Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5914 
  Презентація міні-проектів на масиві Перемоги

14.09.2017

Відповідні Сертифікати та логотипи конкурсу «Разом в майбутнє» для розміщення їх на об᾿єктах, де були успішно реалізовані міні-проекти, отримали керівники та представники ініціативних груп.

Детальніше...

  Презентація міні-проектів на масиві Перемоги

14.09.2017

Пісенно-танцювальною програмою «Душа радіє» мешканців масиву Перемоги зі святковою подією вітали вокальний ансамбль «Молодість» районного народного дому «Іскра» та солісти РНД Олександр Кабанцов, Руслан Огли, Михайло Зубченко, аматорські колективи «Надвечір᾿я» та «Білі крила» центру адаптації територіального центру соціального обслуговування.

Детальніше...

  З Днем народження,
Ветеране Другої світової війни,
учаснику бойових дій!


14.09.2017

У ці особливо святкові і зворушливі дні, пов’язані із 74-річницею визволення Валківщини від фашистських загарбників своє ювілейне День народження, 90-ліття відзначає мешканець села Огульці, ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій Голос Михайло Андрійович.
Заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. разом із сільським головою Веретельник А.О., головою місцевої ветеранської організації Котляр Р.П., педагогами школи щиро привітали Ветерана з Днем народження! Юрій Дмитрович висловив вітання Михайлу Андрійовичу від керівників району, депутатів обласної, Верховної ради та побажав Ветерану довголіття, міцного здоровя, подякувавши за військову звитягу, мужність та героїзм!

Детальніше...

  Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району запрошує

14.09.2017

ОГОЛОШЕННЯ!!!

16 вересня 2017 року о 12 годині в приміщенні РНД «ІСКРА» буде проходити Ярмарок здоров’я в рамках Проекту : ПРАВО НА ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ # …

Детальніше...

  40 років тому на громадських засадах у Валках було відкрито районний музей

13.09.2017

Святкові вітання голови районної ради Оноші В.П.

В день 40-річного ювілею Валківського краєзнавчого музею вітаю керівника установи Тамару Поліщук та всіх музейних працівників, краєзнавців, дослідників історичного минулого Валківщини зі святом.

Шановні співробітники музею та позаштатні помічники-краєзнавці, завдяки вашим спільним зусиллям зберігається культурно-історична спадщина слобожанської землі!..

Детальніше...

  ОСІНЬ ЖИТТЯ ВЕСНЯНИХ ЛІТ!

12.09.2017

Саме під такою назвою з нагоди дня міста Валки під час відкриття творчої світлиці РНД Іскра сьогодні о 14.00 годині відбувся творчий захід, присвячений валківському художнику, поету Корсуну Сергію Івановичу.
Голова районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. взяли участь у проведенні творчого заходу та відзначили спільною Подякою районної ради та райдержадміністрації Корсуна С.І. за вагомий особистий внесок у поетичну та живописну скарбницю Валківщини.

Детальніше...

  Особистий прийом голови районної ради

12.09.2017

Голова районної ради Віталій Оноша провів особистий прийом громадян. Для вирішення питання щодо зміни маршруту автобусу, який їде з Валок до Олександрівки, з тим, щоб цей автобус заїжджав до села Рідкодуб, звернулася мешканка міста Валки. Також на запитання громадянки їй було роз’яснено механізм надання талонів на пільговий безкоштовний проїзд в межах району. До того ж, громадянка просила голову районної ради сприяти вирішенню питання щодо наведення ладу на узбіччях дороги, що веде до села Олександрівка…

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

11.09.2017

Під час апаратної наради з виконавчим апаратом голова районної ради Віталій Оноша доручив посадовим особам апарату районної ради в належні терміни підготувати до розсилки затверджені депутатами рішення районної ради та направити їх за належністю. Також ознайомив присутніх із переліком заходів, що відбуватимуться цього тижня в районі та м. Валки, в тому числі щодо відкриття успішно реалізованих міні-проектів у м. Валки 14 та 15 вересня.

Детальніше...

  У Валківському районі проходить науково-практична конференція «ДРУГІ ГРАБОВСЬКІ ЧИТАННЯ»

11.09.2017

В приміщені районної ради проходить науково-практична конференція «ДРУГІ ГРАБОВСЬКІ ЧИТАННЯ», організована сектором культури і туризму Валківської районної державної адміністрації, районним комунальним закладом «Валківський краєзнавчий музей» у співпраці з інститутом мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України та інститутом декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М. Бойчука.

