Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  ПОДИХ ВЕСНИ –
урочистості з нагоди свята 8 Березня


08.03.2018

Прикрасою заходу стала яскрава концертна програма у виконанні талановитих колективів та солістів району. Яскравий виступ духового оркестру, який відкрив концертну програму, з самого початку задав святкового настрою численним глядачам. Як завжди, бурхливими оплесками дякував зал всім, хто цього дня працював на сцені, додаючи яскравих емоцій своїми пісенними та танцювально-хореографічними талантами.

Детальніше...

  ПОДИХ ВЕСНИ –
концертна програма з нагоди свята 8 Березня


08.03.2018

З жіночим святом яскравими запальними хореографічними композиціями валківчанок вітали танцювальні колективи сучасного танцю «Фієста», «Hold the Rhythm», «Діамант», тематичними піснями - солісти Раїса Сургаєнко, Богдана Войтенко, Михайло Зубченко, Руслан Огли, Олександр Кабанцов та інші.

Детальніше...

  ПОДИХ ВЕСНИ –
концертна програма з нагоди свята 8 Березня


08.03.2018

Фотомиттєвості свята

Детальніше...

  ПОДИХ ВЕСНИ –
концертна програма з нагоди свята 8 Березня


08.03.2018

Фотомиттєвості свята

Детальніше...

  Найщиріші вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова жінкам Харківщини з нагоди Міжнародного жіночого дня

08.03.2018

Дорогі жінки Харківщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Століття світової історії оспівані митцями, натхненими привабливістю жінки, її загадковістю та вишуканістю жіночої вроди. Життя мінливе, але жінка є і завжди буде його творцем і берегинею, адже неповторність і мудрість, святість і багатство жіночої душі творять світ навколо нас.

Детальніше...

  Завдяки таким жінкам ми точно отримаємо перемогу над ворогом – Президент подякував жінкам-військовослужбовцям за служіння українському народу

08.03.2018

Президент Петро Порошенко зустрівся з жінками – представницями силових структур, які брали або беруть участь у відсічі агресії на Сході нашої держави та вручив державні нагороди.
Звертаючись до присутніх у залі, Глава держави підкреслив, що саме українська жінка наділена природною грацією, вишуканим смаком, тонким розумом. «Ви є символом усього найкращого, що є в нашому житті. Ви – ті, задля кого чоловіки роблять всі позитивні і добрі вчинки в своєму житті. Все погане – це не заради вас, а все добре – дякуючи вам. Без вас нічого в нас би не вийшло», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

  Привітання Володимира Гройсмана з Міжнародним жіночим днем

08.03.2018

Дорогі українки!
Вітаю з яскравим весняним святом!
У нашому суспільстві з давніх-давен жінки користуються належною шаною і повагою, а їх внесок у суспільні процеси, що відбуваються в Україні, важко переоцінити. В усіх сферах українські жінки досягають значних висот, роблять успішну кар’єру, водночас – вони дарують нове життя, надихають чоловіків на нові звершення і є рівноправними партнерами.

Детальніше...

  Харківська обласна організація Профспілки працівників державних установ вітає всіх жінок зі святом 8 Березня

08.03.2018

Шановні жінки !

Весна – час перших квітів , першого тепла і справжнього відродження природи. Не випадково саме у ці дні ми відзначаємо Ваше свято. Ваші жіночість та чуйність роблять світ яскравішим та добрішим.
Низькій уклін Вам за Вашу життєву енергію, мудрість, терпіння. Нехай кожен день, а не лише 8 березня, буде наповнений сонцем та любов’ю. Нехай над Вами і Вашими близькими завжди будуть чисте небо,яскраве сонце та мир. Здоров’я Вам, щастя, упевненості у щасливому й захищеному майбутті. З 8 березня!

За дорученням Президії,
Голова Харківської обласної організації Профспілки працівників державних установ В.Буйнов

Детальніше...

  У нашої громади поважний вік

07.03.2018

7 березня 1923 року – дата заснування нового за часів радянської влади адміністративно-територіального утворення під назвою «Валківський район».

До складу району із центром у Валках потрапило всього 4 волості із 17, які перебували у складі скасованого Валківського повіту, а саме - Валківська, Сніжківська, Перекіпська і Минківська.

Детальніше...

  Ми робимо реформи не для МВФ, а для українців – Президент в інтерв’ю Financial Times

07.03.2018

«Останні півроку були надзвичайно насичені активними реформами. І навряд чи ви знайдете будь-яку іншу країну в світі, яка б зробила настільки багато», - сказав Президент Петро Порошенко в інтерв’ю впливовому британському виданню Financial Times, відзначаючи динаміку та прогрес реформ в Україні.

