Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4368 
  Валківщина бере участь у Великому Слобожанському ярмарку

07.09.2013

Керівництво району в особі голови Валківської районної ради Юрія Яцини та голови райдержадміністрації Олександра Холодного взяли участь в урочистому відкритті Великого Слобожанського ярмарку , яке відбулося сьогодні в презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохол» у Харкові.
Головна мета ярмарку - продаж харків’янам та гостям міста широкого асортименту сільськогосподарської продукції, товарів переробної та харчової промисловості за цінами на 10-20% нижче середніх цін по області, частування відвідувачів ярмарку різноманітними стравами і напоями слобожанської кухні. Для реалізації широкого асортименту сільгосппродукції, товарів переробної та харчової промисловості, основну територію ярмарку займуть торгові ряди виробників з усіх районів та міст області, а також із сусідніх областей Російської Федерації, всього 250 суб’єктів торгівлі.
Свою продукцію представлять на Великому Слобожанському ярмарку і сільгоспвиробники Валківщини.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання чергової ХХІХ сесії Валківської районної ради

06.09.2013

Пленарне засідання чергової ХХІХ сесії Валківської районної ради відбулося сьогодні, 6 вересня 2013 року, о 10.00 годині в залі пленарних засідань Будинку рад під головуванням Яцини Ю.Д. – голови районної ради.
Участь у роботі сесії взяли заступник голови Харківської обласної ради Давидова Л.І., голова Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Косолапов А.Г., голова Валківської районної державної адміністрації Холодний О.М. та його заступники, Валківський міжрайонний прокурор Власенко О.В., начальники управлінь та відділів РДА, начальники відділів виконавчого апарату районної ради; керівники правоохоронних органів; начальник УДКСУ у Валківському районі Пономаренко Ю.М., голови місцевих рад; головні розпорядники коштів районного бюджету та керівники районних установ, організацій, підприємств; ініціатори розгляду питань порядку денного сесії та представники ЗМІ.

Детальніше...

  Валківський міжрайонний прокурор Власенко О.В. інформувала депутатів про стан законності на території Валківського району

06.09.2013

Валківський міжрайонний прокурор Власенко Ольга Вікторівна всебічно і грунтовно поінформувала депутатів районної ради, голів місцевих рад, керівників установ, підприємств, закладів та громадськість району про стан законності на території Валківського району та заходи щодо її зміцнення, вжиті Валківською міжрайонною прокуратурою впродовж першого півріччя поточного 2013 року.

Детальніше...

  На початку пленарного засідання була заслухана інформація голови районної державної адміністрації Холодного О.М.

06.09.2013

Згідно діючого законодавства України на початку роботи сесії до відома депутатів районної ради головою районної державної адміністрації Холодним О.М. була представлена інформація про стан економічного і соціального розвитку Валківського району за результатами 8 місяців поточного 2013 року.
В доповіді було відмічено, що в районі залишається ще чимало невирішених проблем, але, в той же час, за цей період в районі по багатьох напрямках діяльності досягнуті позитивні результати.


Детальніше...

  Після детального обговорення депутатами затверджено більше двох десятків рішень районної ради

06.09.2013

На розгляд депутатів були представлені проекти з понад двох десятків питань, а саме в порядку контролю до уваги депутатів була представлена інформація начальника відділу Держземагенства у Валківському районі Дригайло В.В. «Про хід виконання Програми земельних відносин у Валківському районі на 2010-2015 роки».

Детальніше...

  Депутатами районної ради затверджена видавнича ціна на районну газету «Сільські новини» на 2014 рік

06.09.2013

Не зважаючи на складну економічну ситуацію, що склалась в редакції районки, з метою збереження тиражу газети та недопущення соціальної напруги в районі депутати районної ради прийняли зважене рішення не піднімати видавничу ціну місячного передплатного комплекту районної газети «Сільські новини» на 2014 рік, залишивши її на рівні минулого року в розмірі 7,00 грн. Це вартість газети без вартості поштових послуг з передплати та доставки.

Детальніше...

  Після детального обговорення депутатами затверджено більше двох десятків рішень

06.09.2013

Депутатами було опрацьовано ряд нагальних питань і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового, майнового характеру: внесення змін до кошторисів бюджетних установ та змін до районного бюджету на 2013 рік, розв’язання питань спільної власності територіальних громад району, звільнення та призначення керівників комунальних установ, затвердження нормативної грошової оцінки землі. Питання, передбачені порядком денним, були розглянуті депутатами в повному обсязі, за результатами розгляду з урахуванням зауважень та пропозицій депутатів прийняті відповідні рішення.

