Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4625 
  Авіабомбу часів Великої Вітчизняної війни у центрі міста Валки знешкоджено

26.08.2013

Сьогодні близько 8-ї години ранку під час проведення будівельних робіт у центрі міста Валки було викопано авіабомбу німецького походження часів Великої Вітчизняної війни. Її вага складає близько 250 кг. Центральний механізм детонації вже був взведений.
З метою її безпечної евакуації було вжито керівництвом району оперативних додаткових заходів безпеки.
Так, з 14.00 години силами міської ради проведено евакуацію населення в радіусі 500 метрів, перекрито силами правоохорнців автодороги та пішохідні шляхи. Військові сапери з використанням спецтехніки (машини-маніпулятора)обережно вивезли авіабомбу на спеціальний полігон для дальшого знешкодження.

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д, та голова районної державної адміністрації Холодний О.М. разом із працівниками міськради увесь цей час працювали в утвореному штабі у звязку із надзвичайною ситуацією у місті Валки.
Приносимо вибачення всім мешканцям міста Валки за певні незручності під час евакуації населення у звязку із додатковими заходами безпеки!
Авіабомба, ймовірно під час падіння впала у болотяний грунт і до цього часу спокійно пролежала на глибині 3 метра! Добре, що у такий спосіб сьогодні вона знешкоджена, оскільки дальше її перебування в центрі міста, враховуючи близькість автомагістралі, було б небезпечним!

Детальніше...

  Авіабомбу часів Великої Вітчизняної війни у центрі міста Валки знешкоджено

26.08.2013

Фото-репортаж:
Фото з місця подій - Романенко В.І.

Детальніше...

  Святкове Богослужіння у Свято-Преображенському Храмі міста Валки

25.08.2013

25 серпня 2013 року прихожани та служителі Свято-Преображенського Храму міста Валки відзначали 20-річний ювілей з дня відновлення Валківського Храму. З цією визначною для міста та району датою вітали всіх присутніх керівництво району – голова Валківської районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний. Квітами та короваєм з нового врожаю зустрічали цього дня в районі Архієпископа Харківського та Богодухівського Онуфрія. З нагоди свята Владика Онуфрій провів святкове Богослужіння у Свято-Преображенському Храмі, вручив нагороду настоятелю Храму отцю Іоанну та надав архієпископське благословення на подальші труди на благо Святої канонічної Православної Церкви.
З 20-річчям Храму привітав всіх присутніх народний депутат України Олександр Біловол, який завітав на свято з подарунком – іконою – та бажав усім любові Божої і добра у кожну домівку валківчан.


Детальніше...

  Владика Онуфрій освятив місце закладення Храму в селищі Ков’яги

25.08.2013

Після урочистого Богослужіння у Свято-Преображенському Храмі міста Валки Архієпископ Харківський та Богодухівський Онуфрій відвідав Ков’язьку територіальну громаду. Там у присутності районного та місцевого керівництва, депутатів районної ради та прихожан Владика Онуфрій провів церемонію освячення місця, де закладається фундамент для будівництва нового Храму у селищі Ков’яги.

Детальніше...

  Святкування 22 річниці Незалежності України

25.08.2013

Конкурсом на краще виконання патріотичної пісні "Мила серцю Україна", розважальною програмою та святковим концертом у виконанні аматорів валківської сцени відзначали 24 серпня на центральній площі міста Валки День Незалежності України. Від імені голови Валківської районної ради Юрія Яцини та від себе особисто валківчан та гостей міста вітав того вечора голова райдержадміністрації Олександр Холодний, який також передав присутнім і найкращі побажання від голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

Детальніше...

  З Днем Незалежності, Валківщино!!!

24.08.2013

Шановні валківчани!

З нагоди Дня Незалежності України прийміть сердечні вітання та побажання великого щастя, миру і любові, глибокої віри в гідне майбутнє рідної землі! Наша країна, наш народ святкують нині вже 22 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй чудовій землі. Тернистим був шлях боротьби за право створити державу, але він не був марним. Сьогодні Україна будує свою незалежну політику, ростить хліб і дітей як вільна європейська країна. Тож нехай наш прапор, як атрибут державності та єдності, завжди майорить над Україною, додаючи нам віри в себе та вселяючи в нас гордість за свій працьовитий, миролюбний і героїчний народ.

Юрій Яцина, голова Валківської районної ради
Олександр Холодний, голова райдержадміністрації

Детальніше...

  Висловлюємо співчуття Яцині Ю.Д. з приводу смерті батька

22.08.2013

Увечері 21 серпня 2013 року на 68-му році після тяжкої хвороби пішов із життя Дмитро Мефодійович Яцина - батько голови Валківської районної ради Яцини Юрія Дмитровича.
Валківська районна рада, її виконавчий апарат, депутатський корпус, голови місцевих рад району, профспілка працівників органів місцевого самоврядування району висловлюють глибокі і щирі співчуття голові Валківської районної ради Яцині Юрію Дмитровичу та його родині з приводу непоправної тяжкої втрати - смерті батька.
Сумуємо разом із Вами, Юрію Дмитровичу!
Пам’ять про Дмитра Мефодійовича залишиться надовго у серцях всіх, хто знав цю прекрасну людину, діяльного активного члена громади, завжди небайдужого до її проблем...

