Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5625 
  Валківщина святкує Хрещення Господнє

19.01.2018

З нагоди Хрещення Господнього в усіх православних храмах нашого району відбулися святкові Богослужіння та водосвятні молебні. Святкова Літургія відбулася і у Свято-Преображенському храмі м. Валки, по завершенню якої валківчани хресною ходою пройшли від Храму до міського ставка, де настоятель Храму отець Іоанн відслужив водосвятний молебень.

Детальніше...

  Освячення води на валківському ставку

19.01.2018

Фотофакти

Детальніше...

  Валківщина святкує Хрещення Господнє

19.01.2018

Фотофакти

Детальніше...

  Учні Сидоренківської школи - серед переможців обласного свята-фестивалю «Щедрий вечір»

19.01.2018

18 січня на базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІІ обласний святковий фестиваль «Щедрий вечір». Захід проводився з метою активізації та розширення напрямків краєзнавчих досліджень і підтримки юних виконавців, краєзнавців і народознавців, які збирають, досліджують, вивчають та відтворюють звичаї та традиції Слобожанського краю, регіонів України.

Творчий виступ команди учнів Сидоренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів високо оцінений членами журі обласного конкурсу. Команда посіла почесне ІІ місце. ВІТАЄМО!

Детальніше...

  Водосвятні молебні на Водохрещу

19.01.2018

Графік проведення освячення води по населеним пунктам району та на водоймах у День великого християнського свята Богоявлення – Хрещення Господнього:

Свято-Преображенський Храм м. Валки
міський ставок, 19.01.2018, 11.00
с. Кобзарівка, 19.01.2018, 7.00

Храм Всіх Святих смт Старий Мерчик, 19.01.2018, 10.00
ставок смт Старий Мерчик, 19.01.2018, 10.30
ставок с. Новий Мерчик, 19.01.2018, 12.00 …

Детальніше...

  Що зроблено на Харківщині у сфері капітального будівництва

18.01.2018

Підсумки 2017 року у сфері капітального будівництва

Детальніше...

  До 1 лютого регіони мають надати плани розвитку мереж закладів первинної медицини у сільській місцевості, - МОЗ

18.01.2018

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко провів онлайн-конференцію через скайп-зв’язок з керівниками ОДА, РДА та ОТГ. Основне питання: план дій щодо розвитку первинної медицини у сільській місцевості, впровадження телемедицини при розбудові первинки, імплементація закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

Детальніше...

  Робимо все, щоб іти до людей з реальним результатом. Юлія Світлична

18.01.2018

У ході зустрічі з журналістами голова ХОДА відповіла на запитання стосовно результатів впровадження реформи децентралізації в області. «Відповідальність у питаннях стратегічного планування та дисципліна у фінансових питаннях дали нам змогу при рівному фінансуванні робити для області в рази більше. Це - реальна сторона нововведень, які у 2014 році населення сприймало з острахом, - сказала Юлія Світлична. - Ініційована Президентом децентралізація дає результати: громада контролює фінанси та вирішує, що конкретно їй потрібно - будувати дитячі садки, ремонтувати амбулаторії тощо».

Детальніше...

  Уряд затвердив Положення про молодіжні центри: засновниками визначені органи місцевого самоврядування

18.01.2018

Постановою Кабінетів Міністрів України від 20.12.2017 року № 1014 затверджене типове положення про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі.

Відповідно до Документу, центри утворюються як комунальні або приватні. У разі якщо форма власності центру є комунальною, його засновниками можуть бути органи місцевого самоврядування. Зазначені установи діятимуть насамперед на базі існуючих об’єктів, що працюють з молоддю...

Детальніше...

  Максим Литвин – переможець обласного фестивалю «Молодіжний лідер року» в номінації «Позашкільна освіта»!

18.01.2018

Церемонія нагородження лауреатів і переможців обласного фестивалю «Молодіжний лідер року» відбулася сьогодні у Харківській обласній державній адміністрації. Цього року наш район на фестивалі представляв керівник дитячого танцювального колективу «HOLD THE RITM» Максим Литвин. Приємно відзначити, що він став переможцем фестивалю в номінації «Позашкільна освіта» та нагороджений грамотою і статуеткою «Молодіжний лідер року».

