Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Затверджено звіт про виконання бюджету за І квартал, розподілено залишки та внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік

20.04.2018

Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року звітувала начальник фінансового управління Валківської райдержадміністрації Лариса Левчук, яка також представила на розгляд депутатів і інші питання фінансового блоку. А саме щодо внесення змін в кошториси бюджетних установ, розподілу вільного залишку районного бюджету та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Детальніше...

  Ухвалено 11 рішень з питань комунальної власності

20.04.2018

Проекти з питань комунальної власності до уваги депутатів представила начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, району виконавчого апарату районної ради Тетяна Пилипенко.

Детальніше...

  Звернення депутатів визнані депутатськими запитами та будуть направлені за належністю

20.04.2018

З депутатськими зверненнями до керівників ПАТ «Харківгаз» та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо порушення норм чинного законодавства та прав громадян при встановленні газових лічильників за рахунок абонентів звернувся голова районної ради Віталій Оноша.

«Це є не лише моїм зверненням. Ці звернення підтримує вся фракція депутатів «Солідарність» в районній раді» - наголосив Віталій Петрович, ознайомив присутніх з проблемою та текстом звернень і просив підтримки депутатського корпусу.

Детальніше...

  Громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об`єднання територіальних громад у Валківську міську об`єднану територіальну громаду

20.04.2018

20 квітня у РНД «Іскра» відбулось громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об`єднання територіальних громад у Валківську міську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Валки. Участь у слуханнях взяли 114 небайдужих до долі міста і району валківчан.

Детальніше...

  З доленосним рішенням всіх присутніх у залі валківчан привітали керівники району

20.04.2018

Віталій Оноша відзначив, що об᾿єднання всіх громад Валківщини в одну спроможну територіальну громаду є єдиним рішенням для збереження району в його межах.

«Перший крок в напрямку об᾿єднання громад та збереження району зроблено. І як депутат районної ради від Баранівської сільської громади я надзвичайно радий, що цей крок зроблено. Спілкуючись з новообраними головами вже об᾿єднаних громад, можу сказати, що це єдине правильне рішення», - наголосив Віталій Оноша.

Детальніше...

  До Валківського відділу поліції громадяни здали 11 одиниць зброї

20.04.2018

З початку місячника добровільної здачі зброї до Валківського відділу поліції звернулись місцеві мешканці, які здали чотири зареєстровані мисливські гладко ствольні рушниці на знищення; дві не зареєстровані, які в подальшому будуть зареєстровано на громадян; один зареєстрований спецзасіб для відстрілу гумових куль; один зареєстрований нарізний мисливский карабін; три зареєстровані мисливські ножі та один незареєстрований армійський карабін «Мосіна», який в подальшому буде знищений.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
20 квітня 2018 року
пленарне засідання чергової
XXV сесії районної ради VII скликання


19.04.2018

Шановні депутати районної ради, сільські, селищні, міський голови та ініціатори розгляду питань порядку денного!!!

Запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання чергової ХХV сесії Валківської районної ради,
яке відбудеться 20 квітня 2018 року
о 10.00 годині.

На порядку денному – звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та про хід виконання заходів окремих районних Програм, коригування районного бюджету на 2018 рік, внесення змін та доповнень до ряду районних цільових Програм та інше…

Детальніше...

  Відкрито фінансування урядової програми «теплих» кредитів

19.04.2018

Скористатися нею можна в «Ощадбанку», «Укргазбанку» та «ПриватБанку».

Відшкодування пропонується у розмірі:
- 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % - для субсидіантів);
- 35 % – для утеплення індивідуального житла;
- від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Детальніше...

  У Кабміні розвінчують міфи про вибір лікаря

19.04.2018

З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

«За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них», - говорять урядовці.

Детальніше...

  Інформація Харківської обласної державної адміністрації

19.04.2018

Про підключення Центрів первинної медико-санітарної допомоги до системи E-HEALTH та кількість переданих декларацій станом на 17 квітня 2018 року.

Детальніше...

  Монетизація послуг чи оплата по факту перевезення?

19.04.2018

Збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області 17 квітня розглянули питання про реалізацію соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення та монетизацію пільг на проїзд. З 1 червня 2018 року вступає в дію Постанова Кабінету Міністрів, відповідно до якої пільговий проїзд громадянам мають забезпечити саме місцеві органи влади.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, право на пільговий проїзд в Харківській області, без урахування пенсіонерів за віком та ветеранів праці, на сьогодні мають 129 968 громадян (у Харкові – 57 857, по області - 72 111 громадян).

Детальніше...

  Андрій Рева: Тіньова економіка та зарплати в конвертах породжують бідність і позбавляють українців права на соціальний захист

19.04.2018

За словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, приблизно 40 відсотків української економіки знаходиться в тіні, а тому стандартні для розвинутих країн рецепти вирішення економічних проблем не є дієвими. Натомість, детінізація на сьогоднішньому етапі дасть грошей більше, ніж результати економічного зростання.

