Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5248 
  Привітання голови районної ради Яцини Ю.Д.
з нагоди відзначення 69-ї річниці
ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ


09.05.2014

Шановні ветерани війни!
Дорогі валківчани!

Від щирого серця вітаю Вас із 69-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні!
9 Травня – день вічної і незгасної пам’яті про тих, хто ціною власного життя захистив рідну землю від ворога, день світлої вдячності ветеранам, які своєю бойовою доблестю на фронтах чи самовідданою працею в тилу наближали Перемогу.
Війна не обійшла жодної родини на нашій землі. За мир і свободу рідного краю воювали наші батьки, діди і прадіди. Ми свято шануємо пам’ять про них, низько вклоняємося ветеранам, які сьогодні з нами. Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради бажаю ветеранам здоров’я та бадьорості духу, а всім нам – завжди бути патріотами рідної землі. І хай любов до неї додає всім нам оптимізму, надихає всіх на добрі справи. Миру і добробуту всім нам і нашій славній Україні!

Голова районної ради Юрій Яцина

Детальніше...

  Валківщина святкує День Перемоги,
вшановує ветеранів та доземно вклоняючись,
віддає шану загиблим героям


09.05.2014

9 травня, як і щороку цей святковий день, по всіх територіальних громадах Валківського району відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Великої Перемоги. Вірна своїм традиціям, завжди пам’ятаючи безсмертний подвиг героїв-визволителів, які захистили країну та світ від смертельної загрози, Валківщина вшановувала ветеранів, всіх, хто з мужністю та честю пережив найстрашніший час в історії країни, врятувавши Вітчизну та весь світ від фашизму, хто відбудовував міста і села від розрухи у повоєнні роки та зберіг мир і спокій для всіх наступних поколінь.

Детальніше...

  Валківщина святкує День Перемоги,
вшановує ветеранів та доземно вклоняючись,
віддає шану загиблим героям


09.05.2014

На чолі з районним та міським керівництвом, головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д., головою районної державної адміністрації Юрченком Е.П. та Валківським міським головою Скрипніченком В.В., разом із почесним гостем свята депутатом Харківської обласної ради Казаковою В.С. урочистою ходою до Меморіалу Слави, покладанням квітів, багатолюдним мітингом та хвилиною мовчання віддали пошану безсмертному подвигу героїв-визволителів валківчани. Поминальну панахиду по загиблих воїнах відслужив Благочинний Валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму у м. Валки, протоієрей, отець Іоанн.

Детальніше...

  Валківщина святкує День Перемоги,
вшановує ветеранів та доземно вклоняючись,
віддає шану загиблим героям


09.05.2014

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити у мирі, вирощувати хліб, розбудовувати державу, ростити дітей. У своїх серцях ми завжди будемо нести світлу пам’ять про мільйони наших співвітчизників, які ціною свого життя, щоденним ратним подвигом чи важкою працею в тилу наближали святий день Великої Перемоги нашого народу.

Скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо воїнів-переможців і з пошаною схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вистояло і вибороло Славетну Перемогу. Доземний уклін і безмежна вдячність Вам, дорогі воїни-переможці, за мирну блакить неба, за вільну землю, за честь і гідність Батьківщини. Нехай світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої України.

Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. з офіційним візитом відвідав Огульцівську громаду та взяв участь у святкових урочистостях

09.05.2014

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в урочистих заходах до Дня Перемоги в Огульцівській громаді як голова районної ради і як мажоритарний депутат, обраний від Огульців. Скорботною ходою, покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-визволителям, поминальною панахидою та мітингом-реквіємом і святковим концертом вшановували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни в Огульцівській громаді. В святкових заходах також взяла участь Вікторія Казакова, депутат Харківської обласної ради, обрана від Валківського району…

Детальніше...

  У Валківській районній раді народний депутат України Біловол О.М. зустрівся з активом району

08.05.2014

У Валківській районній раді відбулася зустріч депутата Верховної Ради України Олександра Біловола з активом району. В рамках загальнонаціонального діалогу щодо Конституційних змін та децентралізації влади тематикою зустрічі стало обговорення необхідності пришвидшення реформування місцевого самоврядування, надання йому не тільки повноважень, а й фінансово-ресурсних можливостей...

Детальніше...

  У Валківській районній раді народний депутат України Біловол О.М. зустрівся з активом району

08.05.2014

В ході зустрічі відбулася відверта і конструктивна розмова, під час якої Олександр Миколайович зауважив: «Люди чекають від нас стабільності. І єдиним нашим рішенням в цій ситуації є діалог, діалог з нашими опонентами, зміна риторики з партнерами як східними, так і західними. Нам необхідна сильна армія, сильна держава. Нам терміново необхідно наводити порядок в нашому спільному домі, бо якщо ми самі в своєму домі не наведемо лад, ніхто нам не допоможе»...

