Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4355 
  Перспективи розвитку зеленого туризму на Валківщині

27.11.2014

У Валківському районному краєзнавчому музеї відбулося засідання круглого столу, на обговорення якого було винесено питання щодо стану та перспектив розвитку сільського зеленого туризму на території Валківського району. У роботі круглого столу взяли участь директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина, радник голови облдержадміністрації Олександр Ткаченко, т.в.о. директора Харківського організаційно-методичного центру туризму Валентина Холодок, заступник голови регіонального відділення Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільському зеленому туризму Тетяна Панченко, а також представники органів влади району та міста керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Желевська та секретар міськради Антоніна Кривич.

Детальніше...

  Робоча зустріч районного керівництва з губернатором Харківської області щодо направлення додаткової дотації для утримання бюджетної сфери району

26.11.2014

Голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович спільно із першим заступником голови районної державної адміністрації Оношою Віталієм Петровичем за попередньою домовленістю відвідали Харківську обласну державну адміністрацію для робочої зустрічі із головою облдержадміністрації Балутою Ігорем Мироновичем з метою вирішення питання забезпечення фінансування бюджетної сфери Валківського району до кінця 2014 року.

Детальніше...

  Актуальна інформація Валківського міжрайонного прокурора Шевцова Сергія Валерійовича
щодо протидії корупції у Валківському районі


25.11.2014

Валківською міжрайонною прокуратурою спільно із співробітниками Валківського районного відділу міліції (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) ГУМВС України в Харківській області внаслідок оперативних заходів затримано на отриманні хабара судово-медичного експерта Валківського МРВ ХОБСМЕ...

Детальніше...

  21 листопада 2014 року районною радою затверджено Гімн Валківщини

21.11.2014

21 листопада 2014 року відбулася історична для Валківського району сесії районної ради, під час пленарного засідання якої депутатами затверджено Гімн Валківського району та Положення про Гімн Валківського району. В основу Гімну за ініціативи голови районної ради Яцини Юрія Дмитровича за погодженням із профільними постійними комісіями районної ради була покладена пісня Романа Тихомирова на слова Анатолія Гури «Рідний край, Валківщина моя!» Реагуючи на зауваження окремих депутатів та відповідно до рішення постійних комісій головою ради Юрієм Яциною спільно із автором Анатолієм Гурою та редактором районної газети «Сільські новини» Іриною Обихвіст було доопрацьовано текст Гімну Валківського району, який і був підтриманий депутатським корпусом...

Детальніше...

  Символіка Валківського району

21.11.2014

Гімн Валківського району

Рідний край, Валківщина моя !

Слова: Анатолія Гури
Музика: Романа Тихомирова

О ти земле моя, Валківщино рідненька!
Як матуся моя, що встає так раненько.
Ось і сонце зійшло, все кругом оживає,
І до тебе любов земляків розквітає.
Славен будь у віках, - рідний Валківський краю!

Детальніше...

  Під час пленарного засідання депутатами затверджено понад двадцять рішень районної ради

21.11.2014

Депутатським корпусом також було розглянуто понад два десятки питань порядку денного сесії та затверджено відповідні рішення. Так, депутатами підтримані пропозиції щодо внесення змін до Регламенту районної ради, затверджено Порядок оприлюднення нормативно-правових та регуляторних актів районної ради, прийняте рішення, яким регламентується функціонування офіційного веб-сайту ради.

Детальніше...

  Районною радою затверджено ряд поміркованих соціально направлених рішень

21.11.2014

Відповідно до висновків постійних комісій районною радою прийнято ряд соціально направлених рішень – залишено на минулорічному рівні видавничу ціну місячного передплатного комплекту районної газети «Сільські новини» на 2015 рік (7 грн. без врахування послуг підприємства зв’язку), погоджено Інвестиційну програму КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки з тим, щоб не допустити підвищення тарифів для населення на послуги підприємства з водопостачання та водовідведення та з огляду на критичний стан комунального підприємства, зважаючи на низький рівень доходів населення, недостатній рівень соціального забезпечення та зайнятості громадян Валківщини, підтримано відповідне Звернення Валківської районної ради до місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, населення району щодо підтримки діяльності КП «Вода»…

Детальніше...

  Бюджетне регулювання

21.11.2014

В зв’язку з необхідністю проведення соціальних виплат окремим категоріям громадян та з метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальних служб району, недопущення заборгованості з інших нагальних потреб бюджетних установ, на підставі вмотивованих подань головних розпорядників коштів районного бюджету, керівників закладів, установ, організацій, служб та відповідних висновків фінансового управління райдержадміністрації рішенням райради внесено зміни до кошторисів бюджетних установ, затверджено зміни до районного бюджету.

Детальніше...

  Врегульовано проживання вимушених переселенців в Центрі туризму та тимчасове розміщення бійців полку особливого призначення на території «Ялинки»

21.11.2014

Рішенням ради погоджено тимчасове розміщення на базі районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Валківської районної ради мешканців Донецької та Луганської областей, які вимушено переселені із зони АТО.

Детальніше...

