Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5098 
  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

У підсумку є всі підстави стверджувати, що за звітний період Валківська районна рада плідно попрацювала, продемонструвавши високі результати щодо ефективності забезпечення використання бюджетних коштів, управління майном, розбудови місцевого самоврядування в регіоні.

Районна рада не залишається осторонь від питань, що стосуються громадсько-політичного життя в районі. Ми сьогодні готові співпрацювати з усіма громадськими організаціями та політичними партіями, що зареєстровані в районі і знаходяться на позиціях конструктивізму, партнерства та готові спрямувати свій потенціал на вирішення проблем населення нашого регіону.
Валківська районна рада глибоко переконана, що лише конструктивна співпраця рад всіх рівнів та ділові партнерські відносини місцевих рад з органами виконавчої влади, іншими організаціями; гармонійне поєднання загальнодержавних і місцевих інтересів забезпечать вихід із кризи, соціально-економічний розвиток держави, підвищення добробуту і якості життя громадян, повноцінний та ефективний розвиток місцевих територіальних громад на засадах Європейської хартії місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Семінар-практикум для голів місцевих рад різних рівнів Богодухівського, Валківського та Нововодолазького районів

03.07.2014

До Валківської районної ради завітали сьогодні керівники місцевих рад трьох районів Харківщини, які в рамках організованого Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області навчального семінару-практикуму обмінялися досвідом вирішення нагальних проблем управління територіями.

Роботу семінару відкрив перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Тітов М.І., який передав щирі вітання учасникам семінару від Президента Асоціації, голови обласної ради Чернова С.І. та вручив подяку голові районної ради Яцині Ю.Д. за організацію заходу на високому рівні.

Детальніше...

  Семінар-практикум для голів місцевих рад різних рівнів Богодухівського, Валківського та Нововодолазького районів

03.07.2014

З вітальними словами до шановного зібрання на початку заходу звернувся голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., побажавши керівникам органів місцевого самоврядування плідної роботи, відкритого діалогу та обміну досвідом, напрацювання дієвих пропозицій в ході семінару.

Детальніше...

  Семінар-практикум для голів місцевих рад різних рівнів Богодухівського, Валківського та Нововодолазького районів

03.07.2014

З доповідями виступили перший віце-президент - виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, віце-президент Асоціації, голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна, начальник управління обласної ради з юридичних питань, природокористування та земельних відносин Дмитро Бабенко, начальник відділу держаної землевпорядної експертизи ГУ Дерземагенства у Харківській області Богдан Криницький, в.о. начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби ГУ юстиції у Харківській області Євгеній Ломака, радник президента Асоціації Олег Михайлов, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Сергій Клименко.

Детальніше...

  Семінар-практикум для голів місцевих рад різних рівнів Богодухівського, Валківського та Нововодолазького районів

03.07.2014

Учасники семінару наголошували, що існує ціла низка проблем, пов’язаних з обслуговуванням казначейських рахунків.

«Вже напрацьовані відповідні пропозиції з приводу проблеми проходження коштів так званого другого кошику. Вони передані на рівень Мінфіну, Мінрегіону та Кабміну. Є надія, що до нас прислухаються. В проекті внесення змін до Бюджетного кодексу ці пропозиції враховані. Ми переконані, що допоможе нам, зокрема, у здійсненні співфінансування міні-проектів обласного конкурсу «Разом у майбутнє». До речі, пропозиція Асоціації щодо проведення платежів без перевірки КРУ коштів у сумі до 300 тис. грн., та внесення відповідних змін до постанови Кабміну № 65 враховані. Ми з дня на день чекаємо рішення Мінюсту», - пояснила Людмила Немикіна та закликала керівників місцевих рад надавати свої пропозиції до Асоціації органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

  ОГОЛОШЕННЯ

01.07.2014

Згідно відповідного розпорядження з 1 липня 2014 року голова районної ради Яцина Ю.Д. відбув в основну щорічну відпустку.

На час відпустки голови районної ради відповідальною контактною особою у Валківській районній раді є керуючий справами районної ради Котенко Т.М.

Тел. для довідок:
5-19-68
5-14-58

Детальніше...

  З Днем молоді, Валківщино!

29.06.2014

Велелюдне зібрання на міській площі з Днем молоді щиро вітали голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Едуард Юрченко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та почесний гість свята народний депутат України Олександр Біловол.

Детальніше...

  З Днем молоді, Валківщино!

29.06.2014

За багаторічною традицією в День молоді відбувся конкурс краси «Чарівна валківчанка», в якому взяли участь 14 красунь з Валок, Баранового, Благодатного, Шарівки, Ков᾿яг, Огульців та ін.

Переможницею конкурсу цього року стала Анастасія Сілєвко з міста Валки, яка отримала титул "Чарівна валківчанка-2014" від шанованого журі, корону від переможниці минулого року та головний приз – цінний подарунок від народного депутата України Олександра Біловола. Олександр Миколайович особисто взяв участь у святі, привітав валківчан з Днем молоді, а Анастасію - з перемогою у конкурсі краси та особисто вручив дівчині у подарунок сучасний телевізор.

Детальніше...

  З Днем молоді, Валківщино!

29.06.2014

Всі учасниці конкурсу отримали квіти та безліч подарунків від спонсорів свята і щирі оплески від глядачів та шанувальників.

Приз глядацьких симпатій одній із красунь вручив голова районної ради Яцина Ю.Д.

Детальніше...

  Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування


27.06.2014

Перед депутатським корпусом районної ради, керівниками органів місцевого самоврядування району, керівниками районних установ, підприємств, закладів, лідерами громадськості, активом району за 494 дні своєї роботи на посаді керівника районної ради, про роботу районної ради та про реалізацію регуляторної політики під час пленарного засідання ХХХVІ чергової сесії звітував голова Валківської районної ради Яцина Юрій Дмитрович.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів

27.06.2014

Для розгляду клопотання адміністрації комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» в терміновому порядку було скликано засідання профільної постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів. Під керівництвом голови комісії Олександра Дорожка депутатами були ґрунтовно опрацьовані проекти двох районних Програм.

За результатами комісійного розгляду відповідно до пропозицій депутатів та висновків профільної постійної комісії питання щодо затвердження об’єднаної районної цільової Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб та протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки рекомендовано розглянути у розділі РІЗНЕ порядку денного пленарного засідання ХХХVІ чергової сесії районної ради.

Детальніше...

  До переліку питань порядку денного чергової ХХХVІ сесії районної ради депутатами винесено більше двох десятків питань

25.06.2014

В рамках підготовки до пленарного засідання ХХХVІ чергової сесії районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій, під час якого депутатами було опрацьовано більше двох десятків питань порядку денного, серед яких проекти двох районних програм - Програми розвитку громадянського суспільства на 2014-2016 роки, підготовленої та поданої на розгляд районної ради відділом масових комунікацій апарату райдержадміністрації та Програми правової освіти населення Валківського району Харківської області на 2014 – 2018 роки за поданням управління юстиції у Валківському районі…

Детальніше...

  Валківська міжрайонна прокуратура інформує…

25.06.2014

На захист підприємця

Забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності на даний час є одним із пріоритетів діяльності органів прокуратури...

Детальніше...

  До уваги депутатів!
27 червня 2014 року відбудеться пленарне засідання чергової ХХХVІ сесії районної ради


23.06.2014

Головою районної ради Ю.Д. Яциною відповідним розпорядженням скликано чергову ХХХVІ сесію районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 27 червня (п᾿ятниця) 2014 року о 10.00 годині.

Спільне засідання постійних комісій районної ради розпочнеться о 10.00 годині 25 червня 2014 року у районній раді.

На початку пленарного засідання плануєтся заслухати інформацію голови Валківської районної державної адміністрації Юрченка Е.П. та начальника РВ ГУМВС України (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) в Харківській області Степанова С.І. щодо ситуації в районі, стану громадського правопорядку та безпеки життєдіяльності мешканців місцевих територіальних громад Валківщини.

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче проект порядку денного чергової сесії районної ради…

Детальніше...

  Відбулися урочистості
з нагоди Дня державної служби України


23.06.2014

Державних службовців управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації з нагоди професійного свята – Дня державної служби - привітали голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою районного профспілкового комітету працівників держустанов Пилипенко Т.П.

Діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, має винятково важливе значення. Саме на держслужбовців покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові України, за виконання державою всіх її найголовніших функцій. Від їх щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості та ініціативи значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі, моральне та фінансове благополуччя людей…

Детальніше...

  Другу суботу поспіль у залі пленарних засідань районної ради лунає музика

21.06.2014

Звітний концерт учнів музичного відділення Валківської дитячої школи мистецтв відбувся сьогодні в залі засідань районної ради.

Учасників концерту і випускників школи мистецтв привітав голова районної ради Яцина Ю.Д.,побажав юним музикантам щасливої музики і гармонії у житті, здоров’я і миру.

Юрій Дмитрович підкреслив високий рівень виконавчої майстерності юних музикантів та ґрунтовну підготовку заходу, подякував батькам та педагогам за роботу і виховання підростаючого покоління…

Детальніше...

  Валківська міжрайонна прокуратура інформує…

18.06.2014

З метою своєчасного отримання інформації, оперативного реагування на факти корупції в органах прокуратури Харківського регіону прокуратурою області організовано прийняття повідомлень на телефон «гарячої лінії» та на «електронну пошту довіри».

Повідомлення приймаються у робочі дні
з 9.00 до 18.00 години
за телефоном (057) 732-30-40

та на «електронну пошту довіри»
korrupcia.kharkiv@gp.gov.ua – цілодобово.

Детальніше...

  Випускники Валківської дитячої школи мистецтв отримали свідоцтва про закінчення навчання в урочистій обстановці зали пленарних засідань районної ради

17.06.2014

В залі районної ради, де під час пленарних засідань депутатами приймаються важливі рішення, днями відбулися урочистості з нагоди випускного у Валківській дитячій школі мистецтв. Під час вручення свідоцтв про закінчення навчання в школі мистецтв випускників художнього та музичного відділень закладу вітали педагоги, батьки та громада.

Детальніше...

  Валківщина урочисто вітала працівників закладів охорони здоров’я з професійним святом

12.06.2014

Вітаючи з професійним святом всіх, чиє щоденне життя, трудова діяльність пов’язана із медициною, голова районної ради Юрій Яцина наголосив: «Найвищою цінністю, національною ідеєю нашої держави є безпека, життя і здоров’я людей. У Валківському районі вибудовано цілісну систему з надання якісних медичних послуг: на первинному, вторинному та найвищому рівні – рівні Академії Наук України. Дякую Вам за те, що державна політика в галузі охорони здоров’я реалізується саме Вами, за те, що саме Ви у щоденній праці на своїх робочих місцях виконуєте велику соціальну місію».

Детальніше...

Усього: 5098 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5098