Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4625 
  20 лютого 2014 року - День жалоби в Україні

20.02.2014

Депутатський корпус та виконавчий апарат Валківської районної ради разом з усім громадянським суспільством країни сумує за загиблими під час масових акцій протестів у Києві та висловлює щирі співчуття близьким і рідним загиблих.

Голова Валківської районної ради
Яцина Ю.Д.

Детальніше...

  Зустрічі знаменитих земляків "На Стрітення" у Валківському Будинку Рад

18.02.2014

Традиційна зустріч «На стрітення» відбулася сьогодні в залі пленарних засідань Валківської районної ради. За запрошенням міської ради участь у заходах взяли знані валківчани, відомі не лише на Валківщині, а й далеко за її межами, члени районної громадської організації «Валківське земляцтво», які цього дня завітали до Будинку Рад, щоб в теплому колі поспілкуватися із земляками, учнівською молоддю. Із довгоочікуваною зустріччю Валківське земляцтво щиро вітали настоятель Свято-Преображенського Храму отець Іван та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Від себе особисто, депутатського корпусу районної ради та від імені голови райдержадміністрації Холодного О.М. гостей тепло привітав голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., наголосивши на важливості таких зустрічей, насамперед для виховання молодого покоління валківчан, формування в учнівської молоді почуття патріотизму, любові до рідного міста, гордості за свою маленьку батьківщину та людей, завдяки яким розповсюджується слава про частинку Слобожанського краю – про Валківщину.

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

25 років минуло відтоді, як обмежений контингент радянських військ був виведений з території республіки Афганістан, відтоді як останній із солдат радянської армії, які мужньо і чесно виконували свій інтернаціональний військовий обов᾿язок на території чужої країни, молоді хлопці, які вижили на радість своїх матерів, наречених, дружин та дітей, нарешті змогли повернутися додому. А скільки їх повернулося на Батьківщину «чорними тюльпанами» «грузом 200»?..

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

Близько 130 наших земляків-валківчан приймали участь у цій війні,
4 нагороджені орденом «Червоної Зірки»,
2 – орденом «За службу Вітчизні»,
3 – медаллю «За відвагу»,
11 – медаллю «За бойові заслуги».

Детальніше...

  Скорботна хода до Меморіалу Слави та покладання квітів до пам᾿ятника воїнам-інтернаціоналістам

15.02.2014

Сьогодні, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, валківчани скорботною ходою прийшли до Меморіалу Слави у місті Валки, щоб вшанувати пам᾿ять земляків, загиблих в Афганістані. У церемонії взяли участь керівники району та міста – голова районної ради Яцина Ю.Д, голова райдержадміністрації Холодний О.М., Валківський міський голова Скрипніченко В.В. та представники громадськості. Разом із ветеранами-афганцями валківчани поклали квіти до пам᾿ятника воїнам-інтернаціоналістам, після чого у Свято-Преображенському Храмі м. Валки відбулася поминальна панахида за загиблими у тій жорстокій війні.

Поставте скибку хліба на стакан
І голови схиліть в скорботі вічній
За тих, кого убив Афганістан,
Чиї він душі зранив і скалічив…

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

В районному народному домі «Іскра» продовжилися урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану. Ветеранів-афганців з визначною датою вітали очільники району та міста голова райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, бажаючи ветеранам та їх родинам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, злагоди та миру.

Для тих, хто особисто пізнав війну, слова «мир та злагода» - не пусті звуки, для них ці слова набули особливого значення. А їх героїзм, мужність і вірність обов’язку є сьогодні яскравим прикладом та взірцем для молодого покоління валківчан.

Детальніше...

  Привітання ветеранам-афганцям
від голови районної спілки Івана Гуцала


15.02.2014

Від імені районної спілки ветеранів Афганістану всіх присутніх привітав зі святом чергової, ювілейної річниці виведення радянських військ з території республіки Афганістан голова спілки Іван Гуцало та вручив Подяки народному депутату України Олександру Біловолу, голові районної ради Юрію Яцині, голові райдержадміністрації Олександру Холодному, Валківському міському голові Валерію Скрипніченку та іншим.

