Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3999 
  Керівники району проінспектували хід проведення ремонтних робіт на об᾿єктах соціальної сфери району

28.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко в рамках робочої поїздки до населених пунктів району відвідали заклади охорони здоров’я, освіти та культури, в яких проводяться ремонтні роботи.

Першим об`єктом в ході поїздки була Високопільська загальноосвітня школа, в якій тривають ремонтні роботи. У 2018 році за кошти обласного бюджету, в сумі 2500 тис. грн., здійснюється капітальний ремонт інженерних мереж, частини приміщень та заміна частини вікон на енергозберігаючі.

Детальніше...

  Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено. Юлія Світлична

27.11.2018

Голова ХОДА запевнила, що через запровадження на території регіону воєнного стану конституційні права жителів Харківщини обмежувати не будуть.

«Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Ніяких заходів, що можуть вплинути на повсякденне життя харків’ян та гостей нашого регіону, не проводитиметься. Усі заходи, які проводяться в регіоні, спрямовані на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Ми не скасовуватимемо спортивних змагань та масових свят. Наголошую: жоден ворог не порушить наші плани. Ми продовжуємо системно працювати, будувати та розвивати регіон. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено», - підкреслила Юлія Світлична.

Детальніше...

  Законні права та інтереси жителів Харківської області жодним чином порушені не будуть

27.11.2018

Це заявили в ході брифінгу в Харківській ОДА 27 листопада.

Учасниками заходу стали заступник голови ХОДА Олександр Скакун, начальник Харківського військового гарнізону Олександр Туринський, заступник начальника УСБУ в Харківській області Юрій Рябуха, заступник начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Сергій Чиж, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін, радник голови ХОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Сергій Стороженко та директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

Детальніше...

  Кращих аграріїв Валківщини відзначено під час обласних урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства

27.11.2018

Сьогодні, 27 листопада, в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства. Участь у заході взяла делегація Валківського району на чолі з керівниками району.

Привітала присутніх зі святом голова Харківської державної адміністрації Юлія Світлична, а також вручила державні нагороди кращим працівникам області. Так, Валківський район отримав подарунковий сертифікат на комплект офісних меблів за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

27.11.2018

На початку липня прийнятий другий пакет законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих...

Детальніше...

  До уваги учасникам АТО, родинам полонених чи загиблих військовослужбовців, вимушеним переселенцям з окупованих територій України

27.11.2018

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» надає юридичну допомогу переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців…

Детальніше...

  Верховна Рада України затвердила Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні»

27.11.2018

Воєнний стан запроваджується в низці регіонів країни, в тому числі – Харківській області.

Відповідний Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» Верховна Рада прийняла на позачерговому засіданні 26 листопада. Воєнний стан діятиме 30 днів, починаючи з 9:00 28 листопада, в наступних областях: Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, а також внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Детальніше...

  Президент звернувся до Верховної Ради з пропозицією про запровадження воєнного стану в Україні

26.11.2018

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка схвалила рішення запропонувати Президенту України запровадити воєнний стан строком на 60 діб. РНБО визначила за необхідне ввести в Україні особливий правовий режим для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз для незалежності та територіальної цілісності України.

Детальніше...

  Заява Президента України щодо затвердження Указу про введення в Україні воєнного стану

26.11.2018

Дорогі українці!
Сьогодні в Парламенті буде розглядатися питання надзвичайної ваги, яке безпосередньо стосується вашого захисту, вашої безпеки, безпеки України, її суверенітету і територіальної цілісності.

Згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України, ухваленого сьогодні вночі, як Президент і як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України я виконав свій конституційний обов’язок і кілька годин тому своїм Указом запровадив воєнний стан на всій території України з дев’ятої години ранку 28 листопада.

Детальніше...

  Ми знайдемо баланс між діями, що забезпечать безпеку та дотримання прав і свобод громадян. Юлія Світлична

26.11.2018

Голова ХОДА прокоментувала можливе запровадження воєнного стану в Україні.

«Правовий аспект знаходиться в законодавчій площині. Законодавчо прописаний і характер дій, і повноваження влади. Чекаємо на рішення Верховної Ради України, яка збереться сьогодні о 16 годині. Відповідно до прийнятого рішення будемо приймати корективи в регіональний розвиток. Від себе можу додати, що ми знайдемо баланс між діями, що забезпечать безпеку та дотримання прав і свобод громадян, які гарантуються Конституцією України», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше...

