Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Засідання постійної комісії з питань комунальної власності…

09.08.2016

Сьогодні о 9.00 годині відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності під керівництвом Сергія Барабаша, голови профільної комісії. Депутати розглянули питання щодо затвердження Правил приймання стічних вод в систему каналізації КП «Вода» від підприємств, установ, організацій; прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району із спільної власності територіальних громад сіл, селища Коломацького району ліжок функціональних; затвердження Звіту про вартість об’єкту оцінки з метою визначення розміру орендної плати. Також були розглянуті листи, що надійшли на адресу комісії. За результатами розгляду клопотань комісією винесено на розгляд сесії додатково два питання, в тому числі питання щодо надання попередньої згоди на розміщення відповідного обладнання на водонапірній башті КП «Вода» в с. Високопілля для забезпечення якісного покриття інтернет-зв’язку в населеному пункті.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету…

08.08.2016

Сьогодні о 10.00 годині під керівництвом голови комісії районної ради з питань бюджету Ольги Дубовик відбулося засідання профільної комісії, під час якого депутатами були розглянуті листи з клопотаннями керівників бюджетних установ щодо надання додаткового фінансування чи коригування кошторисів бюджетних установ. Висновки фінансового управління щодо даних клопотань та доцільності внесення змін до кошторисів бюджетних установ озвучила заступник начальника фінансового управління РДА Світлана Гірка, яка також ознайомила депутатів із пояснювальною запискою фінуправління райдержадміністрації до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету. Про необхідність внесення змін та доповнень до районної Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» на 2015 – 2017 роки доповіла Марина Орлова – головний лікар КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району». В роботі комісії взяв участь голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань земельних відносин…

08.08.2016

В рамках підготовки до пленарного засідання VІІІ позачергової сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин. Депутатами розглянуті листи, що надійшли до комісії та проекти рішень про надання згоди відділу освіти Валківської райдержадміністрації для отримання спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами та про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду на території Старомерчицької селищної ради. За висновками профільної комісії пропонується внести ці питання до порядку денного позачергової сесії, пленарне засідання якої відбудеться завтра, 9 серпня о 10.00 годині в залі засідань районної ради. Запрошуємо депутатів та доповідачів взяти участь в роботі VІІІ, позачергової, сесії районної ради.

Детальніше...

  Головою районної ради скликано позачергову VІII сесію Валківської районної ради

05.08.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 31-с скликано позачергову VІII сесію Валківської районної ради. Позачергову сесію скликано терміново з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Засідання постійних комісій відбудуться 8 серпня 2016 року;
пленарне засідання VIIІ позачергової сесії Валківської районної ради VІІ скликання - 9 серпня 2016 року (вівторок) о 10.00 годині.

Детальніше...

  Вітаємо футбольну команду
Валківської ДЮСШ СПОРТ ДЛЯ ВСІХ
з III місцем у Всеукраїнських змаганнях


26.07.2016

З 17 липня по 23 липня 2016 року в м. Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2003 р.н. Участь прийняли 24 команди з 13 регіонів України. Команду Валкіського району представляли вихованці Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх». Згідно жеребкування всі команди були поділені на 4 групи по 6 команд. Команда нашого району змагалась в групі «А» з командами з Вінницької, Рівненської, Кіровоградської, Черкаської та Запорізької областей. Після групового етапу три команди набрали по 10 очок. За результатами особистих зустрічей команді нашого району не вистачило 1 голу для виходу у фінальну частину змагань. Команди, які вийшли з нашої групи А стали Чемпіонами та срібними призерами змагань (команди з Рівненської та Черкаської областей відповідно), валківчанам же дісталась Бронза!!! Валківська районна рада дякує депутатам районної ради Походящему В.І., Лісовину М.Я., Педуну О.Л. та всім спонсорам за фінансову підтримку поїздки команди на змагання у Скадовськ.

Детальніше...

  Робочий візит першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. у Валківський район

19.07.2016

Сьогодні Валківський район з робочим візитом відвідала перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О., яка побувала у Валківському ліцеї імені О. Масельського, Валківському дошкільному навчальному закладі ВЕСЕЛКА та у КЗОЗ Валківська ЦРЛ, де разом з керівництвом та активом району відкрила після капітальної реконструкції і ремонту пологове відділення...
Активну участь у зазначених заходах взяли голова районної ради Оноша В.П., його заступник Яцина Ю.Д. та депутати районної ради Губський Г.Є., Походящий В.І., Діжиченко О.М., Лісовин М.Я....

Детальніше...

