Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5914 
  Ухвалено п’ять рішень з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

21.12.2017

Розглянувши питання комунального блоку, депутати ухвалили п’ять рішень та надали дозвіл Будинку дитячої та юнацької творчості на передачу в оренду актової зали; затвердили Статут КП «Вода»; погодили зміни в режимі роботи Валківського комунального підприємства перукарських послуг та структуру КЗОЗ «Валківська ЦРЛ»; надали попередню згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району із комунальної власності територіальної громади м. Валки вуличних спортивних тренажерів, розташованих на території ДЮСШ «Спорт для всіх». З усіх цих питань доповіла начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату Валківської районної ради Тетяна Пилипенко...

Детальніше...

  Депутатським корпусом одноголосно підтримано звернення, розроблене депутатом О.Яременком у співпраці із заступником голови ради Ю.Яциною

21.12.2017

Оперативно реагуючи на незаконність дій ТОВ «Харківгаззбут», депутат районної ради Олександр Яременко (за дорученням бюджетної комісії та у співпраці із заступником голови районної ради Юрієм Яциною) розробив звернення Валківської районної ради до директора ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Тиндик П.О. стосовно припинення видачі населенню платіжних документів, які не відповідають нормам чинного законодавства України у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг. Зважаючи на соціальну важливість цього питання, депутати своїм рішенням підтримали це звернення, з текстом якого можна ознайомитися детальніше далі…

Детальніше...

  Валківський районний архів підготовлено до прийому відвідувачів з початку 2018 року

20.12.2017

Наразі в приміщенні завершуються ремонтні роботи. Зокрема, проведені оздоблювальні роботи, вже встановлено стелажі, меблі, санвузли, замінено вікна та двері.
Архів буде знаходитися у приміщенні нежитлової будівлі (корпус «В-1») Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради Харківської області.
Фінансуються роботи за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 1450 тис.грн.
Весь комплекс ремонтних робіт та упорядкування території розраховують завершити на початку 2018 року.

Детальніше...

  Голова районної ради В.Оноша бере участь у тренінгу Української асоціації районних та обласних рад «Забезпечення регіонального та місцевого розвитку»

20.12.2017

У Харкові в Будинку рад розпочався тренінг Української асоціації районних та обласних рад «Забезпечення регіонального та місцевого розвитку» у рамках проекту «Підвищення знань та навичок у сфері лідерства та місцевого розвитку». У заході беруть участь керівники районів, депутати районних рад та працівники місцевого самоврядування Харківщини.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
21 грудня 2017 року
пленарне засідання позачергової
XXІІ сесії районної ради VII скликання


20.12.2017

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХІІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 21 грудня 2017 року о 10.00 годині.

До уваги депутатів! 21.12.2017 (четвер) о 9.30 год., перед пленарним засіданням – засідання постійної комісії з питань земельних відносин, (Лісовин М.Я.) та постійної комісії з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Новорічними вогнями засяяла головна ялинка Валківщини

20.12.2017

У День Святого Миколая, традиційно, на Центральній площі міста Валки відбулося святкове відкриття головної новорічної ялинки. 19 грудня на це дійство тут зібрались дорослі і малеча, яких з Днем Святого Миколая привітали керівники району.

Голова районної ради Віталій Оноша від себе особисто та від депутатського корпусу Валківської районної ради привітав усіх зі святом, бажаючи миру та злагоди кожній родині, кожній дитині Валківщини, добра та радості, наснаги, новорічних подарунків.

Детальніше...

  Новорічними вогнями засяяла головна ялинка Валківщини

20.12.2017

З початком веселих Новорічних та Різдвяних свят малих та дорослих валківчан привітали керівники району - голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

Детальніше...

  Прийом громадян з особистих питань заступником голови районної ради Яциною Ю.Д.

20.12.2017

Сьогодні з 9.00 години до 11.00 години заступником голови Валківської районної ради Яциною Ю.Д. здійснено прийом громадян з особистих питань. Громадянам, мешканцям міста Валки надано правову консультативну допомогу та роз’яснено про умови отримання матеріальної фінансової допомоги на довготривале лікування, придбання ліків при складних захворюваннях. Також Юрієм Дмитровичом поінформовано громадян про ПОРЯДОК надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі тривалої хвороби або оперативного лікування (за зверненням) та про роботу відповідної Комісії у 2018 році та можливого направлення коштів з районного бюджету на ці цілі, тим більше що завтра 22 позачерговою сесією затверджується районний бюджет на 2018 рік.

Детальніше...

  Постійною комісією з гуманітарно-правових питань опрацьовані та винесені на розгляд сесії всі подані проекти

19.12.2017

Постійною комісією з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку розглянуто сім проектів рішень та нових районних цільових програм, а також інформацію, що надійшла до комісії. Роботу профільної комісії очолив заступник голови комісії Андрій Корсун.

Про підсумки виконання районних Програм доповів голова районної ради Віталій Оноша, який ознайомив депутатів із пропозиціями райдержадміністрації щодо зняття з контролю районних програм, дія яких завершується у цьому році…

Детальніше...

  Блок питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району розглянутий профільною комісією з комунальних питань

19.12.2017

В рамках підготовки питань до розгляду їх на сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності, роботу якої очолив заступник голови комісії Сергій Бондар. Депутати розглянули основну частину питань порядку денного, погодили проекти рішень та винесли їх на розгляд позачергової ХХІІ сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться у четвер, 21 грудня 2017 року о 10.00 годині.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем Святого Миколая


19.12.2017

День Святого Миколая - одне із найулюбленіших в народі свят, особливо довгоочікуване дітворою. У наші дні, з відбудовою духовності та споконвічних народних традицій, свято Миколая, завжди шанованого українцями, повертається до народу.

