Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4625 
  Вітаємо наших юних футболістів-валківчан з перемогою!!!

09.07.2010

Валківська районна рада щиро вітає наших футболістів, тренерів, організаторів, керівників із спільною перемогою у м. Скадовськ на турнірі з футболу першості України "Даруймо радість дітям" на кубок "Золотий колосок" .
До південного міста у Херсонській області з’їхались діти з усіх областей України 1999 - 2000 року народження, щоб спробувати свої сили у спортивних змаганнях та відпочити біля Чорного моря. Серед них і наші валківчани, які вибороли Почесне ІІІ призове місце на престижних Всеукраїнських змаганнях.
Вітаємо і бажаємо дальших спортивних досягнень!!!

Детальніше...

  Звіт голови районної ради Холодного О.М. про свою діяльність за 2009 рік та за частину 2010 року

24.06.2010

Читайте далі повний текстовий Звіт голови районної ради Холодного О.М. про свою діяльність за 2009 рік та за частину 2010 року, який затверджено рішенням депутатів районної ради на пленарному засіданні та вирішено оприлюднити на офіційному сайті районної ради...

Детальніше...

  Урочисте перезахоронення останків радянських воїнів-визволителів в селищі Ков’яги

05.05.2010

Сьогодні о 10.00 годині у Ков’язькій територіальній громаді відбулось урочисте перезахоронення останків радянських воїнів-визволителів, що були нещодавно знайдені на території селища. В церемонії брали участь голова Валківської районної ради О.М. Холодний, голова районної державної адміністрації О.А. Нікітенко, Валківський військовий комісар І.Б. Діхтяренко, депутат Харківської обласної ради В.Г. Заковоротний.

Детальніше...

  Урочисте відкриття меморіальної дошки Герою Радянського Союзу Д.Д.Погодіну

05.05.2010

Сьогодні о 12.00 годині на будівлі Перекіпської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Д.Д. Погодіна урочисто відкрито меморіальну дошку Герою Радянського Союзу Д.Д.Погодіну. В урочистостях участь прийняли та із вітальними словами до присутніх звернулися голова Валківської районної ради О.М. Холодний, голова районної державної адміністрації О.А. Нікітенко, Валківський військовий комісар І.Б. Діхтяренко, депутат Харківської обласної ради В.Г. Заковоротний та інші поважні гості.

Детальніше...