Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  В День Соборності України валківчани поклали квіти до пам’ятника Павлу Грабовському

22.01.2015

В день Соборності України валківчани традиційно зібралися на мітинг біля пам’ятника Павлу Арсеновичу Грабовському щоб засвідчити свої переконання щодо єдності українського народу, необхідності єднання всіх регіонів країни задля повернення миру та збереження соборної вільної держави України. Урочистий мітинг з нагоди свята відкрили голова Валківської районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Вітаючи присутніх зі святом, Юрій Дмитрович зачитав привітання валківчанам від братського Сколівського району Львівської області:...

Детальніше...

  Семінар-практикум щодо особливостей формування місцевих бюджетів у 2015 році

20.01.2015

За ініціативи керівництва Валківського району сьогодні відбувся семінар-практикум щодо особливостей формування місцевих бюджетів у 2015 році для голів та секретарів міської, селищних, сільських рад, бухгалтерів та землевпорядників місцевих рад району за участі керівників та фахівців фінансового управління райдержадміністрації, податкової інспекції, реєстраційної служби, районного управління юстиції, комунального закладу «Валківське бюро технічної інвентаризації», юридичних служб районної ради та райдержадміністрації, інших фахівців.

Під час заходу, який відбувся під керівництвом голови районної ради Юрія Яцини та першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Оноші, учасникам семінару фахово роз’яснено зміни чинного законодавства в бюджетній сфері, проведені консультації, з’ясовані особливості формування податкової бази міського, селищних, сільських бюджетів в нових умовах, націлено на співпрацю всіх учасників семінару-практикуму…

Детальніше...

  Зі світлим святом Хрещення Господнього!

19.01.2015

Нехай цілюща вода світлого свята Водохрещення подарує всім здоров’я й наснагу, захистить від лиха, наповнить життєдайною енергією. Хай сьогоднішній день допоможе відкрити серце кожної людини для любові до ближнього, благословляє на добро та милосердя.

Детальніше...

  Волейбольний турнір на Кубок пам’яті Буряка Івана Семеновича в Олександрівці

17.01.2015

Сьогодні у спортивній залі Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені І.С. Буряка відбувся щорічний волейбольний турнір на Кубок пам’яті Івана Семеновича Буряка. В змаганнях взяли участь волейбольні команди Валківського району.

Із спортивним святом спортсменів привітали голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П., депутати районної ради Буряк І.І. та Буряк В.І.

По завершенню спортивних змагань керівники району урочисто вручили Кубок переможцям. Голова ради Юрій Яцина щиро подякував депутатам районної ради за організацію спортивного свята та підтримку спорту серед учнівської молоді.

Детальніше...

  Валківською районною радою затверджено районний бюджет на 2015 рік

16.01.2015

Сьогодні депутати Валківської районної ради на пленарному засіданні одноголосно підтримали проект районного бюджету на 2015 рік. Переважна більшість депутатського корпусу голосувала за бюджет не тому, що він є самодостатнім, бездефіцитним та збалансованим, а тому що кожен усвідомлював власну і колегіальну відповідальність ради у подальшій роботі над наповненням доходної частини районного, місцевих бюджетів у нових кардинально змінених умовах податкового та бюджетного законодавства та обмежених ресурсах і можливостях.
Після тривалого ґрунтовного попереднього розгляду проекту головного фінансового документа району та ретельного аналізу проекту за участі головних розпорядників коштів в профільних постійних комісіях 14 січня 2015 року та додаткового опрацювання на сьогоднішньому ранковому засіданні комісій, під час пленарного засідання чергової ХL сесії Валківської районної ради депутатським корпусом було одноголосно підтримано відпрацьований проект та затверджено основні показники районного бюджету на 2015 рік.

Детальніше...