Детальніше...

  Вітаємо валківчан із Храмовим святом!!!

19.08.2013

З Храмовим святом вітали сьогодні валківчан – прихожан Валківського Свято-Преображенського Храму м. Валки та всю районну громаду настоятель протоієрей Іоанн Пилипів та районне керівництво в особі голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д. та голови районної державної адміністрації Холодного О.М.

У цей святковий день, шановні валківчани, бажаємо, щоб Господь укріпляв ваші духовні і фізичні сили на ниві утвердження духовності, злагоди в суспільстві! Нехай Господь і надалі обдаровує всіх Вас щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою, дарує Вам всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Церкви Христової.

Детальніше...

  Районне радіо знову працюватиме

16.08.2013

Нещодавно Валківське районне радіо отримало ліцензію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення і вже з наступного тижня новини Валківщини звучатимуть з радіодинаміків у домівках валківчан. Районне радіо працюватиме в новому режимі: передачі виходитимуть щодня у будні з 6.30 до 6.45 та у п’ятницю з 14.00 до 15.00 години.

Детальніше...

  70-річчя визволення Харківської області від фашизму - увага ветеранам війни

14.08.2013

Сьогодні депутати Валківської районної ради, які обрані за мажоритатрним принципом від відповідних територіальних Буряк В.І., Деркач Ю.М., разом із Гонтівярським сільським, Ковязьким селищним головами Корсун Л.М., Путінцевим В.П. та головою райдержадміністрації Холодним О.М. напередодні Дня визволення міста Харкова від фашистських поневолювачів відвідали двох Ветеранів Великої Вітчизняної війни, які брали участь у запеклих боях за визволення Харкова. Це Ганзій Микола Олесійович, який мешкає у селищі Ков’яги та Шпитальний Афанасій Каленикович, який проживає у Гонтовому Ярі. Учасники візиту пам’яті від усіх валківчан щиро подякували героям-визволителям за священний подвиг, мужність та військову звитягу, побажали здоров’я, оптимізму, довгих років життя та вручили подарунки

Детальніше...

  Відбувся обласний семінар з питань залучення міжнародної технічної допомоги для представників органів місцевого самоврядування

07.08.2013

В Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна 6 серпня 2013 року відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування та державних службовців Харківщини, участь в якому від Валківського району взяла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Захід відкрили перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, ректор ХНУ ім.В.Н.Каразіна Віль Бакіров, ректор ХНУ міського господарства ім.О.М. Бекетова Володимир Бабаєв, заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Денис Ткачов.

Детальніше...

  Зустріч із Костівською територіальною громадою: обговорюємо Концепцію реформування місцевого самоврядування

31.07.2013

Сьогодні о 16.00 годині у приміщенні Костівської сільської ради голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із першим заступником голови райдержадміністрації Оношою В.П. провели відкриту зустріч із Костівською територіальною громадою та її представниками в особі сільського голови Суханової Л.М., депутатів місцевої і районної ради, представників громадськості. Всебічно та детально обговорено актуальні питання подальшого розвитку місцевого самоврядування та основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Активну участь у роботі зібрання взяли також і відповідальні представники органів районної виконавчої влади та місцевого самоврядування: керуюча справа райради Котенко Т.М. та начальники відповідних відділів органів публічної влади Верхолаз В.В., Осман Л.М., Набока С.Л. та інші. Головою районної ради Яциною Ю.Д. грунтовно поінформовано загал про основні напрямки реалізації Концепції, її механізми та очікувані результати. Опрацьовані конструктивні пропозиції Костівської громади враховані у подальшій роботі районної влади, а Концепція є такою, що схвалена громадою, особливо в контекті усунення проблем, які існують у місцевих радах на сьогоднішньому етапі державотворення.

Детальніше...

  ПРО РОБОТУ ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПЕРВИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

31.07.2013

Відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” при Валківському районному управлінні юстиції Харківської області діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги (далі – приймальня), яка працює щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 години...

Детальніше...

  Загальні збори Олександрівської сільської громади

22.07.2013

В Олександрівській сільській територіальній громаді відбулися загальні збори. В рамках реалізації завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів у загальних зборах Олександрівської сільської громади взяв участь голова районної державної адміністрації Олександр Холодний, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, депутати Валківської районної ради Буряк І.І. та Буряк В.І., депутати Олександрівської сільської ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. На всі питання, підняті олександрівцями, голова райдержадміністрації Холодний О.М. надав роз’яснення, а також видав доручення відповідним службам райдержадміністрації щодо якнайшвидшого вирішення проблемних питань. Під час зборів також було обговорено та підтримано громадою Проект концепції розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...

