Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Виставка художніх робіт дітей Валківщини «Повір у себе»

01.12.2017

Сьогодні перед початком вистави театральної школи «PLASTILIN» в холі РНД «Іскра» відбулася виставка художніх робіт дітей Валківського району «Повір у себе», організована районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, присвячена Міжнародному дню інвалідів, який щороку відзначається 3 грудня. Ця дата нагадує кожному про обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Детальніше...

  Презентація міні-проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад»

30.11.2017

Останній впроваджений та презентований цього року проект був особливим і масштабним, адже для його розробки, фінансування та реалізації свої зусилля об’єднали три територіальні громади – Валківська міська, Старомерчицька селищна та Новомерчицька сільська. Загальна вартість проекту 148 тис. 725 грн., з яких 74,362 грн. – кошти обласного бюджету, 63,952 грн. – спільні кошти місцевих бюджетів названих громад і понад 10 тис.грн. – кошти, залучені ініціативною групою, яка звернулася по допомогу у цьому питанні до Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та особисто до голови Правління Фонду Євгена Шаповала.

Детальніше...

  Надійні водогони – крок до об’єднання громад

30.11.2017

У ході реалізації проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад» у співробітництві громад трьох територіальних громад району у сфері житлово-комунального господарства було замінено 250 метрів аварійних труб водогонів, якими подається питна вода до однієї з вулиць селища Привокзальне Старомерчицької селищної ради.

Старі зношені металеві труби були замінені на гігієнічно і екологічно безпечні, економні, експлуатаційно надійні пластикові, чим забезпечено стабільність водопостачання для життєздатності місцевої громади.

Детальніше...

  Завдяки обласному конкурсу розвитку громад «Разом у майбутнє» забезпечено стабільне водопостачання навчально-виховного закладу у Новому Мерчику

30.11.2017

Завдяки виконаним роботам у рамках реалізації міні-проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад» стабільним стало водопостачання Новомерчицького навчально-виховного комплексу. До того ж, як зазначила директор НВК, депутат районної ради Ольга Борщ, якість питної води стала на порядок вищою.

Детальніше...

  Подякою районної ради та РДА відзначено голову Правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євгена Шаповала

30.11.2017

Для отримання співфінансування з обласного та місцевих бюджетів на реалізацію міні-проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад» ініціативна група мала внести 5% від загальної суми вартості проекту, а це понад 10 тис.грн. Для забезпечення п’ятивідсоткового внеску ініціатори проекту звернулася по допомогу до Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та особисто до голови Правління Фонду Євгена Шаповала. І така допомога була отримана, за що районне керівництво та ініціатори проекту щиро дякували благодійній організації та голові Правління Шаповалу Є.В.

Детальніше...

  Районні відзнаки вручені за активну особисту підтримку успішної реалізації у районі міні-проектів - переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

30.11.2017

Керівники району висловили слова подяки та вручили спільні відзнаки районної ради та райдержадміністрації всім, завдяки кому було успішно реалізовано цей проект і закликали громади не зупинятися на досягнутому, будувати плани на майбутнє.

Детальніше...

  Обласний зліт до Міжнародного дня волонтерів

30.11.2017

29 листопада у Харкові в Палаці дитячої та юнацької творчості до Міжнародного дня волонтерів за ініціативи Ради Харківської обласної організації ветеранів відбувся обласний зліт волонтерів.

В обласних заходах взяла участь делегація Валківського району у складі голови районної організації ветеранів Валентини Клочко, секретаря організації Ольги Цибулько та голови первинної територіальної ветеранської організації селища Старий Мерчик, голови волонтерського центру районної ради ветеранів Лідії Камишан.

Детальніше...

  Вирішуються проблеми КП «Вода»

30.11.2017

Uолова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді з керівниками ряду районних служб, на якій було детально проаналізовано роботу комунального підприємства «Вода». Зокрема, було розглянуто питання фінансово-господарського стану підприємства, погашення заборгованості до бюджетів різних рівнів, а також проаналізовано питання виплати заробітної плати працівникам установи, ефективності роботи з боржниками за спожиту воду, ситуацію по рентній платі тощо.

Детальніше...

  Валківщина відзначить своїх спортивних лідерів

30.11.2017

Традиційно в кінці року, що завершується, підводяться підсумки роботи усіх галузей району. Не виключенням є і спортивна галузь. Сьогодні у райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участі голови районної ради Віталія Оноші. Під час наради було детально проаналізовано план підготовки та проведення районного спортивного заходу «Тріумф чемпіонів», суть якого полягає у відзначенні кращих спортсменів Валківщини, які своїми здобутками на усіх рівнях - від районного до міжнародного, прославляють наш район.

Детальніше...

