Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4625 
  Традиційний футбольний турнір у Шарівці памяті Войтенка І.І.

02.05.2011

Сьогодні о 10.00 годині у селі Шарівка стартував традиційний футбольний турнір памяті Войтенка Івана Івановича, людини непересічної долі, яка внесла особистий вагомий внесок у розвиток місцевого сільськогосподарського підприємства, у розвиток соціальної інфораструктури села, у розвиток місцевої школи, у розвиток і популяризацію футболу у районі, у селі...

Детальніше...

  Суботник у "ЯЛИНЦІ"

30.04.2011

Сьогодні о 8.00 годині з метою підготовки оздоровчого закладу району до оздоровчої кампанії влітку 2011 року за ініціативи Валківської районної ради на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Ялинка" відбувся суботник з активної участі представників всіх територіальних громад району, колективів міської, селищних, сільських рад, підприємств, установ, організацій району. Працювало більше ста чоловік, які упорядковували територію закладу, наводили порядки в корпусах, вивозили сміття, прочищали лісову територію, білили дерева тощо...

Детальніше...

  Благодійний святковий концерт у Високопільській територіальній громаді на Великдень!

25.04.2011

Сьогодні о 14.00 годині у селі Високопілля за підтримки Високопільської сільської ради та Валківської районної ради, за участі кращих аматорів самодіяльної творчості Валківщини відбувся традиційний благодійний святковий Великодний концерт.
Подібні традиційні районні культурно-мистецькі акції в підтримку будівництва Храмів у районі щорічно відбувалися у Сніжківській, Шарівській, Огульцівській громадах.
Цього року вирішено провести благодійний Великодний концерт у Високопіллі з тим, щоб районною громадаю підтримати ремонт та реставрацію місцевого Високопільського Храму та разом відсвяткувуати світле Християнське свято за участі провідних самодіяльних аматорських колективів Валківщини.

Детальніше...

  Знайдено захоронення часів Великої Вітчизняної війни у Старомерчицькій територіальній громаді

20.04.2011

Сьогодні на території Стармерчицької територіальної громади ведеться ексгумація захоронень часів Великої Вітчизняної війни.
Від свідка подій 1943 року Салащенко Ніни Іванівни, що і зараз мешкає у Старому Мерчику, стало відомо - на місці захоронення тривали бої, і загиблих у тих захороненнях близько дванадцяти чоловік. Ексгумацію проводять спеціалісти організації "Військові меморіали "Схід" під керівництвом Кравцова Андрія Анатолійовича...

Детальніше...

  Спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування району

14.04.2011

Сьогодні о 14.00 годині в спортивному комплексі Валківської районної ДЮСШ "Спорт для всіх" відбулася Спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування району.
Головне, що бадьорий настрій та спортивна майстерність спонукала учасників до активної спортивної боротьби, в якій взяли участь працівники районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, сільських, селищних рад, представників Пенсійного Фонду України у Валківському районі і т.д. Головне, що спортивна боротьба дозволила службовцям держави не тільки позмагатися, а і подати приклад підростаючому поколінню і об’єднатися всім у спільному прагненні зробити місцеві територіальні громади району самодостатніми і дієздатними.
Валківська районна рада та представники органів місцевого самоврядування зайняли Перше Почесне місце у спортивних змаганнях, але основне, - що всі добре відпочили та набралися позитивних емоцій для дальшої спільної роботи... \

Детальніше...

  Урочисте відкриття спортивного клубу Тайського боксу у Валківському районі

10.04.2011

Сьогодні о 12.00 годині у місті Валки на базі Валківської районної ДЮСШ "Спорт для всіх" за ініціативи депутата Валківської районної ради Деркача Ю.М.(обраного від ПР) та за підтримки Валківської районної організації Партії регіонів в урочистій обстановці відкрито клуб Тайського боксу у Валківському районі.
З цією подією у спортивному житті району та дитячо-юнацькому спортивному русі привітали районну громаду голова Валківської районної ради Холодний О.М., депутат районної ради Деркач Ю. М., віце-президент обласної федерації Тайського боксу, радник міського голови з питань підготовки до ЄВРО-2012, заслужений діяч фізичної культури та спорту України Попов О.В., майстер спорту України, викладач кафедри університеиту внутрішніх справ, майор міліції Леонічев О.В., суддя міжнародної категорії Боровицький О., 5-кратний чемпіон світу серед професіоналів з тайського боксу, заслужений майстер спорту, викладач університету внутрішніх справ, старший лейтенант міліції Лукін Б.П., заслужений тренер України, підполковник міліції Артемєв В.О. та директор Харківського обласного Центру фізичного здоровя населення "Спорт для всіх" Нечипоренко Д.А...

Детальніше...

