Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5262 
  Президент підписав Закон про оренду державного та комунального майна

27.12.2019

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про оренду державного та комунального майна». Про це йдеться на офіційному інтернет-представництві Президента.

Як повідомляється, зазначений нормативно-правовий акт забезпечить вдосконалення механізмів і процедур передачі державного та комунального майна в оренду, сприятиме прозорості та відкритості приватизаційних процесів, а також збільшенню надходжень до державного й місцевих бюджетів.

Детальніше...

  Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко взяла участь у презентації книги Михайла Любичева. Захід відбувся у молодіжному ХАБІ «Розвиток».

27.12.2019

У молодіжному ХАБІ «Розвиток» відбулась презентація книги «Рання історія Дніпро-Донецького лісостепу I-V століть» Михайла Любичева.

Здобутки наших вчених-археологів – невід’ємна складова наукового прогресу. Завдяки розкопкам, які вони проводять, ми маємо можливість глибше занурюватися в історію і детальніше ознайомлюватися з життям наших предків.

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

27.12.2019

З метою інформування суспільства про свою діяльність Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша відзначений Грамотою Асоціації ОМС Харківської області

26.12.2019

Сьогодні під час Загальних зборів Асоціації перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов та заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк від імені президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова привітали учасників зборів та вручили найбільш активним керівникам та працівникам виконавчих апаратів місцевих рад регіону грамоти і подяки.

За вагомий особистий внесок у розвиток територіальних громад, високий професіоналізм, ініціативність та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні Грамотою Асоціації нагороджений голова Валківської районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Інформацію про проєкти, спрямовані на розвиток територіальних громад заслухали сьогодні під час Загальних зборів Асоціації

26.12.2019

Про конкурс субпроєктів зміцнення центрів первинної медичної допомоги

Про запровадження проєктів з енергозбереження та енергоефективної модернізації приміщень комунальної форми власності

Про перспективи інноваційного розвитку підприємництва в об’єднаних територіальних громадах Харківської області

Детальніше...

  Асоціацією ОМС Харківської області затверджено план роботи на 2020 рік

26.12.2019

Під час Загальних зборів Асоціації, які провів перший віце-президент – виконавчий директор Микола Тітов, учасники розглянули проект плану роботи на наступний рік, який схвалило Правління.

За словами Миколи Тітова, в межах Плану роботи Асоціації на наступний рік триватиме вузькопрофільне навчання фахівців місцевого самоврядування, що було запроваджене цього року та вже довело свою ефективність і необхідність.

Детальніше...

  Кабмін підвищив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю

26.12.2019

Про це повідомляють на Урядовому порталі.
Згідно з рішенням, у 2020 році уряд підвищить:
- розмір допомоги на дітей - сиріт та дітей, котрі позбавлені батьківського піклування, з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів - це додатково понад 1000 грн/місяць на одну дитину;
- розмір допомоги на дітей з інвалідністю, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів - це додатково понад 3000 грн/міс на одну таку дитину;
- грошове забезпечення батькам - вихователям і прийомним батькам підвищиться на 30% на кожну дитину - вихованця або прийомну дитину. Відтепер таке забезпечення становить 1 прожитковий мінімум для дітей відповідного віку.

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

26.12.2019

З метою інформування суспільства про свою діяльність Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

Детальніше...

  Вітаю з Різдвом Христовим християн західного обряду!

25.12.2019

25 грудня християни західного обряду зустрічають Різдво Христове. З нагоди свята вітаю всіх, хто відзначає Різдво у ці дні. Нехай це чарівне свято принесе у кожну домівку затишок та добробут, веселий настрій та зустрічі з друзями. Міцного вам здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Щастя, добробуту і Божої благодаті в кожен дім! Веселих свят та миру нашій землі!

Голова Валківської районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Подячний молебень.
Молімося, щоб Господь Бог дарував мир Україні, а усім нам мир, благодать і благополуччя


25.12.2019

25 грудня 2019 року у Свято-Преображенському храмі м. Валки відбувся подячний молебень, участь у якому взяли благочинний Валківського округу, протоієрей о. Іоанн, настоятелі храмів Валківського району, керівники району та міста, прихожани.

Під час молебню пролунали молитви за мир в Україні, за єдність і спільне прагнення у відстоюванні правди, у творенні єдності у наших душах, у нашому районі, державі.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників архівних установ


24.12.2019

Шановні працівники архівного відділу райдержадміністрації та архівних підрозділів підприємств, установ, закладів, організацій району! Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу. Адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям…

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у Загальних зборах асоціації ОМС Харківської області

24.12.2019

Загальні збори Асоціації оргнаів місцевого самоврядування Харківської області відбулися сьогодні у Харкові. Місцеве саморядування Валківщини на зборах представляв голова районної ради Віталій Оноша.

Учасники зборів розглянули ряд актуальних питань, в тому числі: ...

Детальніше...

  Деякі питання реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні розглянули сьогодні під час Загальних зборів Асоціації

24.12.2019

З інформацією виступив Олексій Лялюк, завідуючий відділом Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України.

Участь у обговоренні взяли також перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, представники Асоціації - голови місцевих рад регіону...

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

24.12.2019

З метою інформування суспільства про свою діяльність Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

23.12.2019

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведені підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу. Першочерговими завданнями посадовців виконавчого апарату ради на поточний тиждень є завершення опрацювання матеріалів пленарного засідання позачергової сесії районної ради, що відбулася 18 грудня 2019 року, оприлюднення ухвалених рішень та направлення їх виконавцям.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

23.12.2019

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 31 професією.

На січень 2020 року заплановане формування груп за професіями: …

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


23.12.2019

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Впевнена перемога валківчан на Чемпіонаті України з футзалу

23.12.2019

20 грудня у смт. Пісочин на базі ФОК «Мобіль» відбулося догравання гри I кола Чемпіонату України з футзалу серед команд I ліги (підгрупа група Б). У поєдинку зустрілися ДЮСШ Валки - ДЮСШ Золочів. Впевнену перемогу з рахунком 4-1 одержали наші футболісти. Голи забили Кобзар Б. - 2, Сиротенко Д., Корсун Б.

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

23.12.2019

З метою інформування суспільства про свою діяльність Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

Детальніше...

  З професійним святом, Днем енергетика, вітаємо всіх працівників та ветеранів енергетичної галузі Валківщини!

22.12.2019

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі Валківщини – енергетики, електрики, всі працівники енергетичного комплексу району! Від депутатського корпусу районної ради, її виконавчого апарату та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна життєдіяльність району, робота підприємств, установ, закладів та якість побуту валківчан. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно…

Детальніше...

Усього: 5262 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5262