Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  В ході розширеної апаратної наради РДА за участю голови районної ради та керівників місцевих рад району розглянуто чотири питання

12.02.2018

12 лютого в залі засідань райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші відбулася чергова апаратна нарада голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з керівниками місцевих рад району, громадських організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, закладів, установ та районних служб.

Детальніше...

  Протягом лютого планують завершити розробку документації для будівництва 50 медамбулаторій в області

12.02.2018

Графіки розробки містобудівної документації затвердили під час засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті. Проектувальники планують завершити свою частину роботи до наступного засідання, запланованого на 22 лютого.

Детальніше...

  Відповідальність за долю дітей лежить на кожному з нас

12.02.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники місцевих рад району взяли участь у нараді райдержадміністрації щодо попередження випадків безвідповідального ставлення батьків до виконання батьківських обов’язків. В ході наради також піднято питання соціального захисту у осінньо-зимовий період самотніх, самотньо проживаючих громадян та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Про стан справ в даному напрямку роботи, свої пропозиції і бачення щодо вжиття конкретних заходів з покращення ситуації доповіли перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Степанова, голови місцевих рад.

Детальніше...

  Буду робити все для того, щоб наші громадяни повернулись додому – Президент про звільнення українських заручників

12.02.2018

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю австрійському тижневику «Профіль» розповів про нещодавно ухвалений Верховною Радою Закон про реінтеграцію Донбасу, в якому на законодавчому рівні затверджується поняття російської агресії. «Там не йдеться про втрачені території. Ми не кажемо «cut and forget» (відрізати та забути - ред.), суть Закону – реінтеграція. Я проти вживання таких понять як «конфлікт у Східній Україні». Це не конфлікт у Східній Україні. Ми в Україні не маємо конфлікту. Ми потерпаємо від агресії. І саме це і затверджує Закон.

Детальніше...

  Планується проведення ремонту в терапевтичному відділенні ЦРЛ

11.02.2018

9 лютого голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком та його першим заступником Наталією Осадчою відвідали новостровений «Кабінет раннього втручання» Центру первинної медико-санітарної допомоги та терапевтичне відділення Валківської ЦРЛ, де перевірили стан справ та поспілкувались з працівниками.

В цьому році на Валківщині продовжиться робота зі зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів та будуть впроваджуватися заходи з енергозбереження. Також планується проведення ремонту терапевтичного відділення Валківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

  У цьому році на Харківщині капітально відремонтують понад 100 км сільських доріг

11.02.2018

Про плани роботи регіонального Дорожнього фонду розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час прес-конференції 8 лютого. «У рамках реалізації реформи місцевого самоврядування в минулому році за ініціативи Президента Петра Порошенка в Україні був створений Державний дорожній фонд. У грудні ми створили Дорожній фонд Харківської області. Ці нововведення - яскрава демонстрація того, що децентралізація працює: нам передали на баланс дороги загального користування місцевого значення та дали субвенцію на їх утримання і ремонт», - розповів Євгеній Шахненко.

Детальніше...

  Кожен мешканець села повинен мати доступ до кваліфікованої медичної допомоги. Президент

11.02.2018

Це Петро Порошенко сказав під час зустрічі з представниками Світового банку та Міністерства закордонних справ Канади. У присутності Глави держави відбулась церемонія підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров’я, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України та субвенції з державного бюджету на здійснення таких заходів.

Детальніше...

  Завершився Чемпіонат району з футзалу
Вітаємо призерів Чемпіонату!


11.02.2018

Чемпіонат проходив з 20 січня по 11 лютого 2018 року. У змаганнях взяли участь 16 команд з Валківського, Коломацького, Нововодолазького, Краснокутського та Чутівського районів.

За час проведення Чемпіонату зіграно 120 матчів.

Детальніше...

  Футболісти ДЮСШ «Спорт для всіх» стали срібними призерами турніру з міні-футболу

11.02.2018

10 лютого 2018 року в смт Золочів відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед дітей 2005-2006 р.н в честь пам’яті директора Золочівської ДЮСШ Вороніна Юрія Івановича. В змаганнях взяло участь 6 команд із Золочівського, Дергачівського, Валківського районів та м.Харків.

Команда Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» вийшла до фіналу змагань, в якому з рахунком 0:2 програла господарям змагань та виборола друге місце в турнірі, третє місце посіли юні футболісти ДЮСШ-7 м. Харків.

Детальніше...

  Остаточно відпрацьовано організаційні моменти районного заходу «Валківська Масляна»

10.02.2018

За результатами робочої наради, що відбулася 9 лютого в райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші, детально узгоджено усі організаційні моменти проведення масштабного святкового дійства – загальнорайонного заходу «Валківська Масляна», а також заслухано керівників відповідних районних служб щодо заходів, які будуть вжиті для забезпечення охорони громадського порядку, безпеки, забезпечення медичним супроводом, тощо.

Детальніше...

  Нарада в РДА щодо підсумків фінансово-господарського стану КП «Вода» за 2017 рік та пріоритетів на 2018 рік.

