Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Головним засобом попередження хвороб є гармонійний розвиток духовних і фізичних сил людини

23.03.2018

Деркунський Анатолій Іванович
Лікар загальної практики сімейної медицини Новомерчицької медичної дільниці амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Ст. Мерчик.
Стаж роботи – 43 роки.
Закінчив Харківський медичний інститут в 1981 році за спеціальністю «Лікувальна справа».
З 1986 року працював головним лікарем Новомерчицької дільничної лікарні.
З 2004 року працював лікарем загальної практики – сімейної медицини.
З 2014 року працює в Новомерчицькій медичній дільниці АЗПСМ смт. Старий Мерчик.
Атестована на І категорію лікаря загальної практики-сімейної медицини.

Детальніше...

  Авіаквитки мають бути доступними для більшості українців – Президент під час підписання контрактів з авіакомпанією Ryanair

23.03.2018

Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії підписання контрактів між ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів імені Данила Галицького» та авіакомпанією Ryanair.

Глава держави подякував керівництву компанії Ryanair, українській команді. «Дуже приємно, що ми почали цю фантастичну співпрацю», - сказав він. Президент наголосив, що приділяє багато уваги питанню доступності авіаквитків, оскільки це не просто можливості перевезення за дуже конкурентними тарифами сотень тисяч, якщо не мільйонів українських громадян.

Детальніше...

  Національне агентство з питань запобігання корупції інформує...

22.03.2018

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.
Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство...

Детальніше...

  Е-декларації представників місцевих рад:
рекомендації і роз’яснення експертів


22.03.2018

До 1 квітня 2018 року електронну декларацію за 2017 рік мають заповнити особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – е-декларація).
Експерти Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні підготували відповіді на найбільш актуальні питання щодо подання е-декларацій, які надходять від місцевих рад.

Ця публікація призначена для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та посадових осіб комунальних підприємств, установ та організацій, посадовці яких підпадають під дію антикорупційного фінансового контролю.

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями експертів(pdf, 1,9 МБ) в розділі Публічна інформація http://valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=3874

Детальніше...

  Чому для підписання декларації бланки не потрібні? МОЗ відповідає на поширені запитання про вибір лікаря

22.03.2018

Міністерство охорони здоров’я розповідає, де взяти бланки декларацій і хто їх заповнюватиме, чи потрібно попередньо записуватись на підписання декларації і які документи треба мати з собою.

Коли будуть бланки декларацій у мого лікаря?

Для підписання декларації бланки не потрібні - декларації укладаються виключно в електронній формі. Водночас підписати декларації можна лише з лікарями, заклади яких підключились до системи «Електронне здоров’я» (список підключених закладів можна переглянути на сайті https://portal.ehealth-ukraine.org/divisions.html#/). Щодня до системи приєднуються нові медзаклади.

Детальніше...

  Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

22.03.2018

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Для чого підписувати декларацію з лікарем читайте детальніше...

Детальніше...

  Чинний механізм зарахування та адміністрування рентної плати за видобуток газу перетворює її на профанацію для місцевих бюджетів

22.03.2018

В ході зустрічі з представниками Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби в Харківській області голова Харківської обласної ради Сергій Чернов окреслив проблемні питання в наповненні бюджету області. А також запропонував Громадській раді, що представляє 35 організацій, об’єднати зусилля для захисту інтересів громад, в зв’язку з чим сторони підписали Меморандум про співпрацю.

Сергій Чернов висловив переконання, що «обласна рада як орган, який ухвалює бюджет, і служба, що займається адмініструванням податків, формуючих цей бюджет, повинні співпрацювати на всіх етапах бюджетного процесу».

Детальніше...

  Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

22.03.2018

21 березня на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки.

Детальніше...

  Глава держави підписав Закон щодо заборони допуску осіб зі зброєю до будівель, де працюють органи державної влади

22.03.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», який був прийнятий Верховною Радою України 20 березня 2018 року.

Відповідно до Закону до будинків, де працюють Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, а також будинків, де працюють інші органи державної влади України і щодо яких здійснюється державна охорона, не допускаються особи з холодною чи вогнепальною зброєю (крім осіб, які відповідно до цього Закону здійснюють державну охорону відповідного будинку).

Детальніше...

  Президент підписав Закон про державну підтримку учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття освіти

22.03.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2300-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти», прийнятий Верховною Радою України 27 лютого 2017 року.

Закон спрямований на забезпечення єдиних засад надання учасникам бойових дій (незалежно від підстав надання відповідного статусу), особам з інвалідністю внаслідок війни та їхнім дітям державної цільової підтримки для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних і комунальних навчальних закладах.

Детальніше...

  Стратегічне планування, розвиток кооперативних об’єднань, утилізація ТПВ – ключові теми навчального візиту делегації Харківщини у Польщі

22.03.2018

З 19 по 24 березня 2018 року відбувається п’ятиденний навчальний візит представників органів місцевого самоврядування Харківської області до Великопольського воєводства Республіки Польща з метою вивчення кращих практик адміністративної реформи, роботи органів місцевого самоврядування з питань стратегічного та просторового планування, досвіду розвитку сільських територій та підтримки підприємництва і кооперативних об’єднань, функціонування громадських бюджетів та питань поводження з твердими побутовими відходами.