Детальніше...

  Голова Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Косолапов А.Г. закликав громадськість району до співпраці

06.09.2013

Участь в пленарному засіданні взяв голова Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Косолапов А.Г. В своєму виступі Анатолій Григорович надав інформацію про роботу Антимонопольного комітету в Харківській області, який в своїй діяльності виступає як орган слідства, орган звинувачення та покарання. За зверненнями громадян територіальне відділення проводить перевірки, розглядає справи та виносить рішення щодо застосування штрафних санкцій до підприємств-монополістів, тобто виступає в якості органу захисту прав споживачів в плані недоброякісної конкуренції...

Детальніше...

  Інформація голови районної ради Яцини Ю.Д.

06.09.2013

Наприкінці пленарного засідання головою районної ради Яциною Ю.Д. зроблено ряд оголошень щодо запланованих на найближчі дні заходів: участь району у Слобожанському ярмарку, святкування днів визволення населених пунктів Валківщини, масштабні загально районні заходи з нагоди Дня міста Валки. Закликав депутатів взяти активну участь в урочистостях в громадах своїх мажоритарних округів та районному святі.
Крім того, за традицією наприкінці пленарного засідання головуючий оголосив подяки, що надійшли на адресу депутатів районної ради:…

Детальніше...

  Участь голови районної ради Яцини Ю.Д. в обласному семінарі-нараді

05.09.2013

Сьогодні о 10.00 годині голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із міським головою Скрипніченком В.В. взяли участь у роботі обласного семінару «Особливості взаємодії керівників органів місцевого самоврядування з співробітниками правоохоронних органів»...

Детальніше...

  Спільне засідання профільних постійних комісій Валківської районної ради

04.09.2013

Сьогодні, 4 вересня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань Валківської районної ради відбулося спільне засідання профільних постійних комісій районної ради, що було проведено головою ради Яциною Ю.Д. в контексті підготовки до чергової ХХІХ сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться у п᾿ятницю 6 вересня 2013 року о 10.00 годині.
Депутатами в ході роботи постійних комісій районної ради опрацьовано більше двох десятків проектів рішень, в тому числі контрольні питання, внесені до порядку денного відповідно до Плану роботи районної ради, а саме до уваги депутатів було представлено інформацію про хід виконання деяких районних Програм. До того ж комісійно було опрацьовано ряд питань щодо комунального майна, грошової оцінки земель, фінансовий блок питань та проект порядку денного питань, які планується сесійно розглянути у п᾿ятницю 6 вересня 2013 року о 10.00 годині на пленарному засіданні. Наприкінці спільного засідання депутатами були розглянуті та ретельно опрацьовані листи, звернення, клопотання, що надійшли для розгляду до профільних постійних комісій, надані пропозиції та рекомендації щодо вирішення зазначених у клопотаннях проблем.

Запрошуємо всіх депутатів районної ради, доповідачів та запрошених 06.09.2013 року о 10.00 годині взяти активну участь у роботі пленарного засідання ХХІХ чергової сесії районної ради.

Детальніше: опрацьований постійними комісіями районної ради проект порядку денного ХХІХ сесії районної ради читайте нижче...)

Детальніше...

  Головою Валківської районної ради
Яциною Ю.Д.
скликано ХХIХ сесію
районної ради


02.09.2013

16 серпня 2013 року з метою невідкладного вирішення низки питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, розв’язання проблем розвитку освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення району, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХIХ сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХІХ сесії Валківської районної ради відбудеться 6 вересня 2013 року (п᾿ятниця) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад. Спільне засідання профільних постійних комісій відбудеться у середу 4 вересня 2013 року. Початок роботи комісій о 10.00 годині. Запрошуємо депутатів та запрошених взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного чергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Яцини Ю.Д. у роботі педагогічної ради Огульцівської ЗОШ

02.09.2013

Сьогодні о 14.30 годині голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі педагогічної ради Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Проаналізувавши інформаційно-аналітичну доповідь директора школи Омеляненко Т.М. та її заступників, Яцина Ю.Д. наголосив на пріоритетних завданнях педагогічного колективу на новий навчальний рік, вказав на додаткові резерви та можливості щодо покращення якості та доступності навчально-виховного процесу в закладі освіти, не забувши, звичайно, привітати педагогів із новим навчальним роком та висловити найкращі побажання. Зокрема, Юрій Дмитрович зосередив увагу керіництва закладу на ефективній і конструктивній взаємодії педагогів із місцевою сільською радою, сільськогосподарським підприємством, ветеранським активом та громадськістю...

