Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5625 
  Головою районної ради скликано
позачергову VII сесію Валківської районної ради


29.06.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 28-с з 29 червня 2016 року скликано позачергову VII сесію Валківської районної ради.
Позачергову сесію скликано терміново з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян, зокрема направлення субвенції з обласного бюджету на реалізацію 17 міні-проектів, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ!
Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради та з 04.07.2016 р. підтвердити особисту участь у роботі сесії для необхідного кворуму у зв’язку із чисельними відпустками влітку.

Пленарне засідання VIІ позачергової сесії районної ради -
8 липня 2016 року (п’ятниця) о 10.00 годині,

засідання профільних постійних комісій
відбудуться 7-8 липня 2016 року:
7.07.2016 о 13.00 год. - постійна комісія з питань бюджету;
8.07.2016 о 09.00 год. - постійні комісії з гуманітарних питань..., земельних питань... та комунальної власності... (три окремих засідання)

Прохаємо депутатів районної ради ознайомитись із підготовленими проектами рішень для опрацювання
по суті і внесення пропозицій у розділі нашого сайту
ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
http://www.valki.kharkov.ua/advs.php

У розділі /детальніше.../ нижче цієї інформації розміщено розпорядження голови районної ради та проект порядку денного для ознайомлення...

Детальніше...

  Чарівна валківчанка - 2016

25.06.2016

Корона і головний приз конкурсу краси телевізор заслужено отримала валківчанка Ліза Сергієнко, титул першої віце-міс виграла Юлія Нікітенко, а другою віце-міс стала Валерія Дораж. Головний приз LED-телевізор та інші дарунки красуням вручив від себе та від народного депутата України Біловола О.М. депутат облради Пієв С.М. Всі учасниці конкурсу отримали море квітів, солодощів та подарунків, - і, звичайно ж, незабутніх вражень!

Детальніше...

  Вітаємо Валківський танцювальний дитячий колектив
HOLD THE RHYTHM з перемогою !!!


19.06.2016

Валківська райнна рада щиро вітає Валківський танцювальний дитячий колектив HOLD THE RHYTHM з перемогою у Болгарії у міжнародному танцювальному конкурсі-фестивалі ЗІРКОВИЙ БРИЗ! Молодці! Вами пишається Валківщина!!!

Дякуємо що не підвели Україну і Валківщину, гідно виступили, продемонструвавши майстерність і професійність, талант і працелюбність! Бажаємо дальших успіхів і перемог!!! ТАК ТРИМАТИ!

Детальніше...

  Шановні мешканці місцевих територіальних громад району,
які користуються послугами КП ВОДА !


18.06.2016

Валківська районна рада
відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги»,
на підставі інформації директора КП ВОДА Бушнова В.В. повідомляє,
що з 3 липня 2016 року запроваджуються нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у місті Валки та в інших населених пунктах району, - тобто саме з цього дня спожиті послуги КП ВОДА будуть обраховуватися згідно затвердженого районною радою рішення від 16 червня 2016 року № 147 -VІ «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради», яке 18 червня 2016 року в установленому порядку оприлюднено і з цим рішенням можна ознайомитись у районній газеті СІЛЬСЬКІ НОВИНИ та на сторінках офіційного веб-сайту районної ради в розділі
ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
http://www.valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=2889

Детальніше...

  КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ – 2016

17.06.2016

За відповідним дорученням голови районної ради Віталія Оноші заступник голови районної ради Юрій Яцина від імені місцевого самоврядування Валківщини щиро привітав учасників обласного етапу спортивно-розважальних змагань КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ-2016, відкриття яких відбулося сьогодні о 10.00 годині на стадіоні Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх». В урочистому відкритті змагань взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступник Костянтин Жидков, начальник сектору у справах молоді та спорту РДА Віктор Детюк, керівник обласного центру «Спорт для всіх».

У захоплюючих змаганнях з силового багатоборства в залік обласної Спартакіади з масових видів спорту взяли участь 12 команд Харківщини, в тому числі і валківські спортсмени – богатирі, які гідно захищали честь Валківщини в край запеклій боротьбі. У шести видах силових вправ сучасні богатирі змагалися на витривалість, швидкість та спритність.
За підсумками змагань - наступні командні результати: 1 місце - Красноградський район, 2 - Золочівський район, 3 - Харківський район, 4 - місто Лозова, 5 - Валківський район.

Детальніше...