  Валківською районною радою затверджено районний бюджет на 2015 рік

16.01.2015

Як зауважив голова районної ради Юрій Яцина, бюджет-2015 вперше розроблявся та затверджувався в умовах введення кардинально нових механізмів формування бюджету з урахуванням новацій Податкового та Бюджетного кодексів України. Депутатський корпус серйозно та відповідально підійшов до ухвалення рішення. У співпраці з райдержадміністрацією, фінансовим управлінням, головними розпорядниками коштів районного бюджету районною радою було напрацьовано узгоджений проект та затверджено оптимально збалансований районний бюджет, який вимагає від кожного учасника бюджетного процесу, головних розпорядників коштів районного бюджету розуміння своєї ролі та персональної відповідальності в цьому складному процесі.

Детальніше...

  На пленарному засіданні чергової ХL сесії Валківської районної ради депутатами розглянуто понад десять питань порядку денного

16.01.2015

Крім того, під час пленарного засідання чергової ХL сесії Валківської районної ради депутатами було встановлено вартість харчування для дітей у закладах освіти району, затверджено план роботи районної ради на 2015 рік, ухвалено дві районні цільові програми: Програму «Шкільний автобус» та Програму створення страхового фонду документації, внесено доповнення до програми зайнятості населення Валківського району, вирішено ряд питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

За пропозицією голови ради хвилиною мовчання вшанували депутати та запрошені на пленарне засідання пам’ять мирних жителів, загиблих в результаті обстрілу автобуса під Волновахою...

Детальніше...

  Розширена нарада-семінар для керівників місцевих рад району за участі спеціалістів районних фіскальних органів

16.01.2015

По завершенню обласної селекторної наради головою районної ради Юрієм Яциною та першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Оношею була проведена нарада-семінар для голів міської, селищних, сільських рад району за участі начальника фінансового управління райдержадміністрації Лариси Левчук, начальника Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ Наталії Габєлкової, спеціалістів районних фіскальних органів стосовно актуальних питань формування місцевих бюджетів з урахуванням основних змін, внесених до податкового та бюджетного законодавства…

Детальніше...

  Актуальна інформація Валківського міжрайонного прокурора Шевцова Сергія Валерійовича

15.01.2015

Прокуратура викрила незаконне видобування піску на сільгоспземлях

Валківська міжрайонна прокуратура розпочала кримінальне провадження стовно посадовців одного з приватних підприємств за фактом зловживання повноваженнями (ст.364-1 КК України).
Як повідомив міжрайонний прокурор Сергій Шевцов, перевіркою встановлено, що ТОВ з осені минулого року здійснювало промислове видобування піску без відповідного акту гірничого відводу.
Крім того, 14 га, на яких видобували пісок, належать до земель сільськогосподарського призначення. Отже, підприємство не тільки не сплачувало податки від нелегального видобування, а ще й нашкодило навколишньому середовищу, знищивши агроугіддя.
На яку саме суму товариство завдало збитків, встановлять експерти.
Наразі триває досудове розслідування.

Детальніше...

  Для розгляду на пленарному засіданні чергової сесії районної ради винесено понад десять питань, серед яких проект районного бюджету на 2015 рік

14.01.2015

Шість годин поспіль напружено та плідно працювали в комісіях депутати районної ради, які зібралися сьогодні за круглим столом в кабінеті голови районної ради Юрія Яцини. На спільному засіданні профільних постійних комісій депутатами було ґрунтовно розглянуто та внесено до порядку денного пленарного засідання чергової сесії районної ради більше десятка питань.

Серед розглянутих питань найбільше часу депутати приділили ретельному розгляду проекту районного бюджету на 2015 рік, з огляду на те, що процес формування бюджету цього року відбувається в особливих непростих умовах введення податкових новацій, реформування бюджетного та податкового законодавства України. Для більш предметного обговорення та ґрунтовного аналізу питання на засідання були запрошені головні розпорядники коштів районного бюджету, керівники галузей освіти, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, культури та туризму, районного територіального центру соціального обслуговування…

Детальніше...

