Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Ключові пріоритети Уряду на 2018 рік

05.02.2018

Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко назвав ключові пріоритети Уряду на 2018 рік. За його словами, першочерговими завданнями стануть продовження реформ децентралізації, охорони здоров’я, освіти, агропромислового комплексу, інфраструктури, енергоефективності, державної служби. Про це він заявив під час зустрічі з представниками регіональних засобів масової, яка відбулася у Будинку Уряду 2 лютого.

«Після прийняття Державного бюджету Уряд достатньо чітко визначив кілька ключових пріоритетів, які ми пропонуємо на 2018 рік», - зазначив Олександр Саєнко...

Детальніше...

  Участь керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


05.02.2018

Керівники місцевих рад району взяли участь у щопонеділковій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації.

Детальніше...

  У Харкові обговорять питання оподаткування в умовах реалізації реформи місцевого самоврядування

05.02.2018

Круглий стіл на цю тему відбудеться 6 лютого об 11:00 за адресою: пров. Банний, 1. «Метою круглого столу є обговорення питань посилення податкової спроможності місцевого самоврядування, зокрема, щодо надходжень ПДФО, акцизного збору, екологічного податку та рентної плати, місцевих податків та зборів, а також шляхів підвищення ефективності координації діяльності органів ДФС та місцевих фінансових органів у сфері обліку платників податків та податкових надходжень», - повідомила директор Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова.

Детальніше...

  На розгляд наступної сесії районної ради планується винести питання щодо затвердження Порядку відшкодування пільг за користування квартирним телефоном

05.02.2018

В райдержадміністрації відбулася розширена нарада за участю першого заступника Наталії Осадчої, начальника станційно-лінійної дільниці №4 м. Валки Районного центру телекомунікацій №321 м. Богодухів Ігоря Залогіна, керівників місцевих рад району та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Предметом розгляду стало питання відшкодування ПАТ «Укртелеком» збитків за надані пільги окремим категоріям громадян, які користуються квартирними телефонами.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

05.02.2018

Про приватизацію житла

Детальніше...

  Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу місцевих влад Ради Європи

02.02.2018

Захід проходить сьогодні у Страсбурзі (Франція). «Це засідання Бюро є свого роду «установчим» - розглядаємо плани роботи Конгресу в 2018 році, зокрема, порядок денний найближчої, 34-ї сесії, яка відбудеться в березні. Безумовно, опікуємося тим, щоб до планів увійшло якомога більше актуальних для України питань», - відзначила Юлія Світлична.

Детальніше...

  Голова районної ради Оноша В.П. здійснив особистий прийом громадян

02.02.2018

З проханням про сприяння у позитивному вирішенні питання щодо забезпечення житлом для проживання родини з двома неповнолітніми дітьми до голови районної ради Віталія Оноші під час особистого прийому звернувся мешканець села Олександрівка, учасник антитерористичної операції.

Головою районної ради розв’язання даного питання взято під особистий контроль. Житлова проблема ветерана АТО та його родини в найближчий час буде вирішуватися спільно з місцевою радою та секретарем сільської ради, виконуючою обов’язки сільського голови.

Детальніше...

  Участь Валківської районної ради у регіональному форумі «Правовладдя і суспільство» у місті Харків

02.02.2018

За відповідним дорученням голови районної ради його заступник Яцина Юрій бере участь у регіональному форумі «Правовладдя і суспільство», що проходить у Харкові. Захід оганізований за сприяння Харківської обласної державної адміністрації, обласної ради та Національної академії правових наук України та проходить у Харкові в залі засідань Національної академії правових наук України.

Метою проведення форуму є інформування про Програму USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» представників органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, правопорядку, громадянського суспільства, місцевого бізнесу та медіа...

Детальніше...

  До уваги учасників обласного конкурсу «Разом в майбутнє»!

02.02.2018

Міністерство освіти і науки України не скасовувало і не може скасувати батьківські комітети, проте планує через закон змінити правила їх створення та взаємодії зі школою.

МОН у межах своїх законних повноважень не мало і не має стосунку до створення чи не створення в закладах загальної середньої освіти органів батьківського самоврядування (батьківських комітетів). Відповідне роз’яснення надається прес-службою МОН у зв’язку з поширенням низки публікацій про нібито скасування Міністерством батьківських комітетів.

Детальніше...

  Впровадження медичної реформи на первинному рівні – наше стратегічне завдання на поточний рік

01.02.2018

Про це заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у прямому ефірі телевізійної програми «Тема дня» на каналі ОТБ. «Проведення реформи у сфері охорони здоров’я передбачає декілька напрямків. Перший і головний напрямок, який ми реалізовуватимемо цього року, відповідно до урядової постанови, стосується первинної ланки. Це стратегічне завдання. Робота почнеться з 1 липня, але зараз вже ведеться підготовча діяльність, спрямована на відновлення та реконструкцію наявних приміщень та будівель. Також ми визначились зі створенням біля п’ятдесяти нових сільських амбулаторій. Отже приміщення мають бути забезпечені такими необхідними комунікаціями та службами, а також, безумовно, амбулаторії мають бути укомплектовані кадрами», – сказав Сергій Чернов...