  Спільний суботник у "Ялинці" - Харківська обласна і Валківська районна ради

04.04.2011

2 квітня 2011 року працівники апаратів Харківської обласної та Валківської районної рад на чолі з головами рад Сергієм Івановичом Черновим та Олександром Миколайовичом Холодним взяли активну дієву участь в суботнику на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка», готуючи заклад до проведення нового оздоровчого сезону влітку 2011 року.

Детальніше...

  Фото з місця подій - суботник у "Ялинці"

04.04.2011

Спільними зусиллями давайте робити Харківщину самодостатнім і розвитнутим регіоном з чистим довкіллям і екологією!

Детальніше...

  Фото з місця подій - суботник у "Ялинці"

04.04.2011

Не цурається наш голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і "чернової" роботи щодо упорядкування території оздоровчого закладу, адже у будь-якій справі не повинно бути деталей та, головне, байдужості, а особистий приклад є і на сьогодні важливим компонентом щодо екологічного і господарського виховання населення і підростаючого покоління.
Закликаємо і всіх мешканців Валківського району підтримати і долучитися до поважних Валківських ініціатив, ініціатив Харківської обласної і Валківської районної рад та навести відповідний порядок на вулицях, у парканах, біля пам’ятників, біля закладів і об’єктів, біля своїх дворів у селах, селищах, місті з тим, щоб найближчим часом Валківщина засяяла неповторною красою і довершеністю.

Детальніше...

  Діє пряма телефонна лінія під назвою «Суспільство проти Корупції»

14.03.2011

15 березня 2011 року відбудеться чергова пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції».
У проведенні заходу візьмуть участь: начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області - Лучанінова Любов Олександрівна, старший оперуповноважений з особливо важливих справ підполковник податкової міліції відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Харківській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України - Скляр Олександр Сергійович, співробітник головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Харківській області майор - Струкова Тетяна Михайлівна, оперуповноважений відділу по боротьбі з корупцією УБОЗ ГУМВСУ в Харківській області майор міліції - Назаров Андрій Олександрович

Запитання можна поставити за телефоном

(057) 705-16-12
з 14.00 до 16.00.

Детальніше...

  Пряма лінія голови районної ради Холодного О.М. в режимі ON-LINE

18.02.2011

Сьогодні з 10.00 до 12.00 відбувається пряма телефонна лінія голови Валківської районної ради Холодного О.М. з мешканцями місцевих територіальних громад району щодо розвитку і удосконалення місцевого самоврядування в районі, діяльності місцевих рад району та вирішення актуальних питань місцевого значення.
Читайте докладніше на сайті відзеркалення прямої телефонної лінії в режимі ON-LINE в розрізі порушених проблем місцевого самоврядування та пошуку оптимальних шляхів їх розв’язання у територіальних громадах району.
До того ж, чекаємо Ваших звернень
як в телефонному режимі 5-10-59, 5-19-68,
так і на електронну пошту районної ради
(vlrada@kharkov.ukrtel.net)... Всього звернулося 24 мешканців району з різних болючих питань місцевого значення. Найбільше звернень надійшло із Сніжківської, Валківської, Огульцівської територіальних громад. Як загальна рекомендація після прямої лінії - рекомендовуємо мешканцям району інтенсивніше звертатися з клопотаннями до місцевих рад та до депутатів місцевих рад для подальшого опрацювання і вирішення актуальних місцевих проблем на підставі законодавчих процедур, передбачених для діяльності органів місцевого самоврядування базового рівня та депутатів місцевих рад району...

Детальніше...

  Урочистості у районній раді з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2011

Сьогодні об 11.00 годині у залі пленарних засідань Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Заступник голови Валківської райдержадміністрації Хирний М.В., керуючий справами Валківської міської ради, воїн-афганець Нізельковський І.О., заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. за окремими дорученннями голів РДА, міського голови, голови райради урочисто привітали у районній раді воїнів-афганців з 22-ю річницею виведення військ із Афганістану...

Детальніше...

  Святкова хода та покладання квітів в пам’ять загинушим воїнам-афганцям

15.02.2011

Сьогодні о 12.00 годині воїни-афганці разом з посадовими особами органів місцевого самоврядування району та органів державної виконавчої влади району здійснили святкову ходу на Меморіал Слави у місті Валки та поклали квіти до памятного знака воїнам-афганцям, що не повернулися з жорстокої війни з Афганістану. Далі відбулася панихида за невинно убієнними у Свято-Преображенському Храмі.

Детальніше...

  Зустрічі знаменитих земляків "На Стрітення" у Валківській районній раді

15.02.2011

Сьогодні о 14.00 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулися традиційні зустрічі знаменитих земляків "На Стрітення". Із величною зустріччю Валківське земляцтво щиро вітали настоятель Свято-Преображенського Храму отець Іван, Перший заступник голови ВАлківської райдержадміністрації Павинський А.Г., голова районної організації "Валківське земляцтво", радник голів РДА і райради Колєснік О.М., заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д...

Детальніше...

