Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3999 
  24 сесія - складання повноважень голови районної ради Холодним О.М. у зв’язку із призначенням головою райдержадміністрації

21.02.2013Детальніше...

  Адміністративно-господарський актив району - представлення голови Валківської райдержадміністрації Холодного О.М.

20.02.2013

Сьогодні заступник голови ХОДА Ігор Шурма та Перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П. представили нового голову Валківської районної державної адміністрації Олександра Микоалйовича Холодного адміністративно-господарському активу району.
Ігор Шурма побажав новому керівнику району плідної праці на відповідальній посаді, а також зазначив, що Олександр Холодний – це людина, котра знає кожний куточок і кожну проблему в районі, справжній професіонал, який зможе вдало вирішувати всі питання та примножувати багатство Валківщини.
Валківська районна рада щиро вітає Олександра Миколайовича з призначенням на відповідальну посаду і бажає міцного здоровя, успіхів та невичерпної енергії!
Також керівники обласного рівня привітали Юрія Дмитровича Яцину з обранням головою районної ради та побажав успіхів новому керівництву району!...

Детальніше...

  24 сесія - обрання головою районної ради Яцини Ю.Д.

20.02.2013Детальніше...

  24 сесія - обрання головою районної ради Яцини Ю.Д.

20.02.2013Детальніше...

  Про обрання Яцини Юрія Дмитровича головою Валківської районної ради

19.02.2013

Сьогодні відбулося пленарне засідання ХХІV сесії Валківської районної ради. Депутатами було опрацьовано більше двох десятків питань та затверджено відповідних рішень.
У зв’язку з призначенням Холодного Олександра Миколайовича головою Валківської районної державної адміністрації відповідно до розпорядження Президента України № 86/2013-рп від 18 лютого 2013 року сьогодні голова районної ради Холодний О.М. склав свої повноваження.
За підтримки 94% присутніх на сесії депутатів головою Валківської районної ради був обраний Яцина Юрій Дмитрович.
Нових керівників району щиро привітали заступник голови Харківської обласної ради Давидова Л.І. та депутат обласної ради Казакова В.С.
Бажаємо голові Валківської районної державної адміністрації Холодному О.М. та голові Валківської районної ради Яцині Ю.Д. успіхів та високих досягнень у роботі на нових посадах.


Детальніше...

  УВАГА - пленарне засідання 24 сесії районної ради перенесено

18.02.2013

7 лютого 2013 року головою Валківської районної ради Холодним О.М. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХІV сесію районної ради VІ скликання.
У зв’язку із призначенням 18.02.2013 року Холодного О.М. головою Валківської районної державної адміністрації, пленарне засідання сесії перенесено на завтра - 19.02.2013 року на 10.00 годину.
Засідання профільних постійних комісій відбудеться о 09.00 годині.
Запрошуємо депутатів взяти активну участь у роботі сесії!

Детальніше...

  Про призначення Холодного Олександра Миколайовича головою Валківської районної державної адміністрації

18.02.2013

Розпорядженням Президента України № 86/2013-рп від 18 лютого 2013 року Холодного Олександра Миколайовича призначено головою Валківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

  Відкриття хокейної арени у Благодатненській громаді

02.02.2013

Сьогодні об 11.00 годині у Благодатненській громаді урочисто відкрито єдину у районі хокейну площадку, яку збудовано за дієвої підтримки народного депутата України Біловола О.М. та Всеукраїнського благодійного фонду "З добром до людей!", який очолює Біловол Т.В.
У цих заходах участь взяли народний депутат України Біловол О.М., голова Валківської районної ради Холодний О.М. та його заступник Яцина Ю.Д., депутати районної ради.
У цей день також відбувся товариський хокейний матч між Благодатненською та Валківською командами.
Олександр Миколайович Біловол перерізав червону стрічку і провів перше вкидання шайби у гру.
Не важливо, хто переміг у цій грі, - адже переміг спорт і здоровий спосіб життя. Всі отримали гарний настрій і позитив, господарі почастували всіх смачною кашею та чаєм, а діти і молодь району отримали можливість здорового відпочинку: кататися на ковзанах чи грати в хокей, навіть у вечірній час при ілюмінації в селі, що надзвичайно приємно і обнадійливо - бо наш народний депутат слово своє тримає і після виборів, не дистанціюючись від місцевих проблем, і село українське оживає, набуваючи нових сучасних форм для відпочинку і здорового дозвілля!

Детальніше...

  Сміх - його особлива прикмета

31.01.2013

Сьогодні о 12.00 годині в залі пленарних засідань Валківського Будинку Рад відбувся творчий Звіт знаменитого валківського гумориста Тарапати Івана Михайловича з нагоди його 80-ти річного ювілею.
Голова Валківської районної ради Холодний О.М. та Валківський міський голова Скрипніченко В.В. склали щирі вітання ювіляру і відзначили його Почесними Грамотами, а почесний гість свята - депутат Харківської обласної ради від Валківського району, заступник голови Харківської обласної ради Давидова Людмила Іванівна за відповідним дорученням голови обласної ради Чернова С.І. вручила цінний подарунок - годинник з логотипом "Голова Харківської обласної ради" та щиро привітала іменинника із славним ювілеєм.
Кращі самодіяльні аматорські колективи Валківщини додали настрою і оптимізму всім присутнім і ювіляру та подарували чудовий пісенний вернісаж до свята!