  Друге засідання VІ чергової сесії районної ради VII скликання

16.06.2016

16 червня 2016 року о 10.00 годині відбулося друге засідання чергової VІ сесії районної ради, в роботі якої взяли участь 28 депутатів. Депутатами розглянуто і затверджено всі питання порядку денного.

Переважною більшістю голосів внесені зміни та доповнення до Регламенту районної ради, які більш чітко регламентують момент затвердження порядку денного пленарного засідання сесії, включення або виключення питань до порядку денного сесії.

Затверджено рішення про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Вода» районної ради на території м. Валки та інших населених пунктів району…

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з комунальних питань

15.06.2016

Відбулося засідання профільної постійної комісії районної ради з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності, участь у якому взяли депутати бюджетної комісії, директор та фахівці КП «Вода», представники райдержадміністрації та громадськості.

Під керівництвом голови комісії Сергія Барабаша депутатами розглянуті передбачені порядком денним засідання комісії питання, внесені пропозиції до проекту рішення щодо внесення змін та доповнень до Регламенту районної ради, розглянуті листи, що надійшли до комісії…

Детальніше...

  Виїзне засідання постійної комісії з гуманітарних питань

15.06.2016

В приміщенні Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку, участь в якому взяли керівники району та міста, батьки учнів школи, депутати районної та міської рад, представники громадськості.

Комісією розглядалися питання, які викликали широкий резонанс в громаді, а саме щодо реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів району, утворення освітнього округу у Валківському районі, визначення його опорного закладу та філій. Відповідно до пропозицій відділу освіти райдержадміністрації до освітнього округу мала увійти і Валківська ЗОШ І-ІІІ ст., для чого відповідно до Положення про освітній округ необхідно понизити ступінь школи до І-ІІ…

Детальніше...

  Пленарне засідання VІ чергової сесії районної ради VII скликання

10.06.2016

Сьогодні, 10 червня 2016 року о 10.00 годині відбулося пленарне засідання чергової VІ сесії районної ради, в роботі якої взяли участь 23 депутати.
Також активну участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Войтенко В.І., його заступники, начальники відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, міський, селищні, сільські голови, директори шкіл, керівники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ.
Депутатами розглянуто і затверджено переважну більшість питань порядку денного.

У роботі сесії оголошено перерву, VI сесію не закрито, - а питання щодо створення освітнього округу (опорного закладу і філій) у районі та затвердження тарифів на послуги КП ВОДА з водопостачання і водовідведення направлено на доопрацювання у профільні постійні комісії та для проведення відділом освіти РДА разом із депутатами широкою інформаційно-роз’яснювальної консультативної роботи з населенням громад та учаcниками навчально-виховного процесу у цих закладах (батьками, педагогами, учнями)...

Детальніше...

  Затверджено Програму розвитку місцевого самоврядування
у Валківському районі на 2016-2020 роки


10.06.2016

Депутатами районної ради одноголосно затверджено Програму розвитку місцевого самоврядування у Валківському районі на 2016-2020 роки. Цю Програму ініційовано і розроблено головою районної ради
Оношою В.П. та його заступником Яциною Ю.Д. - як стратегічний і довгостроковий програмний конкретний документ, який повинен забезпечити на сучасному етапі реформування місцевого самоврядування і децентралізації влади розвиток народовладдя на Валківщині, удосконалення діяльності районної, місцевих рад, реалізацію повноважень депутатів різних рівні, співпрацю органів місцевого самоврядування з органів виконавчої влади, ЗМІ, громадськістю в частині вирішення питань місцевого значення, профілактики корупції, дальшої інформатизації, компютеризації діяльності місцевих рад, використання і розширення можливостей офіційних веб-сайтів та впровадження заходів з енергозбереження...

Детальніше...

  Затверджено комплексну Програму соціальної підтримки учасників АТО

10.06.2016

Сьогодні депутатами районної ради затверджено важливу і вкрай необхідну комплексну Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2016 – 2017 роки, яку представив начальник управління праці та соціального захисту РДА Горошко І.В. Також внесено відповідні зміни та доповнення до деяких районних Програм, в тому числі і до Програми соціального захисту населення Валківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 квітня 2012 року № 330-VI.

Детальніше...

  Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

10.06.2016

Депутати районної ради одноголосно підтримали пропозицію голови районної ради Оноші В.П. підтримати звернення Житомирської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатів Верховної ради України від Житомирської області, Кабінету Міністрів України та голів районних рад України щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування втрат на перевезення пільгових категорій громадян та на харчування учнів 1-4 класів... Читайте за наведеним посиланням на сайті РР ...
http://valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=2855

Детальніше...

  Спільне засідання профільних постійних комісій районної ради з питань комунальної власності та із земельних питань

08.06.2016

Спільне засідання профільних постійних комісій з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (голова Барабаш С.І.) та з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (Губський Г.Є.) відбулось 8 червня 2016 року о 9.00 год.

Депутати попередньо опрацювали ряд проектів рішень, які планується розглянути на черговій VІ сесії районної ради...

Детальніше...

  Виїзне засідання профільних постійних комісій районної ради з питань бюджету та з гуманітарно-правових питань

08.06.2016

8 червня о 13.00 годині в залі Валківського ліцею ім. Олександра Масельського відбулося виїзне спільне засідання профільних постійних комісій районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (голова Дубовик О.О.) та з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (Сургай Н.В.), під час якого депутатами було розглянуто блок фінансово-бюджетних та гуманітарно-правових питань, що входять до компетенції означених комісій…

Детальніше...

  Центр первинної медико-санітарної допомоги презентував курси «Школа молодих батьків»

31.05.2016

Керівники району взяли участь у презентації курсів «Школа молодих батьків», які організовані за ініціативи головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» Марини Орлової та діятимуть на базі Центру та районної лікарні. У своєму вітальному слові голова районної ради Віталій Оноша висловив надію, що започатковані курси стануть у нагоді майбутнім мамам і татам, особливо тим, хто стане батьками вперше. Побажав першим слухачам «Школи молодих батьків» здоров’я, миру, сімейного благополуччя та народження здорових дітей.

Участь у заході взяли також заступник голови районної ради Юрій Яцина, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, головний лікар КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» Богдан Носатов, завідуючий пологового відділення Сергій Куляшов, представники ЗМІ…

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. привітав випускників Огульцівської загальноосвітньої школи

30.05.2016

Заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. разом із сільським головою Веретельник А.О. взяли участь в урочистостях з нагоди закінчення учнями 11-х класів Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.
Юрій Дмитрович щиро привітав земляків випускників, їх батьків та вчителів зі святом, передав вітання від керівників та депутатів районної ради,райдержадміністрації...

Детальніше...

  Профспілкові звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників ОМС району

30.05.2016

Відбулися профспілкові звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників органів місцевого самоврядування Валківського району. Працюючий комітет склав свої повноваження. В зв’язку із значним оновленням у складі трудових колективів обрано новий склад профспілкового комітету та його робочих органів. Головою профспілкового комітету одноголосно обрано Корсун Людмилу Миколаївну.

Детальніше...

  ВИПУСКНИКИ - 2016

28.05.2016

Випускників Валківського ліцею ім. Олександра Масельського та Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на центральній площі міста вітали керівники району та міста - голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко. Свої привітання та щирі побажання випускникам надіслав і народний депутат України Олександр Біловол.

Детальніше...

  ВИПУСКНИКИ - 2016

28.05.2016

28 травня 14 загальноосвітніх закладів району вручили атестати про середню освіту 158 випускникам 11-х класів. Четверо випускників за успішне навчання відзначені медалями, це учні Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. Марина Шаповал, Сніжківської ЗОШ І-ІІІ ст. Яна Яроха та учениці Серпневого навчально-виховного комплексу Карина Тарасевич та Тетяна Назарук. Всі відмінники навчання відзначені грошовими винагородами.

Детальніше...

  Візит заступника голови районної ради Юрія Яцини до Огульцівської громади

27.05.2016

В рамках робочого візиту в Огульцівську сільську громаду заступник голови районної ради, депутат райради Яцина Ю.Д. разом із сільським головою Веретельник А.О. відвідав місцеву школу та дитячий садок «Калинка», де взяв участь у святкових урочистостях – шкільному святі Останнього дзвоника та у святі випускників у дошкільному навчальному закладі, який сьогодні проводжав у школу 8 випускників дитсадочка; передав вітання від керівництва району, зачитав вітальний лист народного депутата України Олександра Біловола та принагідно подякував Олександру Миколайовичу за те, що школа набула сучасного вигляду, бо завдяки сприянню депутата всі вікна навчального закладу замінено металопластиковими енергозберігаючими…

Детальніше...

Усього: 5625 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5625