Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  «Від щирого серця!»
Огульчани зібрали «гуманітарку»
для мешканців Донбасу


18.09.2014

Мешканці села Огульці Валківського району зібрали гуманітарну допомогу для мирних жителів Донбасу. Огульчани підтримали ініціативу голови районної ради, свого мажоритарного депутата Юрія Яцини та цими вихідними взялися зносити та звозити продукти, медикаменти та речі першої необхідності до сільської ради. Вже 16 вересня група волонтерів, яка постійно допомагає жителям із зони АТО, приїхала щоб прийняти та доставити гуманітарну допомогу мешканцям населених пунктів Донбасу. Волонтери постійно вивозять людей із зони бойових дій, а у зворотному напрямку відвозить до зони АТО гуманітарну допомогу для місцевих жителів. З Донбасу вже багато мешканців виїхали самостійно чи за допомогою волонтерів, але ще залишилася велика кількість людей, у яких немає коштів щоб виїхати та водночас нема за що жити. Всім чим можуть їм допомагають волонтери з всієї країни. Та самі волонтери мало б чим могли розрадити без підтримки пересічних громадян.

Детальніше...

  «Від щирого серця!»
Огульчани зібрали «гуманітарку»
для мешканців Донбасу


18.09.2014

Жителі Валківського району самі проявили ініціативу в допомозі жителям постраждалих регіонів. Цього разу гуманітарку збирали в селі Огульці. Місцеві мешканці приносили до сільської ради все чим можуть поділитися.
- Мене вразило те, як люди відреагували на звернення про збір гуманітарної допомоги, як мої земляки відразу ж відгукнулися та ділилися останнім, – сказав голова районної ради Юрій Яцина. - З дворів чотирьох головних вулиць села я спочатку сам почав звозити, потім дивлюсь, не вправляюсь. Я позвав свого друга Віктора Петлицю, і ми вже трьома машинами разом із сільським головою Анатолієм Марусяком до пізньої ночі звозили все, що надали односельці. І вразило те, що люди не шкодували нічого, щоб таким чином підтримати людей, які постраждали в наслідок війни. Оперативно впродовж одного дня огульчани зібрали гуманітарну допомогу, яка ледь помістилася у невеликій будівлі сільської ради. Я дякую всім односельцям, які активно долучилися до гуманітарної місії та бажаю всім здоров’я та миру! І запевняю, що місцева влада і надалі буде надавати все необхідне тим, хто цього вкрай потребує.

Детальніше...

  Вивчення досвіду діяльності Валківської районної ради в частині різновекторної організації зв’язків і співпраці з громадськістю

17.09.2014

У незвичному виїзному режимі практичне заняття для слухачів денного відділення ІІ курсу Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України разом із викладачами провів голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. Темою заняття стало вивчення досвіду діяльності Валківської районної ради в частині різновекторної організації зв’язків і співпраці з громадськістю та інформаційне забезпечення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування…

Детальніше...

  З Днем рятувальника!

17.09.2014

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із керівником апарату РДА Желєвською Н.Б. та секретарем міської ради Кривич А.І. привітав керівника та особовий склад районного відділу МНС із загальнодержавним святом - Днем рятівника. Кращих за професією відзначено Почесними Грамотами районної влади та висловлено теплі і щирі принагідні побажання...

Детальніше...

  З Днем народження, рідне місто !!!

16.09.2014

Сьогодні валківчани відзначали 368 річницю з дня заснування міста Валок та 71 річницю з дня його визволення від німецько-фашистських загарбників. З нагоди урочистої дати на центральній площі міста зібралася валківська дітвора щоб сірий асфальт площі перетворити на чарівний феєрверк з кольорових фарб. У традиційному конкурсі дитячих малюнків на асфальті взяли участь учні ліцею ім. Олександра Масельського та Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованці міських дошкільних закладів. Дитячі малюнки, всі як один, закликали до миру та єдності України. На розсуд журі також були представлені тематичні квіткові композиції, створені школярами.

Детальніше...

  З Днем народження, рідне місто !!!

16.09.2014

Урочистості з нагоди Дня міста Валок продовжилися скорботною ходою, покладанням квітів та мітингом на Меморіалі Слави Мати-Вітчизна. З вітальними словами звернулися до численних зібравшихся валківчан голова районної ради Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Юрченко Е.П., Валківський міський голова Скрипніченко В.В., голова районної організації ветеранів Клочко В.Я. та Благочинний Валківського округу, протоієрей, отець Іоанн Пилипів…

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня міста Валок

16.09.2014

Зі сцени РНД «Іскра» голова районної ради Юрій Яцина від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради, мажоритарних депутатів обласної ради Людмили Давидової та Вікторії Казакової привітав валківчан та гостей міста із святом та побажав всім присутнім миру, злагоди та добра. Зачитав слова привітань від голови Харківської обласної ради Чернова С.І.: «Сьогодні побажання миру набули нового звучання. Ми зрозуміли, що мир і людське життя, здоров’я та спокій – найцінніші скарби. Дорогі друзі, хай серця ваші завжди зігріває відверта любов до рідного краю та надає наснаги для чисельних добрих справ в ім’я розвитку Валок – міста з прекрасним майбутнім. Ніколи не втрачайте надію, пишайтесь історією своєї землі».

