Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Апаратна нарада голови районної ради

11.12.2017

Під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату сплановано орієнтовний план роботи апарату ради на поточний тиждень та найближчу перспективу. А саме, йшлося про пріоритети діяльності виконавчого апарату районної ради, першочергові завдання та напрямки роботи до кінця року.

Серед найважливіших невідкладних завдань, визначених головою районної ради Віталієм Оношою, на цей тижень та перспективу – завершення роботи з матеріалами позачергової ХХІ сесії районної ради, направлення рішень ради за належністю та оприлюднення їх на сайті районної ради.

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Оноші В.П.
з нагоди Всесвітнього дня футболу


10.12.2017

Щороку 10 грудня шанувальники найпопулярнішої гри у світі відзначають Всесвітній день футболу. Організація Об’єднаних Націй ухвалила рішення про появу цього свята у зв’язку з постійно зростаючим інтересом людей різного віку й різних національностей до цієї захоплюючої гри. За даними істориків, у футбол грали ще в Стародавньому Китаї. Перші згадки про цю гру датуються другим тисячоліттям до нашої ери.

Для багатьох сучасних людей футбол, який ще називають грою мільйонів, став стилем життя, професією або головним захопленням у житті. Всесвітній день футболу об’єднує всіх прихильників футболу – як професіоналів, так і аматорів, дорослих і малих, початківців і ветеранів…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
до Всесвітнього дня прав людини


10.12.2017

Ще у 1990-х роках Україна ратифікувала Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод, що означало визнання міжнародного судового інструменту захисту для громадян, постраждалих від насильства, дискримінації та порушення прав людини. Визнання нашою державою юрисдикції Європейського суду стало вагомим фактором на шляху до подальшої демократизації нашого суспільства.

Пріоритетом у справі захисту прав людини в Україні є протидія дискримінації, в тому числі гендерній нерівності, рішуча боротьба з домашнім насильством, подолання бідності…

Детальніше...

  9 грудня – Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів

09.12.2017

З метою підвищення обізнаності про Конвенцію щодо попередження злочину геноциду і покарання за нього, а також вшанування пам’яті про жертв геноцидів у 2015 році Генеральна Асамблея ООН постановила проголосити 9 грудня Міжнародним днем пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цього злочину. Ця дата була обрана в зв’язку з тим, що в цей день в 1948 році була прийнята Конвенція про запобігання злочинові геноциду і покарання за нього.

Детальніше...

  Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день боротьби з корупцією

09.12.2017

Сьогодні, 9 грудня, відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2003 році, а відзначають його з 2004 року. У 2003 році, 21 листопада, Генеральна Асамблея ООН проголосила резолюцією № A/RES/58/4 щорічне проведення Міжнародного дня боротьби з корупцією. У 2003 році в Мексиці була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції.

У резолюції Генеральної Асамблеї було зазначено, що метою проведення цього Дня є поглиблення розуміння корупції та ролі Конвенції у попередженні боротьби з нею. Але в резолюції відсутні заклики широко відзначати цей день і проводити будь-які заходи, що сприяють інформуванню громадськості.

Детальніше...

  Районні святкові урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

09.12.2017

Святкові урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні відбулися 8 грудня у районному народному домі «Іскра». Керівників та депутатів органів місцевого самоврядування району, органів самоорганізації населення з професійним святом вітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та депутат Харківської обласної ради Едуард Юрченко.

«Я впевнений, що в України, яка обрала європейський шлях розвитку, є потужний потенціал, щоб стати по-справжньому заможною країною, в якій житимуть заможні люди, - наголосив у своєму вітанні голова районної ради Віталій Оноша, - Тож, нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!» …

Детальніше...

  Колектив виконавчого апарату районної ради вітає Віталія Оношу з другою річницею на посаді голови районної ради

08.12.2017

Рівно два роки пройшло з дати обрання головою Валківської районної ради VІІ скликання Оноші Віталія Петровича. Користуючись нагодою з другою річницею на посаді Віталія Петровича привітали колектив виконавчого апарату районної ради та колектив районної державної адміністрації в особі голови РДА Віктора Войтенка.

Детальніше...