Детальніше...

  Вітаємо народного депутата України
Біловола О.М. з Днем народження


11.01.2013

Валківська районна рада щиро вітає з Днем народження нашого народного депутата України Біловола Олександра Миколайовича!
В цей святковий день бажаємо йому міцного здоров’я на довгі щасливі роки, любові від рідних, підтримки від вірних друзів та колег, людської поваги та щирої вдячності за Вашу небайдужість до проблем як всієї Валківської громади, так і кожної окремої людини, за всі Ваші добрі справи.
Нехай кожен Ваш день буде сповнений надією і радістю, нехай якнайшвидше стануть реальністю всі Ваші найграндіозніші задуми та мрії і всі щирі добрі побажання, які почуєте Ви сьогодні, а щедра доля принесе лише приємні сюрпризи. Хай Ваша життєва дорога стелиться добром, а милостивий Господь благословляє всі добрі починання на благо людей та допомагає у їх здійсненні.

Виконавчий апарат та депутати Валківської районної ради.

Детальніше...

  КРАЩИЙ ПРАЦІВНИК
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Харківської області


08.12.2012

Переможець Харківського обласного конкурсу
«Кращий працівник місцевого самоврядування»
у номінації
«Кращий голова районної ради» -
голова Валківської районної ради
V і VI скликань
ХОЛОДНИЙ Олександр Миколайович!

Вітаємо!

Детальніше...

  КРАЩИЙ ПРАЦІВНИК
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Харківської області


08.12.2012

Переможець обласного конкурсу
«Кращий працівник місцевого самоврядування»
у номінації
«Краща посадова особа
виконавчого апарату районної ради»
заступник голови
Валківської районної ради
V і VI скликань
ЯЦИНА Юрій Дмитрович!

Вітаємо!

Детальніше...

  ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ
ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ
«КРАЩИЙ ПРАЦІВНИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»


07.12.2012

На Харківщині завершився конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування», який в цьому році вперше до Дня місцевого самоврядування проводиться за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Конкурс проводився у два тури за шістьма номінаціями. За підсумками ІІ туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування», конкурсна комісія, очолювана першим заступником голови Харківської обласної ради Оленою Олешко, визначила переможців.

Надзвичайно приємно, що від Валківського району в цьому престижному обласному конкурсі взяли участь і здобули абсолютну перемогу в різних номінаціях аж два конкурсанти -
ХОЛОДНИЙ Олександр Миколайович та
ЯЦИНА Юрій Дмитрович...

Нагородження переможців відбудеться під час святкування в області Дня місцевого самоврядування...

Детальніше...

  Переможець обласного конкурсу в номінації «Кращий голова районної ради»

07.12.2012

Абсолютну перемогу у Харківському обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування» (1 місце) у номінації
«Кращий голова районної ради» виборов
голова Валківської районної ради V і VI скликань
ХОЛОДНИЙ Олександр Миколайович...

Детальніше...

  Переможець обласного конкурсу в номінації «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради»

07.12.2012

Абсолютну перемогу у Харківському обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування» (1 місце) у номінації
«Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради» виборов заступник голови
Валківської районної ради V і VI скликань
ЯЦИНА Юрій Дмитрович...

Детальніше...

  Вітаємо нашу юну валківчанку - чемпіонку України з важкої атлетики

25.10.2012

Валківська районна рада щиро і з радістю вітає нашу юну валківчанку Макарову Ганну та її тренера Федотова В.В. з абсолютною перемогою в чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років у ваговій категорії до 36 кг.

Нашій Ганні, чемпіонці України, також вдалося 23 жовтня 2012 року у своїй ваговій категорії встановити два рекорди України, які зафіксовані Федерацією важкої атлетики України: поштовх - 40 кг, сума двоборства - 70 кг. Вітаємо Ганну з перемогою та бажаємо їй дальших спортивних успіхів і перемог!!!

Детальніше...

  Валківському ДНЗ "Берізка" - 45 років

17.10.2012

Сьогодні о 12.30 годині у залі засідань Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди 45-ї річниці з дня заснування Валківського дошкільного навчального закладу "Берізка".
Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. за відповідним дорученням голови райради Холодного О.М. склав щирі вітання педагогічному колективу ДНЗ, батькам, вихованцям, ветеранам освітянської ниви, а кращих працівників дитсадка відзначив Почесними грамотами.
Святкового настрою святу додали мальовничі музичні і танцювальні виступи вихованців - майбутнього Валківщини

Детальніше...

  Храмове свято в Огульцівській громаді

14.10.2012

Сьогодні о 10.00 годині в Огульцівській громаді відбулось Храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці. Голова Валківської районної ради Холодний О.М. разом із заступником, депутатом райради від Огульців Яциною Ю.Д., Благочинний Валківського округу отець Іоанн разом із святими отцями району склали щирі слова привітання отцю Миколаю, настоятелю місцевого Храму та всій Огульцівській громаді, побажавши миру, злагоди, здоровя та згуртованості щоб якомога скоріше вдалося добудувати новий Храм у селі.

Детальніше...

Усього: 3999 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-3999