Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Набув чинності порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів у 2018 році

06.03.2018

Набула чинності постанова Уряду, яка встановлює порядок зарахування у 2018 році частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

Постанова визначає принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування.

Детальніше...

  Україна переживає етап розбудови нової держави, – Володимир Гройсман

06.03.2018

Україна переживає етап розбудови нової держави, а реформи, започатковані Урядом, торкаються одразу декількох найбільш важливих сфер життя. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю латвійському виданню Latvijas Avize.

«У нас не перехідний період. У нас в принципі новий період в історії країни. Ми будуємо нову Україну. Ми міняємо систему управління державою, проводимо децентралізацію, проводимо реформу судової системи, реформи соціальної сфери, - сказав Володимир Гройсман. - Ми повинні відійти від сировинної моделі економіки і перейти на економіку доданої вартості».

Детальніше...

  На Харківщині розпочалась підготовка до призовної кампанії «Весна - 2018»

06.03.2018

У її рамках 1400 чоловіків спрямують до війська.
«Протягом березня до райвійськкоматів викличуть десятки тисяч хлопців віком від 20 до 27 років, аби обрати кращих для поповнення лав захисників України. До речі, Харківщина традиційно має найбільші навантаження в плані кількості новобранців-строковиків. Проте тісна взаємодія з місцевими органами самоврядування та велика кількість військово-патріотичних організацій дозволяють стверджувати, що призов пройде успішно і організовано», - зауважив військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Детальніше...

  Відшкодування коштів за програмою «Доступні ліки» відбувається без жодних затримок, - Павло Розенко

06.03.2018

Кабінет Міністрів України вчасно і в повному обсязі відшкодовує кошти, необхідні для реалізації програми «Доступні ліки». На цьому у ході селекторної наради з главами ОДА наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми в повному обсязі відшкодовуємо ті кошти, які необхідні для розрахунків з аптечними закладами для ефективної реалізації програми «Доступні ліки». Жодних затримок по розрахунках з аптеками у нас немає і не буде. Всі необхідні кошти, а це біля 1 млрд грн, на виконання цієї програми у Державному бюджеті Урядом забезпечені», - наголосив він.

Детальніше...

  Реконструювати філармонію харків’янам обіцяли десять років, а ми завершимо роботи за два роки. Юлія Світлична

06.03.2018

Голова ХОДА ознайомилася з ходом відновлювальних робіт на головному «культурному» будівництві регіону.
Зараз на будівництві Харківської обласної філармонії працює близько 150 чоловік - архітектори, скульптори, будівельники, оздоблювачі. Фахівці розпочали найбільш відповідальну та складну частину роботи - відтворення унікальної гіпсової ліпнини в старовинній великій залі філармонії. Паралельно монтують підіймальний механізм в оркестровій ямі, який дозволить їй працювати в трьох різних площинах і збільшувати залу до 770 місць.
«Реконструювати будівлю обласної філармонії харків’янам обіцяли протягом 10 років, а ми завершимо будівництво за 2 роки. Маємо в цьому питанні потужну підтримку Президента України та Кабінету міністрів України, - сказала Юлія Світлична. - Значну кількість робіт вже виконано, зараз ідемо за графіком і зробимо все, щоб двері великої зали були відкриті для харків’ян у 2019 році».

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

06.03.2018

Допомогу по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України з початку року отримали більше 32 000 жінок

За оперативними даними упродовж січня–лютого 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для 32 014 застрахованих у Фонді жінок на суму близько 600 млн гривень.

Детальніше...

  Заняття в школах, ПТНЗ та вишах Харківської області відновляться 12 березня

05.03.2018

З 5 березня в регіоні працюватимуть тільки дитячі сади.

«Було прийнято рішення не переривати оголошені напередодні канікули для школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів, - повідомили в Департаменті науки та освіти ХОДА. - По-перше, це пояснюється поганими погодними умовами та низьким температурним режимом в установах освіти (їх необхідно прогріти), по-друге - тим, що багато студентів і школярів уже встигли роз’їхатися. З 5 березня продовжать роботу тільки дитячі садки».

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

05.03.2018

Про завдання, які в обов’язковому порядку мають бути виконані цього тижня, та задачі на перспективу йшлося сьогодні під час щотижневої наради голови районної ради Віталія Оноші з виконавчим апаратом районної ради.

Головою районної ради поставлено завдання невідкладно, до 6 березня включно, завершити опрацювання рішень, затверджених районною радою на пленарному засіданні позачергової ХХІV сесії, що відбулося 2 березня 2018 року, видати рішення виконавцям, оприлюднити їх на сайті районної ради.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

05.03.2018

Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві на 20%

З першого березня Фондом соціального страхування України здійснюється перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат встановлено на рівні 1,2.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

05.03.2018

Про державну реєстрацію шлюбу за пілотним проектом «Шлюб за добу»

Детальніше...

  Про основні завдання УАРОР
в контексті реформи місцевого самоврядування
та забезпечення сталого розвитку регіонів


05.03.2018

РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ
Української Асоцйіації районних та обласних рад:
Про основні завдання Асоціації
в контексті реформи місцевого самоврядування
та забезпечення сталого розвитку регіонів.