  Депутати розглянули проект районного бюджету на 2015 рік та проаналізували основні показники бюджету

14.01.2015

Як пояснила під час комісійного розгляду проекту бюджету начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук, доходна частина прогнозу районного бюджету на 2015 рік розроблена на основі реформованого податкового та бюджетного законодавства, відповідно до норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та інших законодавчих актів.

Районний бюджет на 2015 по доходах сформований в загальній сумі 116552,7 тис.грн.,
в тому числі доходи загального фонду – 115439,6 тис.грн.,
спеціального – 1113,1 тис.грн. …

Детальніше...

  Проект головного фінансового документу району підтриманий депутатами та внесений для розгляду до порядку денного ХL сесії районної ради

14.01.2015

Найбільше питань у депутатів викликала новація Кабміну щодо передачі мережі дошкільних навчальних закладів, сільських будинків культури та бібліотек на утримання за рахунок районного бюджету з огляду на те, що механізм передачі об’єктів із власності місцевих громад до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району – справа не одного місяця, а фінансувати та утримувати заклади необхідно вже зараз.

Дане питання доручено відпрацювати додатково у профільних постійних комісіях, засідання яких призначено на 16 січня 2015 року. Початок роботи о 8.30 годині.

Загалом, представлені фінуправлінням райдержадміністрації основні показники районного бюджету з урахуванням офіційних трансфертів з державного бюджету підтримані депутатами, взяті за основу, питання щодо затвердження районного бюджету на 2015 рік внесено до порядку денного пленарного засідання чергової ХL сесії районної ради та буде розглянуто депутатським корпусом райради у п’ятницю 16 січня 2015 року.

Детальніше...

  Делегація керівників органів місцевого самоврядування Валківщини вивчала новації податкового та бюджетного законодавства на обласному семінарі

13.01.2015

Голова районної ради Ю.Д.Яцина із делегацією Валківського району у складі голови профільної постійної комісії районної ради з питань планування та бюджету А.С.Шилованова, начальника фінуправління райдержадміністрації Л.О.Левчук, головами міської, селищних, сільських рад району В.В.Скрипніченка, В.П.Путінцева, М.А.Петренка, С.П.Конєва та О.І.Колодяжного разом з експертами з питань оподаткування та керівниками органів місцевого самоврядування різних рівнів обговорювали механізми реалізації законів України «Про державний бюджет України на 2015 рік», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи». Відкрив семінар голова Харківської обласної ради Сергій Чернов…

Детальніше...

  Скликано чергову ХL сесію
Валківської районної ради


12.01.2015

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з урахуванням пропозицій районної державної адміністрації, голови, постійних комісій та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ у 2015 році, затвердження районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району головою районної ради Яциною Ю.Д. з 22 грудня 2014 року скликано чергову ХL сесію Валківської районної ради VІ скликання.
Пленарне засідання чергової ХL сесії буде проведено 16 січня 2015 року (пʼятниця) о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул К. Лібкнехта, 16 (II пов.) Засідання профільних постійних комісій відбудуться 14 січня об 11.00 годині. Депутати районної ради опрацьовують ряд важливих питань у профільних постійних комісіях. З проектами рішень можна попередньо ознайомитися на сайті районної ради в розділі «Публічна інформація». Орієнтовний перелік питань порядку денного наведений далі детальніше...

Детальніше...

  Районна рада заперечує підвищення тарифів для населення та пропонує шляхи і механізми вирішення проблеми водопостачання та водовідведення

12.01.2015

Валківська районна рада відповідно до затвердженого рішення звернулася із клопотаннями до міської, селищних, сільських рад підтримати ініціативу депутатів районної ради на даному етапі не підвищувати тарифи на водопостачання і водовідведення для населення району, натомість, згідно чинного законодавства України на виконання відповідної районної цільової Програми направити додаткові кошти (міжбюджетний трансферт на різницю в тарифах) на підтримку діяльності КП «Вода» для забезпечення водопостачання у територіальних громадах у 2015 році та настійливо прохає і рекомендує керівникам органів місцевого самоврядування району передбачити відповідні видатки за рахунок залишків коштів у 2014 році та при формуванні і затвердженні проектів місцевих бюджетів на 2015 рік на підтримку діяльності КП «Вода» (оплату електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, запчастин, інші заходи підприємства) для забезпечення безперебійного водопостачання і водовідведення у територіальних громадах району…

Детальніше...