  Обласні відзнаки до Дня місцевого самоврядування

08.12.2017

За поданнями місцевих рад, трудових колективів кращих представників місцевого самоврядування району відзначено Почесними грамотами та Подяками Харківської обласної ради та спільними Почесними грамотами районної ради і райдержадміністрації.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадську позицію Грамотою Харківської обласної ради відзначено:

Яцину Юрія Дмитровича - заступника голови Валківської районної ради;
Верхолаз Вікторію Василівну – депутата Валківської районної ради;
Лісовина Миколу Яковича - депутата Валківської районної ради;
Пивоварову Тетяну Анатоліївну – Костівського сільського голову...

Детальніше...

  Районні відзнаки за участь в обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування» та з нагоди професійного свята

08.12.2017

Спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування Валківщини, сумлінну працю, відповідальність та толерантність, ініціативність, небайдужість і високопрофесійність, участь в обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування» та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування відзначено:

- Єфіменка Михайла Володимировича, Заміського сільського голову;
- Ведмідь Аллу Миколаївну, секретаря Високопільської сільської ради.

Детальніше...

  Спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені кращі представники місцевого самоврядування району

08.12.2017

Спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені за активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток місцевих територіальних громад Валківщини, звитяжну сумлінну працю, відповідальність, толерантність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено:

- Яцину Юрія Дмитровича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання від Огульцівської громади;
- Котенко Тетяну Микитівну, керуючу справами виконавчого апарату Валківської районної ради;
- Пилипенко Тетяну Петрівну, начальника відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, району виконавчого апарату Валківської районної ради;
- Молодцову Ольгу Юріївну – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Валківської районної ради;
- Вєрєвську Ларису Павлівну – начальника відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Валківської районної ради; ...

Детальніше...

  В ході урочистостей відбулося вручення посвідчень, дипломів та нагрудних знаків Почесним громадянам Валківського району

08.12.2017

Рішенням позачергової ХХІ сесії Валківської районної ради VII скликання, яка відбулася 5 грудня 2017 року, звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно:

- ВОЙТЕНКУ Віктору Івановичу - депутату Валківської районної ради VІ та VІІ скликань, голові Валківської районної державної адміністрації, який залучив мільйонні інвестиції в розвиток інфраструктури освіти, спорту, охорони здоров’я Валківщини.
- ПОЛІЩУК Тамарі Вікторівні - депутату Валківської районної ради V скликання, Заслуженому працівнику культури України, автору трьох книг краєзнавчої тематики, досліднику теми Голодомору в Україні та на Валківщині.
- ПОХОДЯЩОМУ Віктору Іполитовичу - депутату Валківської районної ради VІ та VІІ скликань, голові фермерського господарства «СТВ АГРО».
- ХАРЧЕНКУ Олександру Леонідовичу, депутату Валківської міської ради V, VІ та VІІ скликань, волонтеру, учаснику АТО.

Детальніше...

  Святковий концерт до Дня місцевого самоврядування

08.12.2017

Святкового настрою всім присутнім додали музичні вітання вокальних, хорових та дитячих танцювальних колективів, солістів районного народного дому «Іскра», які привітали присутніх з Днем місцевого самоврядування.

Дружніми оплесками зустріли присутні на святі творчий дарунок депутата районної ради, заступника голови районної ради Юрія Яцини, у виконанні якого прозвучала пісенна композиція під акомпанемент гітари та соло на губній гармошці...

Детальніше...

  Почесними грамотами міської ради відзначені депутати та члени виконкому міськради

08.12.2017

Присутній загал представників місцевого самоврядування Валківщини привітав Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, який вручив почесні відзнаки міської ради депутатам та членам виконавчого комітету міськради.

Детальніше...

  Святковий дарунок настоятеля Свято-Преображенського Храму міста Валки отця Іоанна

08.12.2017

З вітальними словами до представників місцевого самоврядування районну звернувся благочинний валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки, протоієрей, отець Іоанн, творчим дарунком якого став неперевершений спів у виконанні протодиякона Свято-Покровського чоловічого монастиря м. Харків, отця Олександра. Вражені високим талантом виконавця валківчани гучними оплесками та вставанням зустріли пісенний дарунок.

Детальніше...

