Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 87 тис. грн. 29 валківчанам

21.02.2018

Відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування. Участь в роботі комісії взяли депутати районної ради – члени комісії та заступник голови районної ради Юрій Яцина – заступник голови комісії.
Під час роботи було розглянуто 35 заяв про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району.
Комісією прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу 29 громадянам на загальну суму 87 тис.грн.
Шість звернень громадян було відхилено.

Детальніше...

  Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

20.02.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком. «8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

Детальніше...

  Президент підписав Закон щодо забезпечення будівництва меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до пункту 6-2 Розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні».

«Спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні можливе тільки за адресою «Алея Героїв Небесної Сотні». Ні в якому іншому місці. Це святе місце не лише для кожного з нас, хто там був і тримав оборону, а для кожного українця в Україні і світі», - наголосив Президент.

Детальніше...

  Звернення Президента до Українського народу у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Дорогий Український народе!

День Героїв Небесної Сотні — це день вшанування пам’яті наших відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, а усім нам — змогу самим творити своє майбутнє.

З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити...

Детальніше...

  Герої Небесної Сотні стали тією рушійною силою, яка повернула Україну до європейської родини. Голова ХОДА

20.02.2018

20 лютого на Харківщині відбувається низка заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Разом із земляками пам’ять Героя України Євгена Котляра вшанувала Юлія Світлична. Зранку 20 лютого представники громадськості та органів державної влади, студенти та викладачі Харківського національного університету радіоелектроніки поклали квіти до меморіальної дошки Євгену. Тут же пройшов невеликий імпровізований мітинг.

Звертаючись до громади, голова ХОДА відзначила, що Герої Небесної Сотні змінили шлях, яким рухалась наша країна.

Детальніше...

  Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Шановні співвітчизники! Сьогодні вся країна в жалобі схиляє голови і вшановує подвиг учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні.

Чотири роки тому на столичному Майдані Незалежності відбулися події, які сколихнули всю Україну та світ і залишили глибокі рани у наших серцях. Проти мирного протесту було застосовано вогнепальну зброю, а протестувальники піддавалися жорстким гонінням і переслідуванням. На початку ХХІ століття українці зіткнулися з одіозним у своїй зухвалості і за масштабами порушенням прав людини, наслідком чого стало масове вбивство наших громадян у центрі м. Києва.

Детальніше...

  Сучасним Валкам – сучасну зону відпочинку

20.02.2018

Під час наради з питань реконструкції центральної площі міста Валки, що відбулася в райдержадміністрації, було розглянуто і обговорено низку пропозицій з даного питання. Своє бачення щодо того, як осучаснити центральну площу, на якій проходять усі найважливіші районні заходи, зробити її візитною картою Валківщини, висловлювали учасники наради: голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко, представники Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова та інші.

Детальніше...

  У День Героїв Небесної Сотні учасники харківського Євромайдану зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку

20.02.2018

Окрім традиційного покладання квітів та встановлення лампадок біля фото загиблих Героїв, провели молебен та мітинг-реквієм.

Детальніше...

  Голова районної ради Оноша В.П., керівники ОМС району взяли участь у розширеній апаратній нараді РДА

19.02.2018

В залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками місцевих рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, районних служб та громадських організацій.

На початку наради голова керівники району привітали з Днем народження начальника Валківського відділу поліції ГУ Національної поліції у Харківській області, підполковника поліції Ярослава Жидовцева.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

19.02.2018

Про оформлення спадщини через суд

Детальніше...

  Харківська область посіла перше місце в Україні за реалізацією урядової програми «Доступні ліки»

19.02.2018

Про такий підсумок рейтингового оцінювання регіонів за результатами січня 2018 року Управлінню охорони здоров’я ХОДА повідомили в МОЗ України.

Детальніше...

  ПРЕС-АНОНС
Програма підтримки ВПО Українського фонду «Благополуччя дітей» розпочинає реєстрацію


19.02.2018

У Програмі підтримки ВПО можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у Харківській області.

У 2018 році допомога надається за двома напрямками. Компонент розвитку передбачає дистанційне навчання та консультації з працевлаштування, а також роботу груп соціально-психологічної підтримки та здобуття навичок благополучного життя для дорослих і дітей.
Ваучерний компонент – це благодійна допомога найуразливішим родинам для придбання товарів першої необхідності. Ми зможемо підтримати родини, які пройдуть двоетапне дослідження та будуть визнані неспроможними самостійно забезпечувати себе…

Детальніше...

  За ініціативи керівника Валківського відділу поліції валківські ліцеїсти побували у Харківському національному університеті внутрішніх справ

19.02.2018

17 лютого 2018 року за ініціативою керівництва Валківського відділу поліції було організовано поїздку учнівської молоді Валківського ліцею ім. О. Масельського до Харківського національного університету внутрішніх справ на День відкритих дверей та святкування Масляної разом зі студентами та курсантами з метою допомогти молоді не тільки краще познайомитися із вишем, до якого вони мають намір вступати, обрати майбутню спеціальність, але й зануритися у надзвичайно цікаве та сповнене незабутніх вражень курсантське чи студентське життя…

Детальніше...

  Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах інформує

19.02.2018

Аліменти - 2018
Зміни в законодавстві України...

Детальніше...

  Сервіс подання на погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

19.02.2018

Відповідно до Земельного кодексу України, проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок усіх категорій та форм власності (крім земельних ділянок зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи) підлягає обов’язковому погодженню з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Детальніше...

  Валківська районна рада -
представлення культурної спадщини Валківського району


18.02.2018

Команда Валківської районної ради
нагороджена Дипломом за перемогу
в номінації ХУДОЖНІЙ ЗАДУМ
конкурсу Презентація культурної спадщини громади
районного свята Валківська Масляна - 2018

Детальніше...

  Валківська районна рада –
учасник конкурсу «Сувенір до Масляної»


18.02.2018

Команда Валківської районної ради
нагороджена Дипломом за перемогу
в номінації «Відповідність тематиці»
конкурсу «Сувенір до Масляної»
районного свята «Валківська Масляна – 2018»

Детальніше...

  Валківська районна рада –
учасник конкурсу «Валківська слив’яночка»


18.02.2018

Команда Валківської районної ради
нагороджена Дипломом за активну участь
у конкурсі «Валківська слив’яночка»
районного свята «Валківська Масляна – 2018».

«Валківську слив’яночку» Валківської районної ради яскраво і неперевершено презентував депутат районної ради Олександр Яременко

Детальніше...

  Валківчани святкують Масляну

17.02.2018

17 лютого на Центральній площі міста Валки гучно та весело, яскраво та смачно валківчани та гості району святкували Масляну - ярмаркували, танцювали та співали, змагалися у конкурсах. І не було сьогодні на тому святі жодного, хто б програв, адже всі присутні – дорослі і малі, господарі і гості, учасники конкурсів і глядачі – всі отримали безліч позитивних емоцій та святковий настрій, провели день у колі друзів.

А подивитися в цей день на площі було на що. І не лише подивитися, а спробувати на смак. Адже вперше Валківщина проводила конкурс-фестиваль «Валківська слив’янка»…

Детальніше...

  Валківчани святкували Масляну і подивитися в цей день на площі було на що

17.02.2018

«Сьогодні ми не лише святкуємо Масляну. Ми ще й уперше проводимо фестиваль «Валківська слив’янка». Гадаю, що святкування Масляної у новому форматі стане традицією і на наше свято приїжджатимуть гості звідусіль» - зазначив у своєму привітальному слові голова районної ради Віталій Оноша. А ще щиро бажав всім миру та добробуту, достатку в родинах, міцного здоров’я та багато щастя.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970