09.02.2018

Сьогодні голова районної ради Оноша В.П. взяв участь у робочій нараді в РДА під головування Войтенка В.І. щодо підсумків фінансово-господарського стану КП «Вода» за 2017 рік та пріоритетів на 2018 рік...

Детальніше...

  «З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ»
Звітує голова районної ради Віталій Оноша


09.02.2018

8 лютого на сесії районної ради звітував голова Віталій Оноша.

«Коротко характеризуючи роботу районної ради, хочу зазначити, що вищий представницький орган району працював стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток району за пріоритетними напрямками, вирішуючи поточні питання життя громадян та громад. Разом із вами ми прагнули організувати роботу так, щоб якомога повніше та ефективніше виконувати свої обов’язки, передбачені чинним законодавством, і головне – компетентно приймати відповідні рішення» - звернувся голова районної ради до депутатського корпусу.

Детальніше...

  За дорученням голови районної ради учасників конкурсу «Кращий вихователь Валківщини» вітала керуюча справами ради Тетяна Котенко

09.02.2018

8 лютого, на базі ДНЗ «Берізка» відбулося відкриття конкурсу «Кращий вихователь Валківщини» у 2018 році. Разом із першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Осадчою та начальником відділу освіти райдержадміністрації Вікторією Новосел учасників заходу від імені районної ради привітала керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.

Детальніше...

  Посилена увага всього депутатського корпусу приділялася роботі КП «ВОДА», засновником якого є районна рада

08.02.2018

«Посилена увага всього депутатського корпусу приділялася роботі КП «ВОДА», засновником якого є районна рада. Використовувалась будь-яка можливість залучити кошти всіх рівнів бюджету для розвитку підприємства та виведення його із кризового стану» - наголосив Віталій Оноша в своєму звіті.

Так, для проведення капітального ремонту водогону в м. Валки були залучені кошти обласного бюджету в сумі 1,2 млн. грн. За обласні кошти в сумі 1,3 млн. грн. встановлено башту Рожновського для свердловин №3 та №3А...

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової сесії районної ради розпочалося з хвилини мовчання

08.02.2018

Хвилиною мовчання за пропозицією голови районної ради Віталія Оноші депутати районної ради та запрошені на сесію вшанували пам’ять Желєзняка Миколи Матвійовича – депутата Валківської районної ради багатьох скликань, голови районної ради ХХІІІ та ХХІV скликань, який відійшов у вічність 26 січня 2018 року.

Детальніше...

  Депутатами підтримано проекти, розроблені структурними підрозділами райдержадміністрації, та затверджено п’ять нових районних цільових Програм

08.02.2018

У пленарному засіданні чергової ХХІІІ сесії районної ради взяли участь 25 депутатів. За три години інтенсивної роботи депутатами розглянуто 33 питання та додатково два питання в розділі «Різне» за пропозицією постійної комісії з питань комунальної власності. Всі представлені проекти, попередньо ретельно відпрацьовані профільними комісіями, були підтримані та затверджені депутатами.

Таким чином, сьогодні депутати затвердили п’ять нових районних цільових Програм, розроблених структурними підрозділами райдержадміністрації, а саме: …

Детальніше...

  В районі створено комунальну установу «Валківський інклюзивно-ресурсний центр»

08.02.2018

В рамках реформування галузі освіти в країні та в силу змін, які відбуваються у суспільстві, з метою належної організації і створення оптимальних умов для здобуття якісної середньої освіти дітей з особливими освітніми потребами, за пропозицією відділу освіти райдержадміністрації рішенням районної ради в районі створено комунальну установу «Валківський інклюзивно-ресурсний центр»…

Детальніше...

  До участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році схвалено три міні-проекти

08.02.2018

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. представив з використанням мультимедійних технологій присутньому депутатському і керівному загалу відповідний проект рішення, який розроблено з метою визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення територіальних громад району та підтримки міні-проектів для участі в обласному конкурсі. Заслухавши в комісіях інформацію про участь утворених батьківських рад в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році депутатським корпусом схвалено три наведені нижче міні-проекти розвитку територіальних громад та надано згоду Конкурсантам на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році: …

Детальніше...

  Районною радою затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік

08.02.2018

Блок фінансових питань до уваги депутатів був представлений начальником фінансового управління райдержадміністрації Ларисою Левчук.

За результатами роботи профільних постійних комісій районної ради депутатами затверджено звіт фінансового управління про виконання районного бюджету за 2017 рік, затверджено рішення щодо розподілу вільного залишку районного бюджету, внесено зміни до кошторисів бюджетних установ та зміни до районного бюджету на 2018 рік…

Детальніше...

  Депутати затвердили План роботи районної ради та погодили умови оплати праці голови районної ради та його заступника у 2018 році

08.02.2018

З пропозицією щодо затвердження Плану роботи ради на 2018 рік до депутатського корпусу звернулася керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, яка зазначила, що проект плану в ході підготовки до сесії був відпрацьований кожною профільною комісією ради, всі пропозиції райдержадміністрації, депутатів та постійних комісій враховані.

Депутати одноголосно підтримали План роботи ради на 2018 рік. До того ж, комісіями на своїх засіданнях були затверджені власні плани роботи на поточний рік…

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975