Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  Апаратна нарада голови районної ради

04.12.2017

Про заплановані на тиждень заходи та пріоритети діяльності виконавчого апарату районної ради йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату. Серед першочергових завдань цього тижня, про що зазначив голова районної ради Віталій Оноша,– проведення засідання Президії районної ради сьогодні о 14.00 год., організація роботи профільних постійних комісій та підготовка питань на розгляд позачергової сесії районної ради, що відбудеться завтра, 5 грудня, о 10.00 та до відзначення державних і професійних свят.

Детальніше...

  Голова районної ради Оноша В.П. взяв участь у нараді з питань нормативно-грошової оцінки земель

04.12.2017

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада щодо нормативно-грошової оцінки земель. Присутні на нараді міський, селищні, сільські голови отримали консультації представників КП «Облземпроект» Володимира Мірошникова та Ігоря Маркело з питань розробки планової основи, виготовлення генеральних планів територій, встановлення меж населених пунктів, підготовки проекту інвентаризації земель, організації та проведення комерційних аукціонів, тощо…

Детальніше...

  Засідання Президії Валківської районної ради VІІ скликання

04.12.2017

Сьогодні о 14.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання Президії. Члени Президії – голова ради та заступник голови ради, керівники профільних постійних комісій та депутатських фракцій погодили перелік питань порядку денного пленарного засідання позачергової ХХІ сесії районної ради, а також розглянули подання щодо відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району».

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня інвалідів


03.12.2017

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. З 1992 року Генеральна Асамблея ООН оголосила цей день днем вшанування людей з особливими потребами. Україна долучилась до відзначення Міжнародного дня інвалідів з 1996 року. Міжнародний день інвалідів в усьому світі об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їх долі. Сила духу, яку інваліди виявляють у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість, вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя, незважаючи на безліч побутових незручностей…

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради скликано позачергову ХХІ сесію районної ради VІІ скликання

02.12.2017

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження «Про скликання ХХІ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Позачергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, вирішення інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 5 грудня 2017 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії.

Детальніше...

  ПОДЯКА керівникам ініціативних груп
міні-проектів розвитку територіальних громад,
переможців обласного конкурсу
РАЗОМ У МАЙБУТНЄ у 2017 році


02.12.2017

Валківська районна рада доводить до Вашого відома, що 1.12.2017 року заступником голови районної ради, координатором впровадження міні-проектів у районі
Яциною Ю.Д. успішно захищено і здано до Конкурсного комітету обласної ради підсумкові звіти за результатами реалізації 14 міні-проектів у районі за 2017 рік.
Конкурсним комітетом високо оцінено у складених звітах якість підготовки і оформлення документації, доказову базу, описані соціальні і економічні ефекти від впровадження, фотовізуалізацію обєктів будівництва.
З огляду на наведене, районна рада висловлює подяку всім керівникам міні-проектів, головам ініціативних груп, відповідальним працівникам та керівникам закладів і органів місцевого самоврядування району за змістовну роботу у даному напрямі і якісну підготовку підсумкових звітів. Бажаємо значних успіхів у розробці проектних заявок на обласний конкурс РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018!!!

Детальніше...

  День медичної та психологічної реабілітації учасників АТО Валківщини

02.12.2017

На базі клінічного санаторію «Курорт «Березівські мінеральні води» за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної та організації Департаменту охорони здоров’я ХОДА відбувся день відпочинку та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

З вітальними словами до родин демобілізованих звернулися заступник начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галина Сіроштан, заступник головного лікаря закладу Ніна Смєцкова, голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко...

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем працівників прокуратури

01.12.2017

Шановні працівники прокуратури!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої мають стати верховенство закону і права та дотримання прав і свобод людини. Ці пріоритети мають бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями...

Детальніше...

  Спартакіада до Міжнародного дня інвалідів

01.12.2017

Напередодні Міжнародного дня інвалідів, який відзначається 3 грудня, в спорткомплексі ДЮСШ «Спорт для всіх» проведено районну Спартакіаду серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

На відкриття заходу завітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, які привітали учасників змагань та подякували їм за активність, за достойне представлення нашого району в обласних змаганнях, особливо, в інвідуальному заліку, де маємо найвищі місця.

Детальніше...

  «Світ ловив мене, але не спіймав». У Валках відкрито пам’ятний знак Григорію Сковороді

01.12.2017

Сьогодні на історичному місці, де раніше стояла Рогозівська церква, відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку знаменитому українському філософу Григорію Савичу Сковороді, якому в цьому році 3 грудня весь світ буде відзначати 295 років з дня народження.

Участь у відкритті пам’ятного знаку взяли голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, секретар міської ради Антоніна Кривич, співробітники Валківського краєзнавчого музею, учнівська молодь.

Детальніше...

