Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  Граничний вік перебування на службі в ОМС для старост

13.11.2020

Автор: експерт з юридичних питань Леся Федченко

За загальним правилом частини 1 статті 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становить 65 років. Проте, цією ж статтею надано виняток із загального правила – ці обмеження не поширюються на посадових осіб місцевого самоврядування, які обираються на відповідні посади.

Чи стосується цей виняток із загального правила старост?

Детальніше...

  Як після місцевих виборів розвиватимуться новостворені громади - розмова з В’ячеславом Негодою

13.11.2020

Як пройшли місцеві вибори і як після них розвиватимуться новостворені громади, у тому числі – поліетнічні. Про це йшла мова в ефірі програми «Сьогодні: Ввечері» Українського радіо. Гість у студії - В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій.

Телефоном до розмови долучилися:
Дмитро Тужанський, голова комітету виборців Закарпаття, Петро Брижак, депутат Сторожинецької міської ради Чернівецької області, Вікторія Кізман, в. о. старости села Павшино Мукачівської ОТГ Закарпатської області.

Детальніше...

  Справжня децентралізація здійсниться лише тоді, коли місцева влада отримає максимум можливостей для розвитку територій, - В’ячеслав Негода

12.11.2020

Ще зарано стверджувати, що децентралізація в Україні успішно завершилася. Так, ми зробити дуже непростий крок – створили новий адміністративно-територіальний устрій на рівні громад та районів і провели на цій основі місцеві вибори. І тільки зараз створені всі передумови для проведення справжньої децентралізації, коли новим громадам перейдуть максимум повноважень і відповідних ресурсів, коли голови громад і депутати місцевих рад будуть працювати на те, щоб забезпечити сталий розвиток громад. І щоб налагодити цю систему, державна влада має досить швидко прийняти ще низку важливих законодавчих рішень зокрема, законопроект №3651-д, який готується до другого читання, а також нові редакції законів про місцеве самоврядування та про місцеві державні адміністрації (№4298).

Детальніше...

  За добу діагноз COVID-19 підтвердили у 521 жителя Харківщини

12.11.2020

336 з них - мешканці м. Харкова.

Також діагноз COVID-19 підтвердили у жителів області: 32 – Дергачівського, 28 - Чугуївського, 27 - Балаклійського, 21 –Харківського, 17 - Зміївського, по 11 – Валківського та Коломацького, 10 - міста Люботина, 9 - Золочівського, 5 – Красноградського, по 3 – Барвінківського, Дворічанського, Лозівського, 2 – Вовчанського, по 1 – Богодухівського, Первомайського та Шевченківського районів.

Детальніше...

  Уряд підтримає підприємців та вразливі верстви населення під час «карантину вихідного дня»

12.11.2020

Таке рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 11 листопада.

МОЗ ініціювало зміни до постанови №641, які передбачають запровадження в Україні так званого «карантину вихідного дня».

Детальніше...

  За добу діагноз COVID-19 підтвердили у 483 жителів Харківщини

11.11.2020

332 з них - мешканці м. Харкова.

Також діагноз COVID-19 підтвердили у жителів області: 30 - Балаклійського, по 15 – Чугуївського, Харківського та міста Люботина, 14 – Лозівського, 10 - Куп’янського, по 9 – Краснокутського та Зміївського, 7 - Барвінківського, 6 - Ізюмського, по 5 – Богодухівського, Дергачівського та Великобурлуцького, 3 – Вовчанського, по 1 – Дворічанського, Золочівського, Первомайського районів.

Детальніше...

  Розпочалося обговорення законопроєкту про місцеве самоврядування в Україні

11.11.2020

Відбулася перша установча зустріч Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні на якій була презентована концепція нової редакції Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

  В Краснограді обговорили питання організації перших сесій місцевих рад, сформованих після виборів 25 жовтня

11.11.2020

Семінар-нарада «Новий етап розвитку: організаційні питання проведення перших сесій місцевих рад», проводився для представників громад Богодухівського, Красноградського та Харківського районів.

Разом з Харківською обласною радою організаторами заходу стали Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, регіональне відділення Асоціації міст України, Всеукраїнське видання «Місцеве самоврядування».

За мету було поставлено надання методично-консультативної допомоги територіальним громадам у підготовці до проведення перших сесій місцевих рад, напрацювання проектів рішень, вирішення трудових правовідносин.