Детальніше...

  Поліція Валківщини закликає мешканців району бути пильними

01.02.2018

Шановні громадяни!

Керівництво Валківського відділу поліції в Харківській області звертається до вас з проханням при виявленні небезпечних або підозрілих предметів.

СУВОРО ДОТРИМУВАТИСЬ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ!

У разі виявлення такого предмету необхідно: …

Детальніше...

  У 2018 році Харківщина отримає понад 300 млн грн для реалізації проектів коштом ДФРР

01.02.2018

Про це повідомили 31 січня під час роботи регіональної комісії, засідання якої пройшло під керівництвом першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

Під час зустрічі члени комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР, визначили об’єкти для будівництва та реконструкції...

Детальніше...

  В районі планується створення інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами

01.02.2018

Голова районної ради Віталій Оноша разом із начальником відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Тетяною Пилипенко взяли участь в робочій нараді райдержадміністрації з питання пріоритетних напрямків роботи Будинку дитячої та юнацької творчості у 2018 році та упорядкування приміщень, які перебувають на балансі установи.

Оскільки наразі однією з ключових вимог часу є відкриття районних центрів інклюзивної освіти, в ході наради було детально проаналізовано усі пропозиції щодо створення у приміщенні, балансоутримувачем якого є Будинок дитячої та юнацької творчості, саме такого осередку сучасного простору для дітей з особливими освітніми потребами…

Детальніше...

  Кабмін ухвалив рішення щодо фінансової підтримки об’єднаних громад

01.02.2018

Загалом громади отримають ресурси для розвитку загальним обсягом близько 11 млрд грн.

Уряд ухвалив рішення, згідно з яким кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть спрямовані в першу чергу на реалізацію важливих для громад проектів, а саме:
- будівництво і модернізацію дитячих садочків;
- модернізацію об’єктів профтехосвіти;
- об’єкти екстреної медицини;
- розвиток електронної економіки;
- розбудову закладів фізичного виховання та спорту;
- об’єкти інфраструктури, критично важливі для громад.

Детальніше...

  З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної сотні в районі буде проведено ряд заходів

31.01.2018

Про це сьогодні йшла мова на нараді в райдержадміністрації, участь в якій взяв голова районної ради Оноша В.П. Свої пропозиції щодо організації проведення заходів висловили запрошені на нараду керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної спілки Всеукраїнської організації ветеранів Афганістану, райвійськкомату.

В ході наради з урахуванням пропозицій та побажань присутніх сформовано попередній сценарій проведення заходів. Крім загального формату проведення він буде включати низку цікавих заходів для цільової аудиторії і для широкого загалу, які відбудуться у Валківському районі вперше.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю. Д.
у роботі засідання Координаційної ради
з питань національно-патріотичного виховання молоді


31.01.2018

Сьогодні на базі відділу освіти райдержадміністрації відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Валківській районній державній адміністрації, на якому головувала перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча. Участь у роботі засідання взяв заступник голови районної ради Яцина Ю. Д.
На порядок денний було винесено питання щодо підготовки і якісного проведення районних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та про проведення профорієнтаційної роботи серед випускників закладів освіти щодо вступу до вищих військових навчальних закладів...

Детальніше...

  Уряд передав об’єднаним громадам у власність землі за межами населених пунктів

31.01.2018

Згідно з розпорядженням КМУ, процес передачі розпочнеться вже з 1 лютого.

У Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України пояснюють - як саме земля буде передана в розпорядження громадам...

Детальніше...

  Близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу у 2017 році

31.01.2018

У 2017 році до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 10 884 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах...

Детальніше...

  У Мін’юсті відзвітували про результати роботи у 2017 році

30.01.2018

Вчора Міністр юстиції Павло Петренко, перший заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька, заступники Міністра юстиції Олена Сукманова та Світлана Глущенко, а також керівник Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк взяли участь у прес-конференції, в ході якої поінформували ЗМІ та громадськість про результати роботи Міністерства юстиції у 2017 році.

За словами очільника Мін’юсту, головними напрямками роботи відомства минулого року стали захист прав громадян та бізнесу, а також розвиток сучасних сервісів. Зокрема, було завершено розбудову повноцінної системи безоплатної правової допомоги, яку визнано однією з найкращих у світі…

Детальніше...

  У 2017 році агропідприємства області експортували продукцію на 500 млн дол.

30.01.2018

Про тенденції розвитку агропромислового комплексу Харківщини розповів перший заступник голови ХОДА Марк Беккер у ході прес-конференції 30 січня.

«Агропромисловий комплекс регіону демонструє динамічне зростання. Це пов’язано, перш за все, зі збільшенням виробництва озимої пшениці в минулому році. Це дозволило нам зібрати рекордний урожай - понад 2 млн тонн - і посісти друге місце в країні з виробництва ранніх зернових», - розповів Марк Беккер...

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975