Детальніше...

  У Валківській районній раді народний депутат України Біловол О.М. зустрівся з активом району

08.05.2014

В кінці зустрічі замість провокаційних запитань присутні загалом висловили слова подяк народному депутату України О. Біловолу за таку необхідну в ці неспокійні дні зустріч, за чисельні добрі справи в інтересах дітей, людей, громад, а голова районної ради Юрій Яцина наголосив на стабільності суспільно-політичної ситуації у районі, балансі влади та конструктивній співпраці з усіма державними і громадськими інституціями заради миру, злагоди та економічного і соціального розвитку місцевих територіальних громад. На завершення, голова районної ради Яцина Ю.Д. вручив народному депутату України Біловолу О.М. Подяку районної ради…

Детальніше...

  Урочистості до Дня Перемоги у Валках

07.05.2014

В рамках відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні над фашистськими загарбниками у Валківському районному народному домі «Іскра» відбулися урочистості з нагоди цієї події.
До представників місцевих громад та ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, дітей війни та працівників тилу з вітальними промовами звернулися керівники району та міста – голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Едуард Юрченко та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.
- З кожним роком все менше стає свідків тих страшних років, з кожним роком все менше і менше залишається ветеранів. Ще минулого року ми з вами вітали із святом Перемоги 94 ветеранів - учасників бойових дій, а вже в цьому році їх залишилось в районі 77,- зауважив голова ради Яцина Ю.Д. та закликав валківчан берегти пам’ять про ту війну, щоб не допустити нової, шанувати ветеранів і пам’ятати про них та проявляти турботу до цих людей не лише в святкові дні, а щодня, поки вони з нами. Депутатам головою районної ради запропоновано відвідати всіх учасників бойових дій в місцях їх помешкання, вручити ветеранам продуктові набори та щиро подякувати їм за славні подвиги та здобуту перемогу.
Юрій Дмитрович також висловив подяку депутату Харківської обласної ради Давидовій Л.І., яка передала у місцеві ради продуктові набори для вручення їх ветеранам у переддень свята Великої Перемоги…

Детальніше...

  Урочистості до Дня Перемоги у Валках

07.05.2014

Піднесеного настрою урочистостям додав підготовлений творчими колективами РНД «Іскра» святковий концерт. А при перших звуках пісні «День Победы» у виконанні Валківської самодіяльної народної чоловічої хорової капели ім. Олександра Масельського зал встав і разом із хором як гімн валківчани співали такі знайомі з дитинства і дорогі кожному з нас слова.

Детальніше...

  Зустріч народного депутата України Олександра Біловола з активом Валківського району

06.05.2014

8 травня о 10.30 год. в залі засідань районної ради відбудеться зустріч депутата Верховної Ради України Біловола Олександра Миколайовича із активом району.

Планується обговорити питання державного будівництва, децентралізації влади в Україні, реформи місцевого самоврядування, забезпечення стабільності ситуації в районі та інші питання депутатської діяльності.

Запрошуємо депутатів районної ради, керівників органів місцевого самоврядування (сільських, селищних, міського голів), керівників громадських організацій та органів самоорганізації населення для участі в роботі зібрання…

Детальніше...

  ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ !

05.05.2014

1 травня Валківщина висловила своє бачення майбутнього країни, зібравшись на центральній площі міста Валки та в черговий раз висловившись за єдність України. В мітингу взяли участь керівники району та міста, представники громадськості, мешканці району.

Звертаючись до присутніх, до патріотичних почуттів валківчан, голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Едуард Юрченко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, інші виступаючі закликали громадськість до єднання, недопущення розколу країни, збереження її цілісності та суверенітету, збереження миру та стабільності в рідному домі – Валківщині…

Детальніше...

  ВАЛКІВЩИНА ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ !

05.05.2014

Україна єдина!

Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу до Сходу
Володарка земель і вод -
Ніхто не ділить хай народу,
Бо не поділиться народ...

Детальніше...

  З Першотравнем Вас, шановні валківчани!