Детальніше...

  Усе про бюджетний процес в громадах: матеріали від Асоціації ОТГ

11.11.2020

Асоціація ОТГ пропонує комплексний матеріал щодо здійснення бюджетного процесу в територіальних громадах:

- Бюджетний путівник посадових осіб територіальної громади щодо складання та затвердження бюджетів територіальних громад на 2021 рік у новоутворених громадах та завершення бюджетного періоду 2020 року в розформованих територіальних громадах (з додатками), зокрема, із зразком Плану заходів з підготовки та затвердження проекту бюджету.

- Особливості формування проектів місцевих бюджетів на 2021 рік.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

10.11.2020

Увага! У грудні 2020 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання для навчальних груп за наступними професіями:

Детальніше...

  Сьогодні світове суспільство відзначає Всесвітній день науки за мир і розвиток

10.11.2020

10 листопада в світі відзначають Всесвітній день науки за мир і розвиток, який покликаний підкреслити важливу роль науки в суспільстві і необхідність участі широкого загалу в обговоренні виникаючих наукових питань. Свято також повинне підкреслити важливість і актуальність науки для повсякденного життя.

Детальніше...

  Передача майна зі спільної у комунальну власність: роз’яснення для громад

10.11.2020

Впровадження реформи децентралізації вплинуло на активізацію прийняття майна зі спільної у комунальну власність територіальними громадами. У багатьох громад виникали питання щодо процесу передачі майна, і наразі ці питання стають особливо актуальними, оскільки у трьох законопроектах передбачено:...

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури
та майстрів народного мистецтва


09.11.2020

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Валківська районна рада щиро і сердечно вітає вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і автентичність…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня української писемності та мови


09.11.2020

Шановні друзі!
9 листопада ми відзначаємо велике свято –
День української писемності та мови.

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнений, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Мова – це душа народу. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаю всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Щастя всім, миру та злагоди, дорогі валківчани!

Детальніше...

  Валківський відділ полійції інформує...

06.11.2020

КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ стану забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, надання поліцейських послуг, аналіз результатів роботи Валківського ВП ГУНП в Харківській області за січень- жовтень 2020 року

Детальніше...

  Перші кроки для нових громад після місцевих виборів

06.11.2020

25 жовтня 2020 року в Україні відбулись чергові вибори до обласних рад та перші вибори до районних, сільських, селищних, міських рад.

Не пізніше 06 листопада 2020 року відповідні сільські, селищні, міські територіальні виборчі комісії повинні встановити результати виборів, а ще не пізніше 5-ти днів після цього офіційно оприлюднити результати виборів у місцевих друкованих засобах масової інформації, а також розмістити їх на офіційному веб-сайті комісії чи відповідної місцевої ради (за наявності).

Детальніше...

  Надання адресної грошової допомоги мешканцям у разі хвороби, лікування та у зв’язку з надзвичайними обставинами - важливий соціальний пріоритет влади

05.11.2020

Сьогодні о 10.00 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради під головуванням заступника голови двох комісій, заступника голови районної ради Яцини Ю.Д. відбулись засідання:
...Комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі тривалої хвороби або оперативного лікування
...та Комісії з питань надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, спричиненим надзвичайними обставинами (пожежа, обставини, які можуть привести до небезпеки та значною мірою вплинути на життєдіяльність оточуючих)...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем залізничника України


04.11.2020

4 листопада - День залізничника України

Залізниця посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей народного господарства та задовольняє потреби громадян у перевезеннях. Нині в колективах станцій Валківського району працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Детальніше...

  Асоціація ОТГ закликає Парламент якнайшвидше прийняти законопроект 3651-д

03.11.2020

На розгляді у Верховній Раді України знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» (№ 3651-д).

Законопроект має врегулювати низку критично важливих та актуальних питань для забезпечення стабільної діяльності органів місцевого самоврядування після завершення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, а саме:...

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
голову Валківської районної ради
ОНОШУ ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА!!!


02.11.2020

Шановний Віталію Петровичу!
Від виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, успіхів у всіх починаннях, життєвої наснаги, особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай доля незмінно посилає Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають друзі та колеги, минають негаразди та непорозуміння…

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983