Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Герби району - місцева символіка

24.01.2010

В продовження цієї рубрики доцільним буде розміщення герба Харківської області, а далі відкривайте дивіться затверджений Сенатом, як органом учнівського самоврядування герб Валківського Ліцею імені Олександра Масельського та герб нашим побратимів із Західної України - Сколівського району Львівської області...

Детальніше...

  Герб міста Валки

24.01.2010

Розміщуємо герб міста Валки, але згодом буде виготовлена і далі розміщена фото кращої якості.

Детальніше...

  "Дзвінкоголосим слобожанам" - 25 років

13.12.2009

Сьогодні у районі відзначається 25-річчя творчої діяльності самодіяльного народного хору української пісні "Дзвінкоголосі слобажани" Благодатненської та Олександрівської територіальних громад.
Неповторний тебровий окрас співу, колоритний український репертуар, дзвінке багатоголосся та завжди різнобарвні успішні виступи вирізняють цей хоровий колектив серед розмаїття хорів Слобожанщини. Керівник - Андрій Тібор.

Сьогодні 13.12.2009 року о 13.00 годині в РНД "Іскра" відбудуться "Анріївські вечорниці" за участю цього творчого колективу, які і приурочині славному ювілею справді народного самодіяльного хору української пісні.
Запрошуємо всіх на зустріч із піснею і складаємо вітання учасникам колективу, керівнику та всім, хто його підтримує досить тривалий творчий активний період.

Детальніше...

  Фотогалерея голів Валківської районної ради минулих скликань - у районній раді, інші заплановані заходи з нагоди професійного свята

07.12.2009

« І с т о р і я – це погляд із минулого,через сьогодення, в майбутнє… »
За ініціативи голови Валківської районної ради О.М. Холодного в районній раді з нагоди Дня місцевого самоврядування відкривається фогогалерея голів Валківської районної ради минулих скликань!
Відбудуться і інші урочисті заходи, серед яких планується і відкриття меморіальної дошки, і святкові урочистості в РНД "Іскра" 08.12.2009 року о 13.00 годині.

А 08.12 2009 року планується посадовими особами місцевого самоврядування району з нагоди професійного свята провести відкриті уроки у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського у рамках курсу "Провознавство" на тему: Роль і місце місцевого самоврядування у сучасних процесах державотворення та соціально-економічному розвитку України"...

Детальніше...

  Фотогалерея
голів Валківської районної ради
минулих скликань -
ІСТОРІЯ місцевого самоврядування -
1941 рік


07.12.2009

« І с т о р і я – це погляд із минулого,через сьогодення, в майбутнє… »

Унікальне архівне фото 1941 року (травень)

На фото - Різуненко Ілля Федорович -
голова виконавчого комітету Валківської районної ради

Валківська районна рада звертається за допомогою до Валківчан допомогти відшукати деякі фото голів районної ради, про які читайте далі...

Детальніше...

  Редактор газети "Сільські новини" В. Романенко - у Верховній Раді України на парламентських слуханнях

04.12.2009

В.І. Романенко, редактор районної газети "Сільські новини", брала участь у парламентських слуханнях, які проводилися у Верховній Раді України з приводу обговорення дальших шляхів розвитку і реформування діяльності місцевих засобів інформації.

Детальніше...

  Заступник голови Валківської районної ради
Ю.Д. Яцина працював у Ков’язькій територіальній громаді


29.10.2009

Сьогодні заступник голови Валківської районної ради
Ю.Д. Яцина працював у Ков’язькій селищній територіальній громаді. В ході роботи утворено робочу групу, якою колегіально розглянуто ряд різнопланових звернень мешканців місцевої громади конфліктного характеру. Для розв’язанням порушених громадянами проблем надані конкретні рекомендації та поради. До того ж, заступником голови районної ради Юрієм Яциною надано інформаційно-методичну консультативну допомогу місцевій селищній раді з приводу ефективного здійснення самоврядних повноважень та організації роботи депутатського корпусу в сесійний період...

Детальніше...

  Футбольній команді "Олімп" (Огульці) - 30 років !

17.10.2009

Сьогодні в Огульцівській територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці з дня створення місцевої футбольної команди "Олімп". За дорученням голови районної ради О.М. Холодного його заступник Яцина Ю.Д. привітав футболістів і громаду з визначної подією, відзначив кращих Почесними Грамотами голови районної ради...

Детальніше...

  Храмове свято в Огульцівській територіальній громаді

14.10.2009

Голова Валківської районної ради О.М. Холодний та його заступник Ю.Д. Яцина взяли участь у пристольному Храмовому святі в Огульцівській громаді в День Покрови Пресвятої Богородиці, святе ім’я якої і носить місцева церква. Сьогодні, саме у цей Величний День, було освячено і місце під будівництво нового Храму у селі.

Детальніше...

  Валківська районна рада щиро вітає
Вєрєвську Л.П.
з нагородженням Почесною Грамотою Харківської обласної організації Союзу юристів України


12.10.2009

З нагоди загальнодержавного свята Дня юриста начальника відділу юридичної та кадрової роботи Валківської районної ради Вєрєвську Ларису Павлівну за рішенням Ради Харківської обласної організації Союзу юристів України відзначено Почесною Грамотою за активну участь у діяльності Харківської організації Союзу юристів України, сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, компетентність. Районна рада приєднується до вітань і бажає Вєрєвській Л.П. дальших успіхів, здоров’я, творчої енергії та невичерпного оптимізму.

Детальніше...