Детальніше...

  Вихованці ДЮСШ «Спорт для всіх» зайняли призові місця на Чемпіонат Харківської області з армспорту

05.03.2018

1-2 березня у спорткомплексі НТУ «ХПІ» відбувся Чемпіонат Харківської області з армспорту серед юнаків 200 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь 6 вихованців ДЮСШ «Спорт для всіх».

Суспіцин Артем став срібним призером змагань у боротьбі на ліву руку в категорії до 70 кг, а Василенко Денис став чемпіоном у боротьбі на ліву і праву руку в категорії 85+. Тренер команди - Діденко Сергій.

Вітаємо спортсменів з успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог!

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.,
керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


05.03.2018

Голова районної ради Віталій Оноша разом із керівниками органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, громадських організацій району, районних служб.

Під час наради голова районної ради Віталій Оноша поінформував присутніх про участь місцевих рад району в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» у 2018 році, стан підготовки та подання міні-проектів на конкурс. До того ж, поінформував всіх зацікавлених осіб про зміни, внесені рішенням Харківської обласної ради до Положення про порядок проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Детальніше...

  Андрій Рева: Готуються законодавчі зміни, за якими стаж визначатиметься автоматично, а коефіцієнт – за бажанням пенсіонера

05.03.2018

Підготовка до другого етапу пенсійної реформи, що реалізовуватиметься у 2019 році, вимагає нейтралізації сьогоднішніх дисбалансів, що їх виявила реформа на першому етапі. Скажімо, це стосується тих пенсіонерів, котрі мають чималий стаж роботи, але надбавки до пенсії у жовтні 2017 року вийшли не високими, оскільки друга необхідна умова для адекватного розміру осучаснення – отримувана за свою роботу зарплата, виявилась не високою.
«Для цієї категорії пенсіонерів ми продумуємо механізм, як зробити так, щоб роль стажу була більшою, ніж роль заробітної плати, - запевнив Міністр соціальної політики України Андрій Рева. – Нагадую, що впроваджена пенсійна реформа відобразила ту соціальну реальність, в якій жили люди. І сьогодні ми вже по факту отримали результат, що змушує нас виправити декотрі перекоси».

Детальніше...

  Харків’янам пропонують долучитися до збору коштів для дітей з вадами слуху

05.03.2018

Всеукраїнська благодійна акція «Почуй світ!» триватиме з 2 по 22 квітня.
Організатор акції - Всеукраїнська благодійна організація «Серце до серця» - проводить збори коштів для дітей з різними захворюваннями вже тринадцятий рік поспіль. За 12 років проведення акцій обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму близько 32 млн грн.

Детальніше...

  Волонтерів та медиків запрошують ознайомитися з досвідом європейських колег

05.03.2018

З 7 по 17 жовтня 2018 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії та Угорщини.

Організатором поїздки є молодіжна громадська організація «Серце до серця». Проект реалізується за підтримки Міністерства культури України.

Детальніше...

  МОН пропонує для громадського обговорення механізм зарахування дітей у перший клас

05.03.2018

Міністерство освіти і науки України розмістило на сайті для публічного обговорення проект Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
Над проектом Порядку працювала робоча група за участі представників місцевих органів влади, адміністрації шкіл, громадських організацій, що представляють інтереси батьківської спільноти.
Проект документа описує механізми зарахування дітей до початкової (1-4 клас), базової (5-9 клас) та старшої (10-11 клас) школи.

Детальніше...

  Дуже дякую українцям за національну солідарність – Президент про скорочення споживання газу в Україні

04.03.2018

Президент Петро Порошенко особливо відзначив солідарну підтримку всіма українцями дій влади щодо забезпечення стабільної роботи газотранспортної системи України у зв’язку із погрозами РАО «Газпром» припинити виконання контракту із постачання природного газу.

«Я дуже дякую українцям за національну солідарність, яку вони проявили вчора, відгукнувшись на звернення щодо скорочення споживання газу. На 25 млн кубічних метрів газу вчора Україна скоротила споживання. Це і є ознака нашої солідарності. Це 14% від загального обсягу споживання», - зазначив Глава держави під час наради на підприємстві «Укртрансгаз».

Детальніше...

  Вночі та вдень 3 березня в регіоні очікується різке погіршення погодних умов

03.03.2018

У зв’язку з цим власників авто просять бути максимально уважними за кермом та без нагальної потреби не користуватися власним транспортом.

За прогнозом Українського гідрометцентру 3 березня внаслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови. У Харківській області прогнозують сильний сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь. Пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с.

Детальніше...

  Уряд затвердив порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів у 2018 році

03.03.2018

28 лютого Уряд прийняв постанову, якою затвердив Порядок зарахування у 2018 році частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.
Порядок визначає принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування. Про це повідомила Галина Маркович, координатор напрямку «Місцеві бюджети» проектного офісу секторальної децентралізації.
Документом затверджено також частки для зарахування акцизного податку до бюджетів місцевого самоврядування у першому півріччі 2018 року у розрізі усіх сільських, селищних та міських бюджетів.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879