Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Вітаємо з Днем народження Юрія Аксьонова, голову Валківської районної державної адміністрації!

26.05.2020

Шановний Юрію Олександровичу! З нагоди Дня народження прийміть щирі вітання зі святом від депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради.

Вам дісталася честь бути керівником району. Це - нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на забезпечення стабільного розвитку та процвітання територіальних громад Валківщини та розбудову української держави, покращення добробуту громадян...

Детальніше...

  930 випадків COVID-19 зафіксовано на Харківщині

26.05.2020

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 24 травня станом на 9:00 в Україні 21 584 випадки COVID-19, з них 7575 одужали, 644 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 339 випадків.

Детальніше...

  Харківська область отримає додаткові субвенції на медицину та освіту

26.05.2020

Питання внесення змін до бюджету Харківської області сьогодні під час засідання розглянули члени постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.

Детальніше...

  За останню добу в області підтверджено 33 випадки COVID-19

26.05.2020

Захворювання виявили у жителів Харкова, Борівського, Вовчанського, Золочівського, Первомайського, Сахновщинського, Чугуївського та Харківського районів.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

25.05.2020

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено оперативну робочу апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на перспективу.

Кожен із посадовців районної ради поінформував голову районної ради щодо діяльності відділів, стану вирішення напрямів основної діяльності та щодо проблемних питань, які потребують додаткової уваги...

Детальніше...

  На Харківщині зафіксовано 912 випадків COVID-19

25.05.2020

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 25 травня станом на 9:00 в Україні 21 245 випадків COVID-19, з них 7234 одужали, 623 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 259 випадків.

Детальніше...

  Приміські та міжміські автобусні перевезення відновлюються з 23 травня, а метро запрацює 25-го. О. Кучер

23.05.2020

Про це голова ХОДА повідомив, підбиваючи підсумки засідання обласної комісії з питань техногенної та екологічної безпеки, яке відбулося 22 травня.

Олексій Кучер зазначив, що наша область увійшла до 13 регіонів, де запроваджуватимуть другу хвилю послаблення карантинних заходів.

Детальніше...

  Оприлюднено дати пробного ЗНО

23.05.2020

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня, з інших предметів – 17 червня.

Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХLІV сесії районної ради

22.05.2020

22 травня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання чергової ХLІV сесії Валківської районної ради. Для участі в роботі сесії зареєструвалися 27 депутатів. Участь у пленарному засіданні взяли голова райдержадміністрації Юрій Аксьонов, керівники окремих структурних підрозділів РДА, місцевих рад, установ, підприємств району.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша висловив слова щирої подяки першому заступнику голови райдержадміністрації Наталії Осадчій за дієву співпрацю

22.05.2020

На початку сесії голова районної ради Віталій Оноша від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради, всього місцевого самоврядування району висловив слова щирої подяки першому заступнику голови райдержадміністрації Наталії Осадчій, яка днями склала свої повноваження.

«Наталія Миколаївна за час своєї роботи на посаді першого заступника голови райдержадміністрації та як виконуюча обов’язки голови РДА завжди як професіонал високого рівня підходила до вирішення проблемних питань району, плідно співпрацюючи із депутатським корпусом районної ради, керівниками органів місцевого самоврядування та підприємств, установ району, громадськістю Валківщини», - наголосив Віталій Петрович.

Детальніше...

  Про стан захворюваності на COVID-19 в районі та забезпечення медичних працівників та персоналу засобами індивідуального захисту інформували медики

22.05.2020

Розпочинаючи роботу пленарного засідання, головуючий надав слово головним лікарям районних закладів охорони здоров’я Богдану Носатову та Марині Орловій, які поінформували депутатів стосовно стану захворюваності на COVID-19 в районі та забезпечення медичних працівників та персоналу засобами індивідуального захисту.

Детальніше...