Детальніше...

  Сьогодні в усіх школах Валківщини пролунав перший дзвінок

01.09.2013

У 18 навчальних закладах району відбулися урочисті лінійки. Для більше ніж 2,5 тисяч школярів району пролунав сьогодні перший у новому навчальному році дзвінок. Для «первачків» він лунав сьогодні взагалі уперше. Для них на центральній площі міста Валки відбулося традиційне святкове дійство з нагоди Дня Знань «Перше вересня – УРА!»
В гості до винуватців свята сьогодні завітали народний депутат України Олександр Біловол, президент благодійного фонду "З добром до людей" Тетяна Біловол, голова райдержадміністрації Олександр Холодний та голова районної ради Юрій Яцина, які щиро вітали дітвору з початком шкільної пори. Концертна програма із цікавими іграми та творчими новинками, підготовлена працівниками районного народного дому «Іскра» за участі аматорів народної сцени району зробила свято неповторним та яскравим, цікавим як для малечі, так і для їх батьків. Кожен першокласник отримав на святі солодкий дарунок - по коробці цукерок від благодійного фонду "З добром до людей".

Детальніше...

  Свято першого дзвоника в Огульцівській загальноосвітній школі

01.09.2013

З Днем Знань та початком нового навчального року сердечно вітав сьогодні голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович педагогів, школярів та їх батьків в Огульцівській школі. Наполегливості та витримки, високих досягнень у навчанні, цікавих і яскравих сторінок шкільного життя бажав депутат школярам свого округу. Особливі вітання, звичайно ж, першокласникам та одинадцятикласникам, оскільки цей навчальний рік для них є особливим! Головою районної ради, Яциною Ю.Д., як депутатом від Огульцівської громади, були вручені подарунки дітям та подаровано поїздку на районне свято першокласників у місто Валки...

Детальніше...

  Серпнева районна конференція освітян Валківщини

31.08.2013

30 серпня в залі Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулася районна педагогічна конференція, в якій взяли участь керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти, кращі педагоги району. Учасників конференції вітали керівники району - голова Валківської районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний, які висловили впевненість, що не зважаючи на обмежені фінансові можливості спільними зусиллями районної влади, керівників закладів освіти та всього педагогічного загалу можна реалізувати деякі ідеї, проекти та досягти успіхів у багатьох справах.

Детальніше...

  Серпнева районна конференція освітян Валківщини

31.08.2013

В своїй доповіді начальник відділу освіти Алієва Р.Д. повідомила, що у новому навчальному році в районі функціонуватиме 18 навчальних закладів, серед яких 1 ліцей, 5 навчально-виховних комплекси, 12 – загальноосвітніх шкіл. 1 вересня в новому навчальному році за парти у відремонтованих оновлених класах на Валківщині сядуть близько 2690 учнів. За якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року дякувала Раїса Дмитрівна всім керівникам, всім працівникам шкіл, дитсадків, батьківським колективам та особливо народному депутату Олександру Біловолу за його підтримку освітянської галузі в нашому районі та систематичну допомогу.

Детальніше...

  Серпнева районна конференція освітян Валківщини

31.08.2013

Народний депутат України Олександр Біловол, який взяв участь в роботі районної педагогічної конференції, обіцяв, що і цього року жодна школа Валківського району не залишиться без підтримки держави та поза його особистою увагою. Олександр Миколайович також наголосив на тому, що на Валківщині один з найвищих в області рівень освіти, а це, за його словами, говорить про те, що найкращі педагоги з високою кваліфікацією працюють у Валківському районі. Народний депутат України привітав присутніх з початком нового навчального року та побажав усім досягнень на освітянській ниві.

Детальніше...

  У Валківський район надано новий шкільний автобус

31.08.2013

Після закінчення районної педагогічної конференції народний депутат України О.М.Біловол вирушив у Шарівку разом з педагогами на новенькому шкільному автобусі, де урочисто і вручив ключі від нього Шарівській ЗОШ. Разом із головою РДА О.Холодним та головою районної ради Ю.Яциною він поздоровив педагогів та школярів із початком нового навчального року та запевнив, що робота з оновлення автобусного парку району буде продовжуватись і надалі...

Детальніше...

Усього: 4368 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4368