- Промайнуло вже 25 років, але ми, ветерани війни ніколи не забуваємо тих років, коли ми виконували інтернаціональний обов᾿язок. Ми ніколи не забудемо своїх бойових товаришів, їх героїзм…

Детальніше...

  Привітання народного депутата України Олександра Біловола з нагоди 25—ї річниці виводу радянських військ з Афганістану

15.02.2014

Участь в урочистостях взяв народний депутат України Олександр Миколайович Біловол, який особисто привітав ветеранів Афганістану Валківського району з 25-ю річницею виводу радянських військ з Афганістану.

- Ви пройшли війну на території Афганістану, гідно виконавши свій військовий обов’язок. «Гарячі точки» стали для вас не тільки місцем проходження нелегкої служби, але й перевіркою на мужність і відвагу, бойове братство. Ми схиляємо голови перед пам’яттю ваших однополчан, які не повернулися до рідної домівки, залишивши в горі батьків, вдовами – молодих дружин, сиротами – дітей...

Детальніше...

  Нагородження ветеранів-афганців
Подяками Верховної Ради України


15.02.2014

Всі ветерани Афганістану Валківського району сьогодні були нагороджені Подяками Верховної Ради України. На сцені районного народного дому «Іскра» Подяки воїнам-інтернаціоналістам особисто вручив народний депутат України Олександр Біловол.

Детальніше...

  Афганські пісні у виконанні групи «РАССВЕТ»

15.02.2014

Справжнім подарунком ветеранам афганської війни стали пісні у виконанні групи «Рассвет» з міста Одеса.

«С покоренных однажды небесных вершин
По ступеням обугленным на землю сходим,
Под прицельные залпы наветов и лжи
Мы уходим, уходим, уходим…
Прощайте, горы, вам видней,
В чем наша боль и наша слава.
Чем ты, земля Aфганистана,
Искупишь слезы матерей?..»

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

Афганська війна в пам’яті людства ще буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів. Покоління, обпалене її вогнем, як ніхто засвоїло військові і моральні уроки тієї героїчної і трагічної афганської війни.

Валківщина ніколи не забуде своїх славних синів, які віддали молоді, нерозквітлі життя в ім’я священної Присяги на вірність Вітчизні. Пам’ять про них житиме вічно в серцях прийдешніх поколінь…

Детальніше...

  Традиційна зустріч «НА СТРІТЕННЯ!» в Огульцівській громаді

14.02.2014

Сьогодні в селі Огульці відбулася традиційна зустріч знаменитих земляків та членів громадської організації "Валківське земляцтво" "НА СТРІТЕННЯ". В актовій залі місцевої школи на святкову зустріч зібралися відомі, шановані громадою огульчани, учасники бойових дій на території інших держав, для яких педагогічним колективом та учнями Огульцівської школи, аматорами місцевого Будинку культури була підготовлена змістовна програма. Педагоги, лікарі, спеціалісти та майстри своєї справи у різних галузях, воїни-інтернаціоналісти… Про кожного із присутніх відомих земляків і тих, хто не зміг завітати цього дня до рідної школи, з повагою та шаною розповідали ведучі зі шкільної сцени.

Детальніше...

  Традиційна зустріч «НА СТРІТЕННЯ!» в Огульцівській громаді

14.02.2014

Почесний гість свята голова Валківської районної ради, депутат, обраний до районної ради огульцівською громадою, Яцина Ю.Д. завітав на зустріч із земляками щоб взяти участь в урочистостях, привітати всіх із святом, привітати воїнів-інтернаціоналістів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Разом із сільським головою Марусяком А.П. Юрій Дмитрович вручив почесні грамоти та пам"ятні медалі воїнам-афганцям з нагоди відзначення 25 річниці виведення радянських військ із Афганістану, побажавши землякам миру і злагоди в країні та в кожній родині.

Детальніше...

  Традиційна зустріч «НА СТРІТЕННЯ!» в Огульцівській громаді

14.02.2014

Спільне фото огульчан-земляків на згадку про теплу зустріч "НА СТРІТЕННЯ!"

Детальніше...

  Війну в Афганістані - не забути!

