Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3806 
  День визволення села Огульці від німецько-фашистських загарбників. День села.

08.09.2010

Сьогодні о 10.00 годині в селі Огульці відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів з нагоди 67-річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників. Заступник голови Харківської обласної ради Казакова В.С., голова Валківської районної ради Холодний О.М., його заступник Яцина Ю.Д., сільський голова Коваленко І.А., керівник місцевого ПСП Шевляков М.М., голова ветеранської організації Холодний О.С. щиро вітали зі святом місцеву територіальну громаду...

Детальніше...

  Сайт О. Цибульника «Огульці наше ріднесеньке село» про історію і красу села -крок до удосконалення самодостатності місцевих територіальних громад

06.08.2010

Валківська районна рада щиро вітає Огульцівську територіальну громаду та розробника Олександра Цибульника з успішною надпатріотичною роботою в теренах Інтернет - відкриттям Огульцівського офіційного сайту «Огульці наше ріднесеньке село» !!!
Запрошуємо всіх за адресою http://ogulczi.ucoz.ru/ відвідати Огульцівський офіційний сайт, який є офіційним партнером Валківської районної ради в інформаційному середовищі.

Детальніше...

  Відкритий чемпіонат по мотокросу на "Кубок Слобожанщини" на Валківщині

20.07.2010

Валківська районна державна адміністрація та Валківська районна рада запрошують всіх на проведення I етапу Відкритого чемпіонату Харківської області з мотокросу на "Кубок Слобожанщини".
Змагання відбудуться під патронатом голови Валківської райдержадміністрації Нікітенка О.А. 24 липня 2010 року (в суботу) в селі Костів (кар’єр кирпичного заводу).
Початок о 10.00 годині.
О 12.00 годині - урочисте відкриття чемпіонату та привітання почесних гостей свята.
До того ж, у програмі свята - польоти на повітряній кулі, виступ авто-авіа-моделістів, театр вогню "Легіон", D.J."ФоДи", рок-група "2 дня", фіналіст шоу "Україна має таланти" Олександр Кварта (Сеньойорита, я влюблён), лотерея (розіграш цінних призів), виставки, презентації і багато цікавого... Працюватимуть торгові точки, культурно-розважальна програма...
Організовані також додаткові маршрутні рейси "Автостанція - Мотокрос" для підвозу мешканців міста Валки та представників територіальних громад автобусами місцевого АТП до місця змагань. Час відправлення з автостанції міста Валки о 09.30, 11.30, 15.00, 17.00 годині.

Чекаємо на Вас!!!

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня бухгалтера

15.07.2010

Сьогодні у залі пленарних засідань Валківської районної ради вже традиційно відбулися районні Урочистості з нагоди Дня бухгалтера. Бухгалтерів району вітали голова Валківської райдержадміністрації Нікітенко О.А., заступник голови районної ради Яцина Ю.Д., керівники Фондів, Банків, управлінь, установ, закладів району. Кращі за професією відзначені Почесними Грамотами.

Детальніше...

  Урочистості з нагоди перемоги юних Валківських футболістів у Всеукраїнських змаганнях

12.07.2010

Сьогодні у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулась презентація успіху юних футболістів на Всеукраїнських змаганнях.
Голова райдержадміністрації Нікітенко О.А., заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д., заступник Валківського міського голови Святюк Ю.В. щиро вітали наших футболістів, тренерів, організаторів, керівників із спільною перемогою у м. Скадовськ на турнірі з футболу першості України "Даруймо радість дітям" на кубок "Золотий колосок" .
Тренери та організатори відзначені Грамотами, кращий воротар нагороджений Кубком, всій команді райдержадміністрація та районна рада вручили торт у вигляді футбольного поля та м’яча, міськрада подарувала дітям футбольний м’яч...

Детальніше...

  Вітаємо наших юних футболістів-валківчан з перемогою!!!