Детальніше...

  Привітання голови Харківської обласної ради Чернова С.І. валківській громаді з нагоди Дня міста

16.09.2014

Шановні друзі!
Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Харківської обласної ради з нагоди Дня міста Валки та річниці визволення від фашистських загарбників!
Історія міста нерозривно пов’язана зі славетним минулим Слобожанщини. На цій землі відбулось багато яскравих подій, що сягають корінням у сиву давнину століть.
У цей день з особливим відчуттям неоплатного боргу ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які відстояли місто у роки війни. Сьогодні побажання миру набули нового звучання. Ми зрозуміли, що мир і людське життя, здоров’я та спокій – найцінніші скарби.

Дорогі друзі, хай серця ваші завжди зігріває відверта любов до рідного краю та надає наснаги для чисельних добрих справ в ім’я розвитку Валок – міста з прекрасним майбутнім. Ніколи не втрачайте надію, пишайтесь історією своєї землі.Міцного здоров’я вам, щастя, впевненості у власних силах, натхнення, добробуту та оптимізму. Зі святом вас!

Голова Харківської обласної ради С. Чернов

Детальніше...

  Привітання народного депутата України Олександра Біловола валківчанам в День міста Валок

16.09.2014

Шановні валківчани!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Верховної Ради України з нагоди Дня заснування й Дня визволення міста Валки!

Валки зустрічають свій день народження з новими силами і енергією та гордістю за головне багатство міста – щирих і талановитих жителів.
Дорогі друзі, ви живете і працюєте в прекрасному мальовничому місті. І сьогодні від особистого внеску кожного з вас залежить, яким бути йому завтра. Переконаний, що завдяки вашій любові й кропіткій праці тут завжди будуть квітнути парки, будуватися нові дитячі майданчики, садочки та школи.
У цей день з особливою гордістю і вдячністю ми згадуємо тих, завдяки кому живемо на цій землі. Низькій уклін ветеранам, вічна пам’ять загиблим!

Щиро бажаю вашій рідній землі процвітання, всім її мешканцям – добробуту і нових трудових звершень. Миру та добра усім вас! Зі святом!

Народний депутат України Олександр Біловол.

Детальніше...

  Школа місцевого самоврядування супроводжує реформи з децентралізації

14.09.2014

З 8 по 12 вересня 2014 року у Києві проходила комплексна навчальна програма «Школа місцевого самоврядування» (ШМС), організована Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у співпраці із Всеукраїнськими Асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., пройшовши успішно конкурсний відбір серед претендентів із усієї України, ці дні активно працював в рамках реалізації цього проекту у цільовій групі із 10-ти голів районних рад...

Детальніше...

  Швейцарським інвесторам успішно представлений проект реконструкції системи водопостачання і водовідведення у місті Валки

14.09.2014

В рамках участі у комплексній навчальній програмі «Школа місцевого самоврядування» спільного швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO голова Валківської районної ради Яцина Юрій Дмитрович успішно представив швейцарським інвесторам проект реконструкції системи водопостачання і водовідведення у місті Валки для можливого інвестування у наступному 2015 році. Планується залучити не лише потужні інвестиції, а і солідарне фінансування із місцевих бюджетів та кошти спонсорів і населення. Будемо сподіватися на встановлення миру і злагоди у державі, що тільки покращить інвестиційну привабливість нашого регіону для європейських інвесторів…

Детальніше...

  Співець відродження Павло Грабовський.
Урочистості до 150-річчя українського поета


11.09.2014

Урочистості з нагоди 150-річного ювілею з дня народження видатного українського поета, публіциста, перекладача, борця за волю України Павла Арсеновича Грабовського відбулися сьогодні на Валківщині. Ця знаменна дата внесена до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2014-2015 рр. Зранку, вшановуючи пам’ять яскравого представника української інтелігенції, валківчани пройшли урочистою ходою до пам’ятника Павлу Арсеновичу, розташованому в мальовничому куточку міста Валки в зеленому мереживі дерев понад ставком.

Детальніше...

