Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4367 
  Скликано чергову ХLІІ сесію
Валківської районної ради


06.04.2015

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з урахуванням пропозицій районної державної адміністрації, голови, постійних комісій та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району головою районної ради Яциною Ю.Д. скликано чергову ХLІІ сесію Валківської районної ради VІ скликання.
Пленарне засідання чергової ХLІІ сесії буде проведено 9 квітня 2015 року (четвер) о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул. К. Лібкнехта, 16 (II пов.)
Засідання профільних постійних комісій відбудуться 7 квітня о 10.00 годині. З проектами рішень можна попередньо ознайомитися на сайті районної ради в розділі «Публічна інформація».
Орієнтовний перелік питань порядку денного наведений далі детальніше...

Детальніше...

  Пленум Ради Валківської районної організації ветеранів

03.04.2015

Голова районної ради Ю.Д.Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації В.П.Оноша разом із почесними гостями, народним депутатом України О.М.Біловолом та Почесним громадянином Харківської області, депутатом обласної ради, Почесним президентом Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т.В.Біловол взяли участь в роботі Пленуму ради районної організації ветеранів, який відбувся сьогодні в залі пленарних засідань Валківської районної ради.

Детальніше...

  Пленум Ради Валківської районної організації ветеранів

03.04.2015

Про роботу районної організації ветеранів, первинних організацій за звітний період та основні завдання на наступне півріччя доповіла голова районної організації В.Я.Клочко. Йшлося, зокрема, про передплатну кампанію на газету «Слово ветерана» на друге півріччя 2015 року, підготовку до гідного відзначення Дня Перемоги та тісну взаємодію із закладами освіти, культури, органами місцевого самоврядування…

Детальніше...

  Пленум Ради Валківської районної організації ветеранів

03.04.2015

Голова районної ради Юрій Яцина в своєму зверненні до голів первинних ветеранських організацій особливо наголосив на необхідності впорядкування святих місць для кожного валківчанина – місць поховання загиблих в боях під час Великої Вітчизняної війни в кожній місцевій громаді, в кожному селі. Користуючись нагодою Юрій Дмитрович, дякуючи за все те добро, яке Біловоли роблять для Валківщини, привітав з Днем народження депутата Харківської обласної ради Тетяну Біловол та подарував подружжю Біловолів унікальний CD – диск із записами Гімну Валківського району та пісень про Валківщину і разом із Олександром Біловолом привітав з ювілейними датами голів первинних ветеранських організацій Котляр Раїсу Павлівну та Безрукаву Валентину Григорівну.

Детальніше...

  Пленум Ради Валківської районної організації ветеранів

03.04.2015

Олександр Біловол, народний депутат України, подякував ветеранам за запрошення на Пленум, за роботу районної та первинних організацій ветеранів, за величезну підтримку його як кандидата в народні депутати під час виборів.

- Станом на сьогоднішній день 90% основних соціальних завдань виборців, в тому числі й тих, що стосувалися матеріальної бази шкіл, дошкільних навчальних закладів, виконано, а все, що не зроблено, буде завершено найближчим часом, - сказав Олександр Миколайович та пообіцяв взяти участь у вшануванні ветеранів війни, учасників бойових дій до Дня Перемоги, щоб жоден ветеран не залишився поза увагою…

Детальніше...

  Пленум Ради Валківської районної організації ветеранів

03.04.2015

Голова комітету ветеранів праці і дітей війни Пересада М.О. щиро дякувала Олександру Біловолу за його вірність даному слову, депутатську роботу, допомогу ветеранам та передала народному депутату звернення Пленуму до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата щодо соціального захисту ветеранів.

Детальніше...

  Зборам громадсько-господарського активу району представлений новопризначений голова райдержадміністрації Войтенко Віктор Іванович

02.04.2015

Заступник голови обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко представив активу Валківського району голову райдержадміністрації Віктора Івановича Войтенка та висловив надію на плідну роботу єдиної районної команди під керівництвом новопризначеного голови адміністрації Віктора Войтенка та голови районної ради Юрія Яцини.

Детальніше...

  Зборам громадсько-господарського активу району представлений новопризначений голова райдержадміністрації Войтенко Віктор Іванович

02.04.2015

Відзначивши величезну відповідальність, яка покладається на районне керівництво в таких непростих умовах, до керівників установ, підприємств, організацій району звернулася заступник голови Харківської обласної ради, депутат облради від Валківщини Людмила Давидова із закликом допомагати, підтримувати керівника адміністрації та просила заступника голови облдержадміністрації Шахненка Є.Д. стати куратором Валківського району, району непростого, з рядом існуючих проблем.

- Ми на службі у людей, ми на службі у валківчан і в своїй щоденній роботі необхідно це пам’ятати, бачити проблеми кожної людини і намагатися ці проблеми вирішувати, - наголосила Людмила Іванівна.

Детальніше...

  Зборам громадсько-господарського активу району представлений новопризначений голова райдержадміністрації Войтенко Віктор Іванович

02.04.2015

Від районної ради, її виконавчого апарату та депутатського корпусу, від керівників установ, організацій, підприємств, керівників місцевого самоврядування району голову райдержадміністрації Віктора Войтенка привітав голова Валківської районної ради Юрій Яцина, запевнивши представників обласного керівництва та всіх присутніх, що і районна рада і органи місцевого самоврядування співпрацювали і будуть співпрацювати надалі із органами державної виконавчої влади району.

Юрій Дмитрович щиро подякував за роботу Віталію Оноші, який останнім часом за відсутності очільника адміністрації скеровував діяльність районної адміністрації на посаді першого заступника голови РДА.