09.07.2010

Валківська районна рада щиро вітає наших футболістів, тренерів, організаторів, керівників із спільною перемогою у м. Скадовськ на турнірі з футболу першості України "Даруймо радість дітям" на кубок "Золотий колосок" .
До південного міста у Херсонській області з’їхались діти з усіх областей України 1999 - 2000 року народження, щоб спробувати свої сили у спортивних змаганнях та відпочити біля Чорного моря. Серед них і наші валківчани, які вибороли Почесне ІІІ призове місце на престижних Всеукраїнських змаганнях.
Вітаємо і бажаємо дальших спортивних досягнень!!!

Детальніше...

  Звіт голови районної ради Холодного О.М. про свою діяльність за 2009 рік та за частину 2010 року

24.06.2010

Читайте далі повний текстовий Звіт голови районної ради Холодного О.М. про свою діяльність за 2009 рік та за частину 2010 року, який затверджено рішенням депутатів районної ради на пленарному засіданні та вирішено оприлюднити на офіційному сайті районної ради...

Детальніше...

  Урочисте перезахоронення останків радянських воїнів-визволителів в селищі Ков’яги

05.05.2010

Сьогодні о 10.00 годині у Ков’язькій територіальній громаді відбулось урочисте перезахоронення останків радянських воїнів-визволителів, що були нещодавно знайдені на території селища. В церемонії брали участь голова Валківської районної ради О.М. Холодний, голова районної державної адміністрації О.А. Нікітенко, Валківський військовий комісар І.Б. Діхтяренко, депутат Харківської обласної ради В.Г. Заковоротний.

Детальніше...

  Урочисте відкриття меморіальної дошки Герою Радянського Союзу Д.Д.Погодіну

05.05.2010

Сьогодні о 12.00 годині на будівлі Перекіпської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Д.Д. Погодіна урочисто відкрито меморіальну дошку Герою Радянського Союзу Д.Д.Погодіну. В урочистостях участь прийняли та із вітальними словами до присутніх звернулися голова Валківської районної ради О.М. Холодний, голова районної державної адміністрації О.А. Нікітенко, Валківський військовий комісар І.Б. Діхтяренко, депутат Харківської обласної ради В.Г. Заковоротний та інші поважні гості.

Детальніше...

  Призначено Нікітенка О.А.
головою Валківської районної державної адміністрації


21.04.2010

Сьогодні відповідним розпорядженням Президента України В.Ф.Януковича № 351/2010-рп призначено НІКІТЕНКА Олександра Анатолійовича головою Валківської районної державної адміністрації Харківської області.

Валківська районна рада щиро вітає Олександра Анатолійовича з призначенням на відповідальну посаду виконавчої влади районного значення і бажає здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму і успіхів у спільній справі щодо соціально-економічного розвитку Валківського району.

Сподіваємося на дальшу ефективну і конструктивну співпрацю місцевої виконавчої влади з органами місцевого самоврядування району, - районною радою, сільськими, селищними, міською радами, органами саморганізації населення задля розвитку місцевих територіальних громад району та удосконалення місцевого самоврядування базового рівня...

Детальніше...

  Подарунок депутата районної ради Шилованова А.С. дітям дошкільного навчального закладу у селі Огульці !

24.03.2010

Сьогодні о 10.00 годині депутат Валківської районної ради, обраний за списком Партії регіонів, голова постійної комісії з питань бюджету Шилованов Анатолій Сергійович подарував дітям Огульцівського дитсадка на їх попередні чисельні прохання відеодвійку (широкоекранний сучасний телевізор та програвач DVD з караоке).
Дана сучасна оргтехніка допоможе як у покращенні якості навчально-виховного процесу, так і у розвитку особистих індівідульних творчих здібностей дітей.

У добродійницькому заході брали участь заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д., Огульцівський сільський голова Коваленко І.А., новий керівник місцевого ПСП Шевляков М.М., директор місцевої школи Омеляненко Т.М.,депутати місцевої ради, батьки, громадськість.
У родинному колі пронулали обнадійливі слова присутніх про розвиток села, про майбутнє, про працю та добрі справи заради майбутнього на прикладі Шилованова А.С., який за покликом серця відгукнувся і допоміг вирішити проблему дитсадка.
Огульцівська громада щиро подякувала Анатолію Сергійовичу, а діти, щоб висловити свої захоплення від сучасної техніки подарували присутнім змістовну концертну програму...

Детальніше...

