Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4367 
  Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

10.04.2014

У конференц-залі Харківського національного університету радіоелектроніки голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов провів загальні збори уповноважених представників Асоціації. У роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної ради Олена Олешко, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президент Асоціації Людимила Немикіна, голови районних рад, міські, селищні та сільські голови Харківщини. Валківський район на зборах представляла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко…

Детальніше...

  Офіційне повідомлення

08.04.2014

Згідно затвердженого Верховною Радою України Плану підготовки (перепідготовки) керівних кадрів органів державної влади та місцевого самоврядування голова районної ради Яцина Ю.Д. перебуває у Києві в рамках програми підвищення кваліфікації голів обласних та районних рад. До того ж, під час перебування у Києві планується візит голови Валківської районної ради Ю.Д.Яцини до Міністерства фінансів України щодо отримання певних консультацій і надання клопотань за результатами ХХХІV сесії районної ради з урахуванням пропозицій депутатів щодо критичного стану фінансування бюджетних установ району до кінця року.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання

04.04.2014

4 квітня відбулось пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання, в роботі якого взяли участь керівники правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради, головні розпорядники коштів районного бюджету, керівники установ, підприємств та організацій району, засобів масової інформації, громадських організацій та учнівського самоврядування.

За ініціативи голови районної ради Юрія Яцини пленарне засідання розпочалося із вшанування пам’яті загиблих під час протистоянь в країні та пам’яті активного громадського діяча, заслуженого журналіста України, Почесного громадянина міста Валки, багаторічного керівника редакції районної газети «Сільські новини» Романенко Валентини Іванівни.

Під час сесії голова районної державної адміністрації Олександр Холодний прозвітував про виконання районного бюджету за 2013 рік, виконання Програм соціально-економічного та культурного розвитку району і делегованих районною радою повноважень…

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання

04.04.2014

В дні, коли Україна і світ відзначають визначну дату – 200-річчя з дня народження геніальної людини, духовного батька української нації, який був і є сумлінням та гордістю українського народу, який своїм запальним словом закликав до боротьби за перемогу правди, за вільну Україну, за її духовне відродження, за суверенну Державу - своєрідним символічним епіграфом до пленарного засідання сесії районної ради, що надав особливого настрою всій сесії та задав тон конструктиву і об’єднання в роботі депутатів заради спільної справи, стали поезії Тараса Шевченка у емоційно проникливому виконанні переможців районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса», учнів Валківського ліцею Даніїла Легені та Владислава Губського. До того ж, перед початком засідання депутати та запрошені на сесію мали змогу ознайомитися із роботами ліцеїстів в рамках виставки учнівських гуманітарних проектів «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», розгорнутої в фойє районної ради за ініціативи голови ради Юрія Яцини та за сприяння директора Валківського ліцею імені Олександра Масельського, депутата райради Віри Грєхової.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання

04.04.2014Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів нараду з керівниками місцевих рад району

04.04.2014

По завершенню пленарного засідання відбулася нарада голови районної ради з керівниками місцевих рад за участі начальника Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ Габєлкової Н.І. Зважаючи на те, що деклараційна кампанія підходить до завершення, Наталія Іванівна доповіла присутнім про хід декларування доходів одноосібними сільгоспвиробниками станом на початок квітня та завдання місцевих рад в рамках співпраці з податковою інспекцією, направленої на збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Голова районної ради Ю.Д. Яцина розповів сільським, селищним головам про готовність районної ради до співпраці з посадовими особами місцевих рад стосовно оприлюднення відомостей, зазначених у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік через офіційний веб-сайт районної ради. Згідно антикорупційного законодавства та внесених змін до відповідних законодавчих актів такому оприлюдненню підлягають відомості декларацій за 2013 рік не тільки голів місцевих рад, а й секретарів. Для оприлюднення відомостей на сайті райради необхідне відповідне подання керівника місцевої ради та, власне, самі відомості у електронному вигляді. Відомості декларацій будуть розміщені на сайті у розділі «Публічна інформація».

Детальніше...

