Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Керівники району від щирого серця дякували аграріям за самовіддану працю та любов до своєї землі

17.11.2017

Голова районної ради Віталій Оноша від себе особисто та від імені депутатського корпусу ради щиро вітав всіх причетних до сьогоднішнього свята, висловив глибоку шану та вдячність трударям, які працюють на землі - хліборобам, тваринникам, механізаторам, керівникам агропромислового виробництва району та простим працівникам. «Аграрна галузь є фундаментом економіки Валківського району, джерелом наповнення районного та місцевих бюджетів і відповідно, запорукою добробуту наших мешканців. Низько вклоняюся перед людьми, які вирощують хліб до нашого столу. Бажаю всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру та злагоди, родинного тепла та добробуту, радості щастя і подальших успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній справі» - сказав голова ради

Детальніше...

  Спільні Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації вручені кращим працівникам сільського господарства

17.11.2017

Керівники району вручили спільні Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації кращим працівникам сільського господарства за наполегливу сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, високий професіоналізм, відповідальність та вагомі трудові досягнення, високі показники у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Детальніше...

  Вітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня студента

17.11.2017

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

В Міжнародний день студента сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням валківчан бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

16.11.2017

Щиро вітаю з професійним святом працівників галузі інформації та зв’язку району! Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Послуги в сфері зв’язку і масових комунікацій, які ви щодня надаєте споживачам, завжди актуальні. Тож нехай і надалі вашою працею поштовий і електрозв’язок стає більш досконалим і якісним. Здоров’я вам і вашим рідним, миру, добробуту, нових професійних здобутків.

З повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Під час робочої наради за участі голови районної ради розглянуто питання об`єднання громад району

16.11.2017

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації з питання активізації процесу об’єднання громад в рамках реалізації реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування.

Під час наради йшла мова про визначення основних завдань на найближчий час для органів влади всіх рівнів в процесі децентралізації. Зокрема, необхідно напрацювати чіткий алгоритм роботи, розробити зрозумілу стратегію і план дій та створити мобільну Робочу групу з керівників ряду установ та активних членів громад і депутатів, яка б проводила на місцях консультативно-роз`яснювальну роботу серед населення щодо перспектив об’єднання.

Детальніше...

  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 48 тисяч гривень

16.11.2017

Відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування. Участь в роботі комісії взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина, депутати районної ради Ольга Дубовик, Меланія Ткаченко, Геннадій Повстянко, інші члени комісії від райдержадміністрації та районних закладів охорони здоров’я.

На засіданні комісії було розглянуто 16 заяв про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району.

Було прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу 16 громадянам на загальну суму 48,0 тис.грн.

Детальніше...

  Переможці Кубку закриття сезону 2017

14.11.2017

У ці вихідні відбулися районні змагання Кубку закриття.

Стали відомі переможці Кубку закриття сезону 2017…

Детальніше...

  Перемога валківчан у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі ЗІРКОВИЙ ХІТ

13.11.2017

Валківська районна рада вітає Балабана Богдана з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі ЗІРКОВИЙ ХІТ.
Богдан став лауреатом І ступеня цього популярного Всеукраїнського конкурсу - фестивалю Зірковий хіт-2017, який цього року проведено у місті Полтава.

Вітаємо також батьків Богдана та його викладача Валківської школи мистецтв Сургаєнка Є.О. та бажаємо нових перемог і звершень!

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

13.11.2017

Про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради. Серед найважливіших невідкладних завдань тижня, що розпочався, визначених головою районної ради Віталієм Оношою, - завершення роботи з матеріалами чергової сесії, що відбулася 9 листопада; доопрацювання рішень з врахуванням пропозицій депутатів, підтриманих депутатським корпусом; друк та розсилка затверджених рішень районної ради; оприлюднення протоколу сесії та всіх ухвалених рішень на сайті районної ради.

Детальніше...

  Керівники району привітали з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва Валківщини

11.11.2017

Сьогодні в районному народному домі «Іскра» з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва вітали керівників та працівників галузі культури району, аматорів народної творчості – всіх тих, хто за функціональним обов’язком та за покликом душі своїми талантами, творчістю, професійною майстерністю, креативністю та незгасним ентузіазмом створює свято для нас з вами.