  Святковий концерт до Дня місцевого самоврядування

08.12.2017

Святкового настрою всім присутнім додали музичні вітання вокальних, хорових та дитячих танцювальних колективів, солістів районного народного дому «Іскра», які привітали присутніх з Днем місцевого самоврядування.

Детальніше...

  В рамках нової номінації конкурсу «Разом в майбутнє» громади будуть впроваджувати міні-проекти на 1,5 млн грн

08.12.2017

На пленарному засіданні XIII сесії Харківської обласної ради VII затверджено Положення про проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2018 рік. У конкурсі з’явилася дуже важлива номінація – «співробітництво територіальних громад», в рамках якої реалізуватимуться міні-проекти на суму півтора мільйони гривень.

«Конкурс «Разом в майбутнє» шість років проводиться у Харківській області. Кожного року ми переглядаємо положення про Конкурсу, щоб відповідати викликам сьогодення, модернізувати механізми його проведення. Депутати проголосували сьогодні за те, щоб збільшити суму коштів на реалізацію міні-проектів, що переможуть у конкурсі, з 200 тисяч до 300 тисяч гривень. Передбачається наступного року віддати пріоритет проектам розвитку громад, на що будемо націлювати учасників.

Детальніше...

  Вітаємо Заміського сільського голову Єфіменка М.В.
з почесним III місцем в обласному конкурсі КРАЩИЙ ПРАЦІВНИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2017 року


08.12.2017

У Будинку рад під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні були відзначені переможці цьогорічного обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».
Дипломи та грошові премії переможцям у чотирьох номінаціях вручили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із головою облдержадміністрації Юлією Світличною.
Відповідно до протоколу засідання обласної конкурсної комісії конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» від 21 листопада 2017 року лауреатом обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» у 2017 році у номінації «Кращий сільський голова» визначено Заміського сільського голову Михайла Єфіменка (III місце).
Валківська районна рада вітає Єфіменка М.В. з перемогою, дякує за гідне представлення місцевого самоврядування Валківщини на обласному конкурсі професійної майстерності та бажає дальших успіхів та досягнень. Також дякуємо за успішний виступ на обласному конкурсі і секретаря Високопільської сільської ради Ведмідь А.М., яка ввійшла до п’ятірки кращих посадовців місцевих рад області...

Детальніше...

  Вітання Президента з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2017

Шановні співвітчизники!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні ми є свідками історичного моменту — на наших очах втілюються в життя ідеали місцевої демократії, закладені у Європейській хартії місцевого самоврядування.

Громадяни та обрані ними органи місцевого самоврядування вперше в історії сучасної України отримали інструменти для формування самодостатніх громад як основи сильної та заможної європейської України. Додаткові кошти місцевих бюджетів, отримані об’єднаними територіальними громадами, дали змогу розбудувати інфраструктуру сіл, селищ, міст, відремонтувати та збудувати нові соціальні об’єкти, залучити до громад нові виробничі потужності тощо.

Детальніше...

  Вітаємо спортивну команду місцевого самоврядування РАЗОМ У МАЙБУТНЄ з успіхом на змаганнях до Дня Збройних Сил України та місцевого самоврядування!

07.12.2017

Сьогодні в рамках відзначення в районі Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування на базі ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися спортивні змагання. Відкриваючи змагання, до учасників заходу та вболівальників звернулися голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел, які вітали присутніх з державним святом та побажали перемоги сильнішим.

В змаганнях взяли участь команди місцевого самоврядування району РАЗОМ У МАЙБУТНЄ, районної державної адміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, ДЮСШ «Спорт для всіх». У напруженій боротьбі II загальнокомандне місце виборола команда місцевого самоврядування району РАЗОМ У МАЙБУТНЄ! Вітаємо команду з перемогою та дякуємо депутатам всіх рівнів за активну участь,спортивну майстерність і волю до перемоги!...

Детальніше...

  З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!!
Привітання голови районної ради Віталія Оноші.


07.12.2017

Шановні керівники та працівники органів місцевого самоврядування, депутати, мешканці територіальних громад!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського взірця. У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Процес реформування в системі місцевого самоврядування сьогодні набув масштабності. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні територіальними громадами, регіональними і державними справами…

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975