  Харківський міський голова М.М. Добкін -
у місті Валки


31.08.2009

Сьогодні Харківський міський голова Михайло Маркович Добкін разом із командою виконкому міськради спільно з заступником голови Харківської обласної ради Казаковою Вікторією Сергіївною, головою Валківської районної ради Олександром Миколайовичем Холодним, представниками райради, міськради працювали у місті Валки.

Детальніше...

  ЗНАЙ НАШИХ:
“Мельничани”, “Мерчаночка”, "Родослав", Ж. Більська на етнофестивалі “Печенізьке поле”


21.07.2009

На традиційному етнофестивалі “Печенізьке поле”, який відбувся 18 липня 2009 року у смт. Печеніги Харківської області, Валківський район не міг не представити найкращі народні фольклорно-етнографічні гурти – “Мельничани”, “Мерчаночка” та Жанну Більську – переможницю регіонального фестивалю-конкурсу вокальної музики, присвяченого пам’яті народної артистки УРСР Оксани Петрусенко.
Вдалим видався і виступ самодіяльного фольклорного ансамблю “Родослав” Юліївського НГП, який на розсуд чисельної аудиторії представив на етнічному подіумі народний обряд “На Спаса”.

Цим творчим колективам випала висока честь і відповідальна місія презентували Валківщину, свою творчість на високодостойній представницькій сцені.
У репертуарі творчих колективів Валківщини ефектно прозвучали автентичні пісні 18-19 століть.


Детальніше...

  Село Буцьківка в Шарівській територіальній громаді сьогодні - вже з газом !

15.07.2009

Сьогодні Шарівська територіальна громада досягла самодостатності через 100% газифікацію всіх населених пунктів - в селі Буцьківка заполум’янів довгоочікуваний "голубий вогник", який у наступний осінньо-зимовий період зігріє теплом сотні домівок, наповнивши їх комфортом, радістю, оптимізмом, якого так бракує у наш час.

В урочистій обстановці відбулось підключення газопроводу до села Буцьківка та перший пуск газу до помешкань громадян.

З цією знаковою подією жителів села Буцьківки сьогодні вітали:
голова Харківської облдержадміністрації А.Б. Аваков,
голова Валківської районної ради О.М. Холодний,
голова Валківської райдержадміністрації Ю.І. Шпарага,
Шарівський сільський голова І.А. Панасенко,
керівники газопостачальних організацій, будівники газопроводу,
депутати районної та місцевих рад району,
посадові особи місцевого самоврядування та виконавчої влади обласного та районного рівнів.

Детальніше...

  Обласна естафета пам’яті
«Слава захисникам Вітчизни»
завітала до міста Валки з Нової Водолаги


15.07.2009

СЬОГОДНІ ОБЛАСНА ЕСТАФЕТА ПАМЯТ’І «СЛАВА ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ», ПРИСВЯЧЕНА 65-РІЧЧЮ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ ЗАВІТАЛА ДО МІСТА ВАЛКИ З НОВОЇ ВОДОЛАГИ.
Читайте тут докладніше про зміст і наповнення урочистого мітингу та сутність заходу, ініційованого Харківською обласною радою ветеранів.

Детальніше...

  Про візит голови Харківської обласної ради С.І.Чернова до Валківського району та про роботу Асоціації у районній раді

20.06.2009

Стаття редактора газети "Сільські новини" В. І. Романенко розкриває зміст роботи Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області на базі Валківської районної ради та описує деталі візиту голови Харківської обласної ради С.І. Чернова до Валківського району.

Читайте в "детальніше" та у наступних номерах районної газети "Сільські новини"

Детальніше...

  У Валківській районній раді
відбулося засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області


19.06.2009

Вщент наповнена зала пленарних засідань Валківської районної ради в режимі засідання під головуванням Президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови Харківської обласної ради Чернова Сергія Івановича, за участі голови Валківської районної ради О.Холодного, голови Валківської РДА Ю.Шпараги, голів всіх районних рад Харківської області, виконавчого апарату обласної ради більше двох годин опрацьовувала ряд проблемних питань розвитку та удосконалення місцевого самоврядування області.

Детальніше...

  Голова Харківської обласної ради Чернов С.І.
разом з головами районних рад області відвідав Валківський Ліцей і музей


19.06.2009

Поважна делегація всіх голів районних рад Харківської області, працівників виконавчого апарату та депутатів Харківської обласної ради, Валківської районної ради під головуванням голови Харківської обласної ради Чернова С.І. побували у Валківському Ліцеї імені Олександра Масельського, Героя України та у Валківському музеї. А з ранку головою Харківської обласної ради Черновим С.І. було здійснено особистий прийом чисельних громадян району у кабінеті голови Валківської районної ради.

Детальніше...

  Голова Харківської обласної ради Чернов С. І. відвідав Валківський район

05.06.2009

Голова Харківської обласної ради Чернов Сергій Іванович з робочим візитом відвідав Валківський район та прийняв участь у скорботних поминальних заходах в селі Олександрівка на могилі Буряка Івана Семеновича – видатного діяча агропромислового розвитку району, області; депутата районної ради V скликання.

Детальніше...

  Пленарне засідання
XXXIX сесії Валківської районної ради


21.05.2009

21 травня 2009 року відбулось пленарне засідання
XXXIX сесії Валківської районної ради V скликання.

Детальніше...

  За ініціативи депутата районної ради Губського Г.Є. збудовано Свято-Григоріївський Храм Української Православної Церкви у селі Губщина

25.04.2009

За безпосередньої ініціативи, активної участі та за кошти родини генерального директора ПСП "Маяк", мецената, депутата Валківської районної ради Губського Григорія Єлисейовича збудовано Свято-Григоріївський Храм Української Православної Церкви у селі Губщина.

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824