  Районний фестиваль-конкурс народної творчості
ЧАРОСВІТ-2016
завітав до Огульцівської територіальної громади


17.07.2016

16 липня 2016 року в суботу о 16.00 годині на екваторі літнього часу до Огульцівського сільського будинку культури імені Т.Г. Шевченка завітав районний фестиваль-конкурс народної творчості ЧАРОСВІТ-2016, який не зважаючи на спекотню жару зібрав чисельну когорту огульцівських аматорів сцени та односельців, шанувальників самодіяльної народної творчості земляків. Змістовна різножанрова концертна тематика, пронизана любовю до рідного краю і України, сформувала яскравою українською пісенною палітрою, запальними танцями та театральними сценами з народного життя прекрасний настрій як у глядачів, так і у артистів та членів районного жюрі...

Детальніше...

  Заступник голови, депутат районної ради Яцина Ю.Д.
взяв активну участь у проведенні районного конкурсу ЧАРОСВІТ 2016 в Огульцях


17.07.2016

Заступник голови, депутат районної ради Яцина Ю.Д. взяв активну участь у проведенні районного конкурсу народної творчості ЧАРОСВІТ 2016, який 16 липня 2016 року о 16.00 годині відбувся в Огульцівському сільському будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.
Юрій Яцина разом Огульцівським сільським головою Веретельник А.О. та головою районного жюрі цього традиційного конкурсу до Дня незалежності України Холодною О.М. подякували всім учасникам (від малеч - до людей поважного віку) святкового концерту за феєричне і яскраве пісенне дійство! Яцина Ю.Д. також долучився до пісенної феєрії і власною авторською жартівливою веселою піснею на слова Федорчука В.І., яка і народилась в Огульцях на початку 90-х років і першими кроками незалежності України як символ пропагування на місцевому рівні української державності, культури, автентичності та славних пісенних традицій і довершеного народного гумору.

Детальніше...

  Участь заступника голови, депутата районної ради Яцини Ю.Д.
у зборах первинної ветеранської організації села Огульці


16.07.2016

Сьогодні о 15.00 годині в приміщенні Огульцівського сільського будинку культури імені Т.Г. Шевченка відбулися зборах первинної ветеранської організації села Огульці, в яких активну участь взяв заступник голови районної ради, депутат від села Огульці Яцина Ю.Д.
Юрій Дмитрович відзначив Почесною Грамотою голову ветеранської організації Котляр Р.П., надав відповіді на злободенні питання ветеранів та здійснив особистий виїзний прийом громадян.

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня бухгалтера у районній раді

15.07.2016

Сьогодні об 11.00 годині у залі районної ради відбулись районні урочистості з нагоди професійного свята - Дня бухгалтера. Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. та заступник голови райдержадміністрації Осадча Н.М. привітали бухгалтерів району зі святом, побажали їм усіляких гараздів, щедрот та нагородили кращих за професією Почесними Грамотами. Аматори самодіяльної сцени подарували присутнім прекрасний концерт та сформували піднесений святковий настрій бухгалтерам, професія яких відіграє ключову роль у забезпеченні стабільного функціонування підприємств, установ і організацій Валківщини!

Детальніше...

  Виїзна розширена нарада щодо функціонування опорного закладу у районі на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського

12.07.2016

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі виїзної розширеної наради щодо функціонування опорного закладу у районі на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського. Разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І., його заступниками, керівництвом відділу освіти райдержадміністрації та ліцею опрацьовано перпективні напрямки підготовки закладу освіти до нового навчального року, покращення його матеріально-технічного оснащення згідно районної Програми НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР та проведення ремонтних робіт. Також робоча група здійснила виїзд до дошкільного навчального закладу ВЕСЕЛКА та пологового відділення КЗОЗ Валківська ЦРЛ ознайомитися з ходом ремонтних робіт.

Детальніше...

  Позачергова VII сесія Валківської районної ради VII скликання

08.07.2016

Сьогодні о 10.00 годині відбулось пленарне засідання позачергової VII сесії Валківської районної ради VII скликання. У літній час відпусток вдалося зібрати необхідний кворум депутатів з тим, щоб затвердити важливі 12 рішень для бюджету району, передати кошти 17 розпорядникам і ініціативним групам, переможцям обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ, питань спільної власності і майна та інші важливі питання соціального і економічного характеру, про які читайте нижче...

Головою районної ради Оношою В.П. доручено міському, сільським головам у тижневий термін скликати і провести позачергові сесії місцевих рад, з тим щоб затвердити видатки обласної субвенції на міні-проекти і активно розпочати їх реалізацію...

Детальніше...

  Позачергова VII сесія Валківської районної ради VII скликання

08.07.2016

Депутати районної ради працювали на позачерговій сесії активно і конструктивно, усвідомлюючи важливість затвердження рішень, які забезпечують стабільне функціонування закладів бюджетної сфери до кінця поточного року, реалізацію 17 міні-проектів у районі, оренду обєктів, затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок тощо...

Детальніше...