Тож, з цієї святкової нагоди від імені депутатів Валківської районної ради VІІ скликання та від себе особисто щиро вітаю всіх валківчан, а особливо дітлахів, з Днем Святого Миколая та з початком зимових святкувань та бажаю виконання всіх омріяних бажань. Щоб кожній дитині і кожному дорослому Святий Миколай приніс найбажаніший довгоочікуваний подарунок…

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників адвокатури


19.12.2017

Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом!

Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів. Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Від професії адвоката залежать долі багатьох людей, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей…

Детальніше...

  Голова районної ради привітав працівників районного суду з професійним святом

18.12.2017

З нагоди Дня працівників суду до Валківського районного суду завітали керівники району – голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. Голова ради привітав з професійним святом працівників районної судової установи від імені депутатського корпусу Валківської районної ради та від себе особисто. Разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком вручили спільні Почесні грамоти та Подяки, відзначивши високий професіоналізм та відданість службовому обов’язку суддів району.

Керівники району висловили сподівання, що працівники Валківського районного суду й надалі працюватимуть задля розбудови ефективної судової системи, здатної надійно захищати права і свободи громадян Валківщини.

Детальніше...

  Бюджетною комісією розглянуто 11 питань порядку денного, всі проекти підтримані та винесені на розгляд сесії

18.12.2017

Проект районного бюджету на 2018 рік до уваги профільної комісії та присутніх на засіданні керівників бюджетних установ – головних розпорядників коштів районного бюджету представила начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. За результатами обговорення питання одноголосно запропоновано внести до порядку денного пленарного засідання сесії та затвердити представлений проект.

Детальніше...

  До порядку денного сесії внесено Програму економічного і соціального розвитку Валківського району на 2018 рік

18.12.2017

Проект Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2018 рік до уваги присутніх представила головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Ірина Івашина, яка за пропозицією членів комісії більш детально зупинилася на пункті «Капітальне будівництво та ремонт об’єктів бюджетної та житлово-комунальної сфери», а саме озвучила основні цілі та завдання і першочергові заходи щодо капітального ремонту чи реконструкції об’єктів соціального значення. Ірина Івашина звернулася до депутатів з проханням винести проект Програми на розгляд сесії, затвердити її та дозволити реалізувати заплановані заходи. Внісши деякі правки, депутати одноголосно винесли проект на розгляд сесії.

Детальніше...

  Зустріч керівництва районної ради зі студентами Харківського представництва Української Академії Лідерства в районній раді

18.12.2017

Сьогодні о 13.00 годині до Валківської районної ради завітали студенти Харківського представництва Української Академії Лідерства. Метою їх навчальної зустрічі є вивчення позитивного досвіду роботи районного представницького органу місцевого самоврядування, ознайомлення з інструментами і технологіями місцевого врядування. Голова районної ради Оноша В.П. провів тематичну екскурсію приміщеннями районної ради та поінформував про напрями діяльності районної ради, роботу депутатського корпусу та досягнуті результати роботи радою VII скликання в сферах освіти, охорони здоров’я,...

Детальніше...

  Звернення депутата проти неправомірних дій обласної газопостачальної організації

18.12.2017

Із зверненням щодо неправомірних дій ПАТ «Харківгаззбут» звернувся депутат Олександр Яременко. За словами Олександра Миколайовича, обласна газопостачальна організація незаконно внесла до платіжок за листопад та зарахувала до загальної суми платежу так званий «рекомендований платіж», який в рази збільшив суму платежу. Своїми протизаконними діями «Харківгаззбут» створив соціальну напругу в районі, особливо серед пенсіонерів. Члени комісії підтримали звернення депутата та рекомендували оприлюднити звернення в газеті «Сільські новини».

Детальніше...

  Інформація заступника голови районної ради Яцини Ю.Д. про надходження рентної плати до місцевих бюджетів у 2018 році під час апаратної наради в РДА

18.12.2017

«Рентна плата - 2018: про особливості зарахування, розвиток, ризики і відповідальність громад», саме в такому контексті для присутнього загалу розширеної апаратної наради в РДА заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. висвітлив основні напрямки виконання у районі та у місцевих громадах Закону України № 1793-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату»...

Детальніше...

  Постійною комісією з питань бюджету погоджено проект районного бюджету на 2018 рік

18.12.2017

Профільною постійною комісією районної ради з питань бюджету розглянуто 11 питань порядку денного та ряд питань у розділі «Різне». Розпочалося засідання комісії розглядом фінансових клопотань, що надійшли від міської, селищних, сільських рад та районних осередків громадських організацій чорнобильців та інвалідів.

Про внесення змін в кошториси бюджетних установ доповіла Лариса Левчук – начальник фінансового управління РДА. З метою недопущення кредиторської заборгованості та раціонального використання бюджетних коштів депутатами підтримані клопотання головних розпорядників коштів районного бюджету та пропозиції фінуправління райдержадміністрації, питання винесено на розгляд сесії та рекомендовано для затвердження…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників органів РАЦСу

18.12.2017

18 грудня своє професійне свято відзначають працівники органів РАЦС.

Органи реєстрації актів цивільного стану входять до складу органів виконавчої влади. Їх функції гранично прості, проте для працівників РАЦСів знаходитися в гущі подій людських доль під час зовсім не просто. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Приходячи в РАЦС, ми сподіваємося на розуміння і в більшості випадків отримуємо його, а разом з ним і кваліфіковане професійне обслуговування…

Детальніше...

Усього: 5914 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5914