  Відбулося засідання комісії районної ради з питань оренди

12.01.2015

Членами комісії розглянуто конкурсні пропозиції, що надійшли до районної ради, стосовно взяття в оренду об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району - частини нежитлового приміщення Валківського ліцею імені Олександра Масельського, а саме спортивної зали ліцею.

Детальніше...

  Нарада з головними розпорядниками коштів районного бюджету з питань формування бюджету та фінансування закладів соціальної сфери у 2015 році

12.01.2015

Голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із першим заступником голови райдержадміністрації Оношею В.П. провели вже другу в цьому році робочу нараду з головними розпорядниками коштів районного бюджету, керівниками закладів соціальної сфери району з питань формування районного бюджету на 2015 рік. Під час роботи були обговорені питання фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту в умовах нововведень у бюджетному та податковому законодавстві України. Обговорювали також нові аспекти фінансування закладів культури та дошкільних навчальних закладів. В умовах скорочення коштів державою на функціонування освіти, культури і охорони здоров’я ми повинні максимально ефективно використовувати всі наявні ресурси.

Вже у середу, 14 січня, депутати районної ради розглянуть проект районного бюджету на 2015 рік в профільних постійних комісіях.

Детальніше...

  Триває процес формування районного бюджету на 2015 рік

06.01.2015

Формування районного бюджету на 2015 рік відбуватиметься з урахуванням змін, внесених українським парламентом до бюджетного законодавства України. Про це повідомила на нараді керівників району з головними розпорядниками коштів районного бюджету начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. Зокрема, Лариса Олександрівна ознайомила учасників наради з особливостями фінансування закладів освіти, культури та охорони здоров’я району за новим законодавством. Присутні на нараді керівники районних організацій, бюджетних установ, відділів райдержадміністрації отримали доручення в найкоротший термін обрахувати передбачувані видатки на 2015 бюджетний рік та надати їх до фінансового управління райдержадміністрації для аналізу, подальшого опрацювання та формування пропозицій до проекту рішення «Про районний бюджет на 2015 рік»...

Детальніше...

  Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації відзначено Валківського районного комісара

06.01.2015

За багаторічну сумлінну службу, високий професіоналізм, зразкове виконання функціональних обов’язків та вагомий особистий внесок у зміцнення мобілізаційної готовності району спільною Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації відзначено районного військового комісара Зайко Т.А. Почесну грамоту Тарасу Антоновичу вручили особисто голова районної ради Ю.Д.Яцина та перший заступник голови райдержадміністрації В.П.Оноша.

Детальніше...

  Голова районної ради Ю.Д.Яцина привітав учасників свята новорічної ялинки міського голови для обдарованої учнівської молоді міста

04.01.2015

Відмінників навчання та обдаровану учнівську молодь міста Валок на традиційне святкування новорічної ялинки до районного народного дому «Іскра» запросив сьогодні Валківський міський голова В.В.Скрипніченко.

В святкових заходах взяв участь голова Валківської районної ради Юрій Яцина, який щиро вітав присутніх із світлими радісними святами - з Новим роком та Різдвом Христовим – та передав новорічні привітання від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та народного депутата України Олександра Біловола. Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради Юрій Дмитрович побажав присутнім віри в себе і в процвітання нашої держави, виправдання самих добрих надій і сміливих прагнень, щирої безмежної любові близьких та рідних, побільше посмішок і веселого настрою…

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510