Вітаємо переможця конкурсу та зичимо подальшої активної творчої діяльності задля розвитку Валківщини та всієї України!

Детальніше...

  Головні новації закону «Про приватизацію державного майна»

18.01.2018

18 січня Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект №7066. Він дає можливість «розморозити» велику приватизацію і прискорити продаж малих об’єктів державної власності за новими, абсолютно прозорими, зрозумілими і конкурентними правилами...

Детальніше...

  Що зроблено на Харківщині у сфері спорту та молодіжної політики

18.01.2018

Підсумки 2017 року у сфері спорту та молодіжної політики

Детальніше...

  Служби Харківщини готові до роботи в умовах негоди

18.01.2018

17 січня під головуванням Віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі голів обласних адміністрацій та керівників відповідних служб. Учасники засідання обговорили погіршення погодних умов у низці регіонів України та виробили план заходів з ліквідації наслідків можливої стихії.

Говорячи про ситуацію в Харківській області, голова ХОДА відзначила, що згідно з прогнозами синоптиків, значного погіршення погодних умов не очікується. «Однак ми маємо бути готові оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації у разі їх виникнення», - підкреслила Юлія Світлична…

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата районної ради
ЯРЕМЕНКА Олександра Миколайовича!!!


18.01.2018

Шановний Олександре Миколайовичу! Валківська районна рада, її виконавчий апарат та депутатський корпус щиро вітають Вас з Днем народження. Зичимо Вам міцного здоров`я, сімейного добробуту, безмежного людського щастя. Хай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події. Бажаємо Вам завжди бути сповненим життєвих сил та енергією, натхненням і прагненням повсякчас досягати більшого. Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а радість незмінно супроводжує на життєвому шляху. З Днем народження!

Детальніше...

  Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформах

18.01.2018

У 2018 році пріоритети України в реформах є не менш амбітними: приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, Національне бюро фінансової безпеки, податок на виведений капітал, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, роботи енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні...

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості повідомляє...

17.01.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні! Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Валківського районного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Валки, проспект Григорія Сковороди, 1 А, тел. 5-11-34…

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Валківському районі інформує...

17.01.2018

Мода на імена. Як називають дітей валківчани?

Вибір імені для дитини починається іноді задовго до планування її народження. Хто з нас не мріяв: буде хлопчик - назву на честь дідуся, а дочку - ім’ям улюбленої ляльки. А коли нарешті дізнаєшся стать малюка, відразу починаєш перебирати популярні імена, щоб знайти те саме, яке ідеально підійде твоїй дитині.

Протягом минулого 2017 року на Валківщині вибір батьків дівчаток найчастіше зупинявся на іменах Софія, Ангеліна, Анастасія, Катерина та Вероніка. Серед чоловічих імен найпопулярнішими були: Артем, Тимофій, Ярослав, Максим та Олександр…

Детальніше...

  Працювала комісія з надання в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

17.01.2018

За результатами розгляду документів, наданих претендентами, комісією визначені орендарі приміщень, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропонувалися на здачу в оренду. Так, орендарем частини актової зали Будинку дитячої та юнацької творчості визнано ФОП Калиненко В.А.; орендарем частини приміщення спортивної зали ДЮСШ «Спорт для всіх» - Харківська обласна громадська організація «Спортивний клуб «ХАММЕР КАРАТЕ ТІМ».

Детальніше...

  Президент підписав закон щодо встановлення лічильників споживачам природного газу

17.01.2018

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу, який був прийнятий Верховною Радою України 21 грудня 2017 року...

Детальніше...

  Для прискорення процесу децентралізації влади своє слово має сказати Парламент, — В’ячеслав Негода

17.01.2018

Створення нової територіальної основи для діяльності органів місцевого самоврядування, розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади (секторальна децентралізація), залучення громадян до прийняття управлінських рішень місцевого значення – такими є головні пріоритети децентралізації влади, визначені Урядом на цьому етапі. І багато чого у реалізації цих пріоритетів залежить від рішень Парламенту. Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода...

Детальніше...

Усього: 5625 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5625