12.02.2014

Сьогодні об 11.30 годині в залі Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулись заходи з нагоди 25-річчя виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із щойно призначеним заступником голови райдержадміністрації Тижненком С.В. привітали присутніх на заходах воїнів-афганців з цією визначною подією. Юрій Дмитрович у своєму виступі побажав воїнам-інтернаціоналістам, які чесно виконали свій громадянський і військовий обовязок, міцності здоровя і духу, родинного благополуччя, усіляких успіхів, активної життєвої позиції та підкреслив необхідність їх особистої участі у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління, а присутньому учнівському загалу свято пам”ятати і примножувати славу військового подвигу і звитягу воїнів-афганців, передаючи від покоління до покоління правду про криваву війну у мирний для країни час, війну, яка забрала життя тисячів молодих хлопців і принесла горе тисячам українських родин...

Детальніше...

  Прийом висококваліфікованих лікарів у Валківській ЦРЛ за сприяння народного депутата України Біловола О.М.

12.02.2014

З метою реалізації в регіоні завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, за сприяння народного депутата України Олександра Біловола в рамках реалізації Угоди між Валківською районною державною адміністрацією та медичними закладами Національної академії медичних наук України "Про надання медичної допомоги мешканцям Валківського району" 19 лютого 2014 року відбудеться прийом висококваліфікованих лікарів у Валківській центральній районній лікарні.

Для детального ознайомлення з інформацією рекомендуємо переглянути графік виїзду бригад лікарів (кардіолога, гастроентеролога, нефролога, пульмонолога, педіатра, хірурга, ендокринолога, онколога, невропатолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, вертебролога) до Валківської ЦРЛ...

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

Відкритий урок правознавства за вказаною темою відбувся сьогодні у Валківській районній раді. В ролі вчителів для учнів 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського успішно виступили голова районної ради Юрій Яцина та посадові особи виконавчого апарату Тетяна Котенко, керуюча справами районної ради та Лариса Вєрєвська, начальник відділу юридичної та кадрової роботи.

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

Голова ради провів змістовну екскурсію для ліцеїстів, які, до речі, вперше завітали до органу влади районного рівня. Старшокласники ознайомилися з фотогалереєю, що розташована на першому поверсі Будинку рад та відображує життя і громадську діяльність керівника державного рівня, Героя України Олександра Масельського, який з 1974 по 1980 роки працював саме в цьому приміщенні; ознайомилися із фотогалереями голів міської та районної рад минулих скликань. Діти дізналися, де і як працює міська рада та Валківський міський голова; на запрошення Юрія Дмитровича відвідали кабінет голови районної ради, кабінети посадовців та після цього в залі пленарних засідань районної ради відповідним «шкільним дзвінком» саме розпочався виїзний урок правознавства згідно з розкладом занять.

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

Урок проходив у нетрадиційній для учнів формі – у вигляді пленарного засідання і розпочався з прослуховування Гімну України та відповідним відеорядом. Завдяки урочисто-діловій обстановці зали,обладнаній державною та районною символікою та прапорами, уміло створеній атмосфері та заданому настрою присутні змогли відчути себе народними обранцями районного рівня, депутатами районної ради; затвердили «Регламент засідання», обрали президію, почесні місця в якій за пропозицією головуючого посіли директор ліцею, депутат районної ради Віра Грєхова та вчитель правознавства, заступник директора ліцею Ірина Бонь.

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

В ході «пленарного засідання» «депутатами» було заслухано три питання. Від голови районної ради Яцини Ю.Д. присутні дізналися що таке місцеве самоврядування в демократичному суспільстві взагалі, про законодавчі засади діяльності місцевого самоврядування в Україні, про діяльність районної ради, її взаємодію з районною державною адміністрацією, установами, організаціями. Про діяльність виконавчого апарату районної ради, про те якими питаннями займаються його відділи розповіла керуюча справами Котенко Т.М. Про засади і сутність діяльності депутатів місцевих рад поінформувала юрист райради Вєрєвська Л.П. Уроку були притаманні відповідна динаміка, змістовна наочність, тематична презентація з районною символікою. Навіть фізкультхвилинка зосереджувала і без того надмірну увагу учнів до нестандартної форми уроку в органі влади.

Детальніше...

Усього: 4625 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4625