Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5771 
  Депутатами розглянуто та затверджено ряд фінансових рішень

15.12.2015

З метою раціонального використання коштів районного бюджету, за клопотаннями головних розпорядників коштів районного бюджету, відповідно до висновків фінансового управління райдержадміністрації та пропозицій постійної комісії з питань бюджету внесено зміни до кошторисів бюджетних установ.

У зв’язку з виконанням загального фонду районного бюджету за 11 місяців поточного року на 107,9% та з метою недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ внесено зміни до районного бюджету та направлено додаткове фінансування Валківській міській раді для виплати заробітної плати працівникам дитячих дошкільних закладів, збільшено кошторисні призначення територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)…

Детальніше...

  У пленарному засіданні ІІ, позачергової, сесії районної ради оголошено перерву

15.12.2015

З огляду на те, що станом на сьогоднішній день депутатами Верховної Ради України ще не затверджено Державний Бюджет на 2016 рік, голова районної ради Віталій Оноша оголосив перерву в засіданні ІІ сесії районної ради. Передбачене порядком денним питання щодо затвердження головного фінансового документу району на наступний бюджетний рік буде розглянуто на ІІ засіданні ІІ сесії районної ради, про дату і час проведення якої депутатам буде повідомлено додатково.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з земельних питань…

15.12.2015

Напередодні пленарного засідання ІІ сесії районної ради профільні питання відпрацьовувала постійна комісія з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології на чолі з головою комісії Григорієм Губським. За результатами роботи комісії до порядку денного сесії внесено питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до подань Управління Держгеокадастру у Валківському районі…

Детальніше...

  Члени постійної комісії з гуманітарних питань, законності та правопорядку розглянули проект Програми протидії злочинності

15.12.2015

На своєму засіданні депутати постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (голова комісії Наталія Сургай) за клопотанням Валківського відділу поліції розглянули проект комплексної Програми по забезпеченню охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Валківському районі на 2016 - 2020 роки, винесли проект на розгляд сесії та рекомендували затвердити профільну Програму.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури...

14.12.2015

З 9.00 до 12.30 год. працювала сьогодні постійна комісія з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності. Депутати розглянули загальні питання щодо діяльності районної ради, а саме проекти Регламенту, Положення про постійні комісії, Положення про Президію районної ради та блок профільних питань майнового характеру…

Детальніше...

  В рамках підготовки до ІІ позачергової сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету

14.12.2015

Окрім спільних для всіх постійних комісій питань щодо Регламенту ради, Положень про постійні комісії та про Президію районної ради членами комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики розглянуто ряд профільних питань, а саме про внесення змін в кошториси бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету, затвердження структури виконавчого апарату ради, планування діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації…

Детальніше...

  У місті Валки урочисто відкрили проспект Героїв Чорнобиля

14.12.2015

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС у Валківському районі пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь керівники району та міста, представники трудових колективів. Валківчани зібралися поблизу пам’ятного знаку на Меморіалі Слави аби віддати данину пам’яті тим, хто 29 років тому врятував світ від техногенної катастрофи. Голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком, секретарем міськради Антоніною Кривич та всіма присутніми поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку і схилили голови в хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять загиблих, які захистили країну та світ в ті трагічні весняні дні 1986 року. Щиро дякуємо всім живим ліквідаторам за їх величний Подвиг та завжди пам’ятатимемо загиблих.
Цього ж дня відбулося офіційне відкриття проспекту Героїв Чорнобиля у місті Валки. Представники влади і громади разом з ліквідаторами урочисто перерізали символічну стрічку та встановили табличку з назвою проспекту. Як виявилося, наше місто перше, яке дало таку назву проспекту.

Детальніше...

  ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ
З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ


11.12.2015

Перше засідання постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку сьогодні о 9.00 годині відбулося у кабінеті голови районної ради Оноши В.П. під його головуванням.

В контексті підготовки до чергової сесії районної ради депутатами розглянуто ряд важливих питань порядку денного та обрано заступником голови комісії Андрія Корсуна, а секретарем - Оксану Макогон...

Детальніше...

  Вітаємо із першістю у міжнародному конкурсі валківський танцювальний колектив «HOLD THE RHYTHM»!!!

11.12.2015

Браво танцювальному колективу «HOLD THE RHYTHM» та його керівнику Максиму Литвину – беззаперечним переможцям міжнародного танцювального конкурсу, які повертаються на Валківщину із золотою медаллю!

Молодці! Команда довела професійність та оригінальність, енергетичність та музикальність!!! СПАСИБІ ЗА ПЕРЕМОГУ! Це потрібно Валкам і валківчанам, Слобожанщині і Україні! Аплодуємо, радіємо, дякуємо і розуміємо, що це початок якісного стрибку і початок чогось нового для популярного в Україні колективу, який народився, професійно і творчо зростав і тепер прославляє Валківщину!!!

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради скликано позачергову ІІ сесію районної ради VІІ скликання

11.12.2015

З метою невідкладного вирішення актуальних питань організації роботи Валківської районної ради, внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердження районних Програм розпорядженням голови районної ради Оноши В.П. скликано позачергову ІІ сесію районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 15 грудня 2015 року (вівторок) о 10.00 годині. Реєстрація депутатів розпочнеться о 8.00 годині.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну конструктивну участь в роботі профільних комісій та пленарному засіданні позачергової сесії районної ради…

Детальніше...

