Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  ІНФОРМАЦІЯ
Валківського міжрайонного прокурора Власенко О.В. про стан законності
на території Валківського району


10.07.2013

Валківський міжрайонний прокурор, старший радник юстиції Власенко Ольга Вікторівна за допомогою сучасних можливостей офіційних інтернет-ресурсів району всебічно і грунтовно інформує громадськість та депутатів всіх рівнів району про стан законності на території Валківського району та заходи щодо її зміцнення, вжиті Валківською міжрайонною прокуратурою впродовж 6 місяців 2013 року...

Детальніше...

  Жнива - 2013

09.07.2013

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку Валківської рда, станом на ранок 8 липня із запланованої площі збирання по району 23,4 тис. га обмолочено 4,6 тис. га, що становить 20 %, намолочено 19,5 тис. тонн зерна при середній врожайності 41,9 ц/га. Озима пшениця: обмолочена на 4,1 тис. га, 27 % від плану, намолочено – 18,3 тис. тонн, середня врожайність 44,5 ц/га. Горох: обмолочено – 0,5 тис. га, 40 % від плану, намолочено 1,2 тис. тонн, середня врожайність 22,1 ц/га Озимий ріпак: обмолочена на 0,07 тис. га, 67 % від плану, намолочено – 0,2 тис. тонн, середня врожайність 32,8 ц/га.

Детальніше...

  Районні заходи на свято Івана Купала

08.07.2013

Вчора о 19.00 годині в селі Сидоренково у мальовничому місці біля ставку відбулися районні заходи з нагоди свята Івана Купала. Районний етно-фестиваль "Грай душа" став дійсно прикрасою свята і подарував представникам усіх валківських громад чудовий настрій і довершені виступи і гру учасників на старовинних народних інструментах. Керівники району привітали всіх зі святом і побажали гарного настрою і всього найкращого районній громаді...

Детальніше...

  Розвиток місцевої інфраструктури та вирішення питань місцевого значення - громадські ініціативи

08.07.2013

В рамках втілення в життя соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, завдяки злагодженій роботі Гонтовоярського сільського голови Л.М. Корсун, депутатів місцевої та районної рад відкрито дитячий майданчик в селі Гонтів Яр. Значний внесок у будівництво майданчика зробили місцеві жителі, які розпочали роботу на тоді ще запущеній ділянці землі. Будівницто цього майданчика - яскравий приклад депутатської співпраці з підприємцями, виборцями та,звичайно ж, з органими місцевої влади. Всього ж на вулиці Лісничій (що поряд з майданчиком під веселою назвою "Богданчик") проживає 32 дитини, які проводитимуть час тепер веселіше, змістовніше та безпечніше.

Детальніше...

  Всіх прихожан Церкви Іоанна Предтечі Сніжківської територіальної громади тепло вітаємо з храмовим святом!

07.07.2013

Нехай всеперемагаюча віра зміцнює ваші духовні і фізичні сили на ниві утвердження духовності, злагоди в суспільстві! А Господь і надалі обдаровує всіх вас щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою, посилає свою допомогу в щирій праці на славу Церкви Христової.
Керівники району побували на святковому молебні з нагоди Храмового свята та щиро привітали релігійну православну громаду села Сніжків зі святом, бажаючи всім миру, Любові, злагоди, здоровя і всеперемагаючої віри і сили у краще і шасливе майбуття України і Валківщини!
Ю. Яцина, голова районної ради
О. Холодний, голова райдержадміністрації


Детальніше...

  Круглий стіл у новому приміщенні Валківського районного Центру зайнятості

03.07.2013

02 липня 2013 року Валківським районним центром зайнятості було проведено круглий стіл на тему: «Взаємодія органів виконавчої влади та соціальних партнерів у вирішенні питань легальної та продуктивної зайнятості в умовах впровадження та дії Закону України «Про зайнятість населення».
У роботі круглого столу взяли участь голова Валківської районної ради Ю.Д. Яцина, голова районної державної адміністрації О.М. Холодний, директор Харківського обласного центру зайнятості Міненко В.Л, приватні підприємці Валківщини, голови і депутати місцевих рад, роботодавці, представники громадськості...

Детальніше...

  Чарівна валківчанка - 2013

02.07.2013

Вітаємо молодь валківщини зі святом молодості, енергії і краси!!!

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Не зважаючи на зливу з грозою, що час від часу лякали присутніх громом та блискавкою, команди-учасники будували курені, варили козацьку кашу та готувалися до спортивних змагань, адже справжніх козаків неможливо налякати негодою.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Коли дощ таки угомонився, козацькі команди вийшли на поле, щоб вразити суддів своїми яскравими і неповторними костюмами, співучістю та завзяттям.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Учасників змагань вітали голова районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний. Цьогорічні Козацькі розваги є особливими, бо цього дня у змаганнях взяли участь до двох десятків команд, що є найбільшою кількістю за всі роки існування від започаткування цього спортивного свята в районі.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Народний депутат України Олександр Біловол, який насилу добрався по розмитій дощем дорозі до старомерчицього стадіону, привітав учасників всіх команд, завітав до всіх куренів та оцінив майстерність кухарів, спробувавши польової каші.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Компетентне журі оцінювало майстерність в оздобленні куренів, приготуванні козацького кулешу, зовнішній вигляд команд та враховувало спортивні бали. Переможцями в загальнокомандному заліку цього року стали:
ІІІ місце – команда Баранівської сільської громади;
ІІ місце – команда Юліївського підприємства нафтогазового промислу;
а перше місце виборола команда козаків з Благодатного.