Президент нагадав, що з вересня 2017 року Україна провела освітню реформу: «Реальну системну реформу. Ми змінили радянську освіту на західну, більш інтерактивну, освіту. Ми зробили величезні зусилля, щоб повернути дуже високий потенціал української науки та освіти».

Детальніше...

  Харківщина забезпечена всіма вакцинами для обов’язкового щеплення

07.03.2018

Про це повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк під час всеукраїнської селекторної наради 6 березня. Нарада пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

«На сьогодні в області немає жодних ризиків щодо проведення планової вакцинації. Ми забезпечені різними вакцинами на термін від кількох місяців до року», - розповів Михайло Черняк.

Детальніше...

  Павло Розенко місцевій владі: Програма «Доступні ліки» має бути доведена до кожного громадянина незалежно від його місця проживання

07.03.2018

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на селекторній нараді доручив органам місцевої влади розробити механізми розповсюдження урядової програми «Доступні ліки» до найвіддаленіших населених пунктів України.

«Дуже важливо довести програму «Доступні ліки» до кожного села, до кожного найвіддаленішого населеного пункту, до кожного нашого громадянина», - сказав він. «Там, де відсутні аптечні заклади необхідно активніше залучати до цієї роботи фельдшерів, ФАПи можуть укладати угоди з аптеками, які беруть участь у програмі, отримувати ліки у них та реалізовувати у своїх селах. Також місцеві органи влади повинні продумати і запропонувати механізми мотивації фельдшерів для залучення їх до цієї роботи», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Детальніше...

  Юлія Світлична передала державну нагороду матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу

07.03.2018

Олена Курбатова, яка зараз разом із чоловіком виховує 10 дітей-сиріт, отримала орден княгині Ольги III ступеню.
Напередодні жіночого свята – 8 березня – в гості до родини Курбатових у селище Пісочин завітала голова ХОДА. Юлія Світлична від імені Президента України привітала мати-виховательку з високою державною нагородою та побажала родині любові, щастя й затишку.

«У Харківській області зараз більш ніж 4000 дітей-сиріт. Вони потребують особливої підтримки, і ми робимо все для того, щоб таку підтримку надати, - сказала керівник області. - Тільки минулого року на Харківщині створили 17 будинків сімейного типу, де дітей виховують, як у родині. Ми продовжимо створювати умови для таких сімей. Також триватиме робота із забезпечення дітей-сиріт квартирами в різних районах області».

Детальніше...

  15-річний ювілей відзначили «Заміщанські козаки»

07.03.2018

6 березня у Заміському сільському клубі відбувся творчий звіт аматорського чоловічого вокального ансамблю «Заміщанські козаки» з нагоди 15-річчя з дня створення колективу.

З ювілейною датою творчий колектив вітали заступник голови районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, депутат районної ради Геннадій Повстянко, депутат Харківсько обласної ради Сергій Пієв та Заміський сільський голова Михайло Єфіменко.

Детальніше...

  13.03.2018 о 10.00 в РДА відбудуться установчі збори громадської ради при Валківській районній державній адміністрації

07.03.2018

Ініціативна група з підготовки установчих зборів громадської ради при Валківській районній державній адміністрації 13 березня 2018 року запрошує взяти участь в установчих зборах Громадської ради при Валківській районній державній адміністрації представників інститутів громадянського суспільства, які подали у встановленому порядку документи для участі в установчих зборах з обрання складу Громадської ради райдержадміністрації та за рішенням ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Валківській райдержадміністрації від 05.03.2018 визнані кандидатами до складу Громадської ради при Валківській райдержадміністрації.
Місце проведення установчих зборів – зал засідань Валківської районної державної адміністрації (м. Валки, пл.Центральна, 2).

Детальніше...

  Розрахунки за електроенергію медичними закладами району на контролі

07.03.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації з питань упорядкування розрахунків за електроенергію медичними закладами району.

Також учасниками наради були перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, керівники галузі охорони здоров’я Валківщини Богдан Носатов та Марина Орлова, головні енергетики району Юрій Дубок та Роман Котляр.

Детальніше...

  На Харківщині приписну кампанію – 2018 виконано на 85%

07.03.2018

Про це повідомляють у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Харків).

У регіоні успішно триває приписка юнаків 2001 року народження при районних (міських) військових комісаріатах.

Детальніше...

  Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня

07.03.2018

Пенсійний фонд з другої половини березня розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу - Міноборони, МВС та інші. Пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.

Детальніше...

  Служби району у святкові вихідні працюватимуть у посиленому режимі

07.03.2018

Про це йшла мова на нараді під головуванням Віктора Войтенка та за участі голови районної ради Віталія Оноші з керівниками силових структур.

Детальніше...

  Набув чинності порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів у 2018 році

06.03.2018

Набула чинності постанова Уряду, яка встановлює порядок зарахування у 2018 році частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

Постанова визначає принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування.

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921