Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5248 
  Засідання постійної комісії районної ради з питань планування та бюджету

26.11.2013

Сьогодні о 9.00 годині відбулося термінове засідання постійної комісії районної ради з питань планування та бюджету. Під час роботи комісії депутатами були додатково розглянуті фінансові клопотання, що надійшли для розгляду до постійної комісії, питання щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ та змін до районного бюджету. Відповідно до пропозицій депутатів та висновків постійної комісії рекомендовано до переліку питань порядку денного внести питання про надання попередньої згоди на злиття КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» та КЗОЗ «Коломацька центральна районна лікарня».

Детальніше...

  Оголошення для депутатів постійної комісії з питань планування та бюджету.

25.11.2013

Шановні депутати - члени профільної постійної комісії районної ради з питань планування та бюджету! Завтра о 9.00 годині відбудеться термінове засідання постійної комісії з питань планування та бюджету. Прохаємо членів комісії взяти участь в роботі.

Детальніше...

  Спільне засідання профільних постійних комісій Валківської районної ради

23.11.2013

Вчора, 22 листопада 2013 року о 10.00 годині в залі засідань Валківської районної ради відбулося спільне засідання профільних постійних комісій районної ради, що було проведено головою ради Яциною Ю.Д. разом із головами профільних постійних комісій в контексті підготовки до чергової ХХХІ сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться у вівторок 26 листопада 2013 року о 10.00 годині.
Депутатами в ході роботи постійних комісій районної ради опрацьовано більше двох десятків проектів рішень, в тому числі контрольні питання, внесені до порядку денного відповідно до Плану роботи районної ради, а саме до уваги депутатів було представлено інформацію про хід виконання деяких районних Програм. До того ж комісійно було опрацьовано ряд питань щодо комунального майна, нормативної грошової оцінки земель, фінансовий блок питань та проект порядку денного питань, які планується сесійно розглянути у вівторок 26 листопада 2013 року о 10.00 годині на пленарному засіданні…

Детальніше...

  Спільне засідання профільних постійних комісій Валківської районної ради

23.11.2013

Запрошуємо всіх депутатів районної ради, доповідачів та запрошених 26.11.2013 року о 10.00 годині взяти активну та конструктивну участь у роботі пленарного засідання ХХХІ чергової сесії районної ради.

Пленарне засідання сесії розгляне питання порядку денного спільно з Колегією райдержадміністрації та зборами адміністративно-господарського активу, що ввійшло в цьому році у практику роботи органів публічної влади району для всебічного розгляду питань та затвердження оптимальних і ефективних спільних рішень районної влади.

Детальніше: опрацьований постійними комісіями районної ради проект порядку денного ХХХІ сесії районної ради читайте нижче...)

Детальніше...

  Валківщина вшановувала пам᾿ять жертв голодомору 1932-1933 років

22.11.2013

Сьогодні Валківщина вшановувала пам᾿ять жертв голодомору. Учасники скорботного заходу – представники підприємств, установ, організацій, територіальних громад сіл, селищ, міста району, на чолі з керівництвом району та міста в особі голови районної ради Ю.Яцини, голови райдержадміністрації О.Холодного та Валківського міського голови В.Скрипніченка поклали квіти до Пам’ятника жертвам голодомору у м. Валки. Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках не зазнав, мабуть, ніхто на планеті. То був страшний навмисний злочин проти народу, якого ще не знала історія людства. Те пекло не можна порівняти ні з чим Ніхто не має права забути ті голодні, страшні, жахливі роки, це не повинно ніколи повторитись! Під час траурного мітингу та панахиди за померлими у 1932-1933 роках українцями хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять безвинно загиблих та скуштували по шматочку чорного хліба в знак скорботи.

Детальніше...

  До уваги депутатів!
Головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д.
скликано чергову ХХХІ сесію районної ради


19.11.2013

5 листопада 2013 року з метою невідкладного вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до рішень районної ради та районного бюджету на 2013 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХХІ сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХХІ чергової сесії Валківської районної ради відбудеться разом із засіданням колегії райдержадміністрації 26 листопада 2013 року (вівторок) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.

Засідання профільних постійних комісій відбудеться у п᾿ятницю 22 листопада 2013 року. Початок роботи спільного засідання о 10.00 годині.

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного чергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Участь голови районної ради у районному методичному об᾿єднанні заступників директорів ЗНЗ з виховної роботи на базі Огульцівської школи

18.11.2013

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. спільно із першим заступником голови районної державної адміністрації Оношею В.П. взяли участь у роботі районного методичного об᾿єднання заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи, засідання якого відбулося сьогодні на базі Огульцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Під час робочої зустрічі були підведені підсумки роботи освітян з позашкільного виховання дітей та учнівської молоді. В своєму виступі голова районної ради, мажоритарний депутат від Огульцівської сільської громади Ю.Яцина акцентував увагу присутніх на особливостях організації і успішного проведення виховних заходів, необхідності залучення громадськості та депутатів всіх рівнів до шкільного життя, позашкільних заходів з метою виховання учнівської молоді…

Детальніше...

