Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3999 
  На урок правознавства до районної ради завітали учні Валківського ліцею

05.12.2018

Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня права у районній раді відбувся відкритий урок правознавства для учнів 9-го класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського. Голова Валківської районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. провели цей урок у залі пленарних засідань у нестандартній формі. Ліцеїсти мали змогу відчути себе депутатами районної ради і, як народні обранці на сесії, голосували за поставлені перед ними питання.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня волонтерів


05.12.2018

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера.

З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою. Дякую всім, хто бере активну участь у волонтерському русі, за покликом душі безкорисливо надає допомогу ветеранам, інвалідам, літнім самотнім людям, хворим, дорослим та дітям – всім тим, хто не має змоги впоратися з бідою чи повсякденними проблемами самотужки...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників статистики


05.12.2018

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про все, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати реальні показники, але й правильно їх аналізувати та узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку, ваша праця вже давно є не просто технічною, а особливо творчою та високоінтелектуальною…

Детальніше...

  Коментар голови Харківської ОДА Юлії Світличної з нагоди Міжнародного дня волонтера

05.12.2018

Вітаю зі святом волонтерів Харківщини! Безкорислива любов до людей, до своєї справи, до своєї Батьківщини – це та головна якість, яку обов’язково має кожен справжній волонтер. Сьогодні ми дякуємо людям, які насправді не чекають на славу, а роблять свою справу за покликом душі. Адже це внутрішня відповідальність - допомагати іншим та докладати зусиль, щоб зробити кращим свій край, свою країну та загалом світ.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарно-правових питань, її роботу очолила голова комісії Наталія Сургай

04.12.2018

Згідно порядку денного в рамках підготовки до чергової сесії районної ради депутатами розглянуто ряд профільних питань, погоджено проекти рішень, а також розглянуто листи, звернення, що надійшли для комісійного розгляду.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина та куратор комісії Лариса Вєрєвська.

Розглянувши заяву депутата Гусейнової Н.П. комісією погоджено проект рішення щодо дострокового припинення її депутатських повноважень.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

04.12.2018

Про запобігання та протидію домашньому насильству

Детальніше...

  Проблеми чорнобильців, афганців, ветеранів та учасників АТО обговорили за «круглим столом»

04.12.2018

В залі пленарних засідань Валківської районної ради відбувся «круглий стіл», участь у якому взяли представники ряду обласних та районних громадських організацій Валківського, Коломацького, Нововодолазького районів, які опікуються проблемами ветеранів війни і праці, чорнобильців, афганців, учасників АТО. Спілкуючись у неформальній, невимушеній обстановці учасники «круглого столу» обговорили ряд нагальних проблем, поділились планами щодо їх вирішення, поділились здобутками, а також намітили шляхи співпраці, щоб однією командою, об`єднаною спільною ідеєю, розробити подальшу стратегію у вирішенні поставлених завдань.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
7 грудня 2018 року
пленарне засідання чергової
XXХІ сесії районної ради VII скликання


04.12.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання чергової ХХХІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 7 грудня 2018 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться:

4 грудня (вівторок)
о 9.00 – працюватиме постійна комісія з гуманітарно-правових питань (Сургай Н.В.),

5 грудня (середа)
о 9.30 – працюватиме постійна комісія з питань земельних відносин (Лісовин М.Я.);
о 10.00 – відбудеться засідання комісії з питань бюджету (Дубовик О.О.),
об 11.00 – засідання комісії з питань комунальної власності (Барабаш С.І.) ...

Детальніше...

  В області запрацювали 27 мобільних постів поліції, а військові готують навчання з тероборони

03.12.2018

Про посилення безпекових заходів та ситуацію в регіоні розповіли під час брифінгу в ХОДА 3 грудня. Брифінги для інформування громадськості про ситуацію на Харківщині за дорученням керівника області Юлії Світличної проходитимуть щотижнево.

Розпочинаючи захід, радник голови ХОДА Сергій Стороженко відзначив, що тиждень у регіоні пройшов спокійно. «Область керована, Харківська облдержадміністрація працює у звичайному режимі. Голова ХОДА Юлія Світлична провела, як і було заплановано, Раду оборони Харківщини, де обговорили відповідні питання, прийняли рішення щодо координації роботи всіх структур, які відповідають за життєзабезпечення нашого краю», - повідомив Сергій Стороженко.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю


03.12.2018

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З 1992 року Генеральна Асамблея ООН оголосила цей день днем вшанування людей з особливими потребами. Україна долучилась до відзначення Міжнародного дня інвалідів з 1996 року. Міжнародний день інвалідів в усьому світі об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їх долі. Сила духу, яку ці люди виявляють у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість, вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя, незважаючи на безліч побутових незручностей…

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


03.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації. В її роботі також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

03.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні невідкладні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план діяльності районної ради на найближчу перспективу.

В центрі уваги залишається підготовка до чергової XXXІ сесієї районної ради, що відбудеться 7 грудня 2018 року, підготовка матеріалів до розгляду в профільних постійних комісіях та організація роботи комісій, а також підготовка до відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування, урочистості з нагоди якого відбудуться в залі районної ради по завершенню пленарного засідання 7 грудня, орієнтовно об 11.30 год. …

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем працівників прокуратури України

01.12.2018

Шановні працівники органів прокуратури району!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої мають стати верховенство закону і права та дотримання прав і свобод людини. Ці пріоритети мають бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями...

