Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  Виїзний особистий прийом громадян заступником прокурора Харківської області Турковим К.Л. у районній раді

29.07.2014

Сьогодні 29 липня 2014 року з 11.00 год. до 13.00 год. у приміщенні Валківської районної ради (кабінет голови районної ради Яцини Ю.Д.) заступником прокурора Харківської області Турковим Костянтином Леонідовичем проведено виїзний особистий прийом громадян Валківського та Коломацького районів Харківської області.
До заступника прокурора звернулося 15 мешканців Валківського району з різнопланових питань і проблем. Всі порушені питання взяті Турковим Костянтином Леонідовичем на особистий контроль для позитивного вирішення і дальшого прокурорського реагування.
По завершенню прийому громадян Костянтином Леонідовичем також проведено змістовну співбесіду з головою районної ради Яциною Ю.Д. з приводу основних проблем району правового характеру та намічено подальші чіткі плани взаємодії і співпраці з прокуратурою Харківської області та Валківською міжрайонною прокураторую на предмет захисту законних прав і свобод громадян,збереження миру і спокою на Валківщині та профілактики і протидії корупції в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади району, враховуючи, що ці всі перелічені напрямки є викликами і пріоритетами суспільно-політичного життя держави і вимогами громадської активності мешканців місцевих територіальних громад...

Детальніше...

  До уваги мешканців місцевих територіальних громад Валківщини та працівників органів місцевого самоврядування

23.07.2014

29 липня 2014 року (у вівторок) з 11.00 год. до 13.00 год. у приміщенні Валківської районної ради (кабінет голови районної ради) заступником прокурора Харківської області Турковим Костянтином Леонідовичем буде здійснено виїзний особистий прийом громадян Валківського та Коломацького районів Харківської області.

Валківська міжрайонна прокуратура та Валківська районна рада запрошують громадськість та посадовців, депутатів місцевих рад до співпраці з керівництвом Харківської обласної прокуратури щодо зміцнення законності та дотримання прав та свобод громадян в рамках особистого прийому заступника прокурора із актуальних і злободених питань як особистого, так і загальнорайонного, місцевого значення.
До зустрічі!

Детальніше...

  Виїзне засідання обласного штабу з підготовки до нового опалювального сезону

19.07.2014

18 липня 2014 року у приміщенні Валківської райдержадміністрації за участі керуючого справами Валківської районної ради Котенко Т.М. та керівників органів місцевого самоврядування району відбулося виїзне засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2014-2015 років…

Детальніше...

  В районі розпочато збирання зернових культур

17.07.2014

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку Валківської райдержадміністрації сільгосппідприємства району приступили до збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Станом на 17 липня обмолочено 2,1 тис. га, що становить 10%, намолочено 6,6 тис. тонн зерна, середня врожайність 30,2 ц/га.

У 2013 році на цю дату було обмолочено 17,0 тис. га, 73% від плану, намолочено 72,2 тис. тонн при середній врожайності 42,3 ц/га.

Детальніше...

  Вітання голови Валківської районної ради
Яцини Ю. Д. з Днем бухгалтера!


16.07.2014

Вітаю з професійним святом усіх бухгалтерів Валківщини і дякую Вам за Вашу нелегку, але важливу і необхідну роботу!
Жодна сучасна організація не може ефективно працювати без кваліфікованого бухгалтера, тому що діяльність високопрофесійних спеціалістів бухгалтерської справи є запорукою ухвалення виважених управлінських рішень та успішного ведення бізнесу.
Обчислення податкових зобов’язань, нарахування заробітних плат, ведення фінансової і звітної документації установ та організацій – далеко не повний перелік завдань, які виконує бухгалтер. Професія вимагає від вас, шановні бухгалтери, постійного фахового вдосконалення.
У день професійного свята щиро бажаю усім успіхів, реалізації планів і кар’єрного зростання. А зважаючи на те, що більшість у вашій нелегкій справі – чарівні жінки, зичу кожній із Вас справжнього жіночого щастя, міцного здоров’я, миру в державі та злагоди у родинах. Зі святом!

З повагою та шаною до Вас,
голова районної ради Яцина Ю.Д.

Детальніше...

  Семінар-практикум для адвокатів та посадових осіб ОМС за участі фахівців Ради адвокатів Харківської області

11.07.2014

В рамках виконання плану заходів районної ради щодо запобігання і протидії корупції за ініціативи голови районної ради Юрія Яцини та радника Української асоціації районних та обласних рад з правових питань Віри Козіної в залі засідань районної ради відбувся кущовий семінар-практикум для посадових осіб місцевого самоврядування району та адвокатів Валківського і сусідніх Богодухівського, Зміївського, Коломацького, Нововодолазького та Краснокутського районів з питань надання безоплатної правової допомоги та щодо новацій і змін в законодавстві по запобіганню і протидії корупції.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся голова районної ради Яцина Ю.Д. …

Детальніше...