  Перші Грабовські читання на Валківщині
до 150-річчя поета


11.09.2014

До 150 річного ювілею з дня народження Павла Арсеновича Грабовського в залі засідань районної ради, який вже не вперше стає осередком культури та мистецтва в районі, відбулися перші Грабовські читання. Почесних гостей та всіх присутніх валківчан від імені голови районної ради Яцини Ю.Д., депутатського корпусу та колективу ради привітала зі святом керуюча справами районної ради Котенко Т.М. та зачитала вітального листа, який надійшов до районної ради з батьківщини поета, від Грабовської сільської громади Сумської області, де народився майбутній український поет, публіцист, демократ…

Детальніше...

  Відрядження голови районної ради до м. Києва

08.09.2014

Голова районної ради Яцина Ю.Д. з 9 по 12 вересня 2014 року перебуватиме у відрядженні в м. Києві. Пройшовши конкурсний відбір, голова Валківської районної ради був запрошений для навчання у Школі місцевого самоврядування, яка є спільним міжнародним швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO для членів всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Урочисте відкриття реконструйованого стадіону в селі Шарівка – звіт депутата районної ради Войтенка В.І. про депутатську роботу

07.09.2014

Своєрідним звітом про депутатську роботу в мажоритарному окрузі для депутата районної ради Віктора Войтенка стало відкриття оновленого стадіону в селі Шарівка.

Мріяли про це шарівці довго і до омріяного результату йшли всією громадою, кошти збирали «з миру по нитці». Завдяки власних фінансових інвестицій Віктора Івановича в проект, його організаційної допомоги, залучення благодійних коштів та допомоги небайдужих до спорту та фізичного виховання молоді спонсорів цими вихідними відбулися довгоочікувані урочистості з нагоди відкриття реконструйованого стадіону ім. Івана Войтенка в селі Шарівка…

Детальніше...

  З Днем села, Огульці!

06.09.2014

Урочистим мітингом, поминальною панахидою та святковим концертом відзначили огульчани День села. 71 рік тому саме з визволення Огульців розпочалося визволення Валківського району від німецько-фашистських загарбників. 277 героїв полягли в боях за село і назавжди залишилися тут. Їх пам’ять та пам’ять 326 односельців, які пішли відстоювати країну і не повернувся до рідної домівки, склавши голову в чужих краях, хвилиною мовчання вшанували односельці та почесні гості, які завітали до села, щоб разом із громадою розділити радість свята, вшанувати пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни...

Детальніше...

  З Днем села, Огульці!

06.09.2014

Урочистості продовжилися святковим концертом в Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка, під час якого огульчан привітали зі святом народний депутат України Олександр Біловол, депутат обласної ради, Почесний Президент благодійного фонду «З добром до людей» Тетяна Біловол, керівник Харківського обласного Центру акушерства, гінекології та репродуктології Валерій Пітько та помічник-консультант народного депутата Олександр Холодний. За сприяння Фонду та особисто депутата обласної ради Біловол Т.В. місцева футбольна команда відтепер має нову спортивну форму та комплект футбольних м’ячів для тренувань та майбутніх спортивних перемог…

Детальніше...

  Депутатські зустрічі подружжя Біловолів у Шарівці

06.09.2014

В рамках робочого візиту депутат Верховної Ради України Олександр Біловол у супроводі голови районної ради Юрія Яцини, депутата обласної ради Тетяни Біловол, помічників народного депутата Валерія Пітька та Олександра Холодного, сільського голови Олександра Колодяжного відвідав Шарівську громаду, де зустрівся із працівниками сільської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та керівниками районних закладів охорони здоров’я. На клопотання лікаря Шарівської амбулаторії Ганни Чапак та колективу закладу за сприяння благодійного фонду «З добром до людей» та особисто Почесного Президента фонду Біловол Т.В. в короткий термін в старовинному приміщенні сільської амбулаторії старі вікна були замінені на нові металопластикові…

Детальніше...

  Депутатські зустрічі подружжя Біловолів у Шарівці

06.09.2014

На подвір’ї місцевого дитячого садочка «Перлинка» святковим хлібом, уквітчаним гронами калини, почесних гостей зустрічали педагогічний колектив дошкільного закладу разом із численними мешканцями села. На радість вихованців дитсадка сьогодні тут відбулося відкриття щойно встановленого дитячого ігрового майданчика. Почесну місію перерізати стрічку та відкрити новий сучасний яскравий майданчик виконала депутат обласної ради, Почесний Президент всеукраїнського фонду «З добром до людей» Тетяна Володимирівна Біловол. Адже саме завдяки сприяння фонду у відповідь на колективне звернення педколективу та батьків вихованців закладу відбулося сьогоднішнє свято і у місцевої дітвори з’явився новий ігровий комплекс…

Детальніше...

  Депутатські зустрічі подружжя Біловолів у Шарівці

06.09.2014

Наостанок почесні гості завітали на подвір’я Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де завдяки сприяння всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» днями було завершено встановлення нових енергозберігаючих металопластикових вікон…

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176