Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3999 
  Завдяки детінізації держбюджет-2019 перевищує 1 трильйон гривень. Президент

23.11.2018

Президент під час зустрічі зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету звернув увагу, що Верховна Рада сьогодні зранку ухвалила закон «Про державний бюджет на 2019 рік»

За його словами, вперше в історії України держбюджет був ухвалений так рано – ще в листопаді, і депутатам для цього довелося працювати до 6:00. «Але видаткова частина бюджету перевищує 1,1 трлн грн. Можу наголосити, що це майже в тричі більше, ніж бюджет 2013 року. Звідки взялися ці кошти? Детінізація. Зібрані вони з корумпованих тіньових потоків, якими живилася колишня українська влада – корумпована і нечесна», - наголосив Глава держави.

Детальніше...

  Завдяки реалізації міні-проекту у Минківці відкрито шкільну їдальню, якої до цього часу на території навчального закладу не було

22.11.2018

У Минківській філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Забезпечення харчування учнів - основа здоров’я дітей та ознака нової української школи», який став одним з проектів-переможців цьогорічного обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у номінації «Добробут та розвиток громад» та вирішив задавнену проблему щодо забезпечення харчування учнів у шкільній їдальні. Саме реалізація цього проекту створила якісні умови та відкрила нові перспективи для розвитку освітнього закладу, територіальної громади та формування здорового і щасливого майбутнього покоління.

Детальніше...

  Від минулого до майбутнього - через впровадження двох сучасних міні-проектів розвитку територіальних громад Валківщини

22.11.2018

У Валківському районі урочисто відкрито ще два міні-проекти, переможці обласного конкурсу «Разом у майбутнє - 2018»

Сьогодні у Ков’язькій селищній громаді за участю керівників району, депутатів місцевої, районної та обласної рад, представників ініціативної групи – членів батьківської ради місцевого ДНЗ «Ромашка», учнів та педагогів Ков’язького НВК, керівника та наукових співробітників Валківського краєзнавчого музею відбулися урочистості з нагоді відкриття чергового успішно реалізованого у цьому році на Валківщині міні-проекту «Печерний скит у Ков’ягах - унікальна пам’ятка історії християнства на Слобожанщині»…

Детальніше...

  Печерний скит у Ков’ягах - унікальна пам’ятка історії християнства на Слобожанщині

22.11.2018

Сьогодні у Ков’язькій селищній громаді за участю керівників району, депутатів місцевої, районної та обласної рад, представників ініціативної групи – членів батьківської ради місцевого ДНЗ «Ромашка», учнів та педагогів Ков’язького НВК, керівника та наукових співробітників Валківського краєзнавчого музею відбулися урочистості з нагоді відкриття чергового успішно реалізованого у цьому році на Валківщині міні-проекту «Печерний скит у Ков’ягах - унікальна пам’ятка історії християнства на Слобожанщині».

Завдяки ініціативній групі – батьківській раді Ков’язького ДНЗ «Ромашка», яка розробила та подала проектну заявку на конкурс в номінації «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму», перемозі проекту в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та впровадженню запланованих заходів зроблено перший крок до збереження унікального об’єкту культурної спадщини. За кошти, передбачені проектом, упорядковано територію навколо скиту та обладнано металеву огорожу, встановлено критий павільйон з фотогалереєю світлин із середини скиту, обладнано накриття, східці та двері для збереження об’єкту.

Детальніше...

  21 листопада – День Гідності та Свободи

21.11.2018

Звернення голови районної ради Віталія Оноші

Шановні валківчани!
21 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи. Українці довели, що є народом, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для нашої країни, і ми, українці, продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи…

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2018

Жити в цивілізованій країні. Йти однією дорогою зі світом і Європою. Повернути Україну до європейської родини. Це бачення майбутнього для себе й своєї країни, з яким 5 років тому вийшли на Майдан перші учасники майбутньої Революції Гідності. 5 років у масштабах історії – зовсім незначний проміжок часу. Проте сьогодні вже можемо говорити про зміни, які відбулися в Україні.

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує….

21.11.2018

Порядок державної реєстрації смерті: порядок дій та перелік необхідних документів

Порядок проведення державної реєстрації смерті врегульовано Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (далі–Закон) та Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затвердженими наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 № 52/5, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 18.10.2000 за № 719/4940.
Повноваження щодо державної реєстрації смерті в Україні покладено на відділи державної реєстрації актів цивільного стану та виконавчі комітети сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

21.11.2018

Все про житлові субсидії

Детальніше...

  Голова ХОДА стала спеціальним гостем на Партнерському форумі IDLO

21.11.2018

Юлія Світлична виступила з доповіддю під час заходу, організованого Міжнародною організацією з правового розвитку.

Керівник Харківської області була запрошена представляти Україну на Партнерському форумі IDLO «Верховенство права в бурхливі часи», участь в якому беруть понад 50 країн світу.

Детальніше...

  Як уникнути заволодіння автотранспортом?
Поради від валківських правоохоронців


21.11.2018

Згідно зі статистикою, з початку року на території Харкова та області скоєно 307 незаконних заволодінь автомототранспортом. Найбільше зловмисники «полюють» на автомобілі сімейства «ВАЗ». Працівниками поліції розкрито 128 злочинів цієї категорії.