  Круглий стіл за ініціативи Біловола О.М. та участі громадського і керівного активу району

11.07.2014

За ініціативи народного депутата України Олександра Біловола у залі засідань районної ради відбулася зустріч з громадським та керівним активом району, яка проведена у вигляді круглого столу. Тематикою круглого столу стали актуальні питання забезпечення належної безпеки життєдіяльності мешканців місцевих територіальних громад району, унеможливлення здійснення на території району провокацій та негативних проявів і тенденцій суспільно-політичного характеру, збереження миру, спокою та злагоди на Валківщині. Головними модераторами круглого столу були депутат Верховної Ради України Олександр Біловол та голова Валківської районної ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Валківський міжрайонний прокурор Хоменко О.Г. інформує...

10.07.2014

ЗАЯВА ПРО ПОРУШЕННЯ - ПІДСТАВА ДЛЯ РОЗСЛІДУВАННЯ.
та ПРО ЗАХИСТ ПІДПРИЄМЦЯ
Однією зі складових наглядової діяльності прокурора є питання дотримання прав громадян під час подання ними заяв та повідомлень про вчинене (або таке, що готується) кримінальне правопорушення до органів внутрішніх справ, належної реєстрації та організаційного забезпечення їх вирішення...

Детальніше...

  Актуальна інформація районного відділу міліції...

09.07.2014

Стан криміногенної ситуації на території Валківського та Коломацького районів та основні результати оперативно-службової діяльності Валківського РВ ГУМВС України в Харківській області (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) за січень - червень 2014 року

Детальніше...

  Валківська школа засяяла новими сучасними вікнами, отриманими в дарунок від депутата Верховної Ради України Олександра Біловола

08.07.2014

Народний депутат України Олександр Біловол О.М. та депутат Харківської обласної ради, Почесний Президент благодійного фонду "З добром - до людей!" Тетяна Біловол в найкоротші терміни вирішили актуальне питання встановлення нових сучасних енергозберігаючих вікон у всіх приміщеннях Валківської ЗОШ I-III ступенів, яке протягом багатьох років було нерозв’язним через брак фінансування районного бюджету. Навчальні класи засяяли яскравим сонячним світлом, подихом свіжого повітря та новим сучасним комфортом і красою.

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина подякував родині Біловол за їх чисельні добрі справи в ім’я людей і дітей, за постійну реальну дієву і вагому допомогу району та закладам бюджетної сфери, допомогу у проведенні різних культурно-мистецьких заходів та акцій.

Детальніше...

  Районні заходи "Ой на Івана, та й на Купала!"

07.07.2014

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у районних розважальних заходах "Ой на Івана, та й на Купала!", які відбулися у Сидоренківській громаді.
У своїй вітальній промові Юрій Дмитрович закцентував увагу присутнього загалу на об’єднанні у вирішенні питань місцевого значення та дальшій спільній розбудові української державності та вихованні підростаючого покоління, побажав усім міцного здоров’я, миру, злагоди в суспільстві та подякував народному депутату України Біловолу О.М. за постійну і дієву підтримку усіх районних культурно-мистецьких заходів, подякувавши і організаторів свята - місцевого сільського голову Дригайло С.Ф., депутатів місцевої ради, відділ культури, відділ молоді та спорту РДА, РНД "Іскра", аматорів самодіяльної сцени та всіх присутніх за активність у підготовці і проведенні святкового заходу біля мальовничої водойми.

До слів побажань Яцина Ю.Д. додав і пісню у власному виконанні під акомпонемент піаніки, яка прозвучала як присвята всім друзям, землякам-валківчанам: "Друзі мої, друзі мої, давайте зустрічатися частіше, друзі мої, для мене Ви на світі наймиліші, друзі мої, я з Вами разом і сміюсь і плачу, друзі мої - моя надія і моя удача..."

Детальніше...

  Район отримав два нові спеціалізовані автомобілі швидкої допомоги

07.07.2014

За підтримки народного депутата України Олександра Біловола Валківський район отримав дві нові автомашини швидкої допомоги, обладнані за останніми сучасними вимогами необхідним обладнанням та медикаментами - що покращить якість і доступність надання сучасних послуг мешканцям місцевих територіальних громад Валківщини.