Відкриваючи науково-практичну конференцію, зі вступними словами до учасників заходу звернулися голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, секретар міської ради Антоніна Кривич. Присутніх також привітала старший науковий співробітник ІМФЕ ім. М.Т.Рильського кандидат історичних наук Любов Боса...

Детальніше...

  На контролі районної влади стан ремонту доріг

11.09.2017

Керівники району та міста 8 вересня 2017 року оглянули хід робіт з ремонту дорожнього покриття по вулиці Ков’язькій (колишня Дідоренка), що у місті Валки.

Наближається до завершення заміна асфальтового покриття автошляху по вулиці Ков’язька. Працює потужна техніка. Дорожники, користуючись погожими осінніми днями, планують найближчим часом завершити ремонт дороги.

Детальніше...

  День села Огульці - урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці визволення села від фашистських загарбників

10.09.2017

За проханням Валківської районної громадської організації воїнів-інтернаціоналістів заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. в урочистій обстановці разом із сільським головою Веретельник А.О. та бойовими побратимами вручив бойову нагороду, орден ЗА ВІДВАГУ земляку, воїну-афганцю Лісконогу Сергію Івановичу. Ця нагорода була документально оформлена ще у 1990 році, але тільки зараз віднайшлася у архівах і знайшла свого героя в рідному селі.

Детальніше...

  День села Огульці - урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці визволення села від фашистських загарбників

10.09.2017

Заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. взяв участь у проведенні заходів з нагоди 74-ї річниці визволення села Огульці від фашистських загарбників, виступив із промовою під час мітингу-реквієму біля Братської могили воїнам визволителям, передав принагідно вітання громаді від керівників району Оноші В.П. та Войтенка В.І., від депутатів, керівників обласної ради, від Чернова С.І., від народного депутата України Біловола О.М., побажавши селу миру, процвітання, добробуту і всім мешканцям міцного здоровя!

Детальніше...

  День села Огульці - урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці визволення села від фашистських загарбників

09.09.2017

Святковий концерт Огульцівських аматорів самодіяльної сцени з нагоди 74-ї річниці визволення села від фашистських загарбників та виконання місцевим хоровим колективом нещодавно затвердженого сільською радою Гімну Огульцівської громади - СЛАВСЯ СЕЛО ОГУЛЬЦІ ВІКАМИ!

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

09.09.2017

Шановні працівники нафтогазових підприємств Валківщини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки. Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працювало і працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками. Адже саме ви не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів…

Детальніше...

  В райраді відбулася зустріч районного керівництва з представниками Благодійного фонду соціального розвитку Харківщини та Академії Лідерства

09.09.2017

Голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та міський голова Валерій Скрипніченко 8 вересня зустрілися із головою Правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківщини Євгеном Шаповалом та з представником команди Української Академії Лідерства в Харківській області Надією Савинською.

Керівники району та міста висловили зацікавленість на пропозицію пані Надії щодо співпраці з Українською Академією Лідерства, організації спільних проектів, активізації пошуку лідерів у молодіжному середовищі міста Валки та району, розвитку волонтерського руху із залученням учнівської молоді старших (випускних) класів…

Детальніше...

  Презентація першого успішно реалізованого міні-проекту в цьому році

09.09.2017

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту 8 вересня відбулася ще одна приємна подія – презентація міні-проекту «Вдала інвестиція в здоров’я валківчан», розробленого ініціативною групою «Студент» міста Валки.

Сертифікат обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» керівнику ініціативної групи «Студент» Аліні Фесенко вручив представник депутатського корпусу Харківської обласної ради - депутат Едуард Юрченко…

Детальніше...

  Святкові урочистості до Дня фізичної культури і спорту

09.09.2017

За сприяння розвитку фізкультури та спорту Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначені депутати районної ради Походящий В.І., Діжиченко О.М., Лісовин М.Я., Педун О.Л., Степанов С.І.

Детальніше...

  Святкові урочистості до Дня фізичної культури і спорту

09.09.2017

Голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал вручив подарунок юним спортсменам Валківщини з нагоди свята фізкультури та спорту і відкриття поля для міні-футболу зі штучним покриттям.

Детальніше...

  Святкові урочистості до Дня фізичної культури і спорту

09.09.2017Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем фізичної культури і спорту

09.09.2017

Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту! Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди були опорою суспільства. Основою ж здоров’я нації є спортивний гарт, фізичне виховання…

Детальніше...

Усього: 5914 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5914