Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5622 
  Енерго- ресурсо- аудит «КП ВОДА»

24.11.2017

23 листопада 2017 року спеціалістами та експертами організації «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» (Центр РЕЧВ м. Київ) у рамках реалізації Міжнародного проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва в Україні» на базі КП ВОДА і об’єктах водозабезпечення здійснені необхідні дослідження з метою проведення енерго-ресурсо-аудиту.
Після цього будуть надані необхідні висновки для розробки заходів збереження енергії в системах водопостачання міста Валки та інших населених пунктів району.

Детальніше...

  Жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років на Валківщині

24.11.2017

До пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 р.р. у м. Валки, де сьогодні відбулися жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років, вшанувати пам’ять закатованих смертельним голодом, згадати про мільйони загиблих українців прийшли керівники району та міста, представники підприємств, установ, організацій району.

В своїй промові голова районної ради Віталій Оноша зазначив, що трагедія 1932-1933 років – це не лише чорна сторінка в історії країни, не лише національна трагедія, про яку ми не маємо права забувати, це ще й урок історії, трагічний урок, з якого всі ми маємо робити висновки, щоб ніколи більше не допустити такого злочину проти народу, не допустити заради майбутнього країни, заради майбутніх поколінь…

Детальніше...

  Кубок області з футболу серед ветеранів вибороли валківчани

23.11.2017

22 листопада 2017 року на стадіоні Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Харківської області з футболу серед ветеранів. Учасниками зустрічі стали збірні команди Валківського та Первомайського районів.

На протязі усього матчу перевага валківчан над суперниками була незаперечною. Гра закінчилася з рахунком 3:0 на користь валківчан, які і стали володарями Кубка.

По завершенню фіналу команди-учасниці були нагороджені кубками та медалями.

Детальніше...

  Голова районної ради Оноша В.П. у складі делегації Валківського району бере участь у ІІ Польсько-українському форумі місцевого самоврядування

23.11.2017

Очільники Валківського району, керівники окремих місцевих рад району беруть участь у ІІ Польсько-українському форумі місцевого самоврядування.

Захід «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції» проходитиме сьогодні з 11.00 до 19.00 год. у коворкінгу «FABRIKA» м. Харків.

Цей форум проводиться другий рік поспіль у рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації, яка активно реалізується в Україні та, зокрема, на Харківщині…

Детальніше...

  Звання народного підтвердив самодіяльний народний хор української пісні «Дзвінкоголосі слобожани»

22.11.2017

22 листопада звання народного підтвердив самодіяльний народний хор української пісні «Дзвінкоголосі слобожани» Олександрівської та Благодатненської територіальних громад. Послухати українські народні та авторські пісні у майстерному виконанні народного колективу прийшли односельці – числені прихильники мистецького таланту «Дзвінкоголосих слобожан».

За дорученням голови районної ради Віталія Оноші спільну Подяку Валківської районної ради та Валківської райдержадміністрації керівнику народного хору Богдані Войтенко та всьому колективу за розвиток пісенного мистецтва Валківщини та з нагоди святкової події вручила керуюча справами районної ради Тетяна Котенко…

Детальніше...

  Підбито підсумки обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»

22.11.2017

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко 21 листопада 2017 року провів засідання Конкурсної комісії обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування». Члени комісії обговорили та погодили результати Конкурсу, визначили переможців та лауреатів. У цьогорічному професійному змаганні взяв участь 31 конкурсант у чотирьох номінаціях: кращий сільський голова; кращий селищний, міський (міста районного значення) голова; краща посадова особа сільської, селищної, міської ради; краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

  21 листопада – День Гідності та Свободи

21.11.2017

Шановні валківчани!
21 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи. Українці довели, що є народом, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для нашої країни, і ми, українці, продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи…

Детальніше...

  Засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

21.11.2017

Голова районної ради Віталій Оноша разом зі своїм заступником Юрієм Яциною взяли участь у роботі районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, засідання якої відбулося 20 листопада у райдержадміністрації.

Під час роботи було розглянуто та проаналізовано попередні прогнозні розрахунки фінансової спроможності територіальних громад Валківського району за умови об`єднання в одну спроможну громаду за принципом «один район – одна громада». Доповідала з даного питання начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук…

Детальніше...

  Книжкова виставка-реквієм «Події, що змінили долю України» до Дня Гідності та Свободи

21.11.2017

До Дня Гідності та Свободи, який відзначається сьогодні, у читальному залі Валківської центральної районної бібліотеки організовано книжкову виставку-реквієм «Події, що змінили долю України».

Детальніше...

  Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2017

Шановна громадо!
Сьогоднішній день є символом єдинства та соборності нашої молодої незалежної держави.