Детальніше...

  Подарунок на згадку про Валківщину

02.04.2015

На згадку про сьогоднішню подію та про Валківський район голова районної ради Ю.Д.Яцина презентував голові райдержадміністрації Віктору Войтенку та почесним гостям Людмилі Давидовій і Євгену Шахненку унікальний CD – диск із записами Гімну Валківського району та пісень про Валківщину.

Детальніше...

  Призначено голову Валківської районної державної адміністрації

31.03.2015

Президент України Петро Порошенко 31 березня 2015 року підписав розпорядження № 376/2015-рп, яким головою Валківської районної державної адміністрації призначено Войтенка Віктора Івановича.

Вітаємо Віктора Івановича з призначенням та бажаємо успіхів на відповідальній посаді державного службовця районного рівня…

Детальніше...

  Зональні змагання з футзалу на кубок голови Харківської облдержадміністрації

31.03.2015

Днями на базі спорткомлексу ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися зональні змагання з футзалу на кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

Всіх учасників змагань та болільників вітали голова районної ради Юрій Яцина та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша, які побажали футболістам успіхів та нових перемог...

Детальніше...

  Вiтаємо нашу землячку Макарову Анну iз вдалим виступом на Чемпiонатi Украiни з важкоi атлетики серед юнiорiв

27.03.2015

Від імені депутатів та виконавчого апарату районної ради щиро вiтаю нашу землячку Макарову Анну та її тренера Федотова В.В. iз вдалим виступом на Чемпiонатi Украiни з важкоi атлетики серед юнiорiв, який відбувся 25.03.2015 року у місті Коломиї.
У своїй ваговій категорії 53 кг Аня у ривку подолала 51 кг, а товчок - 60 кг. 4 місце у Чемпіонаті України - це серйозне досягнення Всеукраїнського рівня серед юніорів. До того ж, наша юна спортсменка тренується у складі резерву Національної збірної України.
Бажаємо Анні Макаровій дальших спортивних перемог, успіхів, здоровя та благополуччя і дякуємо, що своїми спортивними досягненнями прославляє велич Валківщини на Всеукраїнському рівні...

Детальніше...

  Свято поезії Кобзаря
в залі засідань районної ради


26.03.2015

Другий тур районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса», який традиційно, починаючи із 2006 року, проводиться на Валківщині в березневі дні, відбувся сьогодні в районній раді за організаційної підтримки та під патронатом голови ради Ю.Д.Яцини…

Детальніше...

  Свято поезії Кобзаря
в залі засідань районної ради


26.03.2015

До участі у ІІ турі районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса» були допущені 26 учасників у двох вікових групах. Бажаючи передати власне своє розуміння й сприйняття поета та його творчості, діти намагалися емоційно та проникливо передати свої почуття, викликані шевченківським словом. Всі учасники ІІ туру отримали Дипломи, переможці конкурсу, які посіли І-ІІІ місця в кожній з номінацій, відзначені Почесними грамотами, а абсолютні лідери районного конкурсу Яна Яроха та Наталія Клименко отримали в подарунок від голови районної ради Ю.Д.Яцини унікальний CD - диск із записами пісень про Валківщину, серед яких і Гімн Валківського району, нещодавно затверджений районною радою...

Детальніше...

  Семінар-нарада за участі керівників та секретарів міської, селищних, сільських рад району

25.03.2015

Деклараційній кампанії, термін якої днями завершується, та іншим актуальним питанням сьогодення був присвячений семінар-нарада для посадових осіб місцевого самоврядування району, який відбувся сьогодні в залі пленарних засідань районної ради за ініціативи та під керівництвом голови районної ради Ю.Д.Яцини…

Детальніше...

  Семінар-нарада за участі керівників та секретарів міської, селищних, сільських рад району

25.03.2015

Учасниками семінару були розглянуті питання щодо новацій деклараційної кампанії за 2014 рік та заходів з оприлюднення відомостей, зазначених в Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік міського, селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад, що передбачено положеннями Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»...

Детальніше...

  Кращі учні Валківської школи отримали іменні стипендії від депутата обласної ради Вікторії Казакової

13.03.2015

З робочим візитом до Валківського району завітала депутат Харківської обласної ради Вікторія Казакова. Разом із головою районної ради Юрієм Яциною та першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Оношею Вікторія Сергіївна відвідала Валківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, зустрілася із школярами та педагогами та урочисто вручила іменні депутатські стипендії кращим учням Валківської школи…

Детальніше...

  З нагоди професійного свята вітаємо працівників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

13.03.2015

З нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення керівництво району в особі голови районної ради Яцини Ю.Д. та першого заступника голови райдержадміністрації Оноши В.П. урочисто привітали з професійним святом працівників комунального підприємства «Вода» Валківської районної ради та відзначили кращих фахівців підприємства спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації…

Детальніше...

  З нагоди професійного свята вітаємо працівників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

13.03.2015

Комунальне підприємство надає послуги з водопостачання та водовідведення абонентам в місті Валки та ще на території восьми місцевих громад району. Щоденна робота підприємства в існуючих умовах обслуговування застарілих, зношених мереж та складної економічної ситуації на підприємстві і в країні в цілому є не простою. В таких надскладних умовах особливо важливими чинниками є ступінь фаховості спеціалістів та розуміння особистої відповідальності кожним працівником. Ось і сьогодні, в день професійного свята, з самого ранку працівники КП «Вода» були змушені ліквідувати черговий порив мережі, щоб не залишити на вихідні місто без води, а тому не всі відзначені грамотами змогли отримати їх особисто.

Детальніше...

Усього: 4367 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4367