  Урок правознавства у районній раді

10.12.2015

Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня права о 15.00 годині у районній раді відбувся відкритий урок правознавства для учнів 9-го класу Валківської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Голова Валківської районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. та керуючою справами Котенко Т.М. провели цей урок у залі пленарних засідань у нестандартній формі. Учнів учнівського самоврядування на урок обрали депутатами районної ради і урок пройшов у вигляді сесії районної ради. Перед початком уроку заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. провів екскурсію по приміщенню районної ради та ознайомив учнів із експозиціями фотогалерей районної ради та кабінетами посадовців. Хвилюючим моментом зустрічі були початок і кінець уроку, коли учні разом із Президією співали акапельно Гімн України.

Детальніше...

  Урок правознавства у районній раді

10.12.2015

В кінці уроку головою районної ради за активну і результативну роботу учнів на уроці було виставлено в щоденники учням 12-бальні оцінки за навчальні досягнення... Учні школи разом із вчителем права Іванською Л.П. привітали Оношу В.П. з обранням на відповідальну посаду районного представницького органу місцевого самоврядування!

Детальніше...

  На прийомі у голови районної ради юні валківчани

10.12.2015Детальніше...

  Зустріч з освітянами

10.12.2015

Під час зустрічі з керівниками загальноосвітніх закладів району голова районної ради Віталій Оноша говорив з освітянами про перспективи розвитку галузі в районі, необхідність збереження мережі закладів освіти та обов’язковості врахування думки місцевих територіальних громад щодо майбутнього сільських, селищних шкіл.

Детальніше...

  Валківська міська рада привітала Віталія Оношу з обранням на посаду голови районної ради

09.12.2015

З першим робочим днем на найвищій в районі виборній посаді та з професійним святом – Днем місцевого самоврядування новообраного голову Валківської районної ради Віталія Оношу привітали колектив та депутати Валківської міської ради, щиро побажавши Віталію Петровичу успіхів та високих досягнень в роботі на відповідальній посаді голови районної ради та висловивши сподівання на дієву співпрацю з місцевими радами району заради розвитку місцевих громад.

Детальніше...

  Головою Валківської районної ради обраний
Оноша Віталій Петрович


08.12.2015

Депутатський корпус Валківської районної ради 20 голосами з 34 таємним голосуванням обрали головою районної ради Оношу Віталія Петровича.

За пропозицією голови ради заступником голови районної ради обраний Яцина Юрій Дмитрович.

До того ж, депутати утворили 4 постійні комісії, затвердили їх персональний склад та обрали голів профільних комісій.

Детальніше...

  До уваги депутатів
Валківської районної ради
VІІ скликання!


04.12.2015

Тимчасова президія районної ради повідомляє, що 8 грудня 2015 року (віторок) о 10.00 годині в залі пленарних засідань районної ради (м. Валки, вул. К.Лібкнехта, 16, ІІ поверх) відбудеться ІІ засідання І сесії Валківської районної ради VІІ скликання.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 9.00 год.

Запрошуємо депутатів Валківської районної ради VІІ скликання взяти участь у другому засіданні І сесії районної ради.

Детальніше...

  Депутати Валківської районної ради не змогли обрати голову районної ради

27.11.2015

Відбулося І засідання І сесії Валківської районної ради. Відповідно до порядку денного сесії депутатський корпус мав обрати голову районної ради. Політичними силами було запропоновано дві кандидатури на посаду голови ради: Юрія Яцину, голову ради минулого скликання, від політичної партії «Відродження» та Віталія Оношу, першого заступника голови райдержадміністрації, від політичної партії БПП «Солідарність».

Після тривалого обговорення кандидатур, не зважаючи на те, що на пленарному засіданні сесії зареєструвалося 33 із 34 депутатів, новообраним депутатам ні в першому, ні в другому турі таємного голосування так і не вдалося обрати голову Валківської районної ради.

Депутати від ВО «Батьківщина» участі в голосуванні взагалі не брали, оголосивши ще на початку голосування заяву фракції про відмову від участі в обранні голови районної ради…

Детальніше...

  Перша сесія Валківської районної ради VІІ скликання

27.11.2015

Сьогодні, 27 листопада 2015 року, відповідно до Постанови районної виборчої комісії відбулося пленарне засідання першої сесії Валківської районної ради. На пленарному засіданні першої сесії районної ради зареєструвалися 33 депутати. Голова РВК Надія Ковальова оголосила першу сесію Валківської районної ради відкритою. До уваги депутатів, запрошених та представників громадськості головою виборчої комісії була представлена інформація щодо результатів виборів та списку зареєстрованих депутатів районної ради, згідно якої депутатський корпус районної ради VІІ скликання представлений наступними політсилами:
Партія «Відродження» - 10 мандатів;
Партія БПП «Солідарність» - 10 мандатів;
Партія ВО «Батьківщина» - 6 мандатів;
Партія «Наш край» - 3 мандати;
«Волонтерська Партія України» – 3 мандати;
Партія «Сила Людей» - 2 мандати.
Всього 34 депутати.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Валківська районна рада VІІ скликання набула своїх повноважень...

Детальніше...

  Перша сесія Валківської районної ради
VІІ скликання


27.11.2015Детальніше...

Усього: 5771 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5771