Детальніше...

  Мистецтву гри на бандурі у Новому Мерчику навчатимуть на нових музичних інструментах

01.12.2018

30 листопада у Новому Мерчику відбулась довгоочікувана приємна подія - місцевий навчально-виховний комплекс отримав дві нові бандури, придбані за кошти районного бюджету та бюджету місцевої сільської ради. На базі Новомерчицького НВК функціонує клас бандури дитячої районної школи мистецтв і відтепер учні оволодіватимуть мистецтвом гри на нових інструментах. А допомагатиме їм у цьому Катерина Мельник - безмежно талановитий молодий викладач, яка має неперевершене бажання навчати дітей гри на бандурі.

Для участі у святкових заходах з цієї події до навчального закладу завітали голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Почесні гості поспілкувалися з юними бандуристами, яких на сьогодні є п`ятеро та їх викладачем Катериною Мельник, членами Малої Академії Наук, які на чолі з своїм викладачем, директором НВК Ольгою Борщ, досліджують новомерчицький рід бандуристів Мельників, з нащадками цього роду.

Детальніше...

  У БДЮТі відкрито молодіжний ХАБ РОЗВИТОК - знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь

29.11.2018

Завдяки ініціативі Валківської районної Спілки ветеранів АТО, яка розробила та подала проектну заявку на конкурс в номінації «Добробут та розвиток громад», перемозі проекту в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та впровадженню запланованих заходів зроблено якісний ремонт в одному з приміщень районного Будинку дитячої та юнацької творчості, придбано та встановлено мультимедійне, звукотехнічне, комп’ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет за швидкісним доступом, встановлено програмне забезпечення, придбано сучасні меблі, інтелектуальні ігри та книги.

Все це обладнання та сучасні технології стануть інструментом ефективних комунікацій, а сам ХАБ – майданчиком для обміну досвідом учнівського самоврядування, національно-патріотичного виховання із залученням учасників АТО, центром дозвілля дітей та молоді.

Детальніше...

  Сподіваюсь, що це приміщення завжди буде задіяним і стане справжнім молодіжним центром - платформою для спілкування та розвитку молоді. Оноша В.П.

29.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша привітав присутніх з успішним впровадженням ініціативи громадської організації. Подякував районній спілці ветеранів АТО за проявлену ініціативу та фінансову підтримку і закликав не зупинятися на досягнутому, адже завдяки обласному конкурсу з успіхом можна залучати чималі кошти для вирішення місцевих проблем, яких немало у будь-якої місцевої громади.

«Сподіваюсь, що це приміщення завжди буде задіяним і стане справжнім молодіжним центром - платформою для спілкування та розвитку валківської молоді. А районна влада завжди готова прислухатися до ваших побажань та сприяти втіленню кращих ваших креативних ідей», - зазначив Віталій Оноша, звертаючись до молоді.

Детальніше...

  Валківський район завершив відкриття міні-проектів, які успішно реалізовані у 2018 році в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

29.11.2018

У Будинку дитячої та юнацької творчості відкрито молодіжний ХАБ РОЗВИТОК - знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь.

Загальний бюджет проекту склав 175 тис. 745 грн., з яких: 875 тис. 873 грн. – внесок обласного бюджету; 79 тис. 85 грн. – фінансування з районного бюджету і 8 тис. 787 грн. – кошти, внесені конкурсантом (Спілкою ветеранів АТО).

Детальніше...

  Робоче засідання Президії районної ради

29.11.2018

Президією районної ради погоджено проект порядку денного сесії, графік роботи комісій та кандидатури на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району

29 листопада о 13.00 год. відбулося засідання Президії районної ради, під час якого членами Президії були розглянуті клопотання районних громадських організацій щодо відзначення званням Почесний громадянин Валківського району та підтримані всі запропоновані кандидатури.

До того ж, за результатами роботи Президією погоджено проект порядку денного чергової сесії та узгоджено графік роботи профільних постійних комісій.

Детальніше...

  Усі роботи на запланованих об`єктах будівництва мають бути завершені до кінця 2018 року

29.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації щодо стану виконання робіт на об’єктах Валківського району, де заплановано здійснити будівництво, реконструкцію, ремонт, та які фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.

По кожному з об`єктів доповіли присутні на нараді керівники ряду районних служб: головний лікар комунального некомерційного закладу охорони здоров’я «ЦПМСД Валківського району» Марина Орлова, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, начальник відділу соціально-економічного розвитку Віктор Нестеренко.

Детальніше...

  Валківський район завершив відкриття міні-проектів, які успішно реалізовані у 2018 році в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

29.11.2018

У Будинку дитячої та юнацької творчості відкрито молодіжний ХАБ РОЗВИТОК - знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь

У Валківському районі за участю керівників району, депутатів районної та обласної рад, представників ініціативної групи – районної Спілки ветеранів АТО, учнівського самоврядування району та Валківського ліцею ім. Олександра Масельського урочисто відкрито міні-проект «Молодь - понад усе! (Створення молодіжного ХАБу Розвиток)» - один з шести проектів-переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє - 2018».

Детальніше...

Усього: 3999 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-3999