Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4368 
  Долю Валківського району вирішать громади

08.04.2019

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулось засідання Районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. Згідно порядку денного члени Робочої групи розглянули питання про внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад...

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

05.04.2019

Щомісячні виплати потерпілим на виробництві зросли на 5%

З першого березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.

Детальніше...

  У лісах Харківщини розпочався «сезон тиші»

05.04.2019

З 1 квітня встановлено вимоги щодо необхідності забезпечення охорони середовища існування тварин та введено заборону на лов водних біоресурсів.

У Департаменті екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації нагадують про необхідність дотримання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» щодо забезпечення охорони середовища існування, умов розмноження, шляхів міграції тварин у період їх масового розмноження - з 1 квітня до 15 червня.

Детальніше...

  «Нафтогаз» знизить ціни на газ для населення вже з квітня

05.04.2019

Відповідну постанову ухвалив 3 квітня Кабінет міністрів України.

Згідно з урядовим рішенням, «якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, «Нафтогаз» зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати. Якщо ціна для промисловості зростає, «Нафтогаз» має продавати газ для населення за ціною, встановленою Урядом України».

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХХХV сесії районної ради

04.04.2019

4 квітня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХХХV сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли 31 депутат. Секретарем пленарного засідання обрано депутата Ярослава Олійника. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 10 питань та депутатське звернення, ухвалені відповідні рішення.

На початку сесії за пропозицією депутата Сергія Бондаря хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять волонтерки, кулеметниці батальйону «Донбас-Україна» Яни Червоної з м. Харків, яка 2 квітня загинула на Луганщині у зоні проведення ООС.

Детальніше...

  Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуті всі питання, ухвалені відповідні рішення

04.04.2019

Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм. Детально з даного питання доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина. Зміни та доповнення внесено до районної Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2019 рік, а також за клопотанням райдержадміністрації зміни внесено до рішення районної ради, затвердженого минулою сесією.

Детальніше...

  За висновками комісії з комунальних питань затверджено ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад

04.04.2019

За висновками комісії з комунальних питань депутатським корпусом надано дозволи на коригування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» і Мельниківської ЗОШ, а також на розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту спортивних майданчиків загальноосвітніх навчальних закладів; КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» - на розробку ПКД на ремонт приміщення для встановлення медичного обладнання та на початок виконання ремонтних робіт; Валківській районній раді – на початок виконання ремонтних робіт для проведення капітального ремонту покрівлі адмінбудівлі.

Детальніше...

  Розподілено кошти вільного залишку районного бюджету та внесено зміни до районного бюджету

04.04.2019

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Левчук представила до уваги депутатів пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Відповідно до висновків профільної постійної комісії рішення підтримані депутатами.

З метою зменшення незабезпеченості бюджету по заробітній платі та енергоносіям та недопущення заборгованості по цих статтях бюджету за рахунок вільного залишку районного бюджету 1 млн грн. направлено на забезпечення виплати заробітної плати працівникам КЗОЗ «Валківська ЦРЛ», ще 1 млн грн. – на оплату теплопостачання у закладах освіти району.

Детальніше...

  Депутат інформував про незаконні дії представників газового підприємства. Очільники району рекомендували передати матеріали до прокуратури.

04.04.2019

Депутат Сергій Бондар в чергове звернув увагу керівників району, депутатського корпусу, керівників місцевих рад на незаконні дії представників газового підприємства, які знов незаконно вилучили 5 лічильників газу без попередження (за місяць), без складання акту про невідповідність апарату обліку газу, без встановлення тимчасового лічильника з резерву – в порушення всіх існуючих норм законодавства.

Детальніше...

  Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша закликав присутніх взяти участь у голосуванні 21 квітня 2019 року

04.04.2019

Голова районної ради Віталій Оноша ознайомив депутатів із депутатським зверненням Андрія Корсуна. Рішенням депутатів звернення визнано депутатським запитом та буде направлено до місцевої ради з рекомендацією здійснити комісійне обстеження об’єкту та надати відповідні пропозиції щодо вирішення порушеного питання.

Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша ознайомив присутніх із листом мешканки Валківського району з подякою голові РДА Войтенку В.І., депутатам районної ради, управлінню праці та соцзахисту, комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за надання допомоги; закликав депутатів взяти участь у голосуванні 21 квітня 2019 року.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХV сесію
районної ради VІІ скликання


03.04.2019

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 11-с від 01.04.2019 року «Про скликання ХХХV, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району.

Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у четвер 4 квітня 2019 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради (бюджетна та комунальна), засідання яких відбудеться в день сесії о 9.00 годині.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
4 квітня 2019 року
пленарне засідання позачергової
XXХV сесії районної ради VII скликання


03.04.2019

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХХV сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 4 квітня 2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться в день сесії, у четвер 4 квітня о 9.00 год.:

– з питань бюджету (Дубовик О.О.);
- з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів

03.04.2019

У залі засідань райдержадміністрації проходить обласний селекторний семінар-нарада з питань первинної медицини. Участь у семінарі беруть голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, головні лікарі районних закладів охорони здоровя первиної та вторинної ланки Марина Орлова та Богдан Носатов, керівники органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

  На Харківщині стартував конкурс медичних міні-грантів від ЄС

03.04.2019

Питання реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді» та умови участі у конкурсі міні-грантів обговорили під час обласного селекторного семінару.

Детальніше...

  Ціни на ліки проти найпоширеніших захворювань будуть знижені

03.04.2019

Таке рішення ухвалено на засіданні уряду 3 квітня.

У Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України нагадують, що вже два роки діє програма «Доступні ліки», яка дає можливість отримувати ліки проти хронічних захворювань безкоштовно або з незначною доплатою. Нею користуються вже 7 мільйонів людей. На ціни препаратів, що увійшли в програму, було встановлено державне регулювання – вони не повинні перевищувати ціну аналогічних ліків у сусідніх країнах. У результаті ціни на «доступні ліки» знизились у середньому на 10%, а на деякі з них – на 45%. Зараз у програмі 258 препаратів, 64 з них можна отримати повністю безкоштовно.

Детальніше...

  Увага!
Конкурс міні-грантів проекту
«Ефективна первинна медицина в громаді»


02.04.2019

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» оголошує конкурс міні-грантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг.

Цей конкурс є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Конкурс планується в два етапи: перший – у 2019 році, другий – у 2020. Перший етап розпочинається з 28 березня. Заявки та конкурсна документація на отримання міні-гранту приймаються до 24:00 12 травня 2019 року включно в електронній формі на офіційну адресу Проекту ether.kharkiv@gmail.com

Детальніше...

  До уваги керівників ОМС району!
03.04.2019 - обласний селекторний семінар-нарада
з питань первинної медицини


02.04.2019

Валківська районна рада запрошує міського, селищних, сільських голів та головного лікаря КНП «Валківський районний центр ПМСД» Орлову М.І. до участі в обласному селекторному семінарі-нараді «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів».

Захід відбудеться 03 квітня 2019 року у залі засідань райдержадміністрації. Початок заходу о 10.00 год.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

02.04.2019

Фондом посилено контроль за здійсненням видатків на матеріальне забезпечення

Фондом соціального страхування України розробляються та впроваджуються заходи щодо здійснення ефективного контролю за видатками на матеріальне забезпечення, зокрема, в частині обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності. Про це в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров повідомив під час селекторної наради із керівниками та фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві 27 березня 2019 року.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

01.04.2019

Конституція України гарантує кожному право на працю та можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Детальніше...

  Розпочато прийом заяв на виплату допомоги на дітей у багатодітних сім’ях

01.04.2019

Новий вид соціальних виплат запроваджено урядом з 1 квітня 2019 року.

Як повідомляють на урядовому порталі, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1700 гривень, та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Детальніше...

Усього: 4368 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4368