Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  Мінрегіон обіцяє недофінансовані у 2018-му кошти ДФРР надати Харківщині цього року

09.04.2019

Харківська обласна рада на пленарному засіданні ХІХ сесії 28 лютого схвалила Звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення у 2019 році коштів на завершення реалізації проектів – переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку 2018 року. Днями до обласної ради надійшла відповідь з Мінрегіону із запевненням у тому, що минулорічні фінансові зобов’язання будуть виконані у 2019 році.

Детальніше...

  Юлія Світлична та Хюг Мінгареллі обговорили напрямки подальшого співробітництва Харківщини та ЄС

09.04.2019

Зустріч очільника ХОДА з головою Представництва ЄС в Україні та керівником Українського представництва Європейського інвестиційного банку Жаном-Еріком де Загоном відбулась 9 квітня.

Під час зустрічі Юлія Світлична зазначила, що особлива увага європейських партнерів до нашого регіону дає змогу отримувати максимально ефективні результати від співробітництва, та визначила основні сфери, які необхідно розвивати, залучаючи міжнародну підтримку.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

09.04.2019

Як змінити місце голосування під час повторного голосування?
Що потрібно зробити у день повторного голосування на виборах 21 квітня?
Що вважається порушенням під час проведення голосування?
Яка передбачена відповідальність за порушення на виборах?

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

08.04.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень і на перспективу. Керівником ради за підсумками проведення позачергової сесії районної ради дані відповідні доручення щодо оформлення протоколу пленарного засідання, оприлюднення та розсилки ухвалених радою рішень в установлені законом терміни.

Детальніше...

  Голова ХОДА підписала розпорядження про завершення опалювального сезону

08.04.2019

Припинити подачу тепла в житлові будинки, навчальні, медичні, дитячі та інші заклади соціально-культурного призначення дозволено з 9 квітня.

Відповідне рішення Юлія Світлична затвердила у зв’язку з тим, що середня температура повітря в регіоні сягнула 8 градусів тепла.

Рекомендації завершити опалювальний сезон також отримали органи місцевого самоврядування та районні державні адміністрації.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


08.04.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із своїм заступником Юрієм Яциною та посадовцями виконавчого апарату районної ради Тетяною Котенко і Геннадієм Повстянко.

На апаратній нараді розглянули 4 питання.

Детальніше...

  Долю Валківського району вирішать громади

08.04.2019

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулось засідання Районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. Згідно порядку денного члени Робочої групи розглянули питання про внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад...

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

05.04.2019

Щомісячні виплати потерпілим на виробництві зросли на 5%

З першого березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.

Детальніше...

  У лісах Харківщини розпочався «сезон тиші»

05.04.2019

З 1 квітня встановлено вимоги щодо необхідності забезпечення охорони середовища існування тварин та введено заборону на лов водних біоресурсів.

У Департаменті екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації нагадують про необхідність дотримання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» щодо забезпечення охорони середовища існування, умов розмноження, шляхів міграції тварин у період їх масового розмноження - з 1 квітня до 15 червня.

Детальніше...

  «Нафтогаз» знизить ціни на газ для населення вже з квітня

05.04.2019

Відповідну постанову ухвалив 3 квітня Кабінет міністрів України.

Згідно з урядовим рішенням, «якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, «Нафтогаз» зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати. Якщо ціна для промисловості зростає, «Нафтогаз» має продавати газ для населення за ціною, встановленою Урядом України».

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХХХV сесії районної ради

04.04.2019

4 квітня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХХХV сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли 31 депутат. Секретарем пленарного засідання обрано депутата Ярослава Олійника. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 10 питань та депутатське звернення, ухвалені відповідні рішення.

На початку сесії за пропозицією депутата Сергія Бондаря хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять волонтерки, кулеметниці батальйону «Донбас-Україна» Яни Червоної з м. Харків, яка 2 квітня загинула на Луганщині у зоні проведення ООС.

Детальніше...

  Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуті всі питання, ухвалені відповідні рішення

04.04.2019

Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм. Детально з даного питання доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина. Зміни та доповнення внесено до районної Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2019 рік, а також за клопотанням райдержадміністрації зміни внесено до рішення районної ради, затвердженого минулою сесією.

Детальніше...

  За висновками комісії з комунальних питань затверджено ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад

04.04.2019

За висновками комісії з комунальних питань депутатським корпусом надано дозволи на коригування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» і Мельниківської ЗОШ, а також на розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту спортивних майданчиків загальноосвітніх навчальних закладів; КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» - на розробку ПКД на ремонт приміщення для встановлення медичного обладнання та на початок виконання ремонтних робіт; Валківській районній раді – на початок виконання ремонтних робіт для проведення капітального ремонту покрівлі адмінбудівлі.

Детальніше...

  Розподілено кошти вільного залишку районного бюджету та внесено зміни до районного бюджету

04.04.2019

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Левчук представила до уваги депутатів пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Відповідно до висновків профільної постійної комісії рішення підтримані депутатами.

З метою зменшення незабезпеченості бюджету по заробітній платі та енергоносіям та недопущення заборгованості по цих статтях бюджету за рахунок вільного залишку районного бюджету 1 млн грн. направлено на забезпечення виплати заробітної плати працівникам КЗОЗ «Валківська ЦРЛ», ще 1 млн грн. – на оплату теплопостачання у закладах освіти району.

Детальніше...

  Депутат інформував про незаконні дії представників газового підприємства. Очільники району рекомендували передати матеріали до прокуратури.

04.04.2019

Депутат Сергій Бондар в чергове звернув увагу керівників району, депутатського корпусу, керівників місцевих рад на незаконні дії представників газового підприємства, які знов незаконно вилучили 5 лічильників газу без попередження (за місяць), без складання акту про невідповідність апарату обліку газу, без встановлення тимчасового лічильника з резерву – в порушення всіх існуючих норм законодавства.

Детальніше...

  Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша закликав присутніх взяти участь у голосуванні 21 квітня 2019 року

04.04.2019

Голова районної ради Віталій Оноша ознайомив депутатів із депутатським зверненням Андрія Корсуна. Рішенням депутатів звернення визнано депутатським запитом та буде направлено до місцевої ради з рекомендацією здійснити комісійне обстеження об’єкту та надати відповідні пропозиції щодо вирішення порушеного питання.

Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша ознайомив присутніх із листом мешканки Валківського району з подякою голові РДА Войтенку В.І., депутатам районної ради, управлінню праці та соцзахисту, комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за надання допомоги; закликав депутатів взяти участь у голосуванні 21 квітня 2019 року.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХV сесію
районної ради VІІ скликання


03.04.2019

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 11-с від 01.04.2019 року «Про скликання ХХХV, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району.

Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у четвер 4 квітня 2019 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради (бюджетна та комунальна), засідання яких відбудеться в день сесії о 9.00 годині.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
4 квітня 2019 року
пленарне засідання позачергової
XXХV сесії районної ради VII скликання


03.04.2019

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХХV сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 4 квітня 2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться в день сесії, у четвер 4 квітня о 9.00 год.:

– з питань бюджету (Дубовик О.О.);
- з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів

03.04.2019

У залі засідань райдержадміністрації проходить обласний селекторний семінар-нарада з питань первинної медицини. Участь у семінарі беруть голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, головні лікарі районних закладів охорони здоровя первиної та вторинної ланки Марина Орлова та Богдан Носатов, керівники органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

  На Харківщині стартував конкурс медичних міні-грантів від ЄС

03.04.2019

Питання реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді» та умови участі у конкурсі міні-грантів обговорили під час обласного селекторного семінару.

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510