Детальніше...

  Засідання Комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби

21.03.2018

20 березня 2018 року о 10.00 годині в залі райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування.
Активну участь у роботі Комісії взяли заступник голови районної ради, заступник голови Комісії Яцина Ю.Д., депутати районної ради Сургай Н.В.(голова постійної комісії з гуманітарних питань), Борщ О.І., Повстянко Г.В., керівники закладів охорони здоровя, фахівці управління праці і соцзахисту РДА.
Голова Комісії, перший заступник голови РДА Осадча Н.М., проводячи це засідання, запропонувала розглянути кожне звернення хворих мешканців району, незважаючи на обмаль фінансових ресурсів...

Детальніше...

  Голова ХОДА зустріла на Харківщині героїв Паралімпіади в Пхьончхані

21.03.2018

Харківські спортсмени здобули на зимових Паралімпійських іграх 12 медалей.
2 золоті медалі у біатлоні завоював Віталій Лук’яненко, Оксана Шишкова здобула 1 золоту, 2 срібні медалі у біатлоні, а також 1 золоту в естафеті, 1 срібну та 1 бронзову у лижних гонках. Людмила Ляшенко завоювала 2 бронзові медалі у біатлоні, 1 золоту в естафеті та 1 бронзову медаль у лижних гонках. 1 бронзову медаль у біатлоні та золото в естафеті отримав Юрій Уткін.

Переможців, які прибули на Батьківщину з Південної Кореї, зустрічали на площі Конституції в Харкові.

Детальніше...

  Павло Петренко представив громадськості нові ініціативи щодо захисту права дітей на гідне утримання

21.03.2018

Міністерство юстиції представило для обговорення низку нових законодавчих ініціатив, які мають покращити рівень забезпечення прав дітей в Україні та гарантувати їм право на гідне утримання і всебічний розвиток. Про це сьогодні, виступаючи у Верховній Раді на круглому столі «Я МАЮ ПРАВО! Вдосконалення законодавства щодо захисту прав дітей», повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
«Прийняття закону 7277 #ЧужихДітейНеБуває стало лише першим кроком у комплексній програмі захисту наших дітей. Ми продовжуємо напрацьовувати зміни, які забезпечать право дітей на гідне дитинство, достатнє фінансове утримання та всебічний розвиток. Мін’юст підготував черговий пакет законодавчих змін, які сьогодні ми представили громадськості для обговорення», - наголосив очільник Мін’юсту.

Детальніше...

  На дорогах області працюють 3 ротори, що розчищають перемети

21.03.2018

Уночі на дорогах Харківщини працювали 220 одиниць спецтехніки та 263 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами використали 1188 кубометрів піщано-сольової суміші. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Харківської області. Наразі проїзд дорогами регіону забезпечено.

Детальніше...

  Президент України зустрівся з Виконавчим директором Катарської інвестиційної адміністрації «Qatar Investment Authority»

21.03.2018

У ході офіційного візиту до Держави Катар Президент України Петро Порошенко зустрівся з Виконавчим директором Катарської інвестиційної адміністрації «Qatar Investment Authority» шейхом Абдуллою бін Мухаммедом бін Саудом Аль Тані.

У ході зустрічі було підтверджено зацікавленість української сторони у розвитку взаємовигідної співпраці з Катаром в інвестиційній сфері, зокрема у залученні катарських інвесторів до участі у програмі приватизації об’єктів державної та комунальної власності в Україні.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

21.03.2018

Володимир Саєнко: Фонд соціального страхування провів реформу надання соцпослуг

Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

Детальніше...

  Керівники району привітали начальника Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Наталію Габєлкову з Днем народження

21.03.2018

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, його перший заступник Наталія Осадча привітали заступника начальника – начальника Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Наталію Габєлкову з ювілейним Днем народження, який вона святкувала напередодні.

Детальніше...

  Кожен працюючий повинен отримувати заробітну плату не нижче встановленого законодавством мінімуму

21.03.2018

Питання низького рівня заробітної плати на підприємствах району розглянули сьогодні, 21 березня, на черговому засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.

Участь в роботі комісії взяв голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Ми змінюємо філософію дорожніх робіт: будуємо не кілометри, а з’єднуємо населені пункти якісними шляхами, - Глава Уряду

21.03.2018

Кабінет Міністрів України в рамках політики масштабної розбудови дорожнього господарства продовжує реалізацію великих інфраструктурних проектів і змінює філософію будівництва - від політики прокладання кілометрів до побудови якісних шляхів, які з’єднують населені пункти в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Нових відремонтованих доріг в Україні буде все більше і більше. Потрібно підійти до ремонту і будівництва доріг абсолютно системно. У нас завдання - не кілометри, а щоб шляхи повністю з’єднували населені пункти, як великі так і малі», - наголосив Прем’єр-міністр.

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975