Вітаємо призерів з перемогою, а всіх інших – з піднесеним настроєм та весело відзначеним святом Дня Конституції України!

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання чергової ХХVIІІ сесії Валківської районної ради

27.06.2013

Пленарне засідання чергової ХХVІIІ сесії Валківської районної ради відбулося сьогодні 27 червня 2013 року о 10.00 годині в оновленому залі пленарних засідань Будинку рад. 27 депутатів районної ради взяли активну участь у роботі сесії. З врахуванням пропозицій та зауважень депутатів були затверджені рішення з усіх запропонованих для розгляду питань порядку денного сесії.

Детальніше...

  Після детального обговорення депутатами затверджено дві районні Програми

27.06.2013

На розгляд депутатів за депутатської ініціативи голови районної ради Яцини Ю.Д. були представлені дві районні Програми: Програма соціального захисту громадян, яким виповнилося 100 і більше років на 2013 – 2016 роки, метою якої є надання всебічної допомоги цій категорії громадян та популяризація довголіття; і Програма розвитку місцевого самоврядування Валківського району на 2013 – 2015 роки, яка була презентована присутнім особисто головою районної ради. З огляду на те, що з ІІ півріччя поточного року в області з метою реалізації Концепції застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі та Концепції реформування місцевих бюджетів запроваджується програмно-цільовий метод складання та виконання місцевих бюджетів, міському, селищним, сільським головам рекомендовано розробити і затвердити відповідні місцеві Програми з урахування цілей, завдань і заходів районної Програми.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання чергової ХХVIІІ сесії Валківської районної ради

27.06.2013

За поданням районної державної адміністрації, в зв’язку із повною відсутністю контингенту учнів у Черемушнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів (учнів 5-9 класів), створенням освітніх округів і організацією підвезення учнів до шкіл в районі, врахувавши ставлення батьків і місцевої громади, після ретельного обговорення питання депутатами було ухвалене рішення про зміну типу Черемушнянського навчально-виховного комплексу шляхом пониження ступеня. Тепер у цьому навчальному закладі навчатимуться учні 1-4 класів та діятиме дошкільний навчальний заклад.

Детальніше...

  Cтворено комунальний заклад охорони здоров’я «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

27.06.2013

З метою здійснення структурно-організаційного та фінансово-економічного розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, забезпечення доступності і якості первинної медико-санітарної допомоги населенню територіальних громад району, розглянувши клопотання райдержадміністрації, керуючись діючим законодавством, депутати районної ради ухвалили рішення згідно якого на базі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району, яке знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров’я «Валківської центральної районної лікарні», створено комунальний заклад охорони здоров’я «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

  Головою Валківської районної ради
Яциною Ю.Д.
скликано ХХVІІI сесію
районної ради


25.06.2013

07 червня 2013 року з метою невідкладного вирішення низки питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, затвердження цільових програм, розв’язання проблем розвитку освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення району, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХVІІI сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХVIІІ сесії Валківської районної ради відбудеться 27 червня 2013 року (четвер) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.
Спільне засідання профільних постійних комісій відбудеться цього ж дня. Початок роботи комісій о 08.30 годині.
Запрошуємо депутатів та запрошених взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного позачергової сесії районної ради...


Детальніше...

  "ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ – ВЕСЕЛА НЕДІЛЯ!"

24.06.2013

В неділю 23 червня районна валківська громада святкувала свято Трійці. «Зелена неділя – весела неділя» - це традиційна назва народного масового гуляння на Валківщині в цей святковий день. На центральній площі міста зібралися представники всіх територіальних громад району щоб вшанувати традиції нашого народу – святкування “зелених” свят масовим гулянням, яке черпає свою наснагу із глибокого коріння духовної спадщини. Зі сцени присутніх на святі вітали благочинний Валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки, протоієрей, отець Іоанн, голова районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний.

Детальніше...

  Де співають, там охоче лишайся жити, лихі люди не мають пісень...

24.06.2013

Віддзеркаленням настрою людини і душі всього народу завжди була народна пісня. З глибин життя народжений мотив пливе на хвилях музики і мови через століття і віки. Святій Трійці був присвячений районний фольклорний фестиваль “Зелена неділя – весела неділя”, який вже став традиційним для валківчан. А щоб свято було ще веселішим цього року вперше був проведений конкурс гумористів. Всі учасники фестивалю-конкурсу отримали в дарунок запашні караваї від традиційних спонсорів районних свят ТОВ «Валки-хліб», а переможці – Почесні грамоти відділу культури райдержадміністрації та подарункові набори від депутата районної ради Шилованова Анатолія Сергійовича.

Тож над землею лийся, пісне, знов,
Сій між людьми краси й добра насіння,
Гнів заколисуй і неси любов
Із покоління в нові покоління.


Детальніше...

  ДЕНЬ СКОРБОТИ І ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

21.06.2013

Сьогодні на Меморіалі Слави в місті Валки вшановували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.
В урочистій церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави та мітингу-реквіумі взяли участь голова Валківської районної ради Юрій Яцина, голова районної державної адміністрації Олександр Холодний, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич, голова районної організації ветеранів Віктор Білоус, Благочинний Валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки отець Іоанн, представники апаратів районної ради та райдержадміністрації, керівники організацій, установ, підприємств району разом з представниками колективів.


Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824