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада – сучасні вектори стабільності, співпраці та розвитку місцевого самоврядування»

...Завдячую за активну і дієву співпрацю щодо розвитку місцевих територіальних громад Валківщини та місцевого самоврядування голову Харківської обласної ради Чернова С.І., народного депутата України Біловола О.М., депутатів обласної ради Давидову Л.І., Казакову В.С., голів Валківської райдержадміністрації Холодного О.М. у звітному періоді та Юрченка Е.П., сільських, селищних, міського голів, депутатів районної, міської, місцевих рад, колег із райдержадміністрації, установ і організацій району, керівників правоохоронних органів району, керівників і учасників громадських організацій та учнівського самоврядування району та Валківського ліцею імені Героя України Олександра Масельського, виконавчий апарат районної ради та всіх небайдужих виборців, мешканців району...

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада – сучасні вектори стабільності, співпраці та розвитку місцевого самоврядування»

Свою діяльність у звітний період районна рада здійснювала відповідно до Конституції України і Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі перспективних та поточних планів роботи ради, які складаються з урахуванням пропозицій депутатів, постійних комісій районної ради і пропозицій місцевої районної державної адміністрації.
Робота Валківської районної ради у лютому 2013 – лютому 2014 року при вирішенні стратегічних і актуальних питань економічного і соціального розвитку району та місцевих територіальних громад Валківщини характеризується як конструктивна, послідовна та ефективна. Депутатський корпус районної ради системно і плідно співпрацював при вирішенні питань соціально-економічного і гуманітарного розвитку району з районною державною адміністрацією та місцевими радами району.

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

Скликання і проведення сесій районної ради. Затвердження рішень.

За звітний період: проведено 10 сесій районної ради, з них позачергових - 6; виїзних – 2, спільно з Колегією районної державної адміністрації та Зборами адміністративно-господарського активу району – 2, прийнято 191 рішення (з початку каденції - 663 рішення) …

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

Протягом року стан виконання бюджету був на постійному контролі районної ради. При активній взаємодії з головами місцевих рад району вироблено пропозиції щодо залучення додаткових резервів та забезпечення ефективного використання коштів…
З метою зменшення незабезпеченості за рахунок вільних залишків бюджетних коштів на заробітну плату з нарахуванням було направлено 388,7 тис. грн., на оплату за спожиті енергоносії – 180,9 тис. грн. За рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету кошти в сумі 600,0 тис. грн. направлено на оплату за спожиті енергоносії, що дало змогу уникнути заборгованості з енергоносіїв за підсумками року по бюджетних установах районного бюджету.
З метою недопущення заборгованості з заробітної плати працівникам бюджетних установ району виділено додаткову дотацію з державного бюджету в сумі 9 млн. 736,6 тис. грн. Спільними зусиллями завдяки активній підтримці голови Харківської обласної ради Чернова С.І., наших депутатів обласної ради та клопотання заступника обласної ради Давидової Л.І. вдалося стабільно завершити бюджетний 2013 рік…

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

Протягом року проводилася системна робота з місцевими радами щодо передачі коштів до районного бюджету для забезпечення невідкладних потреб установ району.

Головою районної ради у 2013 році підписано 24 Угоди з сільськими, селищними головами про передачу цільових міжбюджетних трансфертів (інша субвенція) з місцевих бюджетів до районного бюджету на виконання програм розвитку закладів освіти, "Шкільний автобус", охорони здоров’я, оздоровлення дітей і т.д. на відповідних територіях. Станом на 01.01.2014 р. від місцевих рад до районного бюджету надійшло 657,98 тис. грн., з них: 411,7 тис. грн. по загальному фонду та 246,3 тис. грн. по спеціальному...

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

У 2014 році таких Угод підписано вже 13 загальною сумою 371,5 тис.грн. Так, з початку 2014 року вже укладені угоди із Високопільською, Шарівською, Сидоренківською, Огульцівською, Сніжківською, Перекіпською, Мельниківською, Старомерчицькою, Олександрівською, Ков’язькою, Минківською, Новомерчицькою, Баранівською громадами, є домовленості із іншими радами.

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

Районні програми

Головою районної ради в плані законодавчої ініціативи у 2013 році розроблено та внесено на затвердження районної ради Програму розвитку місцевого самоврядування у Валківському районі на 2013-2015 роки, як основу програмно-цільового удосконалення діяльності самоврядних представницьких органів та їх фінансово-господарського та ресурсного забезпечення, та Програму соціального захисту громадян, яким виповнилося 100 і більше років на 2013-2016 роки…

Детальніше...

  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

Управління майном

Валківська районна рада не делегувала відповідні повноваження місцевій райдержадміністрації, а самостійно здійснює повноваження по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, для чого у виконавчому апараті утворений відповідний відділ, основними функціями якого є вжиття заходів у розрізі впорядкування майнових питань та контролю за рухом основних фондів…

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510