Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4965 
  До уваги депутатів!
24.02.2017 - позачергова ХV сесія
Валківської районної ради VII скликання


24.02.2017

Пленарне засідання ХV позачергової сесії районної ради - 24 лютого 2017 року (п’ятниця) о 10.00 годині,

засідання профільних постійних комісій
відбудуться цього ж дня о 9.00 год.:
– постійна комісія з питань бюджету... (Дубовик О.О.),
- постійна комісія з гуманітарних питань... (Сургай Н.В.),
- постійна комісія з питань спільної власності ... (Барабаш С.І.)

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та профільних постійних комісій.

Детальніше...

  Головою районної ради скликано позачергову ХV сесію Валківської районної ради

22.02.2017

Головою районної ради Віталієм Оношою відповідним розпорядженням № 10-с від 21 лютого 2017 року скликано позачергову ХV сесію Валківської районної ради. Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, змін та доповнень до окремих районних Програм, вирішення невідкладних питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Пленарне засідання ХV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 24 лютого 2017 року (п’ятниця) о 10.00 годині…

Детальніше...

  42 міні-проекти розвитку територіальних громад Валківського району будуть подані на обласний конкурс «Разом в майбутнє - 2017»

22.02.2017

Валківською районною радою завершено прийом розроблених ініціативними групами міні-проектів розвитку територіальних громад. Всі проектні заявки та пакети необхідних документів опрацьовані та пройшли ретельну перевірку в районній раді і сьогодні будуть організовано передані до секретаріату Конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Найбільше поданих проектів направлено на підвищення енергозаощадження, а саме 20 міні-проектів братимуть участь у конкурсі в номінації «Енергоефективність та енергозбереження». В номінації «Добробут громад» подано 19 міні-проектів, ще 3 – в номінації «Чисте довкілля»…

Детальніше...

  26 лютого виконується 30 років з дня заснування Валківської районної організації ветеранів

22.02.2017

30 років тому у 1987 році в районі розпочала свою діяльність Валківська районна організація ветеранів. З цієї святкової нагоди сьогодні у районному комунальному закладі «Валківський краєзнавчий музей» на святкування 30-річного ювілею зібрались члени районної організації ветеранів – учасники бойових дій, учасники війни, діти війни, ветерани праці, ветерани військової служби та силових структур на чолі з головою районної організації ветеранів Валентиною Клочко…

Детальніше...

  До уваги споживачів послуг КП «Вода»

21.02.2017

З 15 лютого по 15 квітня 2017 року

КП «ВОДА» Валківської районної ради оголошує двомісячник реструктуризації заборгованості і легалізації самовільних врізок у водопровідну та водовідвідну мережі населених пунктів.

Тел. для довідок 5-11-49

Детальніше...

  Конкурсною комісією з визначення суб’єкту оціночної діяльності визначено переможця конкурсу

21.02.2017

20 лютого 2017 року о 14.00 год. відбулося засідання конкурсної комісії з визначення суб’єкту оціночної діяльності, який проводитиме оцінку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, які будуть передаватись в оренду протягом 2017 року та по яких у цьому році будуть продовжуватись договори оренди. Мета оцінки – визначення суми орендної плати.

За результатами конкурсу рішенням комісії переможцем визнаний ФО-П Дрозд Юрій Олександрович.

Детальніше...

  Розглянуті пропозиції щодо розміщення районного архіву та дитячої школи мистецтв в інших приміщеннях

21.02.2017

В райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю голови районної ради Віталія Оноші та начальника відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, району виконавчого апарату районної ради Тетяни Пилипенко.

Під час наради вивчалося питання вибору приміщення для архіву Валківського району та районного комунального закладу «Валківська дитяча школа мистецтв», розглянуті пропозиції керівників установ та обговорені можливі варіанти покращення умов функціонування вищеназваних закладів.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

20.02.2017

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з виконавчим апаратом ради, під час якої Віталій Петрович подякував посадовим особам виконавчого апарату та всьому персоналу за активну участь у загальнорайонному заході – святкуванні «Валківської Масляної». Під час наради були підбиті підсумки щодо завершення роботи із матеріалами ХІV сесії районної ради, направлення затверджених рішень за належністю. До того ж, за результатами роботи було намічено короткостроковий план роботи апарату на поточний тиждень та перспективу, окреслені найважливіші питання та заходи, в тому числі щодо завершення роботи по підготовці документації по міні-проектах та передачі їх до конкурсного комітету обласної ради.

Детальніше...

  Вітаємо керівника Валківського клубу HAMMER KARATE TEAM та учасників змагань з черговою перемогою!

20.02.2017

19 лютого в м. Харків проходив Чемпіонат області з карате SKIF, участь в якому взяли близько 500 спортсменів, в тому числі і представники Валківського клубу HAMMER KARATE TEAM, які в черговий раз показали відмінні результати!

Діана Бурма і Олена Власенко знову доводять своє лідерство - перші місця чемпіонату.
Назар Безуглий також став першим в області в категорії 14-15 років.
Мусаєв Мансур виборов друге місце, провів дуже яскраві поєдинки і змусив глядачів подарувати йому оплески!
Добре виступив Данило Яковенко, який отримав ІІІ місце у віці 8 років…

Детальніше...

  ВАЛКІВСЬКА МАСЛЯНА

18.02.2017

Проводжаючи довгу холодну Зиму та зустрічаючи таку довгоочікувану Весну, валківчани сьогодні весело та смачно відзначили народне свято Масляної. 18 команд-учасників змагалися у конкурсах на кращі вареники та млинці і намагалися якнайкраще презентувати свої намети веселими віршами, народними піснями та дотепними частівками. Різноманітними смаколиками журі та гостей свята пригощали районна, міська, селищні та сільські ради, райдержадміністрація, центральна районна лікарня та центр первинної медико-санітарної допомоги, відділ освіти та районний територіальний центр соціальної допомоги…

Детальніше...

  РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2017:
обласний конкурс міні-проектів - робота триває,
але до 17.02.2017 залишається вже обмаль часу!


17.02.2017

Валківська районна рада настійливо рекомендує всім сільським, селищним, міському головам, працівникам, депутатам місцевих рад, керівникам бюджетних установ, ініціативним групам громадян, представникам малого та середнього бізнесу, громадським організаціям пришвидшити роботу щодо розробки міні-проектів розвитку громад та оформлення пакету документації (нижче додається перелік) в рамках обласного конкурсу
«РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2017».
Наголошуємо, що стислими є строки підготовки і опрацювання міні-проектів - проектні заявки і пакет необхідної документації згідно умов і Положення проведення обласного конкурсу приймаються районною радою до 17 лютого 2017 року (п’ятниця) до 14:00 годин для узгодження, опрацювання і далі своєчасного направлення Конкурсному комітету.
ДО 10 ЛЮТОГО ПРИЙМАЄМО ДОКУМЕНТАЦІЮ
В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ, РЕДАГУВАННЯ
І ПРИВЕДЕННЯ У ВІДПОВІДНІСТЬ.
(додаткову інформацію читайте нижче...)

Детальніше...

  Голова та заступник голови районної ради беруть участь у З’їзді Української Асоціації районних та обласних рад

17.02.2017

Сьогодні у м. Києві проходить З’їзд Української асоціації районних та обласних рад, участь в якому беруть представники членів Асоціації, а також представники районних рад — кандидатів на вступ до Асоціації.

Валківську районну раду на з’їзді Асоціації представляють голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина - член Правління Асоціації…

Детальніше...

  Моніторинг результативності педагогів - головна складова покращення роботи районної школи мистецтв

16.02.2017

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь в нараді райдержадміністрації з питань функціонування комунального закладу «Валківська районна дитяча школа мистецтв».

В ході наради було детально розглянуто питання специфіки та режиму роботи школи мистецтв, кадрового потенціалу, комфортності та відповідності умов у приміщенні для занять вихованців, можливості виділення іншої будівлі, покращення матеріально-технічної бази, придбання необхідних музичних інструментів…

Детальніше...

  ЗАВТРА У РАЙОНІ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН
ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТАЦІЇ для участі громад
в обласному конкурсі міні-проектів
РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2017 !


16.02.2017

Саме в руслі такої тематики сьогодні о 10.00 годині зібралися керівники району Оноша В.П., Войтенко В.І., Яцина Ю.Д., Жидков К.С., Осадча Н.М. щоб підсумувати і проаналізувати всю проведену місцевими радами підготовчу роботу щодо розробки міні-проектів розвитку териториріальних громад, подання необхідного пакету документації з чітким дотриманням вимог Положення обласного конкурсу.
Колегіально сформовано ряд пріоритених завдань щодо покращення якості міні-проектів та проектних заявок, визначено напрямки підтримки ряду громадських ініціатив за рахунок співфінансування з районного бюджету у цьому році...

Детальніше...

  15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2017

Шановні ветерани війни в Афганістані,
члени сімей воїнів-афганців!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого ми вшановуємо всіх учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь…

Детальніше...

  Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2017

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, яке відзначається щороку 15 лютого на згадку про виведення радянських військ з республіки Афганістан, у м. Валки на Меморіалі Слави відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Вклонитися пам’яті загиблих героїв-афганців разом із ветеранами-інтернаціоналістами прийшли голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, заступники голів районної ради та РДА Юрій Яцина і Наталія Осадча, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Микола Смірнов, представники підприємств, установ, закладів, громадськості району…

Детальніше...

  Валківщина отримала подарунок від Конгресу українців Канади

15.02.2017

Валківщина отримала у своє розпорядження унікальний транспортний засіб – сучасний реанімобіль для перевезення тяжких хворих. Це подарунок від української діаспори в Канаді, який передав КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Автомобіль «швидкої допомоги» урочисто передали медикам представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області — голова правління Фонду Євген ШАПОВАЛ та президент компании Agrogeneration (Агродженерейшн), член Наглядової ради Фонду Джон ШМОРГУН. Взяли участь в урочистостях і керівники району Віктор Войтенко та Віталій Оноша, головний лікар КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» Богдан Носатов, медичні працівники…

Детальніше...

  ВАЛКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ІНФОРМУЄ...

13.02.2017

ВАЛКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ, що у Харкові стартував пілотний проект «Шлюб за добу»!...

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав

11.02.2017

10 лютого 2017 року о 14.00 годині у залі РНД ІСКРА відбулися районні урочистості з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Керівники району, міста Оноша В.П., Войтенко В.І., Скрипніченко В.В. щиро привітали присутніх воїнів-інтенаціоналістів, присутній загал зі святом, побажали всім здоровя, миру, тепла, радості, родинного благополуччя!
Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. виконав для воїнів-афганців тематичну пісню 80-х років, яка відтворила атмосферу тих років і емоції бійців, які захищали мир і спокій на території іншої держави.
А найкращим подарунком для валківчан став виступ групи ДОЛГ з міста Тернопіль, яка виконала чудові пісні афганської тематики, які тісно переплітались із сьогоденням та подіями в АТО. Концерт відбувся за сприяння Першого заступника голови Харківської обласної ради Коваленка В.М...

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав

10.02.2017

Тематичні концертні виступи з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав сформували відповідний настрій загалу.
Пісні про війну, про пам’ять тих, хто не повернувся з війни, про любов до Батьківщини тільки об’єднали присутніх та підсилило розуміння головної цінності життя, національної ідеї - МИРУ, ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ!

Детальніше...

Усього: 4965 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4965