Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Заслухані контрольні питання, затверджено нову районну цільову Програму, внесені зміни та доповнення до діючих Програм

09.11.2017

Відповідно до Плану роботи ради депутатами заслухані контрольні питання:
- про підсумки виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 - 2017 роки (доповідач Осадча Н.М. – перший заступник голови Валківської РДА);
- про стан роботи щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в районі (доповідач Степанова О.С. – начальник служби у справах дітей Валківської РДА);
- про стан надходження до бюджету орендної плати за використання ріллі та земель водного фонду у 2017 році (доповідач Габєлкова Н.І. – начальник Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області). Представлена інформація взята до відома.

Детальніше...

  Депутати затвердили Порядок виплати компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом

09.11.2017

На клопотання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації районною радою затверджено розроблений управлінням Порядок виплати компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за рахунок місцевих бюджетів Валківського району на 2017-2018 роки, яким передбачений механізм використання коштів місцевих бюджетів на ці заходи та система контролю і звітності.

Детальніше...

  Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року

09.11.2017

Інформацію та пояснювальні записки до проектів рішень бюджетного блоку питань до уваги депутатів представила начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. Депутатами взято до відому інформацію фінуправління «Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року», внесено зміни до кошторисів бюджетних установ, відкориговано районний бюджет відповідно до пропозицій райдержадміністрації та висновків профільної постійної комісії

Детальніше...

  Затверджено ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

09.11.2017

Відповідно до висновків постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності ухвалено ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. З даних питань доповідала начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату районної ради Тетяна Пилипенко.

Детальніше...

  Директором КП «Вода» призначений Мирошниченко Борис Олексійович

09.11.2017

За власною заявою звільнено Свир Ю.Д. з посади директора Валківського комунального підприємства перукарських послуг і Бушнова В.В. з посади директора КП «Вода». Натомість, директором КП «Вода» призначений Мирошниченко Борис Олексійович, який до цього обіймав посаду головного інженера цього підприємства.

Детальніше...

  Комунальне підприємство «Редакція газети «Сільські новини» реорганізовано

09.11.2017

Продовжуючи процес роздержавлення комунальних ЗМІ, у зв’язку з реорганізацією підприємства шляхом утворення колективом редакції ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини», який за рішенням колективу очолила Ірина Олексіївна Обихвіст, депутати виключили з Реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району КП «Редакція газети «Сільські новини» Валківської районної ради Харківської області» та ухвалили рішення про звільнення Обихвіст І.О. з посади редактора реорганізованого комунального підприємства.

Детальніше...

  Депутатським корпусом розглянуті звернення депутатів

09.11.2017

Депутатським корпусом підтримано звернення депутата районної ради Сергія Бондаря щодо надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадских формувань (з метою продовження розв’язання питання щодо законності діяльності у місті закладів грального бізнесу), звернення визнано депутатсьим запитом та буде направлено за належністю.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня української писемності та мови

09.11.2017

Шановні друзі! 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнений, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаю всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Щастя всім, миру та злагоди, дорогі валківчани!

Детальніше...

  Особистий прийом голови районної ради Оноші В.П.

08.11.2017

На особистий прийом до голови районної ради Віталія Оноші звернувся мешканець міста Валки. Під час розмови піднімалися питання щодо децентралізації влади, об’єднання територіальних громад району та функціонування загальноосвітніх навчальних закладів в подальшому.

Головою районної ради Віталієм Оношою була надана інформація про плани щодо об’єднання територіальних громад району та роботу, що ведеться у цьому напрямку, а також про мережу освітніх закладів та наповнюваність класів у сільських школах і навчально-виховних комплексах. «Планів щодо скорочення мережі шкіл після об’єднання громад немає», - запевнив голова ради.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
9 листопада 2017 року
пленарне засідання чергової
XX сесії районної ради VII скликання


08.11.2017

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засіданні чергової ХХ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 9 листопада 2017 року о 10.00 годині.

До уваги депутатів! Перед пленарним засіданням, о 9.30 год. відбудуться засідання постійних комісій:
- з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності;
- з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології.

Детальніше...

