Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4508 
  Прийшли щедрувати до вашої хати.
Щедрий вечір, добрий вечір!


13.01.2014

Ми щедруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті.

З традиційними обрядовими піснями та веселими щедрівками завітали сьогодні до приміщення районної ради дітлахи – вихованці Валківського дошкільного навчального закладу «Берізка». Під час яскравого дійства, вітаючи господарів із новорічними святами, малята бажали колективу районної ради щастя, здоров᾿я, добра, щедрих врожаїв та достатку.

Детальніше...

  Прийшли щедрувати до вашої хати.
Щедрий вечір, добрий вечір!


13.01.2014

Як і належить щедрому господарю, голова районної ради Юрій Яцина віддячив щедрівникам та їх вихователям, поклавши у торбу солодкі подарунки, а працівники районної ради нагородили гостей щедрими оплесками.

Ходить вечір, ходить ясний,
Зорями багатий,
Тихо стукає у шибку,
Щоб защедрувати.
Ти заходь, заходь до хати —
Раді тобі люди.
Якщо ти приніс щедрівку —
В домі щастя буде.
Ой щедрівко, щедрівочко,
Щедра пташко мила,
Ти своєю добротою
Нас усіх зігріла.

Детальніше...

  Планування діяльності у 2014 році

10.01.2014

Головою районної ради Яциною Юрієм Дмитровичем 9 січня проведена апаратна нарада, на якій були розглянуті питання щодо планування діяльності районної ради на 2014 рік, підготовки документації ради за минулий рік до здачі до архівного підрозділу, висвітлення діяльності депутатського корпусу та виконавчого апарату ради на офіційному сайті, в районній газеті «Сільські новини», районному радіо та на сторінках обласної газети «Слобідський край», інші нагальні питання.

За дорученням голови районної ради виконавчим апаратом розпочата робота з підготовки проекту Плану роботи Валківської районної ради на 2014 рік. Питання щодо затвердження Плану роботи ради розглядатиметься депутатами в профільних постійних комісіях та на черговому пленарному засіданні сесії районної ради.

В зв᾿язку із вищезазначеним звертаємося до депутатів районної ради, голів постійних комісій з проханням до 17 січня надати свої пропозиції до Плану роботи районної ради на 2014 рік до виконавчого апарату районної ради у будь-який спосіб: письмово, у телефонному режимі, електронним зв᾿язком на поштову адресу vrrada@mail.ru

Детальніше...

  Відродження соціально-культурних об’єктів, бібліотек, будинків культури на виконання соціальних ініціатив Президента України

10.01.2014

Питання щодо роботи бібліотечної системи району та покращення умов роботи бібліотечних установ розглядалося сьогодні під час наради, проведеної головою районної державної адміністрації Олександром Холодним, в роботі якої взяв участь голова районної ради Юрій Яцина.

З метою покращення функціонування бібліотечного фонду першому заступнику голови райдержадміністрації Оноші В.П. доручено створити робочу групу щодо вдосконалення діяльності бібліотек. Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності виконання поставлених завдань та посилення виконавчої дисципліни.

Детальніше...

  Звітний концерт музичного відділення Валківської дитячої школи мистецтв в районній раді.

04.01.2014

В залі пленарних засідань Валківської районної ради, що за ініціативи голови районної ради Яцини Ю.Д. та за активної підтримки депутатів районної та міської рад був відремонтований та оновлений влітку цього року, проходять не лише семінари, робочі наради, засідання депутатських комісій та сесії районної чи міської ради. За традицією, що склалася вже давно, тут проводяться збори громадських організацій, відбуваються урочистості з нагоди відзначення професійних свят та інші загальнорайонні заходи.

Ось і напередодні новорічних свят, у неділю 29 грудня 2013 року, тут відбувся звітний концерт учнів музичного відділення Валківської дитячої школи мистецтв.

Детальніше...

  Новорічні подарунки для дітвори від депутата.

04.01.2014

З приємною місією 27 грудня 2013 року з подарунками та солодощами завітав до Ков᾿язького навчально-виховного комплексу депутат Валківської районної ради Юрій Деркач.

Разом із Дідом Морозом та Снігуркою під час новорічного казкового дійства Юрій Миколайович вручив солодощі та подарунки від районної організації Партії регіонів для дітей дошкільної ланки та учнів навчально-виховного комплексу. Керівництво та педагогічний колектив закладу, діти та їх батьки вдячні своєму депутату за постійну турботу та систематичну допомогу навчальному закладу та мешканцям Ков᾿язької селищної громади.

Детальніше...