  Участь голови районної ради В. Оноші, керівників ОМС району у спільному засіданні колегії РДА та зборів адміністративно-господарського активу району

26.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. У роботі колегії також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

26.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано основні напрямки перспективної діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – підготовка до чергової XXXІ сесієї районної ради, що відбудеться 7 грудня 2018 року, підготовка матеріалів до розгляду в профільних постійних комісіях та організація роботи Президії районної ради для розгляду клопотань щодо відзначення званням Почесний громадянин Валківського району…

Детальніше...

  Порошенко і Столтенберг домовилися про термінове скликання надзвичайного засідання Комісії Україна-НАТО

26.11.2018

Президент України провів телефонну розмову з Генеральним Секретарем НАТО.

Петро Порошенко поінформував про брутальний акт агресії Росії проти України в Азовсько-Чорноморській акваторії та дії України у відповідь, в тому числі запровадження режиму військового стану.

Глава Української держави закликав посилити міжнародний тиск на Росію задля негайного звільнення українських моряків та кораблів.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

25.11.2018

Витрати на допомогу на поховання за кошти Фонду зросли на 23,5%

Фактична сума витрат Фонду соціального страхування України на виплату допомоги на поховання за даними січня–вересня у порівнянні з тим же періодом минулого року збільшилась на 6,5 млн грн, або на 23,5%. Цей вид матеріального забезпечення упродовж 9 місяців 2018 року профінансовано по майже 8,4 тис. страхових випадках.

Допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві) надається у розмірі, що встановлюється правлінням Фонду, але не менше розміру прожиткового мінімуму. З 01 березня 2017 року розмір допомоги на поховання складає 4 100 гривень.

Детальніше...

  Особам з інвалідністю допомога по вагітності та пологах надається у розмірі не меншому за обчислений з мінімальної зарплати

25.11.2018

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

Допомога по вагітності та пологах фінансується Фондом соціального страхування України для всіх працевлаштованих жінок за увесь період перебування у декретній відпустці, що в середньому становить 126 календарних днів. Сума матеріального забезпечення складає 100% середнього доходу особи за кожен день відпустки, однак не може бути меншою за обчислену із мінімальної заробітної плати, встановленої на час настання страхового випадку.

Детальніше...

  24 листопада 2018 року – День пам’яті жертв голодоморів і політрепресій та 85 роковини національної трагедії, яка забрала мільйони життів українців

24.11.2018

День пам’яті жертв голодомору, який щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада, є днем єдності та скорботи для всього українського народу. Зберегти пам’ять про жертв голодомору, про трагічні часи нашої держави - наш святий обов’язок.

Вшановуючи пам’ять жертв геноциду українського народу запалимо свічу пам’яті, складемо молитву за невинно закатованими голодною смертю...

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

24.11.2018

85 років віддаляють нас сьогодні від найжахливішого періоду української історії – 1933-го. З кожним роком стає все менше живих свідків Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. І саме тому питання збереження пам’яті про нього постає все гостріше.

Сучасні покоління українців – діти, онуки, правнуки тих, хто пережив Голодомор – мають нести правду про цю трагедію крізь час та простір. Це наш святий обов’язок перед світлою пам’яттю мільйонів земляків, які не пережили 1932 – 1933 роки.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

24.11.2018

Шановні земляки-валківчани! Сьогодні разом з усією країною та всім цивілізованим світом у великій скорботі ми згадуємо мільйони наших співвітчизників, яких було приречено на голодну смерть лише за те, що вони були українцями, з тугою у серцях згадуємо чисельні жертви голодоморів та політичних репресій, мільйони обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори…

Детальніше...

  Валківщина вшанувала 85-ті роковини національної трагедії - спланованого тоталітарною владою геноциду українського народу

23.11.2018

Жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

До пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 р.р. у м. Валки, де сьогодні відбулися жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років, вшанувати пам’ять закатованих смертельним голодом, згадати про мільйони загиблих українців прийшли керівники району та міста, представники підприємств, установ, організацій району.

Детальніше...

  Жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

23.11.2018

Валківщина вшанувала 85-ті роковини національної трагедії - спланованого тоталітарною владою геноциду українського народу

В своїй промові голова районної ради Віталій Оноша зазначив: «Трагедія 1932-1933 років – є чорною сторінкою в історії нашої країни, національною трагедією, про яку ми не маємо права забувати. Це сумні сторінки історії українського народу, трагічний урок, злочин проти людей, які були винні лише в тому, що були українцями.

Але, втративши мільйони безневинних жертв, український народ вистояв тоді, а отже вистоїть і переможе і сьогодні. В ці скорботні дні бажаю всім миру, достатку, добра і непохитної віри, що Україна неодмінно стане процвітаючою європейською країною», - зазначив Віталій Оноша.

Детальніше...

Усього: 3999 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-3999