  Про скасування Апеляційним судом
постанови Дергачівського районного суду
щодо корупційних дій
Кривич А.І., секретаря Валківської міськради


18.02.2010

02.10.2009 року постановою Дергачівського районного суду, який розглянув справу справу про адмінправопорушення за поданням Головвідділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Харківській області, - визнано Кривич Антоніну Іванівну винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.1 п.а Закону України "Про боротьбу з корупцією" і накладено грошове стягнення у вигляді штрафу.

09 лютого 2010 року Кривич А.І. ОСКАРЖИЛА цю постанову у вищій судовій інстанції - у Апеляційному суді Харківської області і її визнано не винною у корупційних протиправних діяннях і незаконному отриманні матеріальних благ, значної суми бюджетних коштів.

Постановою Апеляційного суду встановлено, що...

Детальніше...

  Відкриття екпозиції "Афганістан. Воєнне покоління" у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського

12.02.2010

Сьогодні о 10.30 годині у залі музейного комплексу "Пам’ять" Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулася знакова подія для всього Валківського району - відкриття екпозиції "Афганістан. Воєнне покоління" як знак шанобливого ставлення громадськості, учнів до чесного подвигу земляків воїнів-афганців з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 21-річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану.

Детальніше...

  Відкриття екпозиції "Афганістан. Воєнне покоління" у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського

12.02.2010

Валківська районна рада завдячує директору ліцею, Грєховій Вірі Іванівні, вчителям історії, музеєзнавцям активістам Губській Наталію Віталіївну, Ілющенко Ользі Степанівні, всім причетним, хто долучився до створення експозиції, яка має неабияке виховне військово-патріотичне значення для прийдешніх поколінь і є значною даниною історії, історії, яку у жорстокому полоні війні пережили валківчани-земляки, воїни-афганці.

Детальніше...

  Валківські герби - Почесні символи місцевих територіальних громад

24.01.2010

Валківська районна рада згідно наданих Законом повноважень щодо ініціювання затвердження,розробки, затвердження місцевої символіки для відвідувачів сайту відкриває цю рубрику з надією, що в ній зовсім скоро будуть висвітлені герби всіх 20 місцевих територіальних громад району, оскільки районною радою надані відповідні рекомендації сільським, селищним радам щодо розробки, затвердження місцевої символіки, гербів, прапорів, гімну та відповідних положень та інших нормативних актів.

На сьогоднішній день районна рада в цій рубриці представляє затверджені герби ВАлківського району та Старомерчицької та Високопільської територіальних громад району...
Автором і розробником розміщеного герба Валківського району є відомий фотохудожник, художник Харківської області, наш земляк родом із селища Ков’яги Віктор Павлович Чернишенко.

Детальніше...

  Герби району - місцева символіка

24.01.2010

В продовження цієї рубрики доцільним буде розміщення герба Харківської області, а далі відкривайте дивіться затверджений Сенатом, як органом учнівського самоврядування герб Валківського Ліцею імені Олександра Масельського та герб нашим побратимів із Західної України - Сколівського району Львівської області...

Детальніше...

  Герб міста Валки

24.01.2010

Розміщуємо герб міста Валки, але згодом буде виготовлена і далі розміщена фото кращої якості.

Детальніше...

  "Дзвінкоголосим слобожанам" - 25 років

13.12.2009

Сьогодні у районі відзначається 25-річчя творчої діяльності самодіяльного народного хору української пісні "Дзвінкоголосі слобажани" Благодатненської та Олександрівської територіальних громад.
Неповторний тебровий окрас співу, колоритний український репертуар, дзвінке багатоголосся та завжди різнобарвні успішні виступи вирізняють цей хоровий колектив серед розмаїття хорів Слобожанщини. Керівник - Андрій Тібор.

Сьогодні 13.12.2009 року о 13.00 годині в РНД "Іскра" відбудуться "Анріївські вечорниці" за участю цього творчого колективу, які і приурочині славному ювілею справді народного самодіяльного хору української пісні.
Запрошуємо всіх на зустріч із піснею і складаємо вітання учасникам колективу, керівнику та всім, хто його підтримує досить тривалий творчий активний період.

Детальніше...

Усього: 3806 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3806