  Новорічна ялинка голови районної ради та голови райдержадміністрації «Здрастуй, Новий 2014 рік!»

03.01.2014

Другого січня по-новорічному прикрашений зал районного народного дому «Іскра» насилу вмістив у себе всіх бажаючих побачити феєричне святкове дійство.

За доброю традицією, як і щороку, в другий день нового року голова Валківської районної державної адміністрації Олександр Холодний та голова районної ради Юрій Яцина запросили на загальнорайонне свято Новорічної ялинки малечу всього району.

Дітвора у маскарадних костюмах, їх батьки, дідусі та бабусі вщент заповнили далеко не маленький глядацький зал РНД «Іскра». І не дивно, адже в рамках свята цього дня відбувся дитячий районний конкурс новорічних персонажів «Шоу маскарад – 2014», під час якого кожна бажаюча дитина могла продемонструвати глядачам та високошанованому журі свій казковий карнавальний костюм та артистичні здібності, позмагатися з іншими учасниками у виконанні пісенних чи танцювальних композицій.

Детальніше...

  Новорічна ялинка голови районної ради та голови райдержадміністрації «Здрастуй, Новий 2014 рік!»

03.01.2014

Бажаючи здійснення всіх новорічних побажань та мрій, зі святами привітали учасників конкурсу, їх батьків та всіх присутніх у залі голова райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина та почесний гість свята депутат Верховної Ради України Олександр Біловол.

Завдяки турботі народного депутата Олександра Миколайовича Біловола та депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол всі учасники казкового шоу отримали солодкі подарунку від благодійного фонду «З добром до людей!»

Детальніше...

  Новорічні вітання голови районної ради Яцини Ю.Д.

01.01.2014

Шановні земляки-валківчани та гості Валківщини!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради, від себе особисто дозвольте сердечно привітати Вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, - з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік 2013 був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Зустрічаючи 2014 рік, бажаємо Вам Надії, Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої держави, виправдання Ваших самих добрих надій і сміливих прагнень, щирої безмежної любові близьких та рідних. Нехай Новий рік та світла Різдвяна зоря принесуть у Вашу домівку затишок та добробут, веселий настрій, здоров’я, щастя, гучну радісну щедрівку та колядку, а для нашої рідної України рік прийдешній стане роком миру, злагоди та процвітання.
З Новим роком! З Різдвом Христовим!
Божого Вам благословення!

Голова районної ради
Юрій Яцина

Детальніше...

  ЗАГАЛЬНОРАЙОННИЙ ПОДЯЧНИЙ МОЛЕБЕН "ЗА ВСІХ І ЗА ВСЯ"

30.12.2013

У Валківському Свято-Преображенському Храмі зібралися сьогодні валківчани - представники територіальних громад сіл, селищ, міста району на чолі з районним керівництвом та настоятелями Храмів району щоб вознести спільну подячну молитву Господу за Всіх і за Вся, щоб подякувати Богу за ще один прожитий рік, за все те добре, що в ньому було, за розв᾿язання існуючих проблем та мир і спокій в Україні та у світі.

По закінченню молебна зі словами подяки звернувся до прихожан настоятель Світо-Преображенського Храму м. Валки отець Іван, подякував всім присутнім за спільну молитву, всім небайдужим людям за пожертву на розвиток Храму. Завдяки їх старанням, кропіткій праці зовсім за невеликий проміжок часу були проведені ремонтно-відновлювальні роботи в Храмі, заново розписана стеля, придбане церковне обладнання. Благочинний вручив валківчанам грамоти від митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, за вагомий внесок в розвиток духовності на Валківщині.

Детальніше...

  ЗАГАЛЬНОРАЙОННИЙ ПОДЯЧНИЙ МОЛЕБЕН "ЗА ВСІХ І ЗА ВСЯ"

30.12.2013

Зі словами подяки звернулися до зібрання голова Валківської райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та депутат райради Юрій Деркач. Всі вони вітали присутніх із наступаючими новорічними святами та дякували кожному мешканцю району за особистий внесок у розвиток рідного краю, за ту щоденну працю, завдяки якій зміцнюється добробут Валківщини і кожного її мешканця та всієї України.

За значний внесок у соціально-економічний розвиток району, надання благодійної допомоги Свято-Преображенському Храму більше десятка мешканців Валківського району були нагороджені спільними Почесними Грамотами районної ради та райдержадміністрації, які по закінченню молебна були урочисто вручені головами районної ради та райдержадміністрації Яциною Ю.Д. та Холодним О.М.

Детальніше...