«Цей факт був доведений Урядом у 2017 році. Весь фонд оплати праці в 2016 році становив 584 мільярди гривень, і Міністерством економічного розвитку і торгівлі прогнозувалося його зростання на 82 мільярди. Але Мінсоцполітики заявило про заниженість цієї цифри, та спрогнозувало можливість зростання фонду на плюс 212 мільярдів. По факту фонд оплати праці у 2017 році становив 796 мільярдів гривень. При 2,5 відсотках економічного зростання ми отримали 212 мільярдів гривень до бюджету – звідки ці гроші? Відповідь дуже проста – ці гроші прийшли з тіньової економіки, внаслідок підвищення мінімальної зарплати вдвічі», - пояснив Міністр.

Детальніше...

  12 травня відбудеться другий, обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Харківщини

19.04.2018

Про це повідомив перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов під час Загальних зборів у Новій Водолазі.

Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад проводиться щорічно Фізкультурно-спортивним товариством «Спартак» під патронатом Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України.

Детальніше...

  Глава Уряду: Ми відновлюємо дороги, які не будувалися десятиліттями

19.04.2018

Масштабна програма відновлення доріг в Україні, яка стартувала 2 роки тому, передбачає будівництво нових автошляхів, а також відновлення доріг, які були побудовані десятки років тому і з тих пір не ремонтувалися. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ.

Він підкреслив, що ямковий ремонт, який сьогодні широко ведеться на дорогах, – це не оновлення збудованих рік тому доріг. Нові дороги, в більшості, «перезимували» достойно, запевнив Глава Уряду.

Детальніше...

  Як підписати декларацію про вибір лікаря дитині?
Роз’яснення МОЗ


19.04.2018

Фахівці відповідають - які документи потрібні, хто має підписувати, яких лікарів можна обрати, чи мають дитина і батьки обслуговуватись в одному закладі і чи виїжджатиме лікар до дитини додому.

Як підписати декларацію дитині
...

Детальніше...

  У День пам’яток історії та культури працівники районних закладів культури впорядковували територію Печерного скиту в Ков’ягах

19.04.2018

У День пам’яток історії та культури, який щорічно відзначається 18 квітня, працівники районних закладів культури - краєзнавчого музею, бібліотеки, Народного дому «Іскра» та дитячої школи мистецтв - виявили бажання попрацювати на впорядкуванні охоронної зони Печерного скиту у Ков’ягах, якому наказом Міністерства культури України від 6 лютого 2016 року присвоєно статус пам’ятки місцевого значення.

Детальніше...

  Сплановано ряд загальнорайонних заходів на травень

19.04.2018

На нараді райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші розглянуто ряд організаційних моментів щодо підготовки районних заходів, які будуть проведені у Валківському районі в травні цього року.

Участь у нараді також взяли перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко, голова районної ветеранської організації Валентина Клочко та керівники районних підрозділів галузі культури, освіти, спорту, соціального захисту населення, райвійськкомату.

Детальніше...

  Близько 50 учасників АТО зможуть купити квартири за допомогою обласної програми в цьому році

19.04.2018

Кошти на фінансування програми підтримки учасників АТО в придбанні і будівництві житла вже виділені з обласного бюджету. Програма почне працювати протягом місяця.

Про це розповів директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович під час брифінгу 19 квітня.

Детальніше...

  Постійною комісією облради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку внесено зміни до переліку об’єктів з ремонту доріг

19.04.2018

Зміни до переліку об’єктів з ремонту доріг на цей рік було внесено під час засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку, що відбулось сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

За словами представників Департаменту капітального будівництва, зміни до переліку вносяться з урахуванням пропозицій органів місцевого самоврядування та районних адміністрацій.

Детальніше...

  УВАГА! 25 квітня -
з ювілейною концертною програмою у Валках
Народний артист України
ВІКТОР ПАВЛІК !!!


18.04.2018

Харизма України, улюбленець українських жінок, Віктор Павлік приїде в Валки з ювілейною концертною програмою.

25 квітня о 17:30 на сцені РНД «Іскра» прозвучать тільки хіти, 20 обожнюваних Україною пісень від головного романтика країни.

Це буде справжня симфонія музики, улюбленого голосу і віртуозної гри кращих музикантів. Гостей чекають музикальні сюрпризи і найромантичніший весняний день 2018-го. Якщо Ви хочете зробити пропозицію своїй другій половинці, сказати головні слова, на які раніше не наважувались, цей концерт для Вас. Адже кожна пісня цього артиста, це освідчення в коханні «Я вдячний Богу. Я вдячний людям. Свято коли ти поруч з найріднішими людьми», - говорить Віктор Павлік.

Квитки можна придбати в касі РНД «Іскра», тел. 5-15-04.

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938