  Засідання профільних постійних комісій районної ради

08.07.2016

Сьогодні о 9.00 годині відбулось засідання всіх 4-х профільних постійних комісій районної ради в контесті підготовки до пленарного засідання позачергової 7 сесії. Постійні комісії ретельно попередньо опрацювали всі проекти рішень, які винесено на розгляд сесії і на затвердження на пленарному засіданні...

Детальніше...

  Спільна команда виконавчого апарату районної ради та депутатів взяла участь у традиційному святі «Козацькі розваги»

07.07.2016

Щороку в рамках відзначення Дня Конституції України на Валківщині проходить видовищне патріотично-розважальне дійство «Козацькі розваги». Цього року козаки розважались у вечір, що передує дню Івана Купала, тож Купальське свято у Валках неперевершено поєднало в собі патріотичні, національні, культурні та народні традиції…

Детальніше...

  Засідання бюджетної комісії

07.07.2016

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики під керівництвом голови комісії Ольги Дубовик. Депутатами розглянутий блок профільних питань, опрацьовані фінансові клопотання головних розпорядників коштів районного бюджету та КП «Вода». За результатами роботи профільної комісії внесені пропозиції щодо формування порядку денного позачергової сесії районної ради…

Детальніше...

  Огульцівська сільська рада інформує...

05.07.2016

Сьогодні у приміщенні Огульцівської сільської ради відбулась зустріч керівника Валківського районного центру зайнятості Наріжної Алли Миколаївни з представниками громади та малого бізнесу щодо працевлаштування населення та послуг, які на сучасному рівні надаються центром занятості і роботодавцям, і безробітним. Були запропоновані різноманітні вакансії робітничих професій, служба в ЗСУ за контрактом та пропозиції щодо навчання з наступним працевлаштуванням.

Детальніше...

  Шановні мешканці місцевих територіальних громад району,
які користуються послугами КП ВОДА !


04.07.2016

Валківська районна рада
відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги»,
на підставі інформації директора КП ВОДА Бушнова В.В. повідомляє,
що з 3 липня 2016 року запроваджуються нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у місті Валки та в інших населених пунктах району, - тобто саме з цього дня спожиті послуги КП ВОДА будуть обраховуватися згідно затвердженого районною радою рішення від 16 червня 2016 року № 147 -VІ «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради», яке 18 червня 2016 року в установленому порядку оприлюднено і з цим рішенням можна ознайомитись у районній газеті СІЛЬСЬКІ НОВИНИ та на сторінках офіційного веб-сайту районної ради в розділі
ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
http://www.valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=2889

Детальніше...

  Оперативна нарада у районній раді щодо організації проведення проміжних виборів депутата Мельниківської сільської ради

01.07.2016

Сьогодні о 9.00 годині головою районної ради Оношою В.П. проведено оперативну нараду з Мельниківською сільською радою (сільський голова - Сердюк В.І.), сільською виборчою комісією (голова - Кудрич А.М.), представниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (начальник - Мандрич Д.М.) районної територіальної виборчої комісії (заступник голови - Молодцов С.С.) щодо організації проведення проміжних виборів депутата Мельниківської сільської ради VII скликання у звязку із достроковим припиненням повноважень депутата місцевої ради Вольвача О.М. відповідно до чинного виборчого законодавства України. З 2 липня згідно календарного плану вже стартує виборчий процес у громаді в одномандатному виборчому окрузі № 1. Проміжні вибори депутата сільської ради призначено на неділю 21 серпня 2016 року...

Детальніше...

  Головою районної ради скликано
позачергову VII сесію Валківської районної ради


29.06.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 28-с з 29 червня 2016 року скликано позачергову VII сесію Валківської районної ради.
Позачергову сесію скликано терміново з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян, зокрема направлення субвенції з обласного бюджету на реалізацію 17 міні-проектів, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ!
Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради та з 04.07.2016 р. підтвердити особисту участь у роботі сесії для необхідного кворуму у зв’язку із чисельними відпустками влітку.

Пленарне засідання VIІ позачергової сесії районної ради -
8 липня 2016 року (п’ятниця) о 10.00 годині,

засідання профільних постійних комісій
відбудуться 7-8 липня 2016 року:
7.07.2016 о 13.00 год. - постійна комісія з питань бюджету;
8.07.2016 о 09.00 год. - постійні комісії з гуманітарних питань..., земельних питань... та комунальної власності... (три окремих засідання)

Прохаємо депутатів районної ради ознайомитись із підготовленими проектами рішень для опрацювання
по суті і внесення пропозицій у розділі нашого сайту
ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
http://www.valki.kharkov.ua/advs.php

У розділі /детальніше.../ нижче цієї інформації розміщено розпорядження голови районної ради та проект порядку денного для ознайомлення...

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970