  На Валківщині відбулися громадські слухання

20.07.2013

З 12 по 19 липня 2013 року в Шарівській, Черемушнянській, Костівській, Гонтовоярській, Сніжківській, Сидоренківській та Олександрівській сільських територіальних громадах Валківщини за участю фахівців Служби автомобільних доріг Харківської області пройшли громадські слухання з питання реконструкції автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський. Під час робочих зустрічей фахівцями Служби була надана вичерпна інформація щодо плану реконструкції автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський та дані відповіді на питання, що хвилювали місцевих мешканців. За результатами проведених громадських слухань були складені відповідні протоколи.

Детальніше...

  Валківщина вітає своїх матерів-героїнь!

19.07.2013

Сьогодні Валківщина вшановувала жінок, які цього дня в оточенні вдячних дітей і онуків та в супроводі голів місцевих рад завітали до залу районної державної адміністрації для отримання почесного звання матері-героїні. Привітними словами та подарунками того дня вітали героїнь народний депутат України Біловол О.М., голова райдержадміністрації Холодний О.М., керуюча справами районної ради Котенко Т.М., настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки Отець Іван та голова районної жіночої організації Миргород З.В.

Детальніше...

  ІНФОРМАЦІЯ ДО ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
у місцевих територіальних громадах


11.07.2013

Службою автомобільних доріг у Харківській області плануються роботи з реконструкції автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський на ділянках км 395+ 064- км 420+050 та км 431+407- км 440+480.
Робота, яку планується провести, здійснюватиметься шляхом розширення дорожнього полотна для запровадження чотирьохстороннього швидкісного руху автотранспорту із розбудовою відповідної інфраструктури для дороги державного значення з метою приведення її у відповідність до європейських стандартів.
Враховуючи важливість питання та стислі терміни для проектування та виконання необхідних робіт, планується проведення громадських слухань за участю фахівців Служби автомобільних доріг в територіальних громадах, через які проходить ділянка автошляху, запланованого до реконструкції, а саме:
12 липня 2013 року
Шарівська сільська рада 11 год.00 хв.
Черемушнянська сільська рада 14 год. 00 хв.
Костівська сільська рада 16 год. 00 хв.
19 липня 2013 року
Гонтовоярська сільська рада 11 год. 00 хв.
Сніжківська сільська рада 12 год.00 хв.
Сидоренківська сільська рада 14 год.00 хв.
Олександрівська сільська рада 16 год.00 хв.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися в розділі «Публічна інформація».


Детальніше...

  Жнива - 2013

09.07.2013

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку Валківської рда, станом на ранок 8 липня із запланованої площі збирання по району 23,4 тис. га обмолочено 4,6 тис. га, що становить 20 %, намолочено 19,5 тис. тонн зерна при середній врожайності 41,9 ц/га. Озима пшениця: обмолочена на 4,1 тис. га, 27 % від плану, намолочено – 18,3 тис. тонн, середня врожайність 44,5 ц/га. Горох: обмолочено – 0,5 тис. га, 40 % від плану, намолочено 1,2 тис. тонн, середня врожайність 22,1 ц/га Озимий ріпак: обмолочена на 0,07 тис. га, 67 % від плану, намолочено – 0,2 тис. тонн, середня врожайність 32,8 ц/га.

Детальніше...

  Районні заходи на свято Івана Купала

08.07.2013

Вчора о 19.00 годині в селі Сидоренково у мальовничому місці біля ставку відбулися районні заходи з нагоди свята Івана Купала. Районний етно-фестиваль "Грай душа" став дійсно прикрасою свята і подарував представникам усіх валківських громад чудовий настрій і довершені виступи і гру учасників на старовинних народних інструментах. Керівники району привітали всіх зі святом і побажали гарного настрою і всього найкращого районній громаді...

Детальніше...

  Розвиток місцевої інфраструктури та вирішення питань місцевого значення - громадські ініціативи

08.07.2013

В рамках втілення в життя соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, завдяки злагодженій роботі Гонтовоярського сільського голови Л.М. Корсун, депутатів місцевої та районної рад відкрито дитячий майданчик в селі Гонтів Яр. Значний внесок у будівництво майданчика зробили місцеві жителі, які розпочали роботу на тоді ще запущеній ділянці землі. Будівницто цього майданчика - яскравий приклад депутатської співпраці з підприємцями, виборцями та,звичайно ж, з органими місцевої влади. Всього ж на вулиці Лісничій (що поряд з майданчиком під веселою назвою "Богданчик") проживає 32 дитини, які проводитимуть час тепер веселіше, змістовніше та безпечніше.

Детальніше...

Усього: 4625 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4625