  Відбулися Загальні збори уповноважених представників Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

28.12.2013

27 грудня голова Валківської районної ради Юрій Яцина взяв участь у засіданні Загальних зборів уповноважених представників Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. В ході роботи були розглянуті наступні питання: про розвиток місцевого самоврядування в Україні; про заходи місцевих рад, пов’язані з реалізацією положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»; про звіт виконавчої дирекції Асоціації про проведену роботу у 2013 році. Також на Загальних зборах членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області було ухвалено План її роботи на наступний рік…

Детальніше...

  Розширений пленум райкому профспілки працівників освіти і науки

26.12.2013

Розширений пленум райкому профспілки працівників освіти і науки відбувся сьогодні на базі Валківського Будинку дитячої та юнацької творчості. В його роботі взяли участь почесні гості: голова Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Лідія Дулуб, голова Валківської районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Олександр Холодний, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Раїса Алієва, керівники навчальних закладів та інші освітяни. Захід був проведений головою районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ольгою Бабенко. Всі виступаючі наголошували, що галузь освіти в нашому районі розвивається, і нам, дійсно, є чим пишатись...

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Відповідно до розпорядження голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д. 24 грудня 2013 року о 10.00 годині відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради. В ході пленарного засідання депутатами було опрацьовано декілька невідкладних питань з метою вирішення проблем місцевого значення, в тому числі і питання фінансового та майнового характеру, розв’язання низки питань спільної власності територіальних громад району, затвердження нормативної грошової оцінки землі.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії районної ради

24.12.2013

З метою забезпечення умов для успішного завершення бюджетного року та ефективного використання бюджетних коштів, недопущення заборгованостей із соціальних виплат, заробітної плати, оплати спожитих енергоносіїв, врахувавши клопотання керівників бюджетних установ, головних розпорядників коштів районного бюджету та висновки фінансового управління райдержадміністрації, депутати підтримали пропозицію щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ, затвердивши відповідне рішення.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Рішенням сесії внесені зміни до районного бюджету на 2013 рік. За рахунок додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ збільшено доходну частину районного бюджету в сумі 1млн. 331тис. 671 грн. Зазначені кошти направлені на виплату заробітної плати працівникам медичних та освітніх установ району. Додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів отримали Валківська міська та Костівська сільська ради.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

На виконання рішення Харківської обласної ради від 19 грудня 2013 року Валківською районною радою прийняте рішення «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району медичного обладнання».

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

В «різному» головою районної ради були зачитані листи директора Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Благодатненського та Гонтовоярського сільських голів та Ков᾿язького селищного голови з подяками депутатам районної ради Походящому В.І., Бондарю М.О., Жорнику А.М., Буряку В.І., Ребру К.І., Деркачу Ю.М. за дієву систематичну підтримку та надання матеріальної допомоги територіальним громадам, закладам освіти, медицини, забезпечення новорічних подарунків для дошкільнят, підтримку творчої молоді та спорту, допомогу в організації святкових заходів та інше. Голова висловив щиру подяку депутатам за їх активну роботу в громадах та підтримку місцевих ініціатив.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Голова районної державної адміністрації Холодний О.М. в своєму виступі інформував про успішне завершення бюджетного року – без боргів по заробітній платі та оплаті комунальних платежів. Подякував всім депутатам районної ради, керівникам сільгосппідприємств, які допомагають закладам освіти. - 2013 рік для нас був не простий, але попри всі проблеми ми впорались із найважчими завданнями. Нам вдалося скоротити більшу частину боргів минулих років, напрацювати нові схеми роботи у всіх галузях - в економіці, освіті, медицині. В цьому році три загальноосвітні школи району обладнано внутрішніми туалетами і таким чином були завершені роботи по обладнанню внутрішніх туалетів в сільських школах , вулиці багатьох населених пунктів облаштовані освітленням у нічний час, оптимізовано рух шкільних автобусів, переведено на економне опалення деякі бюджетні установи та багато інших досягнень, - наголосив голова райдержадміністрації.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Закриваючи останню в цьому році сесію районної ради, голова ради Юрій Яцина привітав присутніх із новорічними святами, що наближаються, подякував всім депутатам за підтримку ініціатив голови районної ради, редактору районної газети «Сільські новини» - за висвітлення діяльності районної влади, а головам місцевих рад, керівникам підприємств, установ, організацій – за тісну співпрацю протягом року, та запросив всіх присутніх взяти участь в загальнорайонному молебні «За всіх і за все», який відбудеться 30 грудня о 10.00 годині у Свято-Преображенському Храмі міста Валки.

Детальніше...

Усього: 4508 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4508