної ради та райдержадміністрації, відповідальні за висвітлення діяльності органів влади району та наповнення їх офіційних веб-сайтів...

Детальніше...

  Валківському району - 90 років!!!

27.11.2013

Урочистості з нагоди відзначення 90-ї річниці від дня утворення Валківського району відбулися сьогодні в оновленому після часткового капітального ремонту районному народному домі «Іскра». З ювілейною датою привітали валківчан голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Олександр Холодний, благочинний Валківського православного округу, настоятель Свято-Преображенського Храму міста Валки отець Іоанн та почесний гість свята – народний депутат України Олександр Біловол. Для участі в святкових заходах були запрошені Желєзняк М.М, Колєснік О.М, Яременко М.М, Луценко С.І, Пересада В.П, Волощук М.О, Нікітенко О.А. - керівники, які в різні роки очолювали Валківську громаду, віддано працювали на благо і процвітання Валківщини.

Детальніше...

  Народний депутат України Олександр Біловол привітав валківчан з 90-річним ювілеєм району.

27.11.2013

Одним з найкращих і найпрекрасніших місць на Харківщині назвав Валківський район почесний гість свята Біловол О.М.

- Я пишаюсь людьми які тут живуть і працюють: медиками, вчителями, селянами, робітниками, ветеранами, талановитою молоддю. Це ви примножуєте велич і красу Валківщини, вирощуєте хліб і невтомно працюєте на благо району. Тож давайте і надалі довіряти, підтримувати один одного, робити добрі справи і дотримуватись даних обіцянок. Зі святом, дорогі валківчани! - звернувся до присутніх в залі Олександр Біловол…

Детальніше...

  Валківський район нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України

27.11.2013

Під час урочистих заходів, присвячених відзначенню 90-ї річниці утворення Валківського району депутат Верховної Ради України Біловол О.М. вручив керівникам району Яцині Ю.Д. та Холодному О.М. унікальну відзнаку - Почесну Грамоту Кабінету Міністрів України, якою за значний внесок у соціально-економічний розвиток Харківської області та вагомі трудові здобутки нагороджується Валківський район, та зачитав привітання голови Верховної Ради України В. Рибака мешканцям Валківського району з нагоди ювілею.

Детальніше...

Усього: 3821 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3821