  З Днем працівників сільського господарства

16.11.2013

Сьогодні о 12.00 годині в Огульцівському сільському будинку культури імені Т.Г. Шевченка голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. щиро привітав Огульцівську громаду та працівників агропромислового сільськогосподарського комплексу із загальнодержавним професійним святом.Цього ж дня голова райдержадміністрації, депутат районної ради Холодний О.М. привітав Благодатненську громаду зі святом. Аматори місцевої самодіяльної творчості подарували хліборобам змістовну концертну програму...

Детальніше...

  Вітаємо із професійним святом працівників сільського господарства!

15.11.2013

Сьогодні у будинку культури села Велика Губщина пройшли урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Шановне зібрання вітали з професійним святом голова райдержадміністрації Олександр Холодний та голова районної ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Презентація IV останнього
Народного тому Валківської енциклопедії І.М. Лисенко
у Валківській районній раді


14.11.2013

13 листопада 2013 року об 11.00 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради під головуванням голови районної ради Яцини Ю.Д. та активної участі голови райдержадміністрації Холодного О.М. та Валківського міського голови Скрипніченка В.В., в присутності громадського загалу відбулась Презентація IV, останнього, дійсно народного тому єдиної в Україні регіональної "Валківської енциклопедії", автором якої є наш земляк Іван Максимович Лисенко. На Презентацію улюбленого валківчанами видання зібралися також голови Валківської районної ради попередніх скликань, вчителі та учні Валківського ліцею імені Олександра Масельського та Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, представники відділу освіти райдержадміністрації, керівники районних методичних об’єднань вчителів історії та краєзнавства, співробітники Валківського краєзнавчого музею, краєзнавці та дослідники, керівники та співробітники бібліотечної системи району, представники місцевих рад та громадських організацій району, ветеранський актив та ветерани праці, представники органів учнівського самоврядування, представники районних засобів масової інформації та мешканці міста Валки і громад району.

Детальніше...

  Презентація IV тому видання "Валківська енциклопедія"

14.11.2013

Біографічну довідку про Івана Лисенка, підсумком краєзнавчих захоплень якого і стала перша в Україні повноформатна, багатоаспектна, вузькорегіональна 4-томна енциклопедична праця про Валківщину та коротку оглядову інформацію останнього тому «Валкiвської енциклопедії» надали співробітники Валківського краєзнавчого музею Тетяна Сосненко та Ліляна Вільхівська. У фойє районної ради перед початком заходу була розгорнута виставка творчих доробків автора, які бережно зберігаються у Валківському краєзнавчому музеї.

Детальніше...

  Презентація IV тому видання "Валківська енциклопедія"

14.11.2013

Четвертий том енциклопедичного видання «справді народним» назвав голова Валківської районної ради Юрій Яцина. Щоб «Валківська енциклопедія», яка стала візитівкою району, вийшла з друку, влітку цього року районною владою була організована широка народна передплатна кампанія. І громадськість підтримала ініціативу влади - валківчани фактично стали спонсорами цього видання.

Детальніше...

  Презентація IV тому видання "Валківська енциклопедія"

14.11.2013

Громадськість району підтримала ініціативу влади - валківчани фактично стали спонсорами видання "Валківської енциклопедії". Більше того, керівник районної бібліотечної системи Наталія Сургай під час презентації книги звернулася до автора Івана Лисенка, до голів районної ради та райдержадміністрації з пропозицією: у наступному році видати повторно всі чотири томи енциклопедії, бо надто багато людей бажають мати енциклопедію в своїх домашніх бібліотеках. Валківщина має доволі багатий досвід добрих справ, виконаних «толокою», тому чотиритомник «Валківської енциклопедії» має всі шанси побачити світ вдруге завдяки «Валківській толоці», тобто за підтримки та участі всіх небайдужих валківчан.

Детальніше...

  Презентація IV тому видання "Валківська енциклопедія"

14.11.2013

Всі виступаючі по-різному окреслили своєрідність, унікальність видання. Голова багатьох попередніх скликань Валківської районної ради Микола Желєзняк, знаний історик-краєзнавець, розповів присутнім про історичні моменти створення енциклопедії, особливо ж її І тому. Гучними оплесками підтримав зал організований Яциною Ю.Д. прямий телефонний зв’язок із автором книги, письменником-земляком Лисенком І.М., який зараз мешкає у Києві, та розповідь автора про те, як протягом 50 років ним збиралися матеріали для створення енциклопедичного видання про рідну серцю Валківщину. «Гадаю, хтось мене зберігав протягом всього життя, можливо саме для того, щоб я мав змогу завершити роботу над цим виданням»,- сказав Іван Максимович.

