Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4690 
  Робоче засідання постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії РДА у районній раді

09.02.2011

Сьогодні о 10.00 годині відбулось засідання постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії за участі представників Головного управління ветеринарної медицини в Харківській області,ветеринарних лікарів району, працівників МВС, керівників сільгосппідприємств та сільських, селищних, міського голів району.
На засіданні опрацьовано ряд актуальних проблем, серед яких питання про посилення заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Валківського району та про накладення карантинних обстежень на території села Пасічне Шарівської сільської ради у зв’язку із виявленням захворюваності на сказ свійського кота...

Детальніше...

  Актуальні позитивні новини
нашої Валківської медицини!


24.01.2011

20 січня в Харківську область надійшли два нових рентгенівських апарата. Їх загальна вартість становить 3,5 млн.грн. Обладнання було придбане за рахунок коштів державного бюджету.
Один із цих двох найсучасніших рентгерапаратів отримала Валківська центральна районна лікарня. Голова Валківської районної ради Холодний О.М. з приводу отримання нового сучасного обладнання сьогодні у Валківській ЦРЛ зустрівся із заступником голови Харківської облдержадміністрації Шурмою І.М. і особисто подякував, що сучасне обладнання, 2 Рентгенапарати передані саме у сільські райони - до Валківської та Дворічанської центральні районні лікарні, де будуть відкриті нові рентген-кабінети.
Обговорені і ряд інших перспективних напрямків розвитку галузі охорони здоров’я району в рамках "єдиного медичного простору області" та шляхи розв’язання існуючих проблем...

Детальніше...

  Свято Любові в РНД "Іскра"

17.01.2011

Свято любові — це Різдво Христове.
Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: себе, сім’ї, нації, держави, Всесвіту.

Вже традиційно в районному народному домі «Іскра» відбувся театралізований новорічний вогник саме для учасників художньої самодіяльності.
В цьому році він розпочався виступом переможців районного дитячого фольклорного фестивалю «Щедрик 2011», якими стали колядники-щедрівники Валківського ліцею ім. О.С. Масельського.
Представників творчої громади щиро вітали голова районної ради Холодний Олександр Миколайович, начальник відділу культури райдержадміністрації Шевченко Валентина Петрівна, а також Дід Мороз і Снігуронька...

Детальніше...

  Новини офіційного сайту
Валківської районної ради


06.01.2011

Складаємо щирі Новорічні вітання всім нашим постійним "і непостійним" відвідувачам сайту, бажаємо Вам веселих Різдвяних свят, наснаги, оптимізму та здоров’я.
Валківською районною радою вживаються системні заходи щодо оновлення сайту, насичення його оновленою інформацію в рамках роботи
нового VI скликання.

Звертаємо Вашу додаткову увагу на розділ
"Про Валківщину" - "Вірші, пісні про Валківщину", де Ви можете послухати і скачати нові пісні про Валки - "Валкам моїм" і "Валківській середній".

Також, на головній сторінці сайту внизу ліворуч слухайте в режимі "On line" пісню "ВАЛКАМ МОЇМ"
на слова А. Гури, музику Р. Тихомирова.

Валківська районна рада щиро дякує
Гурі Анатолію Харитоновичу
за чудові тексти, любов до рідного міста, рідної школи, патріотизм, відданість Валківським традиціям, завдячує за проведену грунтовну роботу щодо створення цих пісень, які звеличують славний Валківський край!
Дякуємо Вам, Анатолію Харитоновичу!
Бажаємо Вам нових творчих звершень, злетів, творчого неспокою та міцного здоров’я і, звичайно ж, чекаємо нових пісень про Валківщину...

Детальніше...

  Незабутні події місцевого самоврядування області - Валківська перемога!

31.12.2010

Валківська міська рада - переможець престижного обласного конкурсу "Краща сільська, селищна, міська (міста районного значення) рада" у 2010 році. III категорія –
селищні, міські (міста районного значення) ради -центри районів

1. Валківська міська рада
Скрипніченко Валерій Володимирович

2. Близнюківська селищна рада
Король Геннадій Степанович

3. Шевченківська селищна рада
Волкодав Володимир Петрович


Детальніше...