Маємо пам’ятати кожної миті про наших співгромадян, які віддали своє життя заради майбутнього України та її народу. Ми вдячні їм за те, що зараз на Харківщині панує мир, і ми зі впевненістю можемо дивитися у завтрашній день. Щира подяка й усім, хто долучився до волонтерської діяльності й до сьогодні віддано виконує свою благодійну місію...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь в уроці патріотичного виховання, що відбувся у Валківському краєзнавчому музеї

21.11.2017

До Дня Гідності та Свободи України у Валківському краєзнавчому музеї було розгорнуто тематичну виставку, переглянути яку 21 листопада завітали учні 4 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського. Для молодших ліцеїстів було проведено урок патріотичного виховання під назвою «Не зорі падають із неба. Зірки ідуть у небеса…»

Голова Валківської районної ради Віталій Оноша, звертаючись до учнів ліцею, відзначив значимість запровадженої пам’ятної дати та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Детальніше...

  Особистий прийом громадян головою районної ради Оношою В.П.

21.11.2017

До голови районної ради на особистий прийом приходять мешканці міста та сільських населених пунктів району для вирішення різних питань, як громадських, так і особистих. Багато валківчан звертаються до Оноші В.П. і за телефоном.

Так, мешканка с. Старі Валки звернулася до керівника району з проханням щодо сприяння ремонту під’їздної дороги до села та по населеному пункту, яка пошкоджена транспортом лісництва…

Детальніше...

  Семінар-тренінг з питань складання підсумкових звітів успішно реалізованих у районі міні-проектів у 2017 році

20.11.2017

Семінар-тренінг з питань складання підсумкових звітів успішно реалізованих у районі міні-проектів у 2017 році відбувся сьогодні у залі пленарних засідань районної ради. Участь в навчанні взяли керівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади району, відповідальні працівники та голови ініціативних груп міні-проектів, переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

Учасників семінару вітав голова районної ради Віталій Оноша, який подякував присутнім за участь в обласному конкурсі та успішну реалізацію проектів. Наголосив на важливості складання звітності з тим, щоб і надалі мати можливість реалізовувати власні ідеї, брати участь і перемагати у конкурсі розвитку громад.

Заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. з використанням мультимедійних технологій було висвітлено основні вимоги Конкурсного комітету обласної ради та надано практичні і методичні рекомендації, поради щодо складання підсумкових звітів і завершення цієї роботи у районі в контрольні терміни до 24.11.2017 року.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

20.11.2017

Про першочергові завдання тижня, що розпочався, йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради.

Головою районної ради Віталієм Оношою визначено ряд найважливіших невідкладних питань та окреслено коло основних завдань відділів виконавчого апарату ради на поточний тиждень та перспективу, серед яких:

Детальніше...

  Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий номер 116 123

20.11.2017

Громадська організація «Ла Страда-Україна» є однією з провідних неурядових організацій, діяльність якої спрямована на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

ГО «Ла Страда-Україна» має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній, які досить часто є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової...

Детальніше...

  Вітаю з професійним святом працівників сільського господарства Валківщини!

19.11.2017

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаю вас з професійним святом! Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваші працьовиті руки, природна мудрість в багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій…

Детальніше...

  Привітання та відзначення почесними відзнаками працівників сільськогосподарської галузі району

17.11.2017

Третьої неділі листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства України. З цієї нагоди сьогодні в районному народному домі «Іскра» відбулися святкові урочистості, які зібрали до глядацької зали районного закладу культури тих, хто своє життя пов’язав із роботою на землі – керівників агропідприємств та працівників сільгоспвиробництва – агрономів, комбайнерів, механізаторів, трактористів-машиністів, тваринників, водіїв, операторів машинного доїння, ремонтників...

Детальніше...

  Керівники району від щирого серця дякували аграріям за самовіддану працю та любов до своєї землі

17.11.2017

Голова районної ради Віталій Оноша від себе особисто та від імені депутатського корпусу ради щиро вітав всіх причетних до сьогоднішнього свята, висловив глибоку шану та вдячність трударям, які працюють на землі - хліборобам, тваринникам, механізаторам, керівникам агропромислового виробництва району та простим працівникам. «Аграрна галузь є фундаментом економіки Валківського району, джерелом наповнення районного та місцевих бюджетів і відповідно, запорукою добробуту наших мешканців. Низько вклоняюся перед людьми, які вирощують хліб до нашого столу. Бажаю всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру та злагоди, родинного тепла та добробуту, радості щастя і подальших успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній справі» - сказав голова ради

Детальніше...

  Спільні Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації вручені кращим працівникам сільського господарства

17.11.2017

Керівники району вручили спільні Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації кращим працівникам сільського господарства за наполегливу сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, високий професіоналізм, відповідальність та вагомі трудові досягнення, високі показники у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Детальніше...

  Вітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня студента

17.11.2017

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

В Міжнародний день студента сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням валківчан бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ…

Детальніше...

Усього: 5622 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5622