З професійним святом працівників культури зі сцени «Іскри» щиро вітали голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, які дякували працівникам закладів культури за їх невтомну самовіддану працю, збереження духовних цінностей українського народу та примноження культурної спадщини Валківщини.

Детальніше...

  Відзначення Почесними грамотами та Подяками кращих представників галузі культури району

10.11.2017

Кращих представників галузі культури відзначено почесними грамотами та подяками Валківської районної ради та райдержадміністрації, департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, профільного сектору Валківської райдержадміністрації.

Детальніше...

  За сприяння розвитку галузі культури керівництву району та депутатам дякувала завідувач профільного сектору РДА

10.11.2017

Завідувач сектору культури і туризму Валківської райдержадміністрації Валентина Шевченко щиро дякувала керівникам району та місцевих рад, депутатам рад всіх рівнів, благодійникам та спонсорам за сприяння розвитку галузі в районі, реальну підтримку та допомогу у реалізації ідей, спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази районних та сільських закладів культури.

Детальніше...

  Творчий музичний дарунок з нагоди свята від місцевого самоврядування та виконавчого апарату і депутатів районної ради

10.11.2017

Під час урочистостей в РНД Іскра від місцевого самоврядування району, виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради творчим музичним дарунком присутній мистецький районний загал зі святом щиро привітав заступник голови районної ради Юрій Яцина, який майстерно виконав класичну музичну інструментальну композицію на флейті...

Детальніше...

  Вітаємо з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва Валківщини

10.11.2017

Світлини з урочистого концерту в РНД Іскра...

Детальніше...

  За результатами роботи профільних постійних комісій районної ради на розгляд чергової ХХ сесії було внесено 27 питань порядку денного

10.11.2017

Відкриваючи пленарне засідання, голова районної ради Віталій Оноша представив депутатам районної ради, керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, закладів району нещодавно призначеного на посаду заступника керівника Дергачівської місцевої прокуратури, юриста І класу Ковальова Юрія Юрійовича та закликав присутній загал до співпраці з керівником Валківського підрозділу прокуратури.

Детальніше...

  Заслухані контрольні питання, затверджено нову районну цільову Програму, внесені зміни та доповнення до діючих Програм

09.11.2017

Відповідно до Плану роботи ради депутатами заслухані контрольні питання:
- про підсумки виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 - 2017 роки (доповідач Осадча Н.М. – перший заступник голови Валківської РДА);
- про стан роботи щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в районі (доповідач Степанова О.С. – начальник служби у справах дітей Валківської РДА);
- про стан надходження до бюджету орендної плати за використання ріллі та земель водного фонду у 2017 році (доповідач Габєлкова Н.І. – начальник Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області). Представлена інформація взята до відома.

Детальніше...

  Депутати затвердили Порядок виплати компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом

09.11.2017

На клопотання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації районною радою затверджено розроблений управлінням Порядок виплати компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за рахунок місцевих бюджетів Валківського району на 2017-2018 роки, яким передбачений механізм використання коштів місцевих бюджетів на ці заходи та система контролю і звітності.

Детальніше...

  Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року

09.11.2017

Інформацію та пояснювальні записки до проектів рішень бюджетного блоку питань до уваги депутатів представила начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. Депутатами взято до відому інформацію фінуправління «Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року», внесено зміни до кошторисів бюджетних установ, відкориговано районний бюджет відповідно до пропозицій райдержадміністрації та висновків профільної постійної комісії

Детальніше...

  Затверджено ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

09.11.2017

Відповідно до висновків постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності ухвалено ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. З даних питань доповідала начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату районної ради Тетяна Пилипенко.

Детальніше...

  Директором КП «Вода» призначений Мирошниченко Борис Олексійович

09.11.2017

За власною заявою звільнено Свир Ю.Д. з посади директора Валківського комунального підприємства перукарських послуг і Бушнова В.В. з посади директора КП «Вода». Натомість, директором КП «Вода» призначений Мирошниченко Борис Олексійович, який до цього обіймав посаду головного інженера цього підприємства.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970