Детальніше...

  Головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. скликано чергову ХХХІ сесію районної ради

12.11.2013

5 листопада 2013 року з метою невідкладного вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до рішень районної ради та районного бюджету на 2013 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХХІ сесію районної ради VІ скликання.
Пленарне засідання ХХХІ чергової сесії Валківської районної ради відбудеться 26 листопада 2013 року (вівторок) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад. Про дату та час проведення засідань профільних постійних комісій буде повідомлено додатково.
Запрошуємо депутатів та ініціаторів питань взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного чергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Відбулися проміжні вибори депутатів місцевих рад в Огульцівській та Старомерчицькій громадах

11.11.2013

Вітаємо Омеляненко Тетяну Михайлівну та Омельковця Миколу Івановича із обранням депутатами сільської/селищної ради!

10 листопада в селі Огульці та селищі Старий Мерчик (Добропілля) відбулися проміжні вибори депутатів місцевих рад. Районна організація Партії регіонів на своїй конференції кандидатом в депутати Огульцівської сільської ради висунула кандидатуру Омеляненко Тетяни Михайлівни, мешканки села Огульці, директора Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; кандидатом в депутати Старомерчицької селищної ради – кандидатуру Омельковця Миколи Івановича, вчителя Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

  Відбувся ІІ тур обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»

07.11.2013

Сьогодні у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проходив другий тур обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування». У ньому взяли участь 77 посадовців: 9 голів районних рад, 20 сільських голів, 12 селищних та міських голів, 36 посадових осіб сільських, селищних, міських рад та виконавчих апаратів районних рад. Серед конкурсантів – представники Валківського району: керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та секретар Ков’язької селищної ради Наталія Титаренко.

Детальніше...

  Підписано Меморандум про співпрацю між обласною радою, облдержадміністрацією та Держінспекцією з питань захисту прав споживачів

07.11.2013

Меморандум був підписаний в ході круглого столу «Взаємодія органів державної влади з місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, територіальними громадськими об’єднаннями з питання вдосконалення роботи щодо захисту прав споживачів», в якому взяли участь голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов. В заході також взяли участь керівники районних рад і райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, лідери профспілкових об’єднань, громадських організацій, представники підприємств і бізнесу. Валківський район представляли голова районної ради Юрій Яцина та перший заступник голови РДА Віталій Оноша.

Детальніше...

  Виїзна оперативна нарада голови районної ради у Старому Мерчику

06.11.2013

5 листопада в селищі Старий Мерчик голова районної ради Яцина Ю.Д. провів виїзну оперативну нараду з питань організованого проведення проміжних місцевих виборів у Старомерчицькій селищній громаді. В нараді взяли участь селищний голова Лещенко О.В., посадові особи Валківської районної та Старомерчицької селищної рад, голови місцевої територіальної та дільничної виборчих комісій. Голова районної ради Ю. Яцина наголосив на необхідності чіткого дотримання вимог виборчого законодавства України під час підготовки до виборів, проведення голосування, підрахунку голосів та встановлення результатів виборів. Під час наради обговорені організаційно-технічні моменти дня голосування, питання організації підвозу виборців до виборчої дільниці. Робочою групою районної ради надані практичні рекомендації та методична допомога виборчим комісіям щодо оформлення протоколів комісій та повідомлень про результати проміжних виборів депутата селищної ради.

Детальніше...

  Залучення міжнародної технічної допомоги - запорука успішного розвитку територіальних громад району

02.11.2013

Під таким гаслом проходив навчальний семінар-практикум, який відбувся 1 листопада в залі засідань Валківської районної ради. В роботі семінару взяли участь керівники органів місцевого самоврядування і державної влади, установ, організацій, закладів, комунальних підприємств району, представники малого та середнього бізнесу, освітяни, медики, представники громадських організацій і органів самоорганізації населення. В своєму вступному слові голова районної ради Юрій Яцина наголосив, що першими кроками на шляху до залучення міжнародної технічної допомоги, отримання гранту на втілення ідеї задля вирішення найболючішої проблеми громади/підприємства є саме генерування цієї ідеї, формування команди однодумців, створення переконливого проекту та підготовка відповідної заявки. Чітке розуміння проблеми, її обґрунтування, бачення конкретних кроків та заходів для її розв’язання, визначення засобів та методів, аналіз цілей - шлях до успіху.

Детальніше...

Усього: 5248 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5248