01.05.2014

Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю невтомною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни та регіону, відстоюючи свої демократичні права на працю і гідний рівень життя.
«Мир, труд, травень!" – девіз, близький багатьом поколінням. Він передає наші прагнення і бажання. Мир – таке наше внутрішнє відчуття, коли у житті все добре. Труд - це стабільність, забезпеченість, впевненість у завтрашньому дні. Травень - гарний настрій і сонячна погода, надії на нове і зміни на краще.
Від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради та від себе особисто з найкращими побажаннями щиро вітаю Вас із святом миру та праці. Нехай збудуться всі Ваші плани, а святкові дні принесуть Вам тільки позитивні емоції. Працюйте і відпочивайте із задоволенням! Нехай у наших дітей все в житті складається вдало, а батьки будуть здорові.
Успіхів! Достатку! Щастя!

Голова районної ради Юрій Яцина

Детальніше...

  Кращі учні Валківської школи традиційно отримали іменні стипендії від депутата обласної ради Вікторії Казакової

30.04.2014

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина з почесною місією відвідав сьогодні Валківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі зі школярами та педагогами Юрій Дмитрович передав щирі теплі вітання від депутата Харківської обласної ради Казакової В.С. та від імені і за проханням Вікторії Сергіївни вручив іменні стипендії депутата облради кращим учням Валківської школи.

Фінансова підтримка переможців шкільних олімпіад та активних учасників шкільних заходів та позашкільної творчої та спортивної діяльності – учнів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району депутатом обласної ради Казаковою В.С. вже давно стала традицією. Юрій Дмитрович подякував дітям за належне навчання й активну позашкільну діяльність та привітав юних стипендіатів із заслуженим відзначенням та матеріальною винагородою від депутата.

Детальніше...

  Організації травневих свят – належну увагу!

30.04.2014

Голова районної ради Ю.Яцина взяв участь у нараді голови райдержадміністрації Е.Юрченка з питань організації та належної підготовки до відзначення травневих свят та гідного вшанування ветеранів в День Перемоги 9 травня. У нараді також взяли участь міський голова В.Скрипніченко та представники установ і організацій міста, які задіяні в проведенні святкових заходів. Під час наради йшлося про заплановані святкові заходи та було погоджено ряд організаційних моментів щодо проведення урочистостей.

Детальніше...

  Активу району представлений новопризначений голова Валківської райдержадміністрації
Едуард Юрченко


29.04.2014

Сьогодні в залі засідань Валківської райдержадміністрації першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Ігорем Райніним активу Валківського району був представлений новопризначений розпорядженнями в.о. Президента України О. Турчинова та голови Харківської облдержадміністрації І.Балути голова Валківської районної державної адміністрації Юрченко Едуард Петрович.
Вітаючи новопризначеного голову райдержадміністрації, Ігор Львович наголосив на головних завданнях, які сьогодні стоять перед владою, звернув увагу на необхідності вирішення ряду проблемних питань щодо соціально-економічного розвитку району, визначив основні напрямки, на які має бути спрямована робота.

Голова районної ради Юрій Яцина в своїй вітальній промові подякував за роботу та співпрацю попередньому голові райдержадміністрації Холодному Олександру Миколайовичу та його команді – заступникам голови РДА Оноші В.П., Маслянцевій Л.Ю., Тижненку С.В. Розповідаючи про особливості Валківського району, місцевих територіальних громад висловив сподівання на конструктивну і результативну співпрацю з новим керівництвом районної адміністрації в інтересах району.

Детальніше...

  Районний фестиваль дитячої творчості
«ВЕСНЯНІ ДЗВІНОЧКИ»


29.04.2014

Сьогодні в залі районного народного дому «Іскра» відбувся районний фестиваль дитячої сценічної творчості «Весняні дзвіночки».

Бажаючи творчих перемог конкурсантам, талановиту молодь Валківщини, їх педагогів та батьків вітали із відкриттям фестивалю керівники району – голова районної ради Яцина Ю.Д. та голова райдержадміністрації Юрченко Е.П.

Учасники фестивалю - дитячі та юнацькі творчі колективи, сольні виконавці змагалися за перемогу у вокально-хоровому, вокально-інструментальному, вокальному, інструментальному та хореографічному жанрах. Всі конкурсанти отримали дипломи учасників фестивалю, а переможці були відзначені Почесними грамотами та представлятимуть Валківський район в обласному фестивалі.

Детальніше...

  Районний фестиваль дитячої творчості
«ВЕСНЯНІ ДЗВІНОЧКИ»


29.04.2014Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в пленарному засіданні сесії Валківської міської ради

28.04.2014

Депутатським корпусом Валківської міської ради сьогодні під час пленарного засідання сесії міськради підтримано ініційоване головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. та затверджене депутатами райради Звернення до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, конституційної реформи та підвищення ролі органів місцевого самоврядування в Україні.

Детальніше...

Усього: 5248 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5248