  До уваги депутатів!
4 квітня 2014 року відбудеться пленарне засідання чергової ХХХІV сесії районної ради


03.04.2014

У зв’язку із направленням голови районної ради Ю.Д.Яцини до м.Києва для проходження навчання на курсах підвищення кваліфікації, враховуючи необхідність вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, затвердження цільових програм, внесення змін до рішень районної ради та районного бюджету на 2014 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, звертаємо увагу депутатів, що пленарне засідання ХХХІV чергової сесії Валківської районної ради відбудеться 4 квітня 2014 року (п’ятниця) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад. Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.00 годині.
Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче проект порядку денного чергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Стипендії кращим учням Валківської школи від депутата обласної ради Казакової Вікторії Сергіївни

02.04.2014

Валківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів з почесною приємною місією відвідав сьогодні голова районної ради Яцина Ю.Д. Під час зустрічі зі школярами та педагогами Юрій Дмитрович передав щирі теплі вітання від депутата Харківської обласної ради Казакової В.С. та від імені і за проханням Вікторії Сергіївни вручив іменні стипендії депутата облради кращим учням Валківської школи, які встигають не тільки відмінно чи добре навчатися, а і перемагають на шкільних олімпіадах різних рівнів, приймають активну участь у житті шкільної громади. Сьогодні стипендії від депутата отримали 18 кращих учнів навчального закладу, з них 9 відмінників та 9 «хорошистів»...

Детальніше...

  Бюджетною комісією розглянуто фінансовий блок питань з урахуванням актуальних постанов Кабінету Міністрів України

01.04.2014

В контексті підготовки до пленарного засідання чергової ХХХІV сесії сьогодні о 10.00 годині постійна комісія Валківської районної ради з питань планування та бюджету опрацювала ряд проектів рішень фінансового характеру з урахуванням актуальних постанов Кабінету Міністрів України № 61 та № 71 від 1 та 5 березня 2014 року відповідно. Запропоновані депутатами до сесійного розгляду проекти стосуються внесення змін в кошториси бюджетних установ району, розподілу вільного залишку районного бюджету, внесення змін до районного бюджету та затвердження міжбюджетних трансфертів (як з обласного, так і з місцевих бюджетів до районного), зменшення загальних обсягів районного бюджету на 2014 рік. Також депутатами детально опрацьовано звіт фінансового управління райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2013 рік. Зважено члени бюджетної комісії підійшли до пропозиції щодо тимчасового призупинення дії більшої частини цільових районних програм. Після детального обговорення питання депутатами було підтримано дану пропозицію і, таким чином, з трьох десятків програм у 2014 році за рахунок коштів районного бюджету планується профінансувати лише 12. Наприкінці засідання було розглянуто ряд листів, клопотань, звернень, що надійшли до постійної комісії з питань планування та бюджету.

Детальніше...

  Кабінет Міністрів України підтримав проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади

01.04.2014

Одним з основних питань порядку денного сьогоднішнього розширеного засідання Уряду стала реформа місцевого самоврядування та місцевої влади. За словами Глави Уряду, затвердження Концепції реформування місцевого самоврядування - це перший крок до того, щоб в Україні з’явилася відповідальна місцева влада.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підкреслив, що перше рішення, яке має бути прийняте, - це ліквідація обласних та районних державних адміністрацій. При цьому виконавчі комітети повинні обиратися відповідними місцевими радами. Виконавчі комітети мають взяти на себе всю повноту відповідальності за роботу у області, її фінансовий розвиток, інфраструктуру, будівництво доріг, шкіл, лікарень.

Детальніше...

  УВАГА!
1 квітня 2014 року завершується деклараційна кампанія в рамках виконання положень діючого антикорупційного законодавства України.


31.03.2014

Шановні депутати районної, місцевих рад!
Шановні керівники та посадові особи органів місцевого самоврядування всіх рівнів!

Закінчується термін складання та подання відомостей про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік у вигляді декларацій. Нагадуємо депутатам районної ради, що до 1 квітня відповідно до нової редакції Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» декларації повинні бути подані до відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради чи до кадрової служби за місцем роботи декларанта (депутати місцевих рад подають декларації до місцевої ради чи до кадрової служби за місцем роботи відповідно)...

Детальніше...

  Особливості діяльності Валківської районної ради в світлі нових вимог чинного законодавства щодо економії коштів районного бюджету

31.03.2014

Головою районної ради Яциною Ю.Д. проведено апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату ради, в ході якої голова ради ознайомив із щойно підписаним розпорядженням «Про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету в частині передбачених витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату у 2014 році» на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету». Співробітників районної ради поінформовано про заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету в частині передбачених витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2014 рік, зменшення витрат на оплату комунальних послуг і спожитих енергоносіїв, враховуючи реалізацію енергоощадного інноваційного проекту, використання сучасних енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел палива для теплопостачання і забезпечення стабільного функціонування районної ради...