  7 листопада у Харкові відбувся обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» - 2017

08.11.2017

В конкурсі взяли участь 30 представників органів місцевого самоврядування майже з усіх районів та міст обласного значення Харківщини. Валківщину в регіональному конкурсі представляли Заміський сільський голова Михайло Єфіменко та секретар Високопільської сільської ради Алла Ведмідь.

Учасників конкурсу, який пройшов у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, привітав депутат Харківської обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов…

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь в роботі семінару для представників малого та середнього бізнесу

08.11.2017

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбувся виїзний семінар для представників малого та середнього бізнесу Валківського району. Організаторів та учасників заходу привітали керівники району.

Семінар відбувся за участю представників Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області, Головного управління Держпраці у Харківській області, ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» та Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва…

Детальніше...

  Про проект районної Програми

08.11.2017

На розгляд чергової XX сесії районної ради в установленому порядку внесено проект районної Програми підтримки та розвитку Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області на 2018 -2020 роки.
Програму розроблено начальником Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Габєлковою Н.І. та заступником голови районної ради Яциною Ю.Д.
Запрошуємо депутатів районної ради, представників малого та середнього бізнесу, громадського сектору району ознайомитися із проектом Програми та направляти додаткові пропозиції та доповнення на електронну пошту районної ради (vrrada@i.ua)
Проект Програми розміщено у розділі сайту ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ. ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ за посиланням http://www.valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=3592

Детальніше...

  Постійною комісією з питань бюджету проаналізовано та взято до відому Звіт про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року

07.11.2017

У роботі постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики взяли участь керівники району та їх заступники, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих районних комунальних закладів, підприємств.

Засідання комісії відбулося під керівництвом її голови Ольги Дубовик. Депутатами погоджено проекти рішень з усіх розглянутих питань…

Детальніше...

  Питання гуманітарної сфери та соціального захисту розглянули депутати – члени постійної комісії з гуманітарно-правових питань

07.11.2017

Під керівництвом голови комісії Наталії Сургай о 9.00 годині в районній раді відбулося засідання профільної депутатської комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

Відповідно до узгодженого порядку денного комісії депутатами розглянуті ряд питань, погоджені проекти рішень, підтримана пропозиція винести дані питання на розгляд сесії.

Про підсумки виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 - 2017 роки доповіла Наталія Осадча – перший заступник голови Валківської районної державної адміністрації…

Детальніше...

  Про орендну плату за використання ріллі і земель водного фонду, розрахунки за оренду земельних та майнових паїв слухала профільна комісія

07.11.2017

Головою комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології Миколою Лісовином проведено засідання профільної комісії, під час якого депутатами розглянуто вісім питань порядку денного. З врахуванням пропозицій членів комісії проекти рішень погоджені, питання внесені до порядку денного сесії.

Про стан надходження до бюджету орендної плати за використання ріллі та земель водного фонду у 2017 році доповіла Наталія Габєлкова – начальник Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області…

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

07.11.2017

Профільною постійною комісією районної ради з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності розглянуто дев’ять питань порядку денного. Частину питань за погодженням комісії внесено до порядку денного сесії районної ради, інші за результатами розгляду взяті до відома. В роботі комісії взяв участь голова районної ради Віталій Оноша, який надав коментарі та роз’яснення на окремі питання депутатів…

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

06.11.2017

Про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради. Головою районної ради Віталієм Оношою були визначені найважливіші завдання тижня, що розпочався, а саме: організація роботи профільних депутатських комісій, формування порядку денного сесії, підготовка і проведення пленарного засідання, яке відбудеться 9 листопада 2017 року о 10.00 годині...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем працівника соціальної сфери

05.11.2017

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія допомагати людям. Це численна армія працівників, завдяки професійності, компетентності та людяності яких тисячі українців відчувають турботу і увагу, які щодня допомагають людям справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізують активну соціальну політику держави.

Шановні працівники соціальної сфери Валківщини! Щиро вітаю вас із професійним святом і вірю, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем залізничника України

04.11.2017

Залізниця посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей народного господарства та задовольняє потреби громадян у перевезеннях. Нині в колективах станцій Валківського району працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій...

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975