Поліцейські нагадують власникам про необхідність обладнання транспорту сигналізацією…

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2018

Сьогодні, у п’яту річницю Революції Гідності, До пам’ятника Павлу Грабовському у м. Валки згадати про загиблих на Майдані та на сході країни, вшанувати пам’ять героїв, які віддали свої життя, захищаючи свободу, незалежність та європейський вибір України, прийшли керівники району та міста, представники підприємств, установ, організацій району, учні Валківського ліцею імені Олександра Масельського, громадськість міста.

До учасників мітингу з промовами звернулися голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич…

Детальніше...

  Події, які відбулися під час Революції Гідності назавжди змінили нашу країну, яка в ті дні обрала своє європейське майбутнє...

21.11.2018

В своєму зверненні до учасників мітингу голова районної ради Віталій Оноша зазначив, що події, які відбулися під час Революції Гідності назавжди змінили нашу країну, яка в ті дні обрала своє європейське майбутнє та курс розвитку України як європейської держави.

«Ми маємо пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу та Незалежність нашої держави, заради її вільного, європейського майбутнього, гідного майбутнього кожного українця. Свободи та миру бажаю всім вам, валківчани, та всій нашій країні. Слава Україні!», - наголосив Віталій Оноша, вітаючи всіх присутніх від імені депутатського корпусу районної ради.

Хвилиною мовчання вшанували учасники мітингу пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів-учасників АТО...

Детальніше...

  Для 76 відсотків дітей застрахованих батьків Фондом профінансовано реабілітацію за профілем цукрового діабету

20.11.2018

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

Упродовж трьох кварталів 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України послуги з реабілітаційного лікування отримали 1004 дітей у супроводі 978 дорослих. З них 760 дітей, або 76% пройшли відновне лікування за профілем цукрового діабету.

Фонд соціального страхування України забезпечує 100-відсоткове покриття потреби в забезпеченні лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів членів сімей (дітей) застрахованих осіб.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

20.11.2018

2022 жінки з порушеннями перебігу вагітності пройшли реабілітацію за кошти Фонду

Упродовж 9 місяців 2018 року лікування у спеціалізованих реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів пройшли 2022 жінки з порушеннями перебігу вагітності. Фінансування реабілітації в обсязі 100% вартості здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Право на отримання відновного лікування за кошти Фонду мають усі застраховані особи за наявності медичних показань.

Детальніше...

  При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні дані про страховий стаж

20.11.2018

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

Для розрахунку розмірів допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), що надається за кошти Фонду соціального страхування України, можуть бути використані електронні відомості щодо страхового стажу працівника. Крім того, якщо відповідні дані вже наявні в страхувальника (роботодавця), отримувати їх повторно не потрібно.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХХІ сесію
районної ради VІІ скликання


19.11.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 56-с від 16.11.2018 «Про скликання ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних і важливих питань життєзабезпечення територіальних громад, спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Пленарне засідання ХХХІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у п’ятницю 7 грудня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради, про дату та час засідання яких буде повідомлено додатково.

Детальніше...

  Вирішуватимемо питання благоустрою територій через співробітництво громад

19.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники місцевих рад району взяли участь у черговій нараді райдержадміністрації з питань створення районного комунального підприємства, яке б займалося вирішенням усіх питань, пов`язаних з благоустроєм населених пунктів. В ході наради було заслухано кожного з голів місцевих рад, які озвучили найнеобхідніші, найпершочерговіші проблеми, які треба вирішувати у сфері благоустрою.

Детальніше...

  МІНІ-ПРОЕКТИ «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018» -
контрольні терміни та першочергові завдання!


19.11.2018

Голова районної ради Оноша В.П. відповідним листом звернувся до конкурсантів, переможців обласного конкурсу розвитку місцевих громад «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ» у 2018 році з наступним:
1. Необхідно до 28 листопада 2018 року завершити всі роботи на об’єктах згідно проектних заявок та урочисто відкрити всі міні-проекти, які перемогли у 2018 році в обласному конкурсі РАЗОМ У МАЙБУТНЄ.
2. Також конкурсантам необхідно до 28.11.2018 р. до районної ради надати заступнику голови Яцині Ю.Д. в електронному та друкованому вигляді ПІДСУМКОВІ ЗВІТИ про результати реалізації міні-проекту в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» у 2018 році у відповідності до вимог п.6.8. Положення про порядок проведення обласного конкурсу...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

19.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано основні напрямки перспективної діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – підготовка до чергової XXXІ сесієї районної ради, що відбудеться 7 грудня 2018 року, підготовка матеріалів до розгляду в профільних постійних комісіях…

Детальніше...

  Триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Шарівка

19.11.2018

В рамках ініціативи Президента України щодо реформування сільської медицини у Валківському районі триває будівництво сучасної амбулаторії у селі Шарівка. Так, на даний час проходять роботи із влаштування фундаментів, які відповідають календарному плану. Роботи продовжуються згідно з графіком.

Детальніше...

Усього: 3999 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-3999