  Головне – це безпека дітей

30.11.2017

Керівники району провели нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів з питань дотримання правил пожежної безпеки.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел, начальник Валківського відділу ГУ ДСНС У Харківській області Олександр Крещук.

Детальніше...

  Презентація міні-проекту «Тепло для дітей села» у Перекопі

29.11.2017

Сьогодні у Валківському районі відбулися урочисті презентації двох останніх у цьому році успішно реалізованих міні-проектів, переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Завдяки ініціативі мешканців Перекіпської сільської громади у приміщенні дошкільної ланки місцевого навчально-виховного комплексу повністю завершено заміну старих вікон та дверей на нові сучасні енергозберігаючі металопластикові конструкції. З цією приємною подією місцеву громаду, керівника НВК, педагогічний, учнівський та батьківський колективи щиро вітали керівники району, депутати обласної ради та інші почесні гості.

Детальніше...

  Презентація міні-проекту «Тепло для дітей села» у Перекопі

29.11.2017

Міні-проект «Тепло для дітей села (заміна старих вікон та вхідних дверей в будівлях Перекіпського навчально-виховного комплексу)» реалізовано на кошти обласного та місцевого бюджетів і кошти, залучені ініціативною групою. Загальна вартість проекту 100 тис.грн. Тепло і затишно стало у дитячому садочку дітлахам та їх вихователям, збільшилася довіра батьків щодо того, що малечі буде добре у оновленій будівлі дитсадка. До речі, окрім заміни вікон та вхідних дверей у навчально-виховному комплексі виконано ряд інших ремонтних робіт, а керівник та персонал закладу, батьки дітей, що навчаються та виховуються тут, вже будують сміливі плани на майбутнє і прохають допомоги спонсорів...

Детальніше...

  Юні спортсмени Валківщини здобули золото на Чемпіонаті України з черліденгу

29.11.2017

Вихованці дитячого коллективу «Діамант» Валківського району (тренер - Кропивка Таміла Михайлівна): Сорокіна Єлизавета, Зінов`єва Тетяна, Мусаєва Мадіна, Зозуля Анастасія здобули золото в Чемпіонаті України з черліденгу (ХІІІ Кубок України) в номінації Джаз-Квартет (8-12), який проходив 25 та 26 листопада 2017 року в харківському «Локомотиві».

Детальніше...

  Загальнонаціональний правопросвітницький проект
«Я МАЮ ПРАВО!»


29.11.2017

Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області інформує...

Детальніше...

  Працівників агропромислового комплексу Валківщини відзначено нагородами

29.11.2017

28 листопада в Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися обласні урочистості до Дня працівників сільського господарства. Участь у заході взяла делегація Валківського району на чолі з керівниками району - головою районної ради Віталієм Оношою та головою райдержадміністрації Віктором Войтенком...

Детальніше...

  До Міжнародного Дня інвалідів

29.11.2017

Валківське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області інформує.

Важливішою та суттєвою частиною Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» є забезпечення соціального захисту потерпілого від нещасного випадку на виробництві. Своєчасне та повне відшкодування потерпілим на виробництві завданої їм шкоди - одне з головних завдань Валківського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області…

Детальніше...

  У Ков’ягах обговорювали питання децентралізації та об’єднання територіальних громад

28.11.2017

В рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади визначено завдання щодо посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи та проведення виїзних консультаційних зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування. Так, сьогодні, 28 листопада, відбулась виїзна робоча зустріч з роз’яснення реформи для жителів Ков’язької селищної ради...

Детальніше...

  Голова ХОДА привітала аграріїв Харківщини з професійним святом

28.11.2017

28 листопада голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична привітала працівників сільського господарства Харківщини з нагоди їх професійного свята.

«Аграрний сектор - це локомотив розвитку України. Це реальні інвестиції, розвиток села та якісна продукція, яка сьогодні завойовує світові ринки. А Харківщина знову і знову закріплює позиції України як аграрної держави», - підкреслила керівник області.

Детальніше...

  Керівники району вручили новий телевізор для підопічних територіального центру соціального обслуговування

28.11.2017

Голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком з робочими візитом побували вчора у районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Керівники району у теплій атмосфері поспілкувались з працівниками та підопічними стаціонарного відділення, ознайомились з умовами перебування, обслуговування, вислухали побажання і пропозиції щодо подальшої роботи. А приємним сюрпризом для підопічних терцентру в ході візиту став подарунок від очільників району - новий сучасний телевізор.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

27.11.2017

Про пріоритети діяльності виконавчого апарату районної ради та першочергові завдання на найближчу перспективу йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату. Серед найважливіших невідкладних завдань, визначених головою районної ради Віталієм Оношою на цей тижень та перспективу – організація засідання Президії районної ради, підготовка позачергової сесії районної ради та до відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні...

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970