  Зустріч з воїнами-афганцями у Огульцівській територіальній громаді

14.02.2011

Сьогодні о 14.00 годині в приміщенні Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Валківської районної ради відбулась зустріч із воїнами-афганцями напередодні загальнодержавного свята.
Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із Огульцівським сільським головою Марусяком А.П. щиросердно привітали земляків воїнів-інтернаціоналістів із 22-ю річницею виведення військ із Афганістану.
Відбувся також круглий стіл з питань військо-патріотичного виховання молоді, заплановано відкриття у музеї школи експозиції, присвяченої подвигу земляків воїнів-інтернаціоналістів та залучення воїнів-афганців до спортивної роботи і виховання молоді у школі у рамках виконання рішення районної ради про організацію роботи спортивних залів шкіл району у вечірній час для молоді територіальних громад...

Детальніше...

  Робоче засідання постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії РДА у районній раді

09.02.2011

Сьогодні о 10.00 годині відбулось засідання постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії за участі представників Головного управління ветеринарної медицини в Харківській області,ветеринарних лікарів району, працівників МВС, керівників сільгосппідприємств та сільських, селищних, міського голів району.
На засіданні опрацьовано ряд актуальних проблем, серед яких питання про посилення заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Валківського району та про накладення карантинних обстежень на території села Пасічне Шарівської сільської ради у зв’язку із виявленням захворюваності на сказ свійського кота...

Детальніше...

  Актуальні позитивні новини
нашої Валківської медицини!


24.01.2011

20 січня в Харківську область надійшли два нових рентгенівських апарата. Їх загальна вартість становить 3,5 млн.грн. Обладнання було придбане за рахунок коштів державного бюджету.
Один із цих двох найсучасніших рентгерапаратів отримала Валківська центральна районна лікарня. Голова Валківської районної ради Холодний О.М. з приводу отримання нового сучасного обладнання сьогодні у Валківській ЦРЛ зустрівся із заступником голови Харківської облдержадміністрації Шурмою І.М. і особисто подякував, що сучасне обладнання, 2 Рентгенапарати передані саме у сільські райони - до Валківської та Дворічанської центральні районні лікарні, де будуть відкриті нові рентген-кабінети.
Обговорені і ряд інших перспективних напрямків розвитку галузі охорони здоров’я району в рамках "єдиного медичного простору області" та шляхи розв’язання існуючих проблем...

Детальніше...

  Свято Любові в РНД "Іскра"

17.01.2011

Свято любові — це Різдво Христове.
Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: себе, сім’ї, нації, держави, Всесвіту.

Вже традиційно в районному народному домі «Іскра» відбувся театралізований новорічний вогник саме для учасників художньої самодіяльності.
В цьому році він розпочався виступом переможців районного дитячого фольклорного фестивалю «Щедрик 2011», якими стали колядники-щедрівники Валківського ліцею ім. О.С. Масельського.
Представників творчої громади щиро вітали голова районної ради Холодний Олександр Миколайович, начальник відділу культури райдержадміністрації Шевченко Валентина Петрівна, а також Дід Мороз і Снігуронька...

Детальніше...

  Новини офіційного сайту
Валківської районної ради


06.01.2011

Складаємо щирі Новорічні вітання всім нашим постійним "і непостійним" відвідувачам сайту, бажаємо Вам веселих Різдвяних свят, наснаги, оптимізму та здоров’я.
Валківською районною радою вживаються системні заходи щодо оновлення сайту, насичення його оновленою інформацію в рамках роботи
нового VI скликання.

Звертаємо Вашу додаткову увагу на розділ
"Про Валківщину" - "Вірші, пісні про Валківщину", де Ви можете послухати і скачати нові пісні про Валки - "Валкам моїм" і "Валківській середній".

Також, на головній сторінці сайту внизу ліворуч слухайте в режимі "On line" пісню "ВАЛКАМ МОЇМ"
на слова А. Гури, музику Р. Тихомирова.

Валківська районна рада щиро дякує
Гурі Анатолію Харитоновичу
за чудові тексти, любов до рідного міста, рідної школи, патріотизм, відданість Валківським традиціям, завдячує за проведену грунтовну роботу щодо створення цих пісень, які звеличують славний Валківський край!
Дякуємо Вам, Анатолію Харитоновичу!
Бажаємо Вам нових творчих звершень, злетів, творчого неспокою та міцного здоров’я і, звичайно ж, чекаємо нових пісень про Валківщину...

Детальніше...

  Незабутні події місцевого самоврядування області - Валківська перемога!

31.12.2010

Валківська міська рада - переможець престижного обласного конкурсу "Краща сільська, селищна, міська (міста районного значення) рада" у 2010 році. III категорія –
селищні, міські (міста районного значення) ради -центри районів

1. Валківська міська рада
Скрипніченко Валерій Володимирович

2. Близнюківська селищна рада
Король Геннадій Степанович

3. Шевченківська селищна рада
Волкодав Володимир Петрович


Детальніше...

Усього: 4625 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4625