  В ході роботи пленарного засідання депутатами розглянуто 15 невідкладних питань порядку денного, підтримані всі внесені та погоджені проєкти рішень

22.05.2020

Пропозиції щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм озвучив заступник голови районної ради Юрій Яцина, який доповів, що всі пропозиції щодо внесення змін до районних програм в рамках підтримки трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» та забезпечення відповідної частки їх фінансування а рахунок районного бюджету, а також пропозиції структурних підрозділів РДА були об’єднані в одному проекті рішення, який опрацьований та погоджений профільною постійною комісією районної ради, і виноситься на обговорення. Рішенням районної ради питання вирішено позитивно.

Детальніше...

  Депутатами розподілено вільний залишок районного бюджету та внесено зміни до районного бюджету

22.05.2020

Відповідно до висновків постійної комісії з питань бюджету депутатами також підтримано пропозиції фінансового управління РДА щодо розподілу вільного залишку районного бюджету, внесення змін до кошторисів бюджетних установ та скориговано районний бюджет відповідно до пояснювальних записок начальника фінансового управління РДА Лариси Левчук та висновків постійної комісії з питань бюджету.

Детальніше...

  Депутатами розглянуто блок питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

22.05.2020

Депутатами розглянуто блок питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, про що доповідала Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

За висновками комісії з комунальних питань депутатами затверджено ряд рішень, а саме: ...

Детальніше...

  Підтримані рішення щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів смт. Ков’яги, сіл Тетющине та Коверівка

22.05.2020

На клопотання Ков’язької селищної та Баранівської сільської рад, згідно висновків профільних постійних комісій з питань земельних відносин та з гуманітарно-правових питань, депутати підтримали рішення щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт. Ков’яги Ков’язької селищної ради, а також с. Тетющине та с. Коверівка Баранівської сільської ради та затвердження проєктів землеустрою щодо їх зміни.

Детальніше...

  Звернення депутатів Станіслава Степанова та Любові Пасічник визнані депутатськими запитами

22.05.2020

Реагуючи на усні звернення депутатів районної ради Станіслава Степанова та Любові Пасічник, депутати підтримали та ухвалили відповідні рішення, згідно яких звернення депутатів визнані депутатськими запитами та будуть направлені до керівників відповідних служб за належністю для вирішення по суті порушених питань.

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує...

22.05.2020

З метою інформування суспільства про діяльність Валківського відділу Дергачівської місцевої прокуратури розміщується на офіційному сайті Валківської районної ради наступна інформація...

Детальніше...

  Скликано чергову ХLІV сесію
Валківської районної ради VII скликання


21.05.2020

Головою районної ради Оношою В.П. відповідним розпорядженням скликано чергову ХLІV сесію Валківської районної ради VІІ скликання».
Пленарне засідання ХLІV сесії відбудеться
22 травня 2020 року (п’ятниця) о 10.00 год.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі профільних постійних комісій районної ради:
22.05.2020 (п’ятниця) - о 9.30 год. - постійна комісія
з питань бюджету;
22.05.2020 (п’ятниця) - 0 9.00 год. - постійна комісія
з гуманітарних питань;
22.05.2020 (п’ятниця) - 0 9.00 год. - постійна комісія
з земельних питань.

Запрошуємо! НАГОЛОШУЄМО, - обов’язковим є суворе дотримання санітарно-гігієнічних карантинних вимог та використання засобів індивідуального захисту...

Детальніше...

  ВИШИВАНКА ЄДНАЄ!
День вишиванки - свято кожного українця.


21.05.2020

Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке відзначається починаючи із 2006 року та покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення - щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Це свято кожного українця, поціновувача прекрасного, модного і стильного. Вдягнути вишиванку сьогодні, означає показати, що ми нескорені і незламні, сильні духом і тілом, знаємо свою історію і шануємо традиції…

Детальніше...

  Кабмін підтримав поданий ХОДА варіант Перспективного плану формування територій громад

21.05.2020

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. «Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів підтримали нашу позицію, й перспективний план буде затверджений у тому вигляді, в якому він погоджений усіма громадами області. Я відстоював поданий Харківською ОДА варіант плану. З цього приводу ми зустрічались з керівником профільного комітету Верховної Ради України Андрієм Клочком та Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим у Києві. Це принципова позиція, і ми її відстояли», - відзначив керівник області.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970