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради !
Засідання постійної комісії районної ради з питань планування та бюджету


31.03.2014

1 квітня 2014 року відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування та бюджету в контексті підготовки до пленарного засідання чергової ХХХІV сесії районної ради та ґрунтовного опрацювання по суті проектів рішень районної ради, в тому числі проекту стратегічної районної Програми – Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік, Звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік, внесення змін до районного бюджету та кошторисів бюджетних установ, розподілу вільних залишків районного бюджету, інших питань...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Яцини Ю.Д. у роботі Колегії Валківської райдержадміністрації

29.03.2014

28 березня 2014 року о 09.00 годині голова Валківської районної ради Яцини Ю.Д. разом із керівниками органів місцевого самоврядування району взяли участь у роботі Колегії райдержадміністрації...

Детальніше...

  Відкрито благодійний рахунок для підтримки Збройних Сил України

29.03.2014

Зважаючи на потреби Збройних Сил України у благодійних коштах від населення, відповідно до звернення Харківської обласної державної адміністрації для перерахунку благодійних коштів, які будуть використовуватися для потреб Збройних Сил України, розквартированих в Харківській області, в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Харківській області відкрито благодійний рахунок.
Реквізити благодійного рахунку:
Харківська обласна державна адміністрація
Рахунок 31259304208899,
МФО 851011,
ЄДРПОУ 23912956

Детальніше...

  На території Валківського району проводитимуться військові навчання Збройних Сил України «Весняна злива – 2014»

26.03.2014

За інформацією Харківської обласної державної адміністрації у Валківському районі проводитимуться військові навчання Збройних Сил України «Весняна злива – 2014». Такі навчання також пройдуть на території Красноградського, Нововодолазького та Харківського районів області протягом березня та квітня поточного року. У зв’язку з цим буде здійснюватись організоване пересування та тимчасове розміщення окремих підрозділів з’єднань та частин Збройних Сил України на території цих районів.

Детальніше...

  Виїзне засідання профільних постійних комісій Валківської районної ради - у районному Центрі зайнятості

21.03.2014

21 березня 2014 року в контексті підготовки до пленарного засідання чергової ХХХІV сесії Валківської районної ради в режимі виїзного відбулося спільне засідання двох профільних постійних комісій районної ради. За ініціативи голови районної ради Юрія Яцини для ґрунтовного опрацювання по суті проектів рішень районної ради члени комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів та комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності зібралися не традиційно у районній раді, а в новому приміщенні районного Центру зайнятості. Адже, крім проекту стратегічної районної Програми – Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік – до уваги депутатів ініціаторами розгляду питань та доповідачами був представлений звіт про підсумки виконання Програми зайнятості населення Валківського району на 2012-2013 роки та проект нової відповідної Програми на період до 2017 року...

Детальніше...

  Виїзне засідання профільних постійних комісій Валківської районної ради - у районному Центрі зайнятості

21.03.2014

Директор центру зайнятості Алла Наріжна провела для депутатів оглядову екскурсію по установі, розповіла про роботу центру та послуги, що можуть отримати тут як ті громадяни, що знаходяться у пошуку роботи, так і роботодавці.

Крім зазначених питань депутатами були опрацьовані інші питання гуманітарного та комунального блоків, внесені доповнення та поправки до представлених проектів рішень, узгоджена кандидатура на посаду редактора районної газети «Сільські новини». Всі розглянуті, відпрацьовані в постійних комісіях проекти рішень рекомендовані депутатами до розгляду на пленарному засіданні чергової сесії районної ради.

Детальніше...

  Валківське районне управління юстиції інформує…

21.03.2014

ІНФОРМАЦІЯ
щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов’язаних, призваних на військову службу у зв’язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом)

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради !
Виїзне засідання профільних постійних комісій районної ради.


19.03.2014

21 березня 2014 року (п᾿ятниця) відбудеться виїзне засідання 2-х профільних постійних комісій районної ради: комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів (голова комісії Дорожко О.М.) та комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (голова комісії Положій О.М.) в контексті підготовки до пленарного засідання чергової ХХХІV сесії районної ради та ґрунтовного опрацювання по суті проектів рішень районної ради, в тому числі проекту стратегічної районної Програми – Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік, Програми зайнятості населення, Програми оздоровлення, інших питань гуманітарного та комунального блоків.

Звертаємо особливу увагу депутатів та ініціаторів розгляду питань, доповідачів, що засідання проходитиме у виїзному режимі і відбудеться в новому приміщенні Валківського районного центру зайнятості за адресою: м. Валки, проспект Леніна, 1а.

Початок роботи комісій - о 09.45 год.

Запрошуємо депутатів зазначених вище 2-х постійних комісій районної ради та ініціаторів розгляду питань чергової сесії (за окремим списком) взяти активну і конструктивну участь в роботі комісій. Про дату та час засідання постійної комісії районної ради з питань планування та бюджету буде поінформовано додатково.

Детальніше...

Усього: 4367 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4367