  Керівники району привітали працівників прокуратури Валківщини з професійним святом

01.12.2017

Голова районної ради Віталій Оноша спільно з головою райдержадміністрації Віктором Войтенком відвідали районну прокуратуру. Керівники району привітали працівників прокуратури з професійним святом, відзначивши їх високий професіоналізм та відданість службовому обов’язку.

Детальніше...

  Виставка художніх робіт дітей Валківщини «Повір у себе»

01.12.2017

Сьогодні перед початком вистави театральної школи «PLASTILIN» в холі РНД «Іскра» відбулася виставка художніх робіт дітей Валківського району «Повір у себе», організована районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, присвячена Міжнародному дню інвалідів, який щороку відзначається 3 грудня. Ця дата нагадує кожному про обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Детальніше...

  Презентація міні-проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад»

30.11.2017

Останній впроваджений та презентований цього року проект був особливим і масштабним, адже для його розробки, фінансування та реалізації свої зусилля об’єднали три територіальні громади – Валківська міська, Старомерчицька селищна та Новомерчицька сільська. Загальна вартість проекту 148 тис. 725 грн., з яких 74,362 грн. – кошти обласного бюджету, 63,952 грн. – спільні кошти місцевих бюджетів названих громад і понад 10 тис.грн. – кошти, залучені ініціативною групою, яка звернулася по допомогу у цьому питанні до Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та особисто до голови Правління Фонду Євгена Шаповала.

Детальніше...

  Надійні водогони – крок до об’єднання громад

30.11.2017

У ході реалізації проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад» у співробітництві громад трьох територіальних громад району у сфері житлово-комунального господарства було замінено 250 метрів аварійних труб водогонів, якими подається питна вода до однієї з вулиць селища Привокзальне Старомерчицької селищної ради.

Старі зношені металеві труби були замінені на гігієнічно і екологічно безпечні, економні, експлуатаційно надійні пластикові, чим забезпечено стабільність водопостачання для життєздатності місцевої громади.

Детальніше...

  Завдяки обласному конкурсу розвитку громад «Разом у майбутнє» забезпечено стабільне водопостачання навчально-виховного закладу у Новому Мерчику

30.11.2017

Завдяки виконаним роботам у рамках реалізації міні-проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад» стабільним стало водопостачання Новомерчицького навчально-виховного комплексу. До того ж, як зазначила директор НВК, депутат районної ради Ольга Борщ, якість питної води стала на порядок вищою.

Детальніше...

  Подякою районної ради та РДА відзначено голову Правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євгена Шаповала

30.11.2017

Для отримання співфінансування з обласного та місцевих бюджетів на реалізацію міні-проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад» ініціативна група мала внести 5% від загальної суми вартості проекту, а це понад 10 тис.грн. Для забезпечення п’ятивідсоткового внеску ініціатори проекту звернулася по допомогу до Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та особисто до голови Правління Фонду Євгена Шаповала. І така допомога була отримана, за що районне керівництво та ініціатори проекту щиро дякували благодійній організації та голові Правління Шаповалу Є.В.

Детальніше...

  Районні відзнаки вручені за активну особисту підтримку успішної реалізації у районі міні-проектів - переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

30.11.2017

Керівники району висловили слова подяки та вручили спільні відзнаки районної ради та райдержадміністрації всім, завдяки кому було успішно реалізовано цей проект і закликали громади не зупинятися на досягнутому, будувати плани на майбутнє.

Детальніше...

  Обласний зліт до Міжнародного дня волонтерів

30.11.2017

29 листопада у Харкові в Палаці дитячої та юнацької творчості до Міжнародного дня волонтерів за ініціативи Ради Харківської обласної організації ветеранів відбувся обласний зліт волонтерів.

В обласних заходах взяла участь делегація Валківського району у складі голови районної організації ветеранів Валентини Клочко, секретаря організації Ольги Цибулько та голови первинної територіальної ветеранської організації селища Старий Мерчик, голови волонтерського центру районної ради ветеранів Лідії Камишан.

Детальніше...

  Вирішуються проблеми КП «Вода»

30.11.2017

Uолова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді з керівниками ряду районних служб, на якій було детально проаналізовано роботу комунального підприємства «Вода». Зокрема, було розглянуто питання фінансово-господарського стану підприємства, погашення заборгованості до бюджетів різних рівнів, а також проаналізовано питання виплати заробітної плати працівникам установи, ефективності роботи з боржниками за спожиту воду, ситуацію по рентній платі тощо.

Детальніше...

  Валківщина відзначить своїх спортивних лідерів

30.11.2017

Традиційно в кінці року, що завершується, підводяться підсумки роботи усіх галузей району. Не виключенням є і спортивна галузь. Сьогодні у райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участі голови районної ради Віталія Оноші. Під час наради було детально проаналізовано план підготовки та проведення районного спортивного заходу «Тріумф чемпіонів», суть якого полягає у відзначенні кращих спортсменів Валківщини, які своїми здобутками на усіх рівнях - від районного до міжнародного, прославляють наш район.

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921