  Вирішено ряд земельних питань

21.11.2014

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління агропромислового розвитку Валківської райдержадміністрації Марини Редько, враховуючи пропозиції та зауваження депутатів, районна рада рекомендувала райдержадміністрації забезпечити проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами району за оренду земельних ділянок (паїв) разом з перерахуванням в повному обсязі податку та збору на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів одночасно з виплатою плати за оренду власникам паїв. Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійну комісію з питань розвитку аграрно-промислового комплексу та земельних відносин.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійних комісій районної ради

19.11.2014

В рамках підготовки до пленарного засідання чергової ХХХVІІІ сесії Валківської районної ради відбулося спільне засідання профільних постійних комісій районної ради, під час якого депутатами було розглянуто і рекомендовано для сесійного розгляду понад два десятки питань порядку денного. Серед розглянутих питань проект Гімну Валківського району та Положення про Гімн Валківського району, ініційований та презентований головою районної ради Яциною Ю.Д., внесення змін до Регламенту районної ради, Порядку оприлюднення нормативно-правових та регуляторних актів районної ради, функціонування офіційного веб-сайту ради та інші.

Детальніше...

  До порядку денного чергової сесії комісіями рекомендовано понад двох десятків питань

19.11.2014

Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року доповіла начальник фінуправління районної державної адміністрації Левчук Л.О. Інформацію про роботу з багатодітними та малозабезпеченими сім’ями району до уваги депутатів представив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Горошко І.В. Про розрахунки за оренду земельних і майнових паїв у сільськогосподарських підприємствах району в 2014 році доповіла начальник управління агропромислового розвитку Редько М.Д.

Детальніше...

  Видавнича ціна місячного передплатного комплекту районки залишиться на рівні минулого року

19.11.2014

До сесійного розгляду депутатами підтримано ряд фінансових питань та блок питань щодо комунальної власності. Профільними комісіями було рекомендовано сесії прийняти помірковане соціальне рішення залишити видавничу ціну місячного передплатного комплекту районної газети «Сільські новини» на 2015 рік на рівні минулих років - у розмірі 7 грн.

Детальніше...

  Комунальне підприємство «Вода» внесло на погодження районної ради Інвестиційну програму підприємства

19.11.2014

До порядку денного чергової сесії відповідно до пропозицій постійних комісій внесено питання щодо затвердження списку присяжних Валківського районного суду, рекомендовано погодити Інвестиційну програму КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки. З огляду на критичний стан комунального підприємства депутатами підтримано та винесено на розгляд сесії відповідне Звернення Валківської районної ради до місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, населення району щодо підтримки діяльності КП «Вода».

Детальніше...

  До уваги депутатів!

17.11.2014

Шановні депутати районної ради!
Шановні доповідачі, ініціатори питань порядку денного чергової сесії районної ради!

Запрошуємо Вас взяти активну і конструктивну участь у роботі профільних постійних комісій районної ради, спільне засідання яких відбудеться 19 листопада 2014 року, у середу, в залі засідань Валківської районної ради.

Початок роботи комісій о 10.00 годині.

З орієнтовним переліком питань порядку денного засідання постійних комісій районної ради можна ознайомитися детальніше далі…

Детальніше...

  ЗВЕРНЕННЯ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
«Союз «НАРОДНА ПАМ’ЯТЬ»


17.11.2014

Шановні валківчани!
Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських солдат необхідна термінова фінансова та матеріально-технічна допомога.

Не дивлячись на те, що на Донбасі оголошено перемир’я, тіла багатьох українських солдат залишаються непохованими протягом місяців – на полях та лісо полосах, у згорівшій бронетехніці та воронках від вибухів, в окопах та на вулицях населених пунктів. Поступово ідентифікація таких тіл стає неможливою, а їх чекають вдома рідні та близькі…

Детальніше...

  До уваги депутатів!
21 листопада 2014 року
відбудеться пленарне засідання
чергової ХХХVІІІ сесії районної ради


14.11.2014

Головою районної ради Ю.Д. Яциною відповідним розпорядженням скликано чергову ХХХVІІІ сесію районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 21 листопада (п’ятниця) 2014 року о 10.00 годині.

Спільне засідання постійних комісій районної ради відбудеться 19 листопада (середа) 2014 року у залі засідань районної ради.

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче розпорядження голови районної ради «Про скликання чергової ХХXVІІІ сесії районної ради VІ скликання» з орієнтовним переліком питань порядку денного сесії районної ради…

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди загальнодержавного професійного свята - Дня працівників сільського господарства

13.11.2014

Сьогодні у Валківському районному народному домі «Іскра» відбулися районні урочистості з нагоди загальнодержавного професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Зі святом хліборобів Валківщини щиро вітали голова Валківської районної ради Яцина Юрій Дмитрович, перший заступник голови райдержадміністрації Оноша Віталій Петрович та народний депутат Верховної Ради України Біловол Олександр Миколайович.

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди загальнодержавного професійного свята - Дня працівників сільського господарства

13.11.2014

Запашними короваями із збіжжя цьогорічного врожаю зустріли хлібороби народного депутата України, нашого земляка О.М.Біловола та керівників району Ю.Д.Яцину та В.П.Оношу.

Кращі працівники агропромислового комплексу району були відзначені Почесними Грамотами Валківської районної державної адміністрації та Валківської районної ради, відзнаками обласного та загальнодержавного рівнів.

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди загальнодержавного професійного свята - Дня працівників сільського господарства

13.11.2014

Всім присутнім у залі цього вечора святковий настрій забезпечували аматори самодіяльної народної сцени та дитячі творчі колективи, які подарували чудові пісенні і танцювальні композиції хліборобам з нагоди проведення загальнорайонних урочистостей.

І вже вдруге валківчан порадували своїм іскрометним талантом, яскравим, запальним виступом шоу-група «Воля» з Луганська, які завітали на Валківщину на запрошення та за сприяння народного